خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 24 آذر 96 | فال روزانه
فال امروز جمعه ۲۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز حرف زدن با اعضای خانواده و یا عشقتان برای شما کار دشواری است و شما را عصبی خواهد کرد. هر لحظه ای که می خواهید با هم حرف بزنید یا با هم اختلاف نظر دارید و یا یکی از دو طرف کار دیگری دارد که باید به آن رسیدگی کند. به اعصاب خودتان مسلط باشید، این وضعیت تحت شرایط کیهانی فعلی به وجود آمده است و تا فردا اوضاع به حالت عادی باز خواهد گشت و می توانید با هم در آرامش صحبت کنید. امروز بهتر است سعی کنید سر خودتان را با انجام کارهای دیگری که دارید گرم نگه دارید. مطمئنا کارهای زیادی هستند که باید انجام شوند و شما دائم آنها را پشت گوش می اندازید؛ از این فرصت استفاده کنید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

امروز شما در ذهنتان مشغول برنامه ریزی برای ادامه تحصیل و یا رفتن به یک سفر هستید. هیجانی که فکر کردن به این موضوع در شما به وجود آورده است نمی گذارد روی انجام هیچ کار دیگری تمرکز کنید و شما کارهای بسیار زیادی دارید که به رسیدگی شما نیاز دارند. نگران این موضوع نباشید، با وجود تمام این حواس پرتی ها ثبات قدمی که دارید به شما کمک خواهد کرد تا وظایفی که به عهده دارید را به انجام برسانید. البته حتی اگر خودتان هم حواستان به کارهایتان نباشد اطرافیانتان مسئولیت هایتان را به شما یادآوری خواهند کرد. در پایان ساعت کاری سعی کنید ساعات باقی مانده از روزتان را با عزیزانتان سپری کنید، فردا هر چقدر بخواهید برای استراحت وقت خواهید داشت.

 

فال روز متولدین خرداد

 

شما امروز در رویای یک دیدار رمانتیک با عشقتان هستید، اما کارها و مسئولیت های زیادی به عهده دارید که شاید مجالی برای این دیدار عاشقانه باقی نگذارند. شاید مشکلات مالی شما را به خود مشغول کرده باشند و یا افکاری نه چندان خوشایند به سراغتان آماده باشند که قدرت انجام هر کاری را از شما گرفته اند؛ در هر صورت اجازه ندهید این مسائل مانع شما بشوند. مسئولیت هایی که به عهده دارید را به سریعترین شکل ممکن به انجام رسانده و به قرار عاشقانه تان هم برسید. حتی اگر کمی دیر شده باشد هم دیدن شخصی که دوست دارید به شما آرامش خواهد بخشید و آغاز خوبی برای یک آخر هفته ی خوشایند خواهد بود.

 

 

 

فال روز متولدین تیر

امروز شما در حال برنامه ریزی برای حضور در یک فعالیت اجتماعی هستید و با اشتیاق در انتظار فرا رسیدن لحظه ی موعود و حضور در این جمع هستید. امروز کارهایی به عهده دارید که دوندگی های زیادی به همراه دارند. شاید بهتر باشد یک بار دیگر به برنامه هایتاننگاه کرده و ببینید آیا واقعا انجام این کارها واجب و ضروری است یا می توانید آنها را برای وقت دیگری بگذارید که شرایط بهتری مهیا شده باشد. شما نباید خودتان را زیاد خسته کنید، در غیر این صورت زمانی که بخواهید در آن جمعی که این طور بی صبرانه در انتظار آن هستید حاضر شوید دیگر انرژی و حوصله ای برایتان باقی نخواهد ماند. اشکالی ندارد اگر انجام بعضی از کارها را به روز دیگری موکول کنید.

 

 فال روز متولدین مرداد

 

مکالمات عصبی کننده ای که امروز در رابطه با مسائل کاری و یا خانوادگی دارید ممکن است باعث شوند ذهنتان آشفته شده و تمرکز خود را از دست بدهید. به طور ناگهانی موضوعات مهم بسیاری باعث نگرانی شما شده اند و این مسئله می تواند شما را گیج کند. سعی نکنید به یکباره با همه ی مشکلات روبرو شوید. یکی یکی آنها را مورد بررسی قرار داده و حل کنید؛ با یک دست نمی شود دو تا هندوانه را همزمان برداشت. خوشبختانه ذهن شما امروز از ثبات بالایی برخوردار است و اگر بتوانید به آن مسلط شوید خواهید توانست از قدرت تحلیل فکری بالای خود هم بهره ببرید. با جریان امور پیش بروید و خیالتان راحت باشد که همه چیز روبراه خواهد شد.

 

 

فال روز متولدین شهریور

 

امروز خبرهای خوبی در رابطه با مسائل مالی دریافت خواهید کرد و بلافاصله به این فکر خواهید افتاد که چطور پولی که قرار است به دستتان برسد را خرج کنید. به احتمال زیاد شما به فکر خرید لوازم جدیدی برای منزلتان خواهید افتاد و برای تغییر دکوراسیون خانه تان برنامه ریزی خواهید کرد. الان زمان خیلی خوبی برای انجام این کار می تواند باشد، مخصوصا این که هنوز تا فرا رسیدن سا نو به اندازه ی کافی زمان باقی است و می توانید سر فرصت همه ی برنامه هایتان را عملی کنید، اما باید مواظب باشید بیش از اندازه ولخرجی نکنید. امروز اگر به خرید می روید کمی بیشتر دقت کنید، در غیر این صورت مجبور خواهید بود برای تعویض خریدهایتان بار دیگر به مغازه برگردید.

 

 

فال روز متولدین مهر

ذهن شما در حال حاضر بسیار قوی و سریع عمل می کند و هر اطلاعات جدیدی که دریافت کنید را به سرعت جذب خواهید کرد. اطرافیانتان خیلی زود متوجه این موضوع خواهند شد و سعی خواهند کرد برای حل مشکلات و مسائل خود به سراغ شما آمده و از توصیه های عاقلانه تان استفاده کنند،پس خودتان را برای قرار گرفتن در چنین وضعیتی آماده کنید. امروز کارهایی که به عهده دارید کمی بیشتر از حدی که برای آنها برنامه ریزی کرده اید وقت می برند، صبور باشید و اجازه ندهید اعصابتان به راحتی به هم بریزد. هر چقدر عصبی شوید اشتباهات بیشتری خواهید داشت و در نتیجه کارهایتان حتی طولانی تر هم خواهند شد!

 

 

فال روز متولدین آبان

کتاب ها و مجله های که در رابطه با مسائل معنوی و روانی و یا متافیزیکی هستند امروز توجه شما را به خود جلب خواهند کرد، آن هم تا حدی که دلتان می خواهد بقیه ی کارهایتان را رها کرده و مطالعات و تحقیقات خود در این زمینه را تا جایی که می توانید کامل کنید. شاید حتی تصمیم بگیرید از دوستان نزدیکتان دعوت کنید دور هم جمع شوند تا در مورد این موضوع ها با هم بحث کنید. شما کارهای دیگری هم برای انجام دادن دارید، پس این دور همی را برای بعدازظهر و بعد از پایان بقیه ی کارها و مسئولیت هایتان نگه دارید. در غیر این صورت تمام مدت یک گوشه ی ذهنتان درگیر کارهایی خواهد بود که در انتظارتان هستند.

 

فال روز متولدین آذر

یکی از اهداف بزرگی که این اواخر برای خود انتخاب کرده اید امروز به نظرتان بسیار دشوار می آید و در این فکر هستید که آیا هرگز خواهید توانست به آن دست پیدا کنید. هر چند که حواس شما معمولا خیلی سریع پرت می شود، اما وقتی خودتان بخواهید و تمام انرژیتان را به کار بگیرید خواهید توانست تمرکزتان را حفظ کنید؛ الان هم از آن وقت هایی است که باید این کار را انجام دهید. امروز مسائل مادی به رسیدگی و توجه شما نیاز دارند و باید سعی کنید در طول روز به موقع به این کارها رسیدگی کنید تا بتوانید از بعداز ظهرتان همان طوری که خودتان می خواهید استفاده کنید. مطمئنا برنامه هایی برای امشبتان دارید که دلتان نمی خواهد چیزی مانع آنها شود.

 

 

فال روز متولدین دی

امروز شما نسبت به زندگی نگرش بسیار مثبتی دارید و پر از شور و نشاط و میل به زندگی هستید. شما برنامه های فوق العاده ی زیادی برای امروزتان دارید و کارهای زیادی هستند که دلتان می خواهد انجام دهید، اما مسئولیت هایی به عهده دارید که به شما اجازه نخواهند داد از روزتان آن طوری که خودتان دلتان می خواهد لذت ببرید. این موضوع باعث می شود در طول روز کمی بداخلاق باشید، اما این نکته را به خودتان یادآوری کنید که از بعدازظهر هر چقدر که دلتان بخواهد برای خودتان و انجام کارهای مورد علاقه تان وقت خواهید داشت. امشب وقت گذراندن با دوستانتان بهترین ایده ی ممکن می تواند باشد، تا می توانید خوش بگذرانید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز دوستان و یا یکی از گروه هایی که با آنها در ارتباط هستید با مشکلات مالی درگیر خواهد بود و برای حل این مشکل و استفاده از توصیه هایتان به سراغ شما خواهد آمد. راستش را بخواهید نصیحت کردن طرف مقابلتان اصلا ایده ی خوبی نخواهد بود، حداقل امروز بهتر است این کار را نکنید، چون افکارتان به آن اندازه ای که لازم است متمرکز نیستند و ممکن است با توصیه های اشتباه مشکل را از این که هست بدتر کنید.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز با یک عشق ایده آل و افسانه ای مواجه خواهید شد. فرد موردنظر شما می تواند همکار یا یک دوست اجتماعی باشد. فردی که تا پیش از این فقط حکم یک دوست ساده را برای شما داشته است و امروز به ناگه احساس می کنید چه عشق آتشینی نسبت به او دارید. از این انرژی های خوب استفاده و عشق خود را بیان کنید. تغییر و استراحت بسیار خوب هستند. این دو مساله را در زندگی امروز خود در نظر بگیرید و از آنها استفاده کنید.

 

 

 

 

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه

 فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A