خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۴ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز جمعه ۲۴ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۴ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 24 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲۴ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

آیا به تازگی به آرزوهای خود دست پیدا کرده اید؟ اگر این طور است، احتمالا به طور موقت دچار این سردرگمی خواهید شد که چطور برای آینده خود برنامه ریزی کنید. شاید ایده های بسیاری زیادی به ذهنتان خطور کند اما نمی دانید کدام یک دقیقا برای هدف شما مناسب است. شاید هم هیچ کدام مناسب نباشند. شاید راه درست برای محقق کردن هدف را هنوز نیافته باشید. به هیچ عنوان مجبور نیستید همین امروز کاری را انجام دهید. امروز برایتان سخت است شریک عاطفی خود را درک کنید. اگر مجبور هستید در مورد موضوع خاصی با هم صحبت کنید، همه تلاشتان این باشد که مکالمه را آرام و بی استرس ادامه دهید. اگر واکنش منفی نشان دهید، ممکن است مشاجره ناراحت کننده پیش بیاید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز همکلاس یا همکار جدیدی به شما معرفی می شود که ممکن است کمی باعث ترس شما شود. از این امر تعجب نکنید. او نیز شاید دچار استرس و ترس شده باشد و به همین دلیل واکنش دفاعی از خود نشان دهد. لطفا خیلی زود در مورد او قضاوت نکنید. تا کسی را درست نمی شناسید هر طور می خواهید در مورد او فکر نکنید. یک موقعیت خاص در کار ممکن است تعجب شما را برانگیزد. امروز متوجه می شوید فردی از جنس مخالف با دیدن شما رفتارهای خاصی از خود نشان می دهد. در آخر نیز متوجه می شوید او به شما علاقه مند شده و دیگر نمی تواند این حس را مخفی کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تلاش بسیار در راه عشق نموده ای و عمر خود را صرف آن کرده ای. هنوز هم به عهد خود پایبندی و طعنه ها و سرزنشهای دیگران در تو بی اثر است. با این حال فکر می کنی هنوز آنچه را که لیاقت اوست انجام نداده ای. نگران نباش تو تلاشت را کرده ای و حتما نتیجه مطلوب را خواهی گرفت.

فال روز متولدین خرداد

اگر بتوانید از رابطه عاطفی خود کمی فاصله بگیرید بسیار عالی می شود. امروز یکی از دوستان شما دچار مشکل در خانواده یا محل کار خود شده است و لازم است به او کمک کنید تا به حالت روحی نرمال بازگردد. اگر به همراه نامزد یا همسر خود نزد این دوست بروید، ممکن است موجب برانگیخته شدن حس حسادت او بشوید و این برای رابطه تان مناسب نیست. ترجیحا طوری رفتار کنید که در آخر به ضرر خودتان تمام نشود. اگر قرار است برای نخستین بار به ملاقات فرد دلخواه خود بروید، خود را برای مواجهه با هر چیزی آماده کنید. مثلا ممکن است متوجه شوید از قبل همدیگر را می شناسید و تمایل بیشتری به ادامه دوستی از خود نشان دهید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از نیتی که داری تا زمانی که عملی نشده با کسی حرفی نزن، زیرا دخالت دیگران به ضرر تو تمام می شود. بزودی فرصتهایی در اختیارت قرار می گیرد، از آنها نهایت استفاده را ببر که همیشه شانس به انسان رو نمی کند. با بد و خوب دنیا چاره ای جز سازش نیست، پس با مشکلات بساز زیرا دوران ناخوشی گذراست. درمورد شغل و مسائل کاری اکنون بهترین زمان گسترش فعالیت می باشد.

فال روز متولدین تیر


امروز شاید تمایل داشته باشید روی پروژه های شخصی خود کار کنید که برای تحقق آنها اشتیاق بسیاری دارید. اگر دوستان یا اعضای خانواده حواس شما را پرت می کنند یا نمی گذارند روی کارهایتان تمرکز داشته باشید، به آنها در مورد اهمیت این کار توضیح دهید. شما اصولا بسیار زیاد کار می کنید و بدون شک شایسته رسیدن به جایی که می خواهید، هستید. اگر تصور می کنید فرد موردنظر شما به هیچ عنوان نظرش به شما جلب نخواهد شد، روش های دیگر را امتحان کنید. اگر موقعیت های دیگری دارید شاید بد نباشد با آنها وارد رابطه شوید تا این فرد تصور نکند شما هیچ فرد دیگر غیر از او را نمی بینید. شاید این روش کمی کارساز باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

