خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 1 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین


امروز شما خیلی دمدمی مزاج شده اید و می خواهید حتما حرف خودتان را به کرسی بنشانید و با رفتاری بچگانه سعی دارید توجه دیگران را هر طوری که شده است به دست بیاورید. شما یک جورهایی شبیه بچه ای شده اید که برای جلب توجه پدر و مادرش دست به هر کاری می زند، حتی اگر خودش بداند که کارش اشتباه است! اگر اینطور پیش بروید خیلی زود یکی از اطرافیانتان شما را به گوشه ای خواهد برد و از شما خواهد پرسید که مشکلتان دقیقا چیست! شما که دلتان نمی خواهد چنین رفتاری با شما بشود؟! به جای این که اینقدر سر شریک عاطفیتان غر بزنید سعی کنید این آخر هفته را به یک روز خوشایند برای خودتان و او تبدیل کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی سخت و پردردسری داشته ای و از سالهایی که با زحمت سپری کرده ای هیچ نصیبی نبرده ای و اکنون در دام گرفتاری اسیر شده ای. تنها کسی که می تواند تو را از این بلا و بدبیاری ها نجات دهد خداست. پس به او پناه ببر که بهترین پناه دهنده است. به معصومین و اولیاء خدا توسل کن تا حاجتت برآورده شود.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز شما نسبت به حالت همیشگیتان خیلی بیقرار شده اید و با بی تابی تمام دلتان می خواهد یک کاری بکنید و این انرژی سرکوب شده ای که در درونتان است را آزاد کنید. خوشبختانه امروز تعطیل است و شما این فرصت را دارید که با دوستانتان به کوهنوردی و یا پیک نیک بروید و هرچقدر دلتان می خواهد بازی کنید و خوش باشید. این کار تنش و استرس زیادی که در طول هفته به شما وارد شده است را از بین خواهد برد و احساس آرامش را برای شما به همراه خواهد داشت. البته بهتر است که این خوشگذرانی را تا دیروقت ادامه ندهید و کمی زودتر به خانه بروید تا بتوانید برای شروع هفته جدید به اندازه کافی استراحت کرده و آماده شوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

سفری در پیش داری و نگران وفاداری یار خود هستید. با خیال آسوده سفر کن که بعد از آن یار به وعده ای که مدتهاست به تو داده عمل خواهد کرد. با همت و جراتی که تو داری روزگار بر وفق مرادت خواهد شد. تو که به خود اطمینان داری استوار باش و از امتحان مهراس که از هر امتحانی با سربلندی خارج خواهی شد.

فال روز متولدین خرداد

با وجود این که خودتان همیشه به حوصله و صبوریتان اتخار می کنید، این ویژگیتان امروز به راحتی در دسترس شما نخواهد بود. در واقع شما آنقدر با شرایط کنار آمده اید و انعطاف پذیری از خودتان نشان داده اید که حالا دیگر به سیم آخر زده اید و صبر و قراری برایتان باقی نمانده است. امروز به هیچ وجه جلوی احساسات خودتان را نگیرید، این کار مانند محکمتر کردن در زودپزی در حال جوش است که باعث انفجار آن خواهد شد. کمی خودتان را رها کنید و به احساساتتان اجازه بروز بدهید تا از میزان فشاری که روی خود احساس می کنید کاسته شود. پناه بردن به دامان طبیعت نیز راه حل خوبی بهتر کردن حال روحیتان خواهد بود و حالتان را بهتر خواهد کرد

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از جان و دل مایه گذاشتی و سعی بسیار کردی که به آرزوی خود برسی ولی بی فایده بود و از تلاشت نتیجه ای نگرفتی. بیش از این پافشاری در این راه به صلاح تو نمی باشد. بهتر آن است که در دیگری را بزنی و فرصتها را از دست ندهی که پشیمانی به بار خواهد آورد.

فال روز متولدین تیر

امروز اطرافیانتان از شدت خشم در آستانه انفجار به سر می برند و شما نمی توانید دلیل این همه عصبانیت را درک کنید. اگر در آشفتگی و بهم ریختگی اوضاع امروز فقط یک نفر بتواند رفتار منطقی و عاقلانه خودش را حفظ کند آن یک نفر شما هستید و این موضوع در رابطه با هر موقعیتی شما را در موضع برتر قرار خواهد داد و منافع زیادی برایتان به همراه خواهد داشت. آنچه در این شرایط اهمیت دارد این است که بدانید چطور از این موقعیت بهره ببرید. شاید مجبور باشید روز تعطیلتان را قربانی انجام کاری کنید که موعد مقرر آن دارد فرا می رسد، اما به دست آوردن نتیجه مطلوب همه خستگی ها را از تنتان به در خواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه های دیگران توجهی نکن.

 فال روز متولدین مرداد

هرچه بیشتر سعی کنید دیگران را تحت کنترل خودتان دربیاورید شانستان در به دست آوردن آنچه می خواهید کمتر و کمترخواهد شد. آنها به شما ثابت خواهند کرد که به اندازه خودتان در به دست آوردن خواسته هایشان مصمم هستند و اجازه نمی دهند کسی آنها را وادار به انجام کاری کند که خودشان نمی خواهند. اگر روش هایی که امتحان می کنید جواب نمی دهند بهتر است کلا بیخیال قضیه شوید. شاید قرار نیست امروز کارها آنطوری که شما می خواهید پیش بروند، اما مطمئن باشید خواه آنچه می خواهید اتفاق بیفتد یا نیفتد، حتما بهترین وضعیت برای شما پیش خواهد آمد، کافی است خودتان را با جریان اتفاقات امروز هماهنگ کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

فال روز متولدین شهریور

شما ایده های خیلی زیادی برای بهتر کردن وضعیت حرفه ایتان در سر دارید، این ایده ها که ناگهان به صورت دسته ای خیلی بزرگ به ذهنتان می رسند اگر یک جا یادداشت نشوند به همان سرعت هم از خاطرتان خواهند رفت. بهتر است هر ایده ای که به ذهنتان می رسد را یادداشت کنید، اما فکر کردن به آن را برای فردا بگذارید زیرا اگر مشغول پرداختن به آنها شوید آنقدر ذهنتان درگیر خواهد بود که دیگر حتی در این روز تعطیل هم نخواهید توانست برای اعضای خانواده و دوستانتان وقتی بگذارید. شما به اندازه کافی در طول هفته سرگرم کارتان هستید، امروز دیگر فقط به خودتان و عزیزانتان بپردازید و بیخیال کار و برنامه ریزی های مربوط به آن بشوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به شدت مشتاق انجام نیتی هستی که در سر داری. گرچه از خیلی جهات هنوز آمادگی انجام آن را نداری، ولی به آتیه آن امیدواری. به سرزنش های دیگران توجهی نکن و بدان عشق موهبتی الهی است که در فطرت انسانها نهاده شده. برای انجام این نیت باید سفری انجام دهی و همتی والا داشته باشی تا به آرزوهای خود برسی. فرصت را از دست نده و اقدام کن، انشاءالله خیر است.

 

فال روز متولدین مهر

امروز وقتی می بینید کسی که حتی نصف شما هم تلاش نکرده است با رفتن از راه میانبر حتی از شما جلو افتاده و جایتان را گرفته است. شما معتقد هستید برای رسیدن به هدفی که دارید اراده و سخت کوشی لازم است و باید برای رسیدن به جایی که می خواهید زحمت بکشید، از این که برای هدفتان از بعضی چیزها بگذرید و به خودتان فشار بیاورید هم هراسی ندارید. شما برنامه ریزی کرده اید و طبق برنامه هم پیش رفته اید، این پیشی گرفتن موذیانه به احتمال زیاد حریفتان را سلامت به مقصد نخواهد رساند. پس خودتان را بخاطر وضعیت فعلی ناراحت نکنید و این نکته را هم به یاد داشته باشید که روشی که شما در پیش گرفته اید چیزهای زیادی به شما اضافه خواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

شما انسانی باشعور و با کمالات هستید. این تعصبات خشک و خشن در شأن شما نمی باشد. باید این اخلاقیات را قبل از آنکه تو را از چشم دیگران بیندازد، کنار بگذاری. از خدای بزرگ و بخشنده درخواست عفو و بخشش کن و از گناه دیگران نیز درگذر تا سعادت و کامیابی به تو روی آورد.

 

فال روز متولدین آبان

امروز شاید خودتان هم متوجه اثراتی که رفتارهای از روی دمدمی مزاجی شما می توانند روی دیگران داشته باشند نباشید. آنها سعی دارند شما را درک کنند، اما فهمیدن حرف هایتان امروز گاهی می تواند به اندازه حل معمایی پیچیده دشوار باشد. به جای امر و نهی کردن به دیگران و وادارکردن آنها به پذیرفتن حرف ها و نظراتتان کمی دست نگه دارید و حرف ها و رفتارهایتان را برای آنها توجیه کنید. امروز شما برای به دست آوردن دل شخصی که دوست دارید حاضر هستید هر حرفی بزنید و حتی زودگذرترین احساسات خود را هم به زبان بیاورید، یادتان باشد که شما امیر حرف هایی هستید که نگفته اید و اسیر آنهایی که گفته اید.


