خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز جمعه 13 مرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۳ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز شما به شدت احساساتی شده اید و به شدت نسبت به هر اتفاقی که در اطرافتان ی افتد و هر چه که می بینید از خودتان واکنش نشان می دهید. دلتان می خواهد در مورد دنیای اطرافتان بیشتر بدانید و بتوانید برای تغییر آن کاری انجام دهید. برای انجام این کار راهتان را با قدم های کوچک و با برنامه ریزی و حساب شده شروع کنید. مجردها باید سعی کنند بین زندگی خصوصی و زندگی اجتماعی خود تعادل ایجاد کنند و برای هر دو به اندازه کافی وقت بگذارند. امروز همچن یک کارآگاه حرفه ای به دنبال سر در آوردن از کارهای کسی هستید که دوستش دارید. کمی کنجکاوی ایرادی ندارد، ولی تجسس تنها باعث بهم ریختن اوضاع خوب موجود در رابطه تان می شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است یک نفر سعی داشته باشد فکرتان را در مورد اهداف بلند مدتتان تغییر دهد. شما بدتان نمی آید که در این مورد با طرف مقابلتان صحبت کنید و جزئیات را مورد بحث قرار دهید، اما اگر ببنید که او قصد دارد در کارتان دخالت کند عصبانی خواهید شد. سعی کنید در هر صورت به اعصابتان مسلط باشید و مخالفت خود را با خونسردی و نهایت احترام بیان کنید. امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برای شما بسیار سخت است و ترجیح می دهید به جای حرف زدن با دیگران با خودتان خلوت کنید. اگر احساس ناراحتی و افسردگی می کنید، بهترین کار این است که خودتان روی احساسات خود تمرکز کنید؛ با در میان گذاشتن احساستان با دیگران به نتیجه ای نخواهید رسید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

 

فال روز متولدین خرداد

فعالیت های اجتماعی و گروهی امروز شما را با افراد زیادی از جمله دوستان صمیمی و آشنایان قدیمی در ارتباط خواهند گذاشت. در همین موقعیت ها ممکن است با فرد جدیدی آشنا شوید که در زندگیتان تغییراتی را ایجاد خواهد کرد. بحث هایی پی خواهند آمد که صحبت در مورد آنها برایتان بسیار جالب خواهد بود. عجله کردن در کارها باعث می شود دچار اشتباه شوید. اگر می خواهید کاری را انجام دهید آن را سر حوصله و درست انجام دهید. دلتان می خواهد در زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید و چیزها و افراد اضافی را از زندگی خود حذف کنید. در این راستا ممکن است بخواهید برخی وسایل اضافه تان را دور بیندازید، اما بدون مشورت همسرتان این کار را نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در وجودت آشوب هیاهویی برپاست. با تمام وجود بر سرانجام این نیت ایستاده ای، گرچه خود هم می دانی که انجام این نیت آن نتیجه ای را که تو می اندیشی به دنبال نخواهد داشت، با این حال همچنان پافشاری می نمایی و غم و اندوه بسیاری را تحمل می کنی. شتاب بیهوده مکن و منتظر شو تا زمینه مساعد فراهم شود. آنگاه این نیت عملی می گردد.

 

فال روز متولدین تیرشما اغلب خیلی خوب می دانید که چه می خواهید، اما از ترس این که پذیرفته نشوید و یا با شما مخالفت شود در این مورد سکوت می کنید. متاسفانه اگر امروز بخواهید به این کار خود ادامه دهید دیگران برایتان انتخاب و تصمیم گیری خواهند کرد و ناگهان خودتان را در شرایطی خواهید یافت که اصلا دلتان نمی خواسته است. پیش از آن که کنترل اوضاع از دستتان خارج شود در مورد خواسته هایتان و آنچه ترجیح می دهید انجام دهید صحبت کرده و از حقوق خودتان دفاع کنید. امروز از آن روزهایی نیست که بخواهید تمام مدت بیکار باشید و استراحت کنید. ارزش وقتتان را بدانید و آن را بیهوده هدر ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما ترجیح می دهید کنترل امور را به دست دیگران بسپارید، اما ناگهان مانعی سر راه می بینید که انگار هیچ شخص دیگری جز خودتان از پس آن بر نمی آید. شما از رویارویی با موقعیت های سخت و دشوار هیچ هراسی ندارید و در مواجهه با آنها خونسردی خود را از دست نمی دهید. شاید امروز پیشرفتتان در برابر این مانع کمی کند باشد، اما اگر تسلیم نشوید در نهایت به نتیجه مورد نظرتان دست پیدا خواهید کرد. شاید دلتان بخواهد امروز را در کنار دیگران بگذرانید و با همراهی آنها احساس آرامش کنید، ولی اگر مواظب رفتارتان نباشید این کار تنها باعث بدخلقی و دلخوری خواهد شد. سعی کنید به تمایل درونی خود نسبت به عیب جویی از کسانی که دوست دارید غلبه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

 

فال روز متولدین شهریور

امروز شما دوست دارید آنچه در ذهنتان و قلبتان می گذرد را بیان کنید. شما می خواهید در مورد ایده های فوق العاده ای که دارید حرف بزنید و در مورد احساسات خودتان صحبت کنید، اینکه گفته هایتان روی دیگران چه اثری داشته باشند و حتی اینکه از حرف هایتان سوء برداشت شود نیز برایتان اهمیت چندانی ندارد. شما به دنبال تأثیر گذاشتن روی دیگران نیستید و نمی خواهید تحسین و تایید آنها را به دست بیاورید، فقط می خواهید آنچه در وجودتان می گذرد را تخلیه کنید و اطرافیان را نیز در جریان آن قرار دهید. اشکالی ندارد اگر بخواهید این کار را بکنید، اما به آن شرط که برای رویارویی با عواقب گفته هایتان نیز آماده باشید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

 

 

فال روز متولدین مهر

شما دوست دارید در مورد روابط عاطفیتان به ندای قلب خود گوش کنید، اما نباید چشمتان را به روی واقعیت بسته و تعهدات قبلیتان را فراموش کنید. سعی کنید بین این دو تعادل برقرار کرده و بعد از رسیدگی به وظایف و تعهداتتان به نیازهای شخصی خود توجه کنید. امروز احساسات شما در وضعیتی قرار دارند که احساس می کنید همچون یک دیگ جوشان هستید که هر لحظه ممکن است منفجر شود. سعی کنید مواظب رفتارتان باشید و جلوی خودتان را بگیرید. عصبانیت شما را به هیچ جایی نخواهد رساند. انرژی خود را روی انجام کارهای عقب افتاده و نظافت منزل متمرکز کنید، این یکی از بهترین روش ها برای رسیدن به آرامش است.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

 

فال روز متولدین آبان

    امروز ممکن است به یکی از استعدادهای ناشناخته ی خود پی ببرید و تصمیم بگیرید این استعداد خود را پرورش دهید. این ایده ی خیلی خوبی می تواند باشد، زیرا به احتمال زیاد این توانایی تازه کشف شده در بهبود زندگی شخصی و حرفه ایتان تأثیر قابل توجهی خواهد داشت. امروز از لحاظ جسمی و روحی خودتان را خیلی قوی و سرحال احساس می کنید و با شور و هیجانی که وجودتان را در بر گرفته است برای انجام هر کاری که به عهده تان گذاشته شود آماده اید. چنانچه مسائل مختلف باعث عصبانیت شما شده اند به جای این که این ناراحتی و عصبانیت خود را به همسرتان منتقل کنید سعی کنید در کنار او به آرامش برسید..فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

 

فال روز متولدین آذر

امروز وقتی خودتان را در آینه نگاه می کنید ناگهان تصمیم می گیرید برای تحت تأثیر قرار دادن شخصی که دوست دارید تغییراتی در ظاهر خود ایجاد کنید، شاید تصمیم بگیرید که ورزش کنید، رژیم بگیرید، مدل موهایان را تغییر دهید و یا لباس های جدیدی بخرید. در هر صورت به احتمال زیاد به نتیجه ی مورد نظرتان خواهید رسید. با این همه انرژی و شور و نشاطی که در درون خود دارید تقریبا از پس انجام هر کار و وظیفه ای برخواهید آمد. افکار منفی و بیهوده را با تمام وجود از خودتان دور کنید. به جای فرار کردن، با ترس هایتان روبرو شوید و گذشته تان را قبول کنید تا بتوایند با احساس آزادی به سوی آینده ی خود گام بردارید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه های دیگران توجهی نکن.