 فال روز متولدین مرداد

امروز با همه وجود به گذشته های دور و بچگی های خود فکر می کنید و از آنها لذت خواهید برد. شاید حتی برای آن روزها گریه کنید و دوست داشته باشید یک بار دیگر مثلا ۵ ساله بودید و برخی کارها را تجربه می کردید. به طور مثال، دلتان برای مادربزرگ و مهربانی های او تنگ شده است. هر چه که هست، امروز در گذشته ها سیر می کنید و این باعث می شود در کارهای کنونی خود تمرکز چندانی نداشته باشید. امروز ممکن است به یک دورهمی دوستانه دعوت شوید. در این مهمانی با فردی روبه رو می شوید که که به نظرتان بسیار پخته و جذاب است. به سمت او بروید و از هم صحبتی یکدیگر لذت ببرید. این دوستی می تواند ادامه دار باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

به زودی کسی که به او به شدت علاقمندی و انتظارش را می کشی خواهد آمد اما تو هنوز هم خود را گول می زنی و در حالیکه می دانی تمام فکر و اندیشه ات اوست، باز هم عشق او را انکار می کنی. بدان که با بازگشت او زندگی دوباره به تو روی خواهد کرد. هرچند فرصتهای بسیاری را از دست داده ای، ولی بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

فال روز متولدین شهریور

امروز یک گنجینه یا وسیله ارزشمند همچون سند را ممکن است گم کنید. اما نترسید. این وسیله همان جا در خانه است و اگر با دقت جست‌وجو کنید می توانید آن را در زیر انبوهی از وسایل پیدا کنید. اگر از گشتن مداوم خسته می شوید، هر چند ساعت یکبار این کار را انجام دهید تا به نتیجه برسید. امروز متوجه می شوید رابطه عاشقانه شما دچار سوا-جدایی شده است. هر چه بیشتر تلاش می کنید موقعیت خود را پایدار کنید، کمتر نتیجه مثبت می یابید. شاید همه اینها در نتیجه عدم درک درست باشد. اما از تلاش دست برندارید. بالاخره موفق خواهید شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها به امید رسیدن به روز وصال انتظار کشیده ای. درد دوری و فراق، تاب و تحملت را به نهایت رسانده و تو را از همه چیز خسته کرده است. زندگیت بی سامان و خودت ویران شده ای، اما بدان آنکه شوق طلب در سر دارد به این سادگی از میدان به در نخواهد رفت و با تمام قدرت پابرجا خواهد ایستاد.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 22 اسفند 95 | فال روزانه ، فال حافظ

 

فال روز متولدین مهر


امروز همچون کارآگاهان رفتار خواهید کرد. هر انسان یا موجودی از جلوی در خانه شما عبور کند، به او مشکوک خواهید شد. در این مسیر به شما توصیه می کنیم در جست‌وجوی هر چه که هستید خیلی دور نروید و فقط به موارد لازم و مرتبط مشکوک شوید. برای شک های خود نیز در خیابان ها راه نیفتید تا به نتیجه ای که در سر دارید، برسید. امروز برای شروع مکالمه و بحث با شریک عاطفی خود چندان مناسب نیست. نتیجه این حرف ها مثبت نخواهد بود. شما نمی توانید پیشنهادات او را بپذیرید یا حرف های او را قبول نخواهید داشت. پس بهتر است تا حد امکان از هم دور باشید تا به دعوا منجر نشود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

اکنون که قصد انجام کار و فعالیت جدیدی را داری راهی را انتخاب کن که از آن نفعی به تو و دیگران برسد و علاوه بر سود مادی، نفع معنوی نیز همراه داشته باشد. تنها به فکر مادیات نباش که در لباس درویشی هم می توان خوشبخت و سعادتمند زندگی کرد.

