خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه۱۱ اذر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز جمعه 11 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

اوایل صبح امروز شاید با مشکلات زیادی روبه رو شوید اما همه آنها هنگام غروب از بین خواهند رفت. این مشکلات همچون دیوار آجری در مقابل شما ظاهر می شوند. به همین دلیل، به خاطر داشته باشید هر چه بیشتر دیوار را هل دهید، سرتان بیشتر ضربه می خورد، شانه هایتان کوفته و کبود می شوند و تقریبا همه انرژی خود را از دست خواهید داد. هنگامی که یک قدم به عقب بردارد، متوجه می شوید چقدر همه چیز آسان می شود. اگر می خواهید امروز قول های دایمی به عشق خود بدهید و او نیز از عشق لایزال خود برای شما بگوید، نباید نه به خود نه به او خیلی اعتماد کنید. انرژی های مثبت امروز باعث می شود تا حرف های شیرین و دوست داشتنی به یکدیگر بگویید اما معلوم نیست چند روز بعد هم همین اعتقاد را داشته باشید.  

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز خود را همچون اسب مسابقه ای می بینید که به زور پشت درب مسابقه قرار داده شده است. با بی قراری منتظر سوت آغاز مسابقه هستید و مدام پاهای خود را به زمین می کوبید. اما هنگامی که در باز می شود شما احساس می کنید هیچ انرژی ای در وجودتان باقی نمانده است. صبور باشید. با درجا زدن نیروی خود را از بین نبرید. درها باز می شوند و شما وارد میدان مسابقه خواهید شد. امروز بسیار محو شخصیت درونی فرد موردعلاقه خود هستید، به همین دلیل خیلی خوب و درست نمی توانید فکر کنید و تصمیم بگیرید. اگر عاشق شده باشید به هیچ عنوان نمی توانید روی زمین بند شوید اما بهتر است راهی برای ادامه زندگی نرمال خود پیدا کنید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیازی به گفتن نیست. او انسانی باهوش است و حرف دل تو را از اعمال و رفتارت می فهمد. تو فرصت هایی را از دست داده ای اما هنوز هم وقت هست. سختی های راه را به خاطر آسایش پس از آن تحمل کن و بدان نیت تو گرچه در ظاهر ناممکن می نماید ولی درواقع عملی است به شرط آنکه تو از راه نمانی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز در مورد مسایل مختلف دچار فراز و فرودهای احساسی و فکری زیادی خواهید بود. از دو روز پیش انرژی زیادی دارید و می توانید با دیگران ارتباط نزدیک و صمیمی تری برقرار کنید. امروز از طرف کسی که دوستش دارید و موجب آرامش قلب و آسایش ذهن شما می شود، انرژی بیشتری نیز دریافت خواهید کرد. البته شاید در انتهای روز متوجه شوید او واقعا آن طور که تظاهر می کند، نیست. بنابراین، مراتب احتیاط را رعایت کنید. شریک عاطفی شما امروز تا اندازه ای شما را جذب خود می کند که هر چه او بگوید با چشمان بسته قبول خواهید کرد. اگر این خواسته ها در مورد آینده زندگی شما هستند، باید کمی نکته‌سنج باشید و با بی تفاوتی، قول های بی پایه و اساس به او ندهید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

مدتهاست منتظر خبری از کسی هستی که به او به شدت علاقمندی در حالیکه فکر می کنی او از دنیای دیگری است و بین شما فرسنگها فاصله است و وصال او را بیشتر یک رویا می دانی تا واقعیت. تو با تمام وجود طالب او هستی در حالیکه می اندیشی او هیچ ارزشی برای تو قائل نیست. به خدا توکل کن و برای رسیدن به حاجت خود به او متوسل شو و بدان که صداقت و پایداری تو در عشق گره از مشکلت باز خواهد کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز پیش از باز کردن دهان خود در موقعیت های مختلف، چند بار به نتیجه آن فکر کنید زیرا ممکن است با موافقت اطرافیان مواجه نشوید. هنگامی که روند مکالمه کند می شود، این وظیفه شما است که آتش آن را دوباره زیاد کنید. این کار ممکن است باعث شود تا موضوع بحث را عوض کنید تا بتوانید دوباره توجه دیگران را به صحبت های خود جلب کنید. اما بهترین کار این است که ساکت بمانید و به قصد درست کردن، همه چیز را خراب نکنید. اگر به دنبال شریک عاطفی برای خود هستید تا بقیه عمر را در کنار او باشید، شاید امروز به فرد مناسبی روبه رو شوید. اما خیلی زود به او اعتماد نکنید و در مورد همه مسایل زندگی خود با او حرف نزنید. 

فال حافظ امروز متولدین تیر :

از نیتی که داری تا زمانی که عملی نشده با کسی حرفی نزن، زیرا دخالت دیگران به ضرر تو تمام می شود. بزودی فرصتهایی در اختیارت قرار می گیرد، از آنها نهایت استفاده را ببر که همیشه شانس به انسان رو نمی کند. با بد و خوب دنیا چاره ای جز سازش نیست، پس با مشکلات بساز زیرا دوران ناخوشی گذراست. درمورد شغل و مسائل کاری اکنون بهترین زمان گسترش فعالیت می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

از همان اوایل صبح سعی کنید همه کارها را درست و منظم انجام دهید، زیرا تا آخر وقت ممکن است میزان به هم ریختگی ها زیاد و باعث پریشانی شما شوند. اگر از ابتدا برنامه ریزی درست و دقیق داشته باشید، بسیار بهتر می توانید مدیریت رویدادهای روز را به انجام برسانید. اگر مراتب نظم را رعایت نکنید، دیگران از فرصت های امروز به نفع خود استفاده خواهند کرد. امروز از زیبایی و آرامش عشق حقیقی نهایت لذت را خواهید برد. انرژی های مثبت امروز، شما دونفر را بسیار به هم نزدیک خواهند کرد و بیش از پیش همدیگر را درک می کنید. امروز این فرصت را دارید تا کارهای درست و ارزشمندی در راستای بهتر کردن رابطه خود انجام دهید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز کارها و فعالیت های زیادی برای انجام دارید اما به خوبی می توانید از عهده انجام همه آنها بر بیایید. جذابیت شما باعث می شود تا از هر مانعی عبور کنید. شما توان این را دارید تا با تردستی همه کارها را به انجام برسانید و این موجب می شود تا دیگران به طور کامل به شما اعتماد کنند. شما تقریبا آدم  باسیاستی هستید و با صداقت کامل می توانید وظایف خود را به انجام برسانید. هیچ گاه قول های شما روی زمین نخواهند ماند. در مورد مسایل عاطفی نیز این فرصت را دارید تا به طور عمیق به عشق میان خود و شریکتان فکر کنید. اگر تصور می کنید رابطه شما به سردی گراییده و مدتی است از هم دور شده اید، امروز اوضاع بهتر می شود و این حس بد از میان خواهد رفت. 

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گرچه انسان عاقل و بالغی هستی ولی همه چیز را همگان دانند و هر انسانی در مواردی نیاز به شور و مشورت دارد. تو نیز برای فائق آمدن بر تردیدی که در انتخاب راه خود به آن دچار شده ای، با افراد مطمئن و با تجربه مشورت کن تا بهترین راه را انتخاب کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

مراقب باشید امروز برای کاری که شما مقصر یا مسوول آن نبوده اید، خود را سرزنش نکنید. احتمال دارد مثلا فردی را در راستای کارهایش هدایت کرده اید، اما نتیجه خوبی عاید او نشده و با مشکل مواجه شده باشد. این تقصیر شما نیست. فراموش نکنید هرکس مسوول تصمیمات خود است. اگر او حرف های شما را قبول نداشت، آنها را انجام نمی داد. از نظر عشق و عاطفه روز بسیار خوبی در پیش دارید. خیلی خوب می توانید با شریک عاطفی خود رابطه برقرار کنید و از بودن در کنار یکدیگر لذت خواهید برد. می توانید با هم یک شام رمانتیک صرف کنید و در خلال آن در مورد امیدها و انتظارات خود حرف بزند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

گاهی اوقات در زندگی حوادث و اتفاقاتی روی می دهد که در زندگی انسان تحولاتی ایجاد می نماید. اکنون که به طور کاملا تصادفی تو با این اتفاق خجسته در زندگیت روبرو شده ای، آن را به فال نیک بگیر و فرصت را غنیمت شمر و نیت خود را عملی گردان که صلاح تو در این است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

امروز دچار فوران احساسات خواهید شد و رفتارهای شما بی نظم و بدون کنترل شما صورت می پذیرند. سعی نکنید امروز برای هر رویدادی یک توجیه عقلانی پیدا کنید. تنها کاری که باید انجام دهید نفس عمیق کشیدن و استراحت است. به یاد داشته باشید که زندگی بسیار پرهیجان است و فراز و فرودهای بسیاری دارد. احساسات خودسرانه و هیجانی نیز گاهی بد نیست. سعی کنید از آنها لذت ببرید. امروز بیش از هر زمان دیگری رویاپردازی خواهید کرد. اما ترجیحا خیلی غیرواقعی به زندگی نگاه نکنید. اگر عشقتان باب میل شما رفتار نمی کند، مستقیما نیازهای خود را مطرح کنید.    