 

فال روز متولدین دی

امروز روحتان سرشار از شور و هیجان و انگیزه است و آماده اید تا بزرگترین مسئولیت ها را نیز به عهده بگیرید. شاید خودتان هم از این همه انرژی که وجودتان را در بر گرفته است تعجب کنید، چون از دیروز تا به حال هیچ اتفاق خاصی نیفتاده و تغییری هم به وجود نیامده است. فکرتان را با این سوال ها مشغول نکنید و فقط تا فرصت هست از این انرژی استفاده کنید. ورزش کنید، در یک جمع شرکت کنید و یا پروژه ی جدیدی را شروع کنید. این انرژی از اعماق ضمیر ناخودآگاهتان آمده است، قدر آن را بدانید. شاید رفتار یکی از اطرافیانتان برایتان آزاردهنده باشد، هر چقدر بیشتر سعی کنید دلخوریتان را مخفی کنید کمتر موفق خواهید بود. به صراحت در مورد این موضوع حرف بزنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

اطلاعاتی که امروز از طریق یکی از دوستانتان به دست خواهید آورد ممکن است باعث شود که روی هدف جدیدی تمرکز کنید. شاید ایده های زیادی در مورد پروژه هایی که می خواهید به عهده بگیرید در سر داشته باشید ، اما امروز باید سعی کنید ببینید کدام یک از آنها اولویت اصلیتان است. شروع به حرکت کنید! فقط هر کاری می خواهید بکنید یادتان باشد که پیش از آنکه شروع کنید آنچه نیاز دارید را برای خود فراهم کنید. در غیر این صورت در میانه ی انجام کارهایتان مجبور خواهید بود از این طرف به آن طرف بدوید و وقت خود را برای رفع کمبودها هدر دهید. شاید بتوانید بقیه را با چهره ی به ظاهر خندانتان گول بزنید، اما در مورد دلیل ناراحتیتان با عشقتان صادق باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در آن لحظه که از پای افتاده بودی و از همه جا ناامید بودی، خداوند دست تو را گرفت و یاریت فرمود. اکنون وقت آن رسیده که به شکرانه ی این لطف الهی تو نیز دست افتادگان را بگیری و به آنها کمک کنی. از زیاده خواهی بپرهیز چرا که مال زیاد رنج بسیار نیز به دنبال خواهد داشت و بدان که قناعت بزرگترین گنج است..

 

فال روز متولدین اسفند

امروز ممکن است اتفاق جدیدی که برایتان پیش می آید باعث شود تغییر جهتی ناگهانی در مسیرتان آغاز شود. شاید با شخص جدیدی آشنا شوید و یا با یکی از آشنایانتان که برای مدتی ندیده بودید برخورد کنید که به شما پیشنهاد ایجاد تغییراتی در حرفه تان را بدهد. یا شاید هم به این نتیجه برسید که باید فعالیت های هنری که به عنوان سرگرمی انجام می داده اید را جدیتر دنبال کنید. در هر صورت حتی اگر تردیدهایی دارید هم این فرصت جدید را جدی بگیرید. اگر در رابطه عاطفیتان به صداقت طرف مقابلتان شک دارید بهتر است فعلا چیزی در این مورد نگویید،دهانتان را بسته و چشمانتان را خوب باز کنید، شاید در اشتباه باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از پیش آمدها و حوادث بد روزگار به خدا پناه ببر، زیرا او بهترین پناهگاه است و تو را از آفات و گزندها حفظ می کند. مدتهاست در انتظار تحولی مثبت در زندگی خود هستی و از زندگی فعلی ات رضایت نداری. بدان که برای تغییر زندگیت و ایجاد این تحول نیاز به یک تلاش و کوشش وسیع است که از دست تو برمی آید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A