فال روز متولدین آبان

نگرانی های مالی شما امروز برطرف خواهند شد. با اینکه به طور کلی هنوز این مشکل پایدار است، اما می توانید آن را به طور موقت و برای امروز برطرف کنید. باید سعی کنید برای خود برنامه ریزی مالی داشته باشید تا بتوانید با مدیریت صحیح، به نتیجه خوب برسید. امروز از همه انرژی های خود یا محیط برای مبارزه با مشکلات رابطه عاشقانه کنونی خود بهره خواهید گرفت. شما هر دو به حرف زدن نیاز دارید. باید صادقانه به دور از هر دروغ یا فریبی همه نیازها و خواسته های خود را مطرح و مشکلات را با کمک هم برطرف کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز دچار آشفتگی فکری می شوید و تصور می کنید همه مشکلات دنیا یکباره بر سرتان خراب شده است. همه انسان ها به نصیحت و کمک طلبیدن از دیگران نیاز دارند. شما نیز از این قاعده مستثنا نیستید. از افرادی که تصور می کنید می توانند به شما کمک کنند، مشورت بگیرید. خونسردی و آرامش خود را نیز حفظ کنید. لازم نیست با این افکار خود را دیوانه کنید. امروز بالاخره متوجه می شوید دلیل این همه عصبانیت نسبت به شریک عاطفیتان از کجاست. رسیدن به این درک بسیار کمک کننده است زیراشاید بتوانید آن را برطرف کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به شدت مشتاق انجام نیتی هستی که در سر داری. گرچه از خیلی جهات هنوز آمادگی انجام آن را نداری، ولی به آتیه آن امیدواری. به سرزنش های دیگران توجهی نکن و بدان عشق موهبتی الهی است که در فطرت انسانها نهاده شده. برای انجام این نیت باید سفری انجام دهی و همتی والا داشته باشی تا به آرزوهای خود برسی. فرصت را از دست نده و اقدام کن، انشاءالله خیر است.

فال روز متولدین دی

امروز ممکن است از طرف فردی که چندان او را نمی شناسید برای شرکت در یک جمع اجتماعی دعوت شوید. این دعوت به صورت تلفنی صورت می گیرد. صدای او برای شما آشنا است اما نمی دانید چه کسی بوده و شماره ای هم از او ندارید تا به او پاسخ دهید که حضور خواهید داشت یا خیر. خیلی خودتان را عصبی نکنید. این مساله اینقدر ارزش ندارد که همه انرژی و وقت خود را برای حرص خوردن در مورد آن صرف کنید. اگر برای او حضور شما مهم باشد، حتما دوباره تماس خواهد گرفت. اگر به فرد خاصی علاقه مند شده اید، لازم نیست خیلی تلاش کنید. با ارتباط ساده برقرار کردن با او می توانید رابطه عمیقی پدید بیاورید. این رابطه نیز هوای تازه ای به روح شما می بخشد

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

مدتهاست از کسی که دوستش داری جدا شده ای و برای بازگرداندن او حاضری جان خود را هم فدا کنی. آرزومند بازگشت او هستی چون می دانی که با او به اوج سعادت می رسی. ولی بدان که او از حال تو غافل است و اگر علاقه تو را نسبت به خود بداند، به سویت باز می گردد. پس به خود جرات بده و با او صحبت کن که کارها درست می شود.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز برای جست‌وجوهای مهم و اساسی زمان مناسبی نیست. در هیج زمینه ای خیلی تلاش نکنید و کارهای تحقیقاتی انجام ندهید. ذهن شما امروز خیلی باز نیست و نمی توانید به خوبی بر مسایل گوناگون تمرکز داشته باشید. این به هوش یا ذکاوت شما هیچ ارتباطی ندارد و فقط تاثیرات ستاره ها است. به خود سخت نگیرید. فردا نیز روز خداست. فردا می توانید کارهای مفید و ارزشمندی تجربه کنید. امروز احتمالا فرد رویاهای خود را ملاقات خواهید کرد. اینکه کی و کجا این روی می دهد معلوم نیست. اما شما می توانید با او هم صحبت شوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

فال روز متولدین اسفند

دوستی که سال ها است او را می شناسید امروز حرفی می زند که به هیچ عنوان انتظار نداشتید و بسیار تعجب خواهید کرد. متاسفانه این حرف موجب ناراحتی شما می شود با خود فکر می کنید این به هیچ وجه عادلانه نیست. بخشیدن این فرد نیز برایتان آسان نیست. اما گاهی لازم است آدم خود را جای دیگران بگذارد. به این ترتیب راحت تر می توانید او را ببخشید و فراموش کنید. در رابطه عاشقانه خود مراتب احتیاط را رعایت کنید. با کوچک ترین اشتباهی می توانید یک مشاجره بزرگ به وجود بیاورید. اگر می خواهید رابطه خود را به خوبی حفظ کنید، کمی ساده تر به همه چیز نگاه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در زندگی گذشته خود ندانم کاری های بسیاری کرده ای که اکنون که به گذشته نگاه می کنی حتی خودت هم علت کارهایت را نمی فهمی. درست است که تاکنون هیچ سودی از عمر نبرده ای ولی اکنون که خداوند فرصت دیگری در اختیارت قرار داده با توکل به او و از سر صدق نیت از نو شروع کن که گذشته ات نیز جبران خواهد شد.

 

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۸ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE