خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 15 بهمن 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

ذهن شما در حال حاضر خیلی قوی و آماده است و به راحتی می توانید هر چیزی که می خواهید را یاد بگیرید. قدرت درونی شما معمولا در سطح بالایی قرار دارد و امروز در ترکیب با قدرت ذهنی و تمرکز بالای شما می تواند به شما کمک کند در مطالعات و پروژه هایی که دنبال می کنید موفق باشید. سعی کنید حتما زمانی را برای تفکر و آرامش کنار بگذارید. امروز شما خیلی خوب می توانید مرز بین واقعیت و رویاپردازی را درک کنید و همین به شما کمک خواهد کرد راه هایی منطقی و کاربردی برای عملی کردن رویاهایتان پیدا کنید. خوشبختانه شما به هیچ عنوان قصد ندارید شمشیرتان را زمین گذاشته و تسلیم شوید و تا به دست آوردن آنچه می خواهید دست از تلاش برنخواهید داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

آن کس که هدفی والا و بزرگ در زندگی برای خود دارد، با توسل به آن مشکلات و سختی ها را پشت سر خواهد گذارد. تو نیز که در آرزوی دستیابی به چنین نیت بزرگی هستی و فکر می کنی که او آلام تمام دردهای توست باید در راه خود ثابت قدم باشی و رنجها و سختیهای ناگزیر این راه را تحمل کنی.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز خیلی راحت تر از همیشه می توانید روی مسائل مادی تمرکز کرده و برای آنها برنامه ریزی کنید. ذهن شما خیلی آماده است و از طرفی حس درونیتان نیز به کمک شما آمده است و برای تصمیم گیری های مرتبط با مسائل مالی شما را به خوبی راهنمایی می کند، پس از این موقعیت به دست آمده نهایت استفاده را ببرید. سعی کنید امروزتان را با عزیزانتان بگذرانید و با آنها صحبت کنید و پای درد دل هایشان بنشینید. گاهی مسائل و مشکلات روزمره ما را آنقدر از هم دور می کند که حتی نمی دانیم در زندگی نزدیک ترین و عزیزترین افراد برای ما چه می گذرد؛ تا جای ممکن برای کم کردن این فاصله ها تلاش کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیتی در سر داری که بهتر است از انجام آن صرف نظر نمایی، چرا که انجام این نیت برای تو جز غم و اندوه به ارمغان نخواهد آورد و هرگز نخواهی توانست به مراد خود برسی. پس بهتر است بیش از این در این کار اصرار نکنی و روش بهتری را به کار گیری.

فال روز متولدین خرداد

درست است که امروز روز تعطیل است و بهتر است که در کنار عزیزانتان گذرانده شود، اما اگر در حال حاضر از لحاظ حرفه ای و کاری در شرایط ویژه ای قرار دارید می توانید وقتتان را برای کارتان کنار بگذارید. سعی کنید با شریک تجاری خود قرار گذشته و مسائل مربوط به کارتان را مورد بررسی قرار دهد. خوشبختانه ذهنتان نیز برای پرداختن به این مسائل آماده است و قطعا نتایج بسیار خوبی برایتان به همراه خواهد داشت و فردا کارتان را با یک انرژی مضاعف آغاز خواهید کرد. امروز در مکالماتی که با عشقتان دارید ممکن است به مشکل بربخورید، زیرا شما پافشاری ویژه ای روی حرف ها و نظرات خود دارید. سعی کنید گاهی یک قدم عقب تر رفته و نگاهی گسترده تر داشته باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

عشقی نهان در دل داری و منتظر یک موقعیت مثبت هستی که از جانب او فراهم شود. کار عاقلانه این است که به هر کسی اعتماد نکنی و سعی کنی بر افکار آشفته ات تسلط پیدا کنی. به زودی او به تو فرصتی خواهد داد. آماده باش تا با تلاش و فداکاری صداقت خود را به او اثبات کنی و اگر نمی خواهی ترک این عشق را بکنی، در راه خود ثابت قدم باش.

فال روز متولدین تیر

شما این اواخر برای بهبود وضعیت جسمانی و سلامتی خود تلاش زیادی کرده اید و حالا به صورت ناگهانی نتیجه زحمات خود را دارید به چشم می بینید و احساس قدرت و سلامت می کنید و از ظاهر خود نیز راضی هستید. مشاهده این پیشرفت به شما انگیزه بیشتری برای ادامه این مسیر و سنگین تر کردن تمرین هایتان می دهد، تا فرصت هست استفاده کنید، اما نه تا حدی که خودتان را تحت فشار بگذارید. شما از آن دسته افرادی نیستید که بخواهند خیلی محکم از حق و حقوق خود استفاده کرده و خواسته هایشان را با صدای بلند به زبان بیاورند، اما در حال حاضر دارید وارد مرحله جدیدی می شوید که شما را قادر به دفاع از حقتان و بیان خواسته هایتان می کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خیالهای شیرین بسیاری در سر داری در حالیکه خودت خوب می دانی بسیاری از آنها ابدا عملی نمی باشد. با این حال حاضری سخت ترین کارها را برای رسیدن به مقصود انجام دهی ولی بدان که در راه تو مدعیان بسیاری وجود دارند که اگر می خواهی به مقصود برسی باید از آنان پیشی بگیری. به خدا توکل کن و با اطمینان قدم بردار تا پیروز بشوی.

