خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۱۸ فروردین ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۸ فروردین ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۱۸ فروردین ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 18 فروردین 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۱۸ فروردین ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز شاید ترجیح بدهید کارهایتان را به همان روش قدیمیشان انجام دهید چون این روش راحت ترین راه ممکن به نظر می رسد. شاید راه همیشگی برایتان آشنا و آسان باشد، اما اگر به دنبال راهی متفاوت برای پیش بردن کارهایتان بگردید قطعا موفق تر خواهید بود. شاید اوضاع در ابتدای روز و حتی ساعات اولیه بعدازظهر کمی آشفته به نظر برسد، اما این نباید باعث شود که از به کار گرفتن خلاقیت خود و یا پذیرفتن چیزهایی که جدید و متفاوت هستند پرهیز کنید. مسائل زیادی در زمینه روابط عاطفیتان وجود دارند که باید مورد رسیدگی شما قرار بگیرند، پس امروز زیاد کاری به کار دیگران نداشته باشید و تا فرصت هست با شریک زندگیتان به صحبت در رابطه با این مسائل بپردازید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

هیچ کس منکر قضا و قدر و دست سرنوشت نیست، ولی نه اینکه همه چیز را پای تقدیر بگذاری. انسان موجودی دارای اختیار است پس باید از این توانایی که خدا در اختیارش قرار داده بهترین استفاده را ببرد و مناسبترین راهها را برای زندگی انتخاب کند. همت عالی مهمترین شرط پیروزی است. هرگز از آن غافل مشو.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

در حال حاضر شرایط کیهانی به نفع شما تغییر کرده است و موقعیتی که در انتظارشان بوده اید بالاخره برایتان فراهم شده است. پس از این فرصت استفاده کنید و بر امواج این فرصت ها سوار شده و تا می توانید با آنها پیش بروید. برای شما موقعیت هایی فراهم شده تا با استفاده از شرایط موجود راه های تازه ای برای کار کردن و یا کسب درآمد بیشتر پیدا کنید. البته همه این ها به شرطی هستند که به گذشته نچسبید و برای پذیرش اتفاقات و چیزهای تازه آماده باشید. شما هر چقدر هم که باهوش و مستعد باشید نمی توانید مشکلاتی که در رابطه عاطفیتان وجود دارند را دور بزنید و هیچ چاره ای به غیر از مواجه شدن با آنها ندارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به جای آنکه پیوسته از آرزوهای دور و دراز خود صحبت کنی و در دنیا و جاذبه هایش غرق شوی به لطف و مرحمت الهی بیندیش که همانا کلید گنج مقصود ارتباط با پروردگار است و دعای خیر والدین در این راه بهترین یاور، پس هرگز از آنها غافل مشو و روح الهی خود را بشناس و به آنچه خدا نصیبت کرده قانع باش و از همنشینی با نااهلان بپرهیز که خلقت انسان مقصودی والاتر از اینها داشته است.

فال روز متولدین خرداد

فکر نکنید مجبور هستید برای هر چیزی یک توجیه منطقی پیدا کنید. باید این واقعیت را بپذیرید که در زندگی برخی چیزها هستند که بدون هیچ دلیل و منطقی اتفاق می افتند و اغلب این اتفاقات بهترین تجربه هایی هستند که ممکن است برایتان پیش بیایند و طعمی متفاوت به زندگیتان می بخشند. ناشناخته ها را بپذیرید و شور و هیجان بیشتری را به زندگی خود راه بدهید. احساس می کنید بین شما و اعضای خانواده و نزدیکانتان فاصله افتاده است و این احساس باعث می شود نتوانید از هیچ کاری لذت ببرید و یا ذهنتان را روی هیچ کاری متمرکز کنید. اجازه ندهید این احساس شما را از آنها دورتر کند و سعی کنید از روز تعطیلتان استفاده کرده و به دیدن آنها بروید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر تا این حد به او (به این کار) علاقه مندی پس باید در مقابلش فداکاری بسیار کنی و از «من» بگذری. تو او را بهترین می دانی و به او علاقه و اعتقاد داری پس اگر چنین است باید درمورد تصمیم گیری های او راجع به آینده و زندگی انعطاف بیشتری از خود نشان دهی و بدان او صلاح تو را بسیار خوب می داند.

