خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

 

فال امروز جمعه 23 آذر 97 | فال روزانه
فال امروز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز با خیال راحت به عالم خیال و رویا پناه ببرید و اجازه دهید احساساتتان کنترل شما را در دست بگیرند. امروز خلاقیت شما در چنان سطح بالایی قرار گرفته است که حتی می توانید وسیله ای بسیار کاربردی اختراع کنید که خیلی زود به یکی از ابزارهای ضروری زندگی روزمره تبدیل خواهد شد. اجازه بدهید قدرت خیالتان شما را هدایت کند. بخندید و خوشحال باشید و این شادی خود را با دیگران هم به اشتراک بگذارید. این انرژی مثبت شما مسری خواهد بود و خیلی سریع به دیگران هم انتقال پیدا خواهد کرد. می توانید از این ویژگی امروزتان بهره برده و دل دوستی را که غمگین به نظر می رسد شاد کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز پیش از آنکه در محل کارتان هر مسئولیت و تعهدی را بپذیرید سعی کنید کمی دست نگه داشته و تمامی اطلاعات و جزئیات مرتبط با آن را به دقت مورد بررسی قرار دهید، در غیر این صورت ممکن است وظیفه ای را به عهده بگیرید که توانایی، مهارت یا فرصت رسیدگی به آن را ندارید. اگر این که از شما چه چیزی خواسته شده است را خوب متوجه نشوید این احتمال وجود دارد که خودتان را به دردسر انداخته و اعتبار و احترامی که نزد همکاران و مقامات مافوقتان دارید را به خطر بیندازید. اگر دیدید عشقتان پیام هایتان را جواب نمی دهد فورا نگران نشوید، کمی به او فرصت بدهید، شاید درگیر کاری باشد که فعلا نمی تواند در مورد آن با شما صحبت کند!

 

فال روز متولدین خرداد

امروز بار سنگینی از روی شانه هایتان برداشته خواهد شد. به نظر می رسد که اوضاع بعد از چند روز روبراه شده و بار دیگر می توانید بی آنکه به مشکل خاصی برخورد کنید با دیگران مکالمه داشته باشید. گوش هایتان را خوب تیز و حواستان را جمع کنید. به حرف های دیگران با دقت گوش بدهیدزیرا در میان صحبت هایشان چیزهای زیادی برای یاد گرفتن پیدا خواهید کرد. سعی کنید ذهنی باز داشته باشید و انعطاف پذیری بیشتری از خود نشان دهید. صحبت کردن در مورد موفقیت های اخیرتان علاوه بر اینکه استعدادها و توانایی هایتان را به نمایش خواهد گذاشت احتمالا باعث خواهد نکات جدیدی را هم یاد بگیرید.

 

فال روز متولدین تیر

امروز حرف ها و رفتارهای دیگران می توانند به صورت غیر قابل تحملی فرساینده و ناراحت کننده باشند، اما اگر خوب به حرف هایشان فکر کنید خواهید دید که قصد بدی ندارند. به احتمال زیاد آنها اطلاعات درستی در دست ندارند و فقط دارند بر اساس اطلاعات غلطی که در اختیارشان قرار گرفته است صحبت می کنند و واکنش نشان می دهند. امروز هر کسی فکر می کند که فقط خود می داند بهترین راه حل ممکن برای مشکلاتی که پیش می آیند چیست و همین می تواند باعث ایجاد بحث ها و مخالفت های زیادی شود، اما به شما توصیه می شود که به حس ششم و منطق خودتان بیشتر از نظرات دیگران اعتماد داشته باشید.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز تا زمانی که خودتان راه بهتری پیدا نکرده اید راه و روشی که دیگران به کار می گیرند را مورد انتقاد قرار ندهید و زحماتشان را زیر سؤال نبرید. اگر خلاقیت خود را به کار بگیرید می توانید بسیار موفق باشید پس با اعتماد به نفس کامل جلو بروید و به راحتی میدان را خالی نکنید. منفی نگری هیچ کمکی به حل مشکلاتتان نخواهد کرد و راه حل های خوبی را سر راهتان قرار نخواهد داد! آرامش خود را حفظ کنید و به حس درونی خود اعتماد داشته باشید و اجازه دهید هدایت شما را در دست بگیرد. با قدرت و اعتماد به نفس صحبت کنید تا دیگران ایده ها و حرف هایتان را جدی بگیرند و روی آنها حساب کنند.

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز احساس می کنید ثباتی که بر چند روز گذشته حاکم بوده بهم خورده و اوضاع کمی آشفته شده است. اجازه ندهید افراد منفی نگر با حرف ها و کارهایشان شما را دلسرد کنند. به دنبال راه حل های خلاقانه برای مشکلات باشید و اعتماد به نفستان را به سادگی از دست ندهید. چه خودتان متوجه باشید و چه نباشید دانش و ذکاوت شما در سطح بالایی قرار دارد و می توانید حتی به دیگران هم در حل مشکلاتشان کمک کنید، پس خودتان را دست کم نگیرید. به افکار و ایده هایتان اعتماد داشته باشید و به جای اینکه به سادگی آنها را کنار بگذارید به دنیال راهی برای عملی کردن آنها باشید.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

احساسات شما امروز کنترل همه چیز را در دست گرفته اند و شما آماده اید تا در دنیای خیالات خود پرواز کنید. هیچ اشکالی ندارد اگر برای مدتی کوتاه از دنیای واقعی فاصله بگیرید و از غرق شدن در خیالات خود لذت ببرید. به کودک درونتان اجازه بدهید با خیال راحت بازی کند. این کار باعث خواهد شد اعتماد به نفستان به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند و در نتیجه دیگران را به راحتی تحت تأثیر قرار دهید. امروز به نفعتان است که از پذیرفتن هرگونه تعهدی تا جای ممکن شانه خالی کنید. شاید فکر کنید که چنین برخوردی درست نیست، اما مطمئن باشید شخصی که قصد دارد پذیرش این تعهد را به شما تحمیل کند زیاد به فکر شما و منافعتان نیست.

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز یک مکالمه عادی ممکن است کمی تند شده و بالا گرفتن بحث باعث شود رابطه مهمی را در ذهن خود زیر سوال ببرید و چیزهایی که تا کنون از نظرتان مخفی مانده بودند ناگهان برایتان اهمیت پیدا کنند. تلاش های قبلیتان امروز به نتیجه خواهند رسید و همکارانتان شما را طوری کمک و همراهی خواهند کرد که حتی خودتان هم انتظارش را ندارید. شما امروز می توانید دیگران را با قدرت مدیریت و همچنین جذابیت خود به سادگی تحت تاثیر قرار دهید. وقتی حرف مسائل کاری در میان باشد شما بسیار جدی می شوید و سعی دارید خیلی زود هر مشکلی را از میان بردارید. اگر به کمک و یا راهنمایی دیگران نیاز دارید اجازه ندهید که غرور و خود بزرگ بینی مانع شما بشود.

 

فال روز متولدین آذر

به نظر می رسد جو سنگینی که بر چند روز گذشته حاکم بوده است امروز دارد از میان می رود و اوضاع حال و هوای بهتری پیدا کرده است. حالا که خیالتان از این بابت راحت شده است انرژی بیشتری را در وجود خود احساس می کنید. شما تمام شرایط لازم را برای رسیدن به هدفی که در سر دارید فراهم کرده اید و حالا زمان آن فرا رسیده است که از آماده سازی هایی که کرده اید بهره مند شوید. در مورد چیزهایی که در این مدت یاد گرفته اید با دیگران صحبت کنید و بگذارید دیگران هم از نظرهایتان بهره مند شوند. این کار باعث خواهد شد که سر صحبت باز شده و شما هم اطلاعات مهم و بسیار جالبی را از دیگران دریافت کنید.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز پشت آن ظاهر آرام و خونسرد، آنقدر ذهنتان فعال و فکرتان مشغول است که اطرافیان حتی حدسش را هم نمی توانند بزنند. ولی خوشبختانه آنها شما را آنقدر قبول دارند که حتی اگر از جهتی که در پیش گرفته اید هم مطمئن نباشند به شما اطمینان خواهند داشت. امروز روی ارزش های اساسی رابطه عاطفیتان تمرکز کرده اید و در این اندیشه هستید که آیا نقاط مشترک شما و شریک عاطفیتان آنقدر هستند که بتوانید رابطه ای طولانی مدت داشته باشید یا خیر و شاید با خودتان فکر کنید که اگر تمام خواسته ها و نیازهایتان شبیه به هم باشند نتوانید رابطه ای پایدار داشته باشید، اما یادتان باشد که این تفاوت های شما بودند که در درجه اول شما را به هم جذب کردند.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز سعی کنید تا جایی که می توانید از تکنولوژی مدرن برای راحت تر کردن زندگی برای خود استفاده کنید، چرا وقتی این همه ابزارهای مختلف برای راحت کردن زندگی ساخته شده اند به خودتان زحمت داده و راه سخت را برای انجام کارها انتخاب کنید؟ همیشه انتخاب راه سخت تضمین کننده ی موفقیت نیست و گاهی استفاده از راه میانبر می تواند نتیجه ی بهتری را برای شما به همراه داشته باشد. امروز اگر دیدید یک جای کارتان گره خورده است و خودتان نمی توانید از پس باز کردن آن بربیایید از افرادی که می دانید تجربه و دانش بیشتری دارند مشورت بگیرید. تبادل اطلاعات در امروز شما نقش مهمی خواهد داشت.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز همه روی شما حساب می کنند و انتظار دارند کارها و وظایفتان را به نحو احسن انجام دهید. این که بخواهید تنها کارها را از سر خودتان باز کنید و آنها را از لیست وظایف امروزتان خط بزنید کافی نیست و باید در انجام مسئولیت هایتان رفتاری متعهدانه از خودتان نشان بدهید. این کار شاید امروز برای شما کمی خسته کننده و حتی زمانبر باشد، ولی نتایجی که بعدا به دست خواهید آورد ارزش زمانی که صرف می کنید را دارد. امروز می توانید مشکلات اقتصادی خود را با کمک فردی که از لحاظ سنی از شما بزرگتر است حل کنید و با گوش دادن به توصیه های او خواهید توانست نگرشی منطقی و کاربردی با اثراتی پایدار نسبت به این مسائل پیدا کنید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A