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

وقت آن رسیده که در وجود خود انقلاب کنی و غم و غصه گذشته را به دست فراموشی بسپاری. بیش از این فکر کم و زیاد دنیا را مکن. سعی کن بر وسوسه های وجود خود فائق شوی. گرچه احساس تنهایی می کنی و کسی را محرم دل خود نمی بینی، ولی با امید به خدا و پیشه کردن صبر و بردباری کامیابی به سراغت خواهد آمد.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز به نفعتان است که خودتان را از موقعیت های حساس و خطرناکی مثل میدان جنگ میان دو نفر دیگر دور نگه دارید. حتی اگر این موقعیت یک بحث پیش پا افتاده بر سر یک اختلاف نظر سیاسی باشد، با گرفتن جانب یک نفر ممکن است به صورتی کاملا ناخواسته برای خودتان دشمن تراشی کنید. از قدرت خودتان برای آرام کردن وضعیتی که پیش آمده است استفاده کنید و به جای این که خودتان را هم اسیر شعله های خشم دو طرف کنید از استعدادی که در توجه به دیگران و محافظت از آنها دارید برای خاموش کردن آتشی که برافروخته شده است بهره ببرید. اگر ین کار را بکنید خواهید توانست بی آن که دخالتی کرده باشید روی نتیجه تأثیرگذار باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

استعدادها و تواناییهای خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. در راه رسیدن به هدف، پایداری به خرج بده که بزودی امکانات لازم مهیا خواهد شد و تو با دست خالی به موفقیتهای بزرگ مالی و اجتماعی دست خواهی یافت و آرزوی دیرینه ات برآورده خواهد شد.

 

فال روز متولدین دی

با وجود این که امروز حالتان به طور کلی خوب است و اوضاع کم و بیش روبراه به نظر می رسد، به احتمال زیاد در راهتان دست اندازهایی هم خواهید داشت. وقتی پای انجام کارهای خانه و یا فعالیت های گروهی به میان بیاید شما می خواهید رهبری دیگران را به عهده بگیرید و خوب مثل همیشه خیلی هم خوب از پس این کار برخواهید آمد و به دیگران انرژی و انگیزه خواهید داد تا به صورت هماهنگ پیش بروند؛ اما یک نکته هست که باید مد نظر داشته باشید و آن هم این است که مواظب باشید رفتارهای خودخواهانه از خودتان نشان ندهید. اگر نیازهای دیگران را در نظر نگیرید و بخواهید فقط حرف خودتان را ب کرسی بنشانید ممکن است در گروهتان اختلاف هایی پیش بیاید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز ممکن است در موقعیت های دشواری قرار بگیرید که باعث می شوند احساس کنید هر کاری هم که بکنید محکوم به شکست هستید. پیدا کردن یک راه حل مناسب به خاطر خودخواهی سایر افرادی که به این ماجرا ارتباط پیدا می کنند تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. حتی اگر بتوانید یک توافق نامه کتبی به امضا برسانید هم هیچ تضمینی برای این که در واقعیت اوضاع به راحتی پیش بروند وجود نخواهد داشت. اولین اقدامی که باید در راه رفع این مشکل بردارید این است که رفتاری کاملا صادقانه داشته باشید و با تعصب برخورد نکنید و جانب کسی را هم نگیرید. اگر بتوانید این اصول را رعایت کنید احتمال این که بتوانید همین امروز مشکلتان را حل کنید خیلی بالاتر خواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مصلحت کار انسان را جز خدا کسی نمی داند و گاهی نفع تو در آن اموری است که اتفاق می افتد نه آنچه که تو انتظارش را داری. بدان که هر صورت زیبایی، سیرت زیبا ندارد و گاهی پشت این زیبایی های ظاهری دامهایی نهفته است که انسان را اسیر خود می کند. هر کسی معنای عشق و محبت را نمی فهمد، پس در انتخاب مسیر زندگی خود تا آنجا که می توانی دقت و حوصله به خرج بده زیرا عجله در کارها جز پشیمانی سودی نخواهد داشت.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز اگر دیدید دارد بی عدالتی اتفاق می افتد خیلی سریع نسبت به آن واکنش نشان بدهید، خواه این بی عدالتی در حق خودتان باشد و خواه در حق دیگران. اگر کسی حرف توهین آمیزی زده و یا دروغ گقت آن را نادیده نگیرید، در صورتی که این کار را بکنید شما هم درست به اندازه شخصی که این حرف ها را زده است مقصر هستید. وقتی می دانید حق با شما است سکوت اختیار نکنید و واقعیت را بگویید تا دیگران یاد بگیرند که باید به شما و حقوقتان احترام بگذارند. اگر برای بعدازظهرتان برنامه ای نداشته باشید آنقدر حوصله تان سرخواهد رفت که به سراغ خاطرات ناخوشایند گذشته رفته و برای خودتان محکمه راه می اندازید، پس حتما سر خودتان را یک طوری گرم نگه دارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

انسانی عاشق و دلباخته و صادق هستی، اما شنیده ای که رقیبی داری که در آستانه ی پیروزی است و این فکر تو را به شدت عذاب می دهد. برای یافتن راه چاره از هر دری وارد شده ای، ولی سودی نکرده است. بی تابی نکن، صبور باش و به پیمان خود وفادار بمان. به امید خدا همه کارها مطابق میل تو سامان خواهد گرفت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A