فال روز متولدین تیر

برای رسیدن به اهدافتان شاید مجبور باشید امروز روش تازه و عجیبی را امتحان کنید. این اصلا کار بدی نیست، حتی اگر به صورت زیگراگی به سوی هدفتان بدوید هم در نهایت خواهید دید که این روش خیلی بهتر از روش همیشگیتان جواب خواهد داد. امروز دست به کار شدن و تصمیم گیری کردن برای شما بسیار ساده تر از این است که بخواهید هفته ها و ماه ها برای سبک و سنگین کردن شرایط وقت بگذارید. به جای این که عقب نشینی کرده و برای برداشتن قدم بعدیتان اوضاع را تجزیه و تحلیل کنید، بر اساس آنچه در لحظه به نظرتان درست می آید پیش بروید. شما معمولا از آن آدم هایی هستید که همه جوانب را در نظر می گیرند، ولی امروز این راه برایتان مناسب نیست.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

برای انسان امید در زندگی چون بال است برای پرنده و امیدواری تو نیز بالاخره نتیجه خواهد داد. به زودی زندگیت روشن و زیبا چون سحری پس از شب تیره خواهد شد. خداوند به تو لطف و عنایت خواهد نمود و گره از مشکلاتت باز خواهد کرد. از این فرصت استفاده کن و از یاد خدا و شکر او غافل مشو.

 فال روز متولدین مرداد


امروز برای این که در خانه بمانید و در عالم فکر و خیال فرو بروید و به مشکلات و موانعی که بر سر راه رسیدنتان به اهدافتان وجود دارند فکر کنید اصلا روز خوبی نخواهد بود و هر چه بیشتر در این حالت بمانید بیشتر در ناراحتی و افسردگی غرق خواهید شد. اگر نمی توانید خوش بینانه به رویاهایتان فکرکنید بهتر است اصلا به آنها فکر نکنید و از خانه بیرون بزنید و تا می توانید خوش بگذرانید. امروز در زمینه روابط عاطفی می تواند برای شما روزی جادویی باشد. از قدرتی که در اختیار دارید استفاده کنید و سحر و جادوهای خود را به کار انداخته و با اعتماد به غریزه خود طرف مقابلتان را تحت تأثیر قرار دهید. شما که به جذابیت ذاتی خود شک ندارید؟

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زمان منتظر کسی نمی ماند و با شتاب در گذر است. اگر می خواهی از قافله عقب نمانی باید عجله کنی. مدتها در حال جستجو و تحقیق در مورد تصمیمی که در سر داری بوده ای و اکنون فکر عملی کردن این نیت را در سر داری. هرچه سریعتر کار خود را آغاز کن که بهترین فکرهاست.

فال روز متولدین شهریور

امروز روز درخشش شما خواهد بود و از صبح که بیدار می شوید خیلی خوشحال و سرحال هستید و با نگرشی مثبت به دنیا و اتفاقات اطرافتان نگاه می کنید و همین به شما قدرت و انگیزه لازم برای انجام هر کاری که به عهده تان باشد را خواهد بخشید. شاید بعضی چیزها بر اساس برنامه هایتان پیش نروند، اما هیچ اشکالی ندارد. اگر خودتان سخت نگیرید مشکل خاصی برایتان پیش نخواهد آمد. شما در حال حاضر در رابطه عاطفی خود مسئولیت های زیادی به عهده دارید که شاید کمی باعث نگرانی شما شده باشند. اما این را به یاد داشته باشید که همیشه و در هر رابطه ای هر دو طرف مسئولیت هایی به عهده دارند که نمی شود از زیر آنها شانه خالی کرده و انتظار پیشرفت رابطه شان را داشته باشند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها بود که دل خود را از هر دلبری دریغ می کردی، اما بالاخره کسی وارد زندگیت شد که بی آنکه خود بخواهی دل به او سپرده ای و اکنون از عاقبت کار خود بیمناکی و گاهی خود را سرزنش می کنی. بر خود مسلط باش و به خدا توکل کن تا کار تو فرجامی نیکو و عاقبتی دل نشین بیابد..