 فال روز متولدین مرداد


شما در حال حاضر میل شدیدی به یادگیری دارید و دلتان می خواهد چیز تازه ای یاد بگیرید. درست است که امروز روز تعطیل و زمان استراحت است اما به نفع شماست که از این فرصت و آمادگی خود برای یاد گرفتن نهایت استفاده را ببرید. رابطه عاشقانه ای که برای مدت ها درگیر آن بوده اید بالاخره به درجه نهایی تعهد و وابستگی رسیده است و امروز عشقتان را احساسات و کلمات رمانتیک خود شما را غافلگیر خواهد کرد. شاید حتی صحبت هایی در مورد ازدواج هم بشوند، اما تصمیم قطعی در این رابطه گرفته نخواهد شد. شما هم بهتر است برای رسیدن به نتیجه زیاد به طرف مقابلتان فشار وارد نکنید و از این همه احساساتی که تقدیمتان می شود لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

کسی که به او دل سپرده ای از تو جدا خواهد شد و تو کسی را که برایت همچون گنجی گرانبهاست از دست خواهی داد زیرا او به دنبال یک زندگی پر تجمل است که تو از عهده آن بر نخواهی آمد. بهتر است با این حقیقت سازش کنی و خود را عذاب ندهی، زیرا صلاح تو در این جدایی است.

فال روز متولدین شهریور

امروز جمعی در خانه شما در رابطه با مسئله مهمی که می تواند در ارتباط با مسائل مادی باشد جمع شده و به صحبت خواهند پرداخت. این دیدار تا حدود زیادی به همان صورتی که شما انتظار دارید پیش خواهد رفت و به آن چه می خواهید دست پیدا خواهید کرد. خوشبختانه حرف هایتان را به راحتی می زنید و رسیدن به توافق کار دشواری نخواهد بود. یادتان باشد که نمی توان در مورد تمام جزئیات به توافق رسید و باید کمی با دیگران کنار بیایید. برای رسیدن به اهدافتان باید پیش از هر چیزی در درون خود تغییر ایجاد کنید و خوشبختانه در حال حاضر شما برای این چالش آماده اید. یادتان باشد چه فکر کنید می توانید و چه فکر کنید نمی توانید حق با شماست.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

 

فال روز متولدین مهر

اگر اهل قلم هستید امروز روزی فوق العاده برای این است که کلماتی که ذهنتان را پر کرده اند را به روی کاغذ بیاورید و حتی اگر شده با نوشتن ناه ای دوستانه ذهنتان را با این کار کمی آرام کنید. در حال حاضر قدرت تخیل شما خیلی خوب کار می کند و می توانید حرف هایتان را با وضوح کامل و به صورتی که برای دیگران قابل درک باشند بیان کنید. پس اگر باید با کسی در موضوع مهمی صحبت کنید امروز فرصت بسیار خوبی برای انجام این کار می تواند باشد و شانستان در قانع کردن طرف مقابلتان خیلی زیاد خواهد بود. در زمینه روابط عاطفی نیز امروز شما از این که چه خواسته ها و انتظاراتی دارید کاملا مطمئن هستید، اما حواستان باشد خواسته هایتان را به طرف مقابلتان تحمیل نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

نردبان ترقی پله پله است و تو باید این پله ها را یکی پس از دیگری طی کنی. تا رنج شاگردی نبری استاد نخواهی شد. اگر می خواهی به نیت خود برسی باید خود را به سلاح علم و هنر مجهز نمایی و به هنر تواضع مزین نمایی.

فال روز متولدین آبان

اگر کارهایی برای انجام دادن دارید که به آمادگی ذهنی نیاز دارند و برای مدتی آنها را پشت گوش انداخته اید امروز بهترین فرصت برای انجام آنها خواهد بود. ذهن شما بسیار تیز و سریع عمل می کند و تمرکزتان در سطح بالایی قرار دارد و احتمال این که اشتباه کنید خیلی پایین است. سعی کنید این کار را صبح زود که از خواب بیدار می شوید انجام دهید تا بتوانید از بقیه روزتان با خیال راحت لذت ببرید. با این همه اگر می بینید که خانواده و عزیزانتان به وقت و توجه شما نیاز دارند و بعدا هم فرصت انجام این کار را خواهید داشت، منطقی تر این است که روز تعطیلتان را صرف آنها کنید. تمام هفته به اندازه کافی برای کارتان وقت گذاشته اید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از انجام کار خطایی به شدت پشیمان و شرمنده ای، اما بدان پشیمانی از کردار ناصواب در انجام ندادن مجدد آن است. اما در مورد انتخابی که کرده ای، دچار اشتباه نشده ای، چرا که این انتخاب تو را میان عاقلان و عالمان نه تنها خجالت زده نخواهد کرد، بلکه سربلند نیز خواهی شد.

 

فال روز متولدین آذر

امروز بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در خانه بمانید و با یک فنجان چای داغ روی کاناپه مورد علاقه تان لم داده و سر خودتان را با یک کتاب خوب گرم کنید. این کتاب هر ژانر و هر سبکی که باشد چیزهای جدیدی به شما یاد خواهد داد و ایده های جدیدی را برایتان به همراه خواهد داشت. امروز شما به هیچ عنوان حاضر نیستید برای رسیدن به آن چه می خواهید صبر کنید و فکر می کنید هر چه دلتان می خواهد به چشم بر هم زدنی باید در اختیارتان باشد و در غیر این صورت ترجیح می دهید کلا بیخیال آن شوید؛ اما اگر منطقی نگاه کنید می بینید که چنین چیزی امکان پذیر نیست و هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد.
 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تنها دلخوشی تو در زندگی عشقی است که در سر داری و هرچه به آن بیشتر می اندیشی بیشتر لذت می بری. اما بدان که برای وصال به این عشق لازم است مرتبه و موقعیتت را بالا ببری تا هم شأن او شوی و وقتی به وصال او نائل شوی کامیابی و موفقیت فراوان خواهی یافت و زندگیت مورد تحسین همگان واقع می شود.

فال روز متولدین دی

 

همه می دانند که شما به طور ذاتی فرد جاه طلبی هستید و این که کارتان را حتی در روز تعطیل هم به خانه بیاورید چیز چندان عجیبی نیست. بهتر است کار را برای طول هفته گذشته و آخ هفته را به کارها شخصیتان اختصاص دهید. اگر اصرار دارید به جای استراحت کردن حتما سر خودتان را با یک کاری گرم کنید بهتر است به دکوراسیون داخلی منزل کمی رسیدگی کنید و ببینید برای سال جدید چطور می توانید بدون صرف هزینه فراوان و با کمی تغییرات ظاهر منزلتان را بهتر کنید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

 

فال روز متولدین بهمن

بعد از چند روز پر کار و پر دغدغه، اکنون زمان آن رسیده است که به خودتان استراحت داده و از کمی آرامش لذت ببرید. با این حال ذهنتان ناگهان پر می شود از ایده های جدید که دلتان پر می کشد برای این که آنها را با هر کسی که حاضر به گوش دادن به حرف هایتان باشد در میان بگذارید؛ فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که نقشه های کوچکی که عملی می شوند خیلی بهتر از نقشه های بزرگی هستند که هیچ گاه عملی نمی شوند. سعی کنید غروب امروز، پس از دیدن دوستانتان و تفریح با آنها کمی زودتر به خانه بروید و در محیط آرام خانه خودتان را برای هفته بعد آماده کنید. بالاخره می خواهید آن کتاب نیمه کاره را تمام کنید یا نه؟!
..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

بارها با خود تصمیم گرفته ای که دست از کارهای بیهوده بکشی و برای آینده خود فکری بکنی، ولی هر بار عهد خود را شکسته ای و فکر می کنی توان ترک عادت زشت گذشته را نداری. حس اعتماد به نفس خود را تقویت کن و از خدا یاری بخواه تا قبل از آنکه خیلی دیر شود تصمیم خود را عملی کنی.

فال روز متولدین اسفند

بالاخره روند سریع و پیچیده پیشرفت کارها دارد آرام تر می شود و شما می توانید با افتخار به این که توانسته اید این هفته شلوغ را با موفقیت پشت سر بگذارید از یک آخر هفته همراه با آرامش لذت ببرید. به دنبال این موفقیت در عملکردتان اعتماد به نفس شما افزایش پیدا کرده است و ارزش واقعی خودتان را درک می کنید و تردیدهای گذشته تان را کنار گذاشته و خواسته هایتان را با اطمینان خاطر بیشتری دنبال می کنید. هر چند که خیالتان از خودتان راحت است، اما به نفعتان است که در انتخاب هایتان نهایت دقت را به خرج دهید و به جای جسورانه ترین تصمیم ممکن، بهترین تصمیم ممکن را بگیرید. اگر عجله کنید ممکن است جزئیاتی که در نظر نگرفته اید برایتان دردسرزا شوند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

چشم های خود را باز کن و با چشم بصیرت به وجود خود بنگر. چرا متوجه شأن والای خود نیستی و خود را در گیرودار دنیای بی ارزش مادی اسیر کرده ای؟ این حصار را بشکن و به چیزهای خیلی بالاتر فکر کن. تو می توانی به مراتب عالی معنویت برسی. این جوهر در وجود تو نهفته است، از آن بهره بگیر.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A