فال حافظ امروز متولدین آبان :

روزهای خوبی در پیش رو خواهی داشت. به زودی اتفاقات بسیار مثبتی در زندگیت روی می دهد که زندگیت را رونقی تازه می بخشد. به یاری خدا درهای بسته به رویت گشوده خواهد شد. در حال حاضر صلاح نیست که کار خود را عوض کنی. به کار قبلی خود ادامه بده و منتظر شانس های تازه که به تو روی می آورند باش.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

لطفا امروز گوشه عزلت نگزینید و خود را از دیگران دور نکنید. هر چه بیشتر سعی کنید از دیگران فاصله بگیرید، افراد کمتری نیز به شما کمک خواهند کرد و این باعث ناامیدی بیشتر شما می شود. اگر تنها، خسته یا عصبی هستید، این مساله را درک و سعی کنید با دیگران ارتباط خوبی داشته باشید و احتمال دهید که شاید آنها نیز حال شما را دارند. عشق امروز برای شما غیرواقعی و معنوی نمود پیدا خواهد کرد. بنابراین، اگر قصد دارید امروز برای ملاقات با فرد جدیدی سر قراری حاضر شوید، سعی کنید با نیروی خوب حرف زدن خود، نظر او را جلب کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

سر عشق و محبت رازی نیست که بتوان در بر هر کسی از آن سخن گفت، چه بسا انسانهایی که تا آخر عمر از این لذت بی خبر مانند. تو که قدم در این راه گذاشته ای باید مصمم و بی پروا پیش بروی و بدانی که عشق طوفانی است که تنها کسانی از آن به سلامت عبور خواهند کرد که عزمی آهنین و روحی به وسعت دریا داشته باشند که این کار هر کسی نیست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز بیش از هر زمان دیگر هر حرف و رفتاری رابه دل خواهید گرفت. تغییرات هیجانی متعددی در اطراف شما به وجود خواهند آمد که شما را انگشت به دهان نگه می دارند. جالب ترین بخش این موضوع این است که مسایل جدید و ارزشمندی در مورد اطرافیان خود متوجه خواهید شد و یا از رفتارهای آنها مسایلی یاد می گیرید که برای زندگی شما بسیار مفید هستند. امروز به طور عجیبی احساس نزدیکی قلبی و روحی با فرد مورد علاقه خود خواهید داشت. به طوری که هر دو در آن واحد به یک مساله مشترک فکر می کنید و می توانید بدون هیچ کلامی خواسته های همدیگر را درک کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

شما انسان ساده و کمی خرافاتی هستید. گاهی بی خیالی می کنی و زمانی تنبلی، کار امروز را به فردا میفکنی در حالی که حتی خود نیز مطمئن نیستی که فردایی در کار باشد. وقت آن رسیده که این عادات ناپسند را ترک کنی و قبل از آنکه برای همیشه فرصت را از دست بدهی به خود بیایی و توشه ای فراهم کنی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز فردی – احتمالا یک زن – شما را با حرف هایش متعجب خواهد کرد. مثلا مادرتان در مورد مشکلی حرف خواهد زد که تاکنون به آن بی توجه بوده اید. همه احساسات شما امروز از دو فیلتر ذهن و قلبتان عبور خواهند کرد. امروز هر طور می خواهید فکر کنید و هر برنامه ای می خواهید بریزید، اما آنها را اجرایی نکنید زیرا امروز برای آغاز کارهای جدید زمان مناسبی نیست. امروز با همه وجود دوست دارید فردی را در زندگی خود داشته باشید که از صمیم قلب دوستتان داشته باشد و رویاهای عاطفی شما را برآورده کند. شاید امروز چنین فردی را پیدا کنید اما به هیچ انسانی به طور کامل اعتماد نکنید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

این اندیشه را در سر داری که همه بلاهای جهان نصیب تو می شود، اما این طور نیست شاید صلاح تو در آن چیزیست که خدا نصیبت کرده است. موفقیت در زندگی تنها وابسته به کسب مادیات نیست، کامیابی به آن است که تو در دل احساس آرامش و خوشبختی کنی. پس به آنچه که داری قناعت کن و از زندگی و یار نیکویی که نصیبت می شود لذت ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز همه چیز در راستای تحقق خواسته های شما پیش می رود. امروز بسیار سرسخت و لجوج خواهید بود و دیگران بیهوده تلاش می کنند تا نظر شما را در مورد مسایل خاص تغییر دهند. البته شاید خودتان چندین بار تغییر موضع دهید اما دیگران در این امر تاثیری ندارند. انرژی های امروز شما و فرد موردعلاقه تان را به یکدیگر نزدیک تر خواهد کرد. البته این حالت خیلی دوام ندارد اما تا زمانی که پایدار است، بسیار عمیق و خوشایند خواهد بود. امروز بیش از هر زمان دیگری می توانید یکدیگر را بشناسید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

عاشقی صادق هستی و عشق و محبتت هر روز افزون تر می شود و به هیچ قیمت هم حاضر نیستی دست از عشق بکشی گرچه با مشکلات فراوانی روبرو شده ای. امیدوار باش که بزودی مشکلاتت رفع خواهد شد و دشمنان ناکام می مانند و تو به وصال او خواهی رسید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A