 

فال روز متولدین مهر


امروز صبح شاید با دیدن بدقولی های بعضی ها و عدم تعهد آنها به وعده هایی که داده اند کمی عصبانی شوید. نگران نباشید این بدعهدی ها مشکل خاصی در روند کارهایتان ایجاد نخواهند کرد و تا بعدازظهر همه چیز روبراه خواهد بود. امروز باید با مسائل و مشکلاتی که در خانه دارید مواجه شوید، ولی نباید اجازه دهید کسانی که خارج از خانه هستند از مشکلات و چالش هایی که پیش رو دارید باخبر شوند. اگر حتما اصرار دارید که با کسی درد دل کنید و اطلاعات شخصی خود را با یکی از نزدیکان و یا دوستانتان در میان بگذارید، فردی مورد اعتماد و آگاه را انتخاب کنید که بتواند به شما در حل مشکلتان کمک کند و باری از دوشتان بردارد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

خود می دانی که آنچه طالب آن هستی گوهری است گرانبها و تو برای بدست آوردن آن دست به انجام کاری زده ای که از عاقبت آن بی خبری، اما بدان اراده و پشتکار و توکل به خدا از عوامل مهم و اصلی پیروزی است. تن به رضای او بسپار که صلاح تو در رضای اوست.

فال روز متولدین آبان

امروز شما هیجان فوق العاده ای در وجود خود احساس می کنید و باید حواستان را جمع کنید تا بتوانید به موقع هیجانات خود را تحت کنترل در بیاورید. اتفاقات جدید و متفاوتی در راه هستند که ممکن است در درجه اول باعث نگرانی شما شوند، اما با کمی صبوری خواهید دید که اوضاع به نفع شما پیش خواهد رفت و اتفاقات خوبی برایتان خواهند افتاد. اگر بعدازظهر کمی احساس کسالت و دلتنگی کردید به جای این که یک گوشه نشسته و غصه بخورید، سعی کنید با دوستان و نزدیکانتان دیدار کنید و در خانه تنها نمانید. بودن در کنار دیگران به شما احساس شادی و سرزندگی خواهد بخشید و انرژی لازم برای آغاز هفته ای تازه را به شما خواهد بخشید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

انسانی قدرشناس هستی و اگر از کسی محبت ببینی تا پایان عمر فراموش نخواهی کرد. در کار خود پابرجا و مصمم هستی و همین صفت نیکو تو را در کارهایت یاری نموده است. اگر از سوی او بی میلی و بی اعتنایی می بینی واقعی نیست بلکه شیوه دلبری و دلداری است.

 

فال روز متولدین آذر

امروز به ویژه صبح که از خواب بیدار می شوید احساس تردید و دودلی زیادی را تجربه خواهید کرد. کارهای دیگران به نظرتان عجیب می آید و شاید حتی کمی عصبانیتان کند. نگران نباشید و روی برنامه ها و کارهایی که دارید تمرکز کنید. بگذارید هر کسی سرش به کار خودش باشد، دیگران خودشان از پس کارها و مشکلاتشان برخواهند آمد. در واقع امروز این خود شما هستید که به کمک و نگهداری نیاز دارد و باید به کسی تکیه کند. شما معمولا از زیر پا گذاشتن حد و حدودتان جان سالم به در می برید، ولی امروز حرف هایتان حتی بیشتر از آنچه خودتان انتظار دارید می توانند اثرگذار باشند و شاید مجبور شوید به خاطر گفته هایتان عذرخواهی کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

از فراز و نشیب و حوادث زندگی خسته و ملول شده ای، اما با این حال حاضری تمام هستی و زندگی خود را در راه عشق قربانی کنی. اکنون که تسلیم راه عشق شده ای به خدا امیدوار باش چرا که او عشاق واقعی را دوست دارد و آنها را یاری و هدایت می کند.

فال روز متولدین دی

امروز شما در ابتدای روز از لحاظ عاطفی احساس آرامش می کنید و حالتان خوب است، اما ممکن است که یک قدرت و یا اتفاق عجیب و غیر منتظره این تعادل را به هم بزند. هرچقدر در درون ثبات و تعادل بیشتری داشته باشید رویارویی با این وضعیت برایتان راحت تر خواهد بود و این نیروی خارجی کمتر رویتان تاثیر خواهد گذاشت. یادتان باشد که همه اتفاقات غیز منتظره به یک دلیلی پیش می آیند و شاید در واقع فرصت جدیدی در انتظارتان باشد. با وجود این که امروز بر خلاف همیشه خیلی شور و هیجانی در وجود خود احساس نمی کنید، دیگران چندان متوجه این حالت شما نخواهند شد. خودتان هم به هیچ عنوان دوست ندارید آنها متوجه حال فعلیتان شوند و اعتماد به نفستان را زیر سوال ببرند.

فال حافظ امروز متولدین دی :

به زندگی و اطرافت خوب نگاه کن. خداوند نعمتهای بسیاری در اختیار تو قرار داده که باید از آنها به بهترین نحو استفاده کنی. به خاطر داشته باش که شکر نعمت، نعمتت افزون کند. پس همیشه شاکر درگاه الهی باش و سعی کن شاد و راحت زندگی کنی.

 

فال روز متولدین بهمن

ذهن خود را آزاد کرده و گزینه های جایگزین را در نظر بگیرید. امروز از آن زمان هایی است که باید افکار و اهداف قدیمی و به دردنخور که دیگر برایتان اهمیت و کاربردی ندارند را دور بیندازید و گزینه های بهتر و جدیدتری را جایگزین آنها کنید. شما امروز پیشرفت بسیار زیادی را در سطح فکری خود تجربه خواهید کرد و باید از این فرصت بیشترین بهره ممکن را ببرید. شما گاهی دوست دارید هر چیزی که به ذهنتان بیاید را به زبان بیاورید. با این وجود در حال حاضر جزئی ترین نظراتی که ابراز می کنید هم می توانند باعث اختلاف شده و بحث و درگیری ایجاد کنند. انگار هر حرفی که به زبان می آورید اشتباه برداشت می شود.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

فال روز متولدین اسفند

امروز سطح انرژی شما مدام در حال تغییر است و یک لحظه می توانید کوه ها را هم جابجا کنید و لحظه دیگر حتی حوضله سرپا ایستادن را هم ندارید. این تغییرات در انرژی فیزیکیتان ناشی از تغیر حالات روحیتان هستند و رفتارهای یویو مانند شما همه را به ستوه آورده اند. اما لزومی ندارد که خودتان را بخاطر این مسئله ناراحت کنید، بگذارید دیگران هر طوری که دلشان می خواهد فکر کنند و حتی کمی از دستتان ناراحت شوند! شما فکر می کنید که نیازی به توضیح واضحات نیست و همین مسئله باعث می شود که در رابطه عاطفیتان سوءتفاهم هایی ایجاد شده و یا منظورتان به درستی درک نشود، کمی بیشتر حرف بزنید!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

متاسفانه ظواهر دنیا آنچنان پر زرق و برق و جذاب است که حتی زیرکان و عاقلان را نیز گاهی به دام می اندازد، بنابراین باید کاملا هوشیار باشی. در انتخاب دوستان خود دقت کن که یکرنگی شرط اول رفاقت است. برای انجام نیتی که در سر داری همتی بلند لازم است. اگر آن را در خود می بینی همین امروز نیتت را عملی کن که خیر تو در آن است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A