خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۶ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۶ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۶ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز جمعه 16 تیر 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۶ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین


خودتان را مخفی نکنید! امروز از آن روزهایی است که باید از سایه ها و از پیله تنهایی که به دور خود تنیده اید بیرون بیایید. جرقه ای در درون شما زده شده که شما را به پیشروی تشویق می کند، انگار بار ستنگینی از روی دوشتان برداشته شده است و می توانید نفس راحتی کشیده و با آرامش خیال رو به جلو بروید. پس حرکت کنید و نگران این که در پایان چه خواهد شد نیز نباشید. امروز تا جای ممکن سعی کنید در حرف هایی که دیگران می زنند به دنبال یک منظور پنهانی نباشید و شنیده هایتان را تجزیه و تحلیل نکنید. آنها زیاد به حرف هایشان فکر نمی کنند و منظور خاصی هم ندارند و فقط با این کار خودتان را ناراحت و دلخور خواهید کرد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زندگی سخت و پردردسری داشته ای و از سالهایی که با زحمت سپری کرده ای هیچ نصیبی نبرده ای و اکنون در دام گرفتاری اسیر شده ای. تنها کسی که می تواند تو را از این بلا و بدبیاری ها نجات دهد خداست. پس به او پناه ببر که بهترین پناه دهنده است. به معصومین و اولیاء خدا توسل کن تا حاجتت برآورده شود.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 شما صادقانه فکر می کنید که صحبت کردن در مورد مشکلی که برای مدتی طولانی حل نشده باقی مانده است بهترین راه برای رهایی از آن خواهد بود. در اکثر موارد این تفکر کاملا منطقی و درست است، اما امروز بر خلاف همیشه این کار را به شما توصیه نمی کنیم. در واقع باز کردن این بحث حساس در حال حاضر نه تنها به حل شدن آن کمکی نخواهد کرد، بلکه اوضاع را از آن چه هست بدتر خواهد کرد. در هر صورت اگر آمادگی رویارویی با موقعیت ناخوشایندی که ایجاد خواهد شد را دارید دست به کار شوید. به قول کافکا از یک نقطه ای به بعد دیگر راهی برای بازگشت وجود ندارد و دیر یا زود باید به این نقطه برسید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

سفری در پیش داری و نگران وفاداری یار خود هستید. با خیال آسوده سفر کن که بعد از آن یار به وعده ای که مدتهاست به تو داده عمل خواهد کرد. با همت و جراتی که تو داری روزگار بر وفق مرادت خواهد شد. تو که به خود اطمینان داری استوار باش و از امتحان مهراس که از هر امتحانی با سربلندی خارج خواهی شد.

فال روز متولدین خرداد

شاید امروز دیگران در مرکز توجه قرار بگیرند و نوبت به شما نرسد، اما اجازه ندهید که این موضوع باعث ناراحتیتان بشود. به جای غصه خوردن کمی به آنهایی که مورد توجه دیگران قرار گرفته اند و رفتارهایشان دقت کنید و ببینید چه درس هایی می توانید از آنها بگیرید. لزومی ندارد چیزی را از آنها تقلید کنید، همین که از آنها یاد بگیرید برایتان کافی خواهد بود و به ایجاد تغییراتی ضروری در وجود شما کمک خواهد کرد. سعی کنید امروز در بیان حرف ها و احساساتتان احتیاط بیشتری به خرج دهید، در غیر این صورت خودتان را در میان ملودرامی خواهید یافت که حتی یک ذره هم انتظار قرار گرفتن در آن را نداشته اید. اگر آدم هوشیاری باشید امروز زیاد حرف نخواهید زد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از جان و دل مایه گذاشتی و سعی بسیار کردی که به آرزوی خود برسی ولی بی فایده بود و از تلاشت نتیجه ای نگرفتی. بیش از این پافشاری در این راه به صلاح تو نمی باشد. بهتر آن است که در دیگری را بزنی و فرصتها را از دست ندهی که پشیمانی به بار خواهد آورد.

فال روز متولدین تیر

امروز پیش بردن روابط عاطفی و حرفه ای برای شما آنچنان راحت و بی دردسر خواهند بود و همه چیز آنقدر طبیعی جلوه می کند که حتی خودتان هم متوجه جذابیت فوق العاده تان و تاثیری که روی دیگران دارید نخواهید شد. با این حال انتظارات بیش از اندازه ای که دارید می توانند پیش از به پایان رسیدن امروز اطرافیانتان را ناراحت کرده و همه چیز را به حالت اول بازگردانند. خوشبختانه اگر از ابتدای کار نسبت به این مسئله توجه داشته باشید احتمال بروز چنین وضعیتی را به صفر خواهید رساند. تمام تمرکز خود را روی زمان حال گذاشته و برای خودتان از کاه کوه نسازید. با .اقعیت همان طوری که هست روبرو شوید، نه به آن شکلی که دلتان می خواهد باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه های دیگران توجهی نکن.

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما در مکالماتی که با دیگران دارید آنقدر رک و صریح به نظر می رسید که هر کسی در برابرتان قرار بگیرد فکر می کند هر چه دارید در طبق اخلاص گذاشته اید و هیچ چیزی را پنهان نمی کنید. بر خلاف این تصور اطرافیانتان پی بردن به انگیزه و نیت اصلی شما به این سادگی ها هم نخواهد بود. با این حال باید این نکته را در نظر داشته باشید که اگر چیزی را پنهان نکنید خیلی سریع تر به خواسته های خود دست پیدا خواهید کرد. فراموش نکنید که از قدیم گفته اند پنهان کردن بخشی از حقیقت مثل دروغ گفتن است. شخصی که دوست دارید ممکن است امروز نارضایتی خود را در مورد برخی مسائل موجود در رابطه تان بیان کند، به جای قهر کردن و دعوا راه انداختن به حرف هایش فکر کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بهار زندگیت در راه است. از فرصتی که به تو روی می آورد نهایت استفاده را ببر که زندگی انسان به تار مویی بسته است و هیچ کس از فردای خود خبر ندارد. پس غم دنیا را مخور و به فکر خودت باش و کمتر از زندگی شکوه کن که هرچه خدا بخواهد همان خواهد شد. به عفو و رحمت الهی امیدوار باش و از او روی مگردان.

فال روز متولدین شهریور

امروز به احساس ماجراجویی و هیجان طلبی درونی خود اجازه بروز بدهید و از ماندن در خانه و انجام کارهای تکراری روزمره خودداری کنید. این احساس از آن احساساتی نیست که همیشه در وجود شما زبانه بکشد و خیلی دیر به دیر خودش را نمایان می کند، پس باید به آن توجه کرد. امروز روابط شما با عزیزانتان به خوبی پیش خواهد رفت و با هیچ مشکل خاصی روبرو نخواهید بود. در هر جمعی که حاضر شوید گل سرسبد مجلس خواهید بود و این موضوع احساس خیلی خوبی را در شما به وجود خواهد آورد. شاید اگر در بیان احساسات خود به شخصی که دوست دارید کمی زیاده روی کنید دچار احساس پشیمانی شوید، پس حواستان را خوب جمع کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به شدت مشتاق انجام نیتی هستی که در سر داری. گرچه از خیلی جهات هنوز آمادگی انجام آن را نداری، ولی به آتیه آن امیدواری. به سرزنش های دیگران توجهی نکن و بدان عشق موهبتی الهی است که در فطرت انسانها نهاده شده. برای انجام این نیت باید سفری انجام دهی و همتی والا داشته باشی تا به آرزوهای خود برسی. فرصت را از دست نده و اقدام کن، انشاءالله خیر است.

 

فال روز متولدین مهر

امروز شما نسبت به همیشه خیلی راحت تر احساسات خود را به زبان می آورید، زیرا فکر می کنید که با گفتن خواسته هایتان شانس بیشتری برای به دست آوردن آنها خواهید داشت. با وجود این که دیگران واکنش مثبتی به خواسته هایتان نشان می دهند ممکن است در به دست آوردن رضایت شما آنقدرها هم موفق نباشند. اما نباید وقت خودتان را با سرزنش کردن دیگران به خاطر این وضعیت تلف کنید،چون این کار کمکی به تغییر آن نخواهد کرد و بهترین راه تغییر دادن طرز فکر خودتان است. احساس خوشبختی به نگاه خود ما بستگی دارد، ما می توانیم تنها با تفکری که داریم خودمان را بدبخت و ترحم برانگیز یا خوشبخت و قوی بکنیم.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

شما انسانی باشعور و با کمالات هستید. این تعصبات خشک و خشن در شأن شما نمی باشد. باید این اخلاقیات را قبل از آنکه تو را از چشم دیگران بیندازد، کنار بگذاری. از خدای بزرگ و بخشنده درخواست عفو و بخشش کن و از گناه دیگران نیز درگذر تا سعادت و کامیابی به تو روی آورد.

 

فال روز متولدین آبان

با وجود این که شما سعی دارید احساسات شدید خود را پیش از در میان گذاشتن آنها با دیگران کمی ملایم تر و منطقی تر کنید، خیلی زود به این واقعیت پی خواهید برد که بهترین کار این است که حقیقت را همان طوری که هست بیان کنید و از ابتدا احساس واقعیتان را نشان دهید. شما برای پر کردن جاهای خالی زندگیتان به دیگران نیاز ندارید و فقط کافی است اعتماد به نفس خودتان بالا ببرید. امروز شدیدا به شما توصیه می کنیم پشت سر دیگران حرف نزنید و اگر حاضر نیستید حرفی را پیش روی کسی بگویید در غیاب او هم از به زبان آوردن آن خودداری کنید، زیرا به احتمال زیاد این حرف به گوش او خواهد رسید و شما از این رفتار خود پشیمان خواهید شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

وقت آن رسیده که در وجود خود انقلاب کنی و غم و غصه گذشته را به دست فراموشی بسپاری. بیش از این فکر کم و زیاد دنیا را مکن. سعی کن بر وسوسه های وجود خود فائق شوی. گرچه احساس تنهایی می کنی و کسی را محرم دل خود نمی بینی، ولی با امید به خدا و پیشه کردن صبر و بردباری کامیابی به سراغت خواهد آمد.

 

فال روز متولدین آذر

.

شما معمولا می توانید با درخشش چشمانتان خیلی ساده قلب دوستان و اطرافیانتان را به دست بیاورید. اما امروز با راهی که شما در پیش گرفته اید اوضاع زیاد مثل همیشه نخواهد بود. نگرش شما با دیگران فرق دارد و حاضر نیستید برای فرار از چالشی که پیش رو دارید نظر خودتان را تغییر دهید. شما می خواهید راهی را در پیش بگیرید که درست تر است، نه آن راهی که راحت تر است. اراده و مصمم بودن در کنار تلاش و سخت کوشی تضمین کننده موفقیت شما خواهند بود. امروز اگر یکی از دوستان و نزدیکانتان در مورد مشکل خود با شما صحبت کرد و مشورت خواست حتما این لطف را در حق او بکنید و نظر خود را در مورد مشکل او بیان کنید، زیرا حرف های خوبی برای گفتن دارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

استعدادها و تواناییهای خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. در راه رسیدن به هدف، پایداری به خرج بده که بزودی امکانات لازم مهیا خواهد شد و تو با دست خالی به موفقیتهای بزرگ مالی و اجتماعی دست خواهی یافت و آرزوی دیرینه ات برآورده خواهد شد.

 

فال روز متولدین دی

امروز به هیچ کسی اجازه ندهید که با حرف هایش شما را از دنبال کردن رویاهایتان منصرف کند، حتی اگر این رویاها به نظر دیگران خیلی غیر واع گرایانه و دور از دسترس باشند. این که آیا در نهایت به هدف اصلی خود خواهید رسید یا خیر در حال حاضر آنقدر که شما فکر می کنید مهم نیست؛ آنچه اهمیت دارد این است که شما هر کاری که از دستتان برمی آید را برای به دست آوردن آن انجام دهید. شاید خود شما متوجه نباشید، اما همین که به دنبال اهدافی بزرگ باشید سفری را در زندگیتان آغاز می کند که همه چیز را تغییر خواهد داد. با دوستانی که ایده هایی شبیه به شما دارند در یک کافه دنج دور هم جمع شده و خیلی مفصل در مورد آنها با هم صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

 

فال روز متولدین بهمن

اگر کاری که از شما خواسته می شود انجام دهید جزء کارهای مورد علاقه تان باشد شما امروز آماده اید با دیگران به صورت گروهی کار کنید تا هدفشان را به دست بیاورند. اما همین که خسته شوید و آن شور و شوق اولیه تان را از دست بدهید دلتان می خواهد خودتان را از این جمع کنار کشیده و به فضای آرام و دلنشین خانه خودتان پناه ببرید. در واقع دنبال کردن هدفی که برایتان اهمیتی ندارد برای شما اصلا قابل تحمل نیست و لزومی هم ندارد که برای فرار از این وضعیت داستان های غیر منطقی و عجیب و غریب سر هم کنید. شاید کمی سخت باشد، اما به نفعتان است که صادقانه بگویید ترجیح می دهید زمانتان را صرف انجام کارهایی کنید که برایتان اهمیت بیشتری دارند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مصلحت کار انسان را جز خدا کسی نمی داند و گاهی نفع تو در آن اموری است که اتفاق می افتد نه آنچه که تو انتظارش را داری. بدان که هر صورت زیبایی، سیرت زیبا ندارد و گاهی پشت این زیبایی های ظاهری دامهایی نهفته است که انسان را اسیر خود می کند. هر کسی معنای عشق و محبت را نمی فهمد، پس در انتخاب مسیر زندگی خود تا آنجا که می توانی دقت و حوصله به خرج بده زیرا عجله در کارها جز پشیمانی سودی نخواهد داشت.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز هیچ چیز مبهم و پیچیده ای در حرف های شما وجود ندارد و در مکالمات خود با دیگران منظورتان را خیلی دقیق و واضح بیان می کنید. با این حال عملکردتان آنقدرها که خودتان فکر می کنید دقیق و حساب شده نیست. شما احساس می کنید که کمی بحث و درگیری در راه است و به فکر راهی برای فرار از این طوفان هستید، اما متاسفانه فرار کردن در دراز مدت هیچ نفعی به حالتان نخواهد داشت و تنها موضوع را از این که هست پیچیده تر و بزرگ تر خواهد کرد.هر چه زودتر با تفاوت هاو اختلاف نظرها روبرو شوید راحت تر خواهید توانست راهی برای کنار آمدن با طرف مقابلتان پیدا کنید. هیچ گاه اجازه ندهید ترس هایتان سرنوشت شما را تعیین کنند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

انسانی عاشق و دلباخته و صادق هستی، اما شنیده ای که رقیبی داری که در آستانه ی پیروزی است و این فکر تو را به شدت عذاب می دهد. برای یافتن راه چاره از هر دری وارد شده ای، ولی سودی نکرده است. بی تابی نکن، صبور باش و به پیمان خود وفادار بمان. به امید خدا همه کارها مطابق میل تو سامان خواهد گرفت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A