خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز جمعه 17 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۷ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز ممکن است که یک نفر با پیشنهاد فرصتی برای افزایش درآمدتان به سراغ شما بیاید، اما شما فکر کنید چنین موقعیتی خیلی بهتر از آن است که واقعیت داشته باشد. بر خلاف تصور شما این امکان وجود دارد که این موقعیت تقریبا به همان خوبی که به نظر می آید باشد، اما پیش از آن که این پیشنهاد را قبول کنید تحقیقات لازم را انجام داده و اطلاعات کافی در مورد آن به دست بیاورید. امروز روز خوبی برای هیچ گونه سرمایه گذاری نخواهد بود، پس دنیای پول و تجارت و سرمایه گذاری را رها کرده و با خیال راحت از تعطیلات چند روزه ی خود لذت ببرید. بعد از تعطیلات اگر هنوز ایده ی این سرمایه گذاری به نظرتان خوب بود درباره ی آن اقدام کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

دیر از خواب بیدار شدن بهترین راه برای لذت بردن از یک روز تعطیل نیست. باور کنید اگر امروز صبح زود از خواب بیدار شوید و به پیاده روی و یا کوهنوردی بروید و بعد هم یک صبحانه ی مفصل همراه با اعضای خانواده و یا دوستانتان بخورید برایتان خیلی بهتر خواهد بود. امروز در هر موقعیتی که باشید حتما با شخص جذابی روبرو خواهید شد که احساسات رمانتیکی را در وجود شما زنده می کند. این احساس می تواند برای شما بسیار خوشایند باشد و اگر مجرد و تنها هستید هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید دریچه های قلبتان را به روی این احساس ببندید. سعی کنید با این شخص آشنا شده و شناخت بیشتری از او پیدا کنید. شاید او همان نیمه ی گمشده ی شما باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

انسانی صادق و بی آزار هستی. هیچ کس از تو آزاری ندیده و در حق شناسی شهره ای. تنها مشکل تو ضعف مالی است که گاهی تو را دچار خجلت و شرمساری می کند. به لطف و کرم خدا امیدوار باش که بزودی در کارت گشایش خواهد شد که حتی خود نیز در شگفت خواهی ماند.

فال روز متولدین خرداد

امروز موقعیت های آزاردهنده ای که برایتان پیش می آیند باعث ایجاد استرس و فشار عصبی در شما خواهند شد. شاید به یکباره این فکر به سرتان بزند که از این موقعیت فرار کرده و همه چیز را همین طور که هست به حال خودش رها کنید. نیازی به توضیح نیست که این کار دردی از شما دوا نخواهد کرد و شاید حتی اوضاع را از این که هست بدتر کند. روی کارهایی که به عهده تان هستند و وظایفی که باید به انجام برسانید تمرکز کنید و آنها را به ترتیب اولویت انجام دهید. پس از آن خواهید توانست با خیال راحت از باقی مانده ی روز تعطیلتان همان طور که خودتان می خواهید استفاده کنید، به پیاده روی بروید، یک فیلم خوب تماشا کرده و یا با عشقتان دیدار کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

زندگی پر دردسر و پر غم و غصه ای داری اما هرگز شکوه نمی کنی و راز دل خود را با کسی نمی گویی. هرچه تلاش کرده ای به نتیجه مطلوب نرسیده ای، اما بدان که به زودی آرزوهایت تحقق خواهند یافت به شرط آن که چون گذشته در مقابل مشکلات صبر و پایداری از خود نشان دهی.

فال روز متولدین تیر

امروز گرفتاری ها و مشکلات دیگران ممکن است باعث ناراحتی و غصه ی شما شود، اما باید این نکته را به خودتان یادآوری کنید که شما نمی توانید مشکلات همه را حل کنید و همه ی ما در زندگی خود مشکلاتی داریم که بخشی جدایی ناپذیر از زندگی هستند. اگر کمکی از دستتان بر می آید به آنها کمک کنید در غیر این صورت خودتان را با این افکار آزر ندهید. امروز در ارتباط برقرار کردن با دیگران با مشکلاتی مواجه خواهید بود، تماس هایتان بی پاسخ می مانند، پیام هایتان به دست طرف مقابلتان نمی رسند و اینترنتتان مدام قطع می شود. زیاد از این بابت حرص نخورید، زیرا بالاخره موفق به برقراری تماس خواهید شد و نتیجه ی مورد نظرتان را هم به دست خواهید آورد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

کسی پای در زندگی تو گذارده که هربار دیدار او تو را بی قرار و بی خور و خواب می گرداند و او از بی قراری تو لذت می برد. رفتارهای عاشقانه او تو را به شدت شیفته کرده طوری که زمام تمام امورت را به او سپرده ای و برایت فرقی ندارد که این عشق تو را به کجا بکشاند. به خود بیا و گول ظاهر انسانها را مخور. از این خواب غفلت بیدار شو و در زندگیت تحول تازه ای ایجاد کن قبل از آنکه دیر شود.

 فال روز متولدین مرداد


ناراحتی ها و دلخوری هایی که در خانه و بین اعضای خانواده پیش می آید ممکن است باعث شود بخواهید به هر بهانه ای که شده است از فضای خانه فرار کنید. شاید حتی بخواهید با وجود این که امروز تعطیل است به محل کارتان رفته و چند ساعتی اضافه کاری کنید. به احتمال زیاد این عاقلانه ترین راهی است که می توانید در پیش بگیرید، زیرا احتمالا کاری از دست شما برای حل این مشکل بر نمی آید و باید آنها را به حال خودشان بگذارید تا با این وضعیت کنار بیایند و آرام شوند. این وضعیت موقتی است و تا وقتی شما به خانه برگردید تقریبا برطرف شده است. کارهایی که در این فاصله انجام می دهید برای شما نتایج خوبی به همراه خواهند داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

انسانی هستی به شدت حساس و سختگیر ولی بدان که امور دنیوی را هرچه سخت تر بگیری، سخت تر می گذرد. غصه دنیا را مخور و در مقابل مشکلات زندگی از خود پایداری نشان بده و از ناله و فغان بپرهیز. در سخن گفتن دقت بسیار داشته باش و اگر از چیزی اطلاع کامل نداری سکوت اختیار کن تا زندگی به آسانی به کام تو درآید.

فال روز متولدین شهریور

امروز کامپیوترتان شما را کمی اذیت خواهد کرد، به ویژه اگر قصد نوشتن چیزی و یا فرستادن پیامی را داشته باشید. در تمام طول روز وسایلی که استفاده از آنها وابسته به تکنولوژی مدرن است شما را با مشکلاتی که دارند و عملکرد نامناسبشان آزار می دهند. سعی کنید کارهاتان را از راه های دیگری پیش ببرید تا زیاد به اعصاب خودتان فشار نیاورید. شما آماده اید تا از نظرات و عقاید خود دفاع کنید و دقیقا می دانید که چه باید بگویید و چکار کنید تا دیگران به پذیرفتن گفته هایتان راضی کنید. اما باید این را بدانید که این بدان معنا نیست که لزوما حق با شماست و دیگران نظرها و راهکارهای بهتری ندارند؛ کمی دید خود را بازتر کنید!

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

 

فال روز متولدین مهر

امروز خبرهای نگران کننده ای در رابطه با مسائل مادی به گوشتان خواهند رسید. این اخبار ممکن است در رابطه با مسائل مالی شخصی شما و یا مرتبط با چیزی باشند که به طور غیر مستقیم وضعیت اقتصادی شما را تحت تأثیر قرار خواهد داد. نگران نباشید، اوضاع به آن بدی که به نظر می رسد هم نیست. شاید بخش عمده ای از آنچه به گوشتان می رسد فقط شایعه باشد. اگر برنامه ی خاصی برای این یکی دو روزی که تعطیل هستید نچیده اید همین حالا دست به کار شوید و تفریحات مورد علاقه تان را در برنامه ی خود جای دهید. تابستان دارد تمام می شود و باید از روزهای باقی مانده از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید.

 


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

برای رسیدن به مراد دل حاضری بزرگترین فداکاریها و سخت ترین کارها را انجام دهی ولی بدان آنچه برای یار انجام می دهی تنها رفع نیاز خود توست و او از ابراز عشق تو بی نیاز است، پس منتظر جبران از سوی او نباش. گرچه محاسن یار تو را از خود بی خود و بی قرار کرده است اما باید حد و حدود خود را رعایت نمایی و از انگشت نما کردن خود و او بپرهیزی و تلخی سخنان او را با شیرینی عشقش بر خود هموار سازی. به نصیحت بزرگان توجه داشته باش و به جای آنکه خود را با حل معمای زندگی آزار دهی از زندگیت لذت ببر که راز حکمت را جز خدا کسی نمی داند.

فال روز متولدین آبان

یکی از دوستان شما دارد روزهای سختی را می گذراند و به تازگی مشکل بسیار بزرگی را از سر گذرانده است. سعی کنید امروز به دیدن او بروید و یا حداقل با او تماس گرفته و کمی با هم صحبت کنید. به او یادآوری کنید که تنها نیست و شما در کنارش هستید. امروز وجودتان سرشار از احساسات عاشقانه است و میل شدیدی به آغاز یک رابطه ی عاطفی جدید در وجود خود احساس می کنید، اگر هم عشق خود را پیش از این پیدا کرده اید دلتان می خواهد روز رمانتیکی را در کنار او بگذرانید. با این همه شاید امروز روز خیلی خوبی برای این کار نباشد! چند روز دیگر دست نگه دارید و بعد برای این کارهای رمانتیک برنامه ریزی کنید تا نتایج بهتری به دست بیاورید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

با خود عهد و پیمانی بسته ای که تا پایان عمر به این عهد وفاداری و آن حفظ زندگی سعادتمند با کسانی است که دوستشان داری. کسانی که با داشتن آنها از هر زیبایی و شادی دیگری بی نیاز هستی. بدان که این زندگی به لطف خدا به این مرحله رسیده، پس شاکر باش و التفاتی به وسوسه های حسودان بداندیش نکن.

 

فال روز متولدین آذر

امروز شخصی که برای شما بسیار عزیز و قابل احترام است ممکن است در وضعیت دشواری گرفتار شده باشد. اجازه ندهید حساسیت زیادتان کنترل رفتارتان را در دست بگیرد و اگر این شخص از روی عصبانیت و ناراحتی چیزی گفت یا رفتار تندی کرد به دل نگیرید. سعی کنید وضعیت او را درک کرده و همان رفتار همیشگی و همراه با مهربانی خود را ادامه دهید. این کار باعث بهتر شدن رابطه تان خواهد شد. طبق معمول امروز در خانه یک دنیا کار برای انجام دادن هست و شما اصلا حال و حوصله ی کار کردن را ندارید. هیچ اشکالی ندارد! فردا هم تعطیل است و می توانید کارهایتان را فردا انجام دهید. امروز هر کاری که دوست دارید را انجام دهید.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اکنون که فرصت آن را داری که از زیباییهای زندگی لذت ببری چرا با بیش از اندازه دل بستن به مال دنیا خود را در تنگنا قرار می دهی؟ زراندوزی و جمع مال در جایی که انسان باید این دنیا را ترک کند، کاری بیهوده است. پس از زندگی خود لذت ببر، مسافرت و گردش کن و از زیباییهای زندگی بهره بگیر که فرصت انسان بسیار محدود است.

فال روز متولدین دی

 

دیداری غیر منتظره با یکی از دوستانتان شما را درگیر احساسات و مشکلات فعلی او خواهد کرد، پس خودتان را برای ناراحتی و نگرانی های احتمالی آماده کنید. شما در حال حاضر درک بالاتری از افکار و احساسات دیگران دارید، اما بهتر است به طور مستقیم در مورد برداشت های شخصیتان چیزی به آنها نگویید، زیرا حرف هایتان ممکن است باعث آزردگی این دوستتان شوند. امروز کارهای زیادی در خانه هست که باید انجام شوند و به احتمال زیاد مهمان های ناخوانده ای به خانه تان خواهند آمد. سعی کنید صبح کمی زودتر بیدار شوید و به کارهایتان رسیدگی کنید تا بتوانید تمام بعدازظهر و امشب را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

اکنون در دوران جوانی و بهار زندگی به سر می بری، توشه ای برای دوران پیری و زمستان عمر فراهم کن، اما هرگز اسیر جاذبه های دنیا نشو و از آنچه بدست می آوری استفاده کن و برای میراث خواران امانت داری نکن. از بخل و حسد بپرهیز که رحمت خدا شامل حال افراد بخیل نمی شود.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز میلی ناگهانی به رها کردن خودتان از وضعیت ناخوشایندی که خودتان را در آن گرفتار می بینید احساس می کنید. شاید بخواهید خودتان را از محدودیت هایی که شغلتان به شما تحمیل می کند، رکود در زندگی شخصیتان و یا رابطه ی عاطفی از دست رفته ای که مدت ها به زور سعی در حفظ آن داشته اید رها کنید. ممکن است به طور ناگهانی ایده هایی دیوانه وار برای ایجاد تغییر در این وضعیت به ذهنتان برسند. شاید این ایده ها به نظر خودتان کاملا عملی باشند، اما بهتر است که امروز دست نگه داشته و در این مورد تصمیم گیری نکنید. چند روزی دست نگه دارید و بعد دوباره تصمیم هایتان را از نظر بگذرانید، اگر مطمئن بودید دست به کار شوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

جستجو در احوالات دیگران کاری بیهوده است. وقت خود را به تجسس در خصوص کسانی که با تو ارتباطی ندارند تلف نکن و از گفتن هر حرفی در حضور هر کسی خودداری کن هرچند که او به نظر محرم راز آید. به زودی بهار عمر به تو روی می آورد (فرصتی که دیگر تکرار نخواهد شد) از آن نهایت استفاده را ببر و از هم اکنون خود را مهیا کن.

فال روز متولدین اسفند

پدر و مادرتان تمام هفته چشم انتظار شما بوده اند تا امروز به دیدن آنها بروید، سعی کنید حتی اگر برای یکی دو ساعت هم که شده به دیدن آنها بروید و خوشحالشان کنید. امروز نامه، پیام، ایمیل یا تماسی سرشار از عشق و محبت از عزیزی که دور از شما زندگی می کند به دستتان خواهد رسید. هرچند گفته های این شخص برایتان بسیار لذت بخش هستند، اما ناگهان درد دوری فشار زیادی به شما وارد می کند و دلتان می خواهد که هر طور شده به دیدار این شخص بروید. این ایده ی خیلی خوبی است، اما بهتر است فعلا چیزی در مورد آن نگویید و یا حداقل قولی ندهید. چند روزی دست نگه دارید تا از این که انجام این کار برایتان امکان پذیر است اطمینان کامل پیدا کنید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تمام فکر و ذکرت هدفی است که در سر داری و به هیچ چیز دیگر جز آن فکر نمی کنی. با دست خالی قصد انجام کار بسیار بزرگی را داری ولی بدان که جوینده یابنده است. با همت بلندی که تو داری حتما به مقصود خواهی رسید. فقط در مقابل مشکلات صابر باش و از راهی که انتخاب کرده ای روی مگردان.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A