خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز جمعه 26 خرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۲۶ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز هدف شما غرق کردن شریک زندگیتان در احساس آرامش و خوشبختی خواهد بود. هیچ دلیلی هم وجود ندارد که نخواهید چنین کاری کنید، هم رابطه تان در وضعیت خوبی است و هم این که در چنین روز زیبایی هیچ چیزی بهتر از عشق ورزیدن نیست. فقط مواظب باشید که در حرکات رمانتیک خود زیاده وری نکنید، زیرا ممکن است این کار شما باعث شود احساساتتان غیر واقعی به نظر برسند. شاید امروز وقتی جلوی آینه می ایستید احساس کنید که سنتان دارد بالا می رود و دیدن چند چین و چروک جدید در صورتتان یا یکی دو تار موی سفید جدید روحیه تان را کمی بهم بریزد، اما فراموش نکنید که سن فقط یک عدد است و می توان از تمام مراحل زندگی لذت برد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شما حسابی سر حال هستید. انگار یک فرشته کوچک به سراغتان آمده و تمام دشواری های چند هفته گذشته را از ذهنتان پاک کرده و بقایای آنها را هم از سر راهتان برداشته است. از این احساس رهایی از نگرانی ها و مشکلات لذت ببرید. شما امروز نسبت به نیت قلبی هیچ کسی تردیدی نخواهید داشت و احساس می کنید که تمام حرف ها و رفتارهای دیگران از روی صداقت و صمیمیت است. این نگرش شما نسبت به دیگران قابل تحسین است، اما کمی بیشتر حواستان را جمع کنید، همه ما رقبا و حسودانی هم داریم. برای مجردها امروز فرصت های هیجان انگیزی در زمینه روابط عاطفی در راه خواهند بود. حواستان را خوب جمع کنید تا چیزی را از دست ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

شخصیت و فطرت هر کسی از اعمال و رفتارش عیان می گردد و قدر زر را زرگر می شناسد و بس. هر چیزی در جهان فانی و گذری است الا عشق، کار نیک و نام نیک. اگر فعلا گشایشی در کار خود نمی بینی، مصلحت تو در آن نیست وگرنه خدا از حال هیچ کدام از بندگانش غافل نیست. به خدا و ائمه اطهار توسل کن تا به آنچه در نظر داری دست یابی.

فال روز متولدین خرداد

کاملا مشخص است که شما به آنچه انجام می دهید ایمان دارید. شما هیچ ترس و یا تردیدی در راه رسیدن به اهداف خود احساس نمی کنید و همچون ناخدایی هستید که در دریایی آرام و زیر آسمان صاف به سوی مقصد خود در حرکت است. این احساس آرامش نتیجه تعهدی است که شما به انجام کارهایتان دارید، پس امروز به خودتان یک جایزه درست و حسابی بدهید و خودتان را برای یک هفته شلوغ و پر زحمت دیگر آماده کنید، با این کار به احتمال زیاد جمعه آینده یک پیروزی بزرگ را جشن خواهید گرفت. سعی کنید همسر و فرزندانتان را تا جایی که می توانید خوشحال کنید و سر میز شام با حرف زدن در مورد مسائل کاری حوصله آنها را سر نبرید!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

منتظر اخبار بسیار خوشی باش که به زودی به تو خواهد رسید. بالاخره کسی پیدا می شود که حرفهای تو را درک کند. گرچه تو بیش از این در حق او بدی کردی و مستوجب قهر و دشمنی هستی اما لطف و کرم او بیشتر از این است که از تو رنجیده خاطر شود. پس این بار مواظب رفتار خود باش و سعی کن زندگی تازه ای برای خود بسازی که کامیابی از آن توست.

فال روز متولدین تیر

دست از نگرانی در مورد این که شاید به اندازه کافی با استعداد نباشید بردارید و سعی کنید از قدرت خلاقیت خود استفاده کنید. به خودتان فرصت بدهید، تمام تلاشتان را به کار بگیرید و بعد از آن در مورد میزان استعداد خود قضاوت کنید. اگر در جستجوی عشق هستید چشم هایتان را خوب باز کنید زیرا عشق زندگیتان به احتمال زیاد همین دور و برها خواهد بود. چشمانتان را از روی کتاب های عاشقانه بلند کنید و در دنیای واقعی به دنبال عشق بگردید. آن شریک بی نظیری که در جستجویش هستید می تواند هر یک از همین آدم هایی باشد که در اطرافتان هستند و هر روز با آنها در تماس هستید، در انتظار رسیدن شاهزاده ای با اسب سفید نباشید.

 


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دچار مشکلی هستی که از حل آن عاجز شده ای. این مشکل برایت دردسرها و رنجهای بسیاری بوجود آورده. از همه بدتر سرزنش های دیگران است که عرصه را بر تو تنگ نموده است. بدان که اگر از جان و دل برای حل این مشکل مایه بگذاری و نهایت تلاش خود را بکار بگیری، موفق خواهی شد مشکلات را حل کنی.

 فال روز متولدین مرداد


 امروز به طور کاملا ناگهانی تمام شور و انگیزه خود را نسبت به فعالیت های حرفه ای خود از دست داده اید و احساس می کنید که شاید هرگز نتوانید به اهداف خود برسید. به احتمال زیاد این احساس عدم موفقیت شما از این ریشه می گیرد که پروژه های کاری که در حال حاضر در دست اقدام دارید به اندازه کافی بزرگ نیستند و شما ترجیح می دهید وقت و انرژی خود را صرف اهداف مهمتر و بزرگتری کنید. در هر صورت امروز روز فکر کردن به این چیزها نیست. بعد از یک هفته شلوغ کاری باید امروز بخشی از وقتتان را به همسر و فرزندانتان اختصاص بدهید و بخشی را هم به انجام کارهایی که باعث آرامش خاطر و شارژ مجدد انرژیتان می شوند بپردازید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مرگ یک واقعیت است و ما در هر مرحله از زندگی که می گذرانیم، یک گام به مرگ نزدیک تر می شویم و چه بهتر که قبل از آنکه اجل به سراغمان بیاید، در راه خیر قدم بگذاریم. دویدن به دنبال مال دنیا تا کی؟ کمی هم به فکر عاقبت خود باش. نام نیک و کردار نیک تنها یادگارهایی است که از انسان جاودانه می ماند.

فال روز متولدین شهریور

امروز شما دچار توهم شده اید! شما در اطراف خود چیزهایی می بینید که در واقع اصلا وجود ندارند! مثلا ممکن است که دیگران دارند به شما دروغ می گویند و سعی دارند چیزی را از شما مخفی نگه دارند و یا حتی بدتر از آن، دارند به شما خیانت می کنند. همچنین ممکن است در رابطه با احساسات خود نسبت به دیگران دچار اشتباه شوید. در هر صورت این توهمات هر چه که باشند آنچه اهمیت دارد این است که در مورد افکار و نگرانی ها خود با طرف مقابلتان صحبت کرده و خیالخودتان را راحت کنید. با این کار خواهید توانست با خیال راحت از روز تعطیل خود لذت ببرید و بی این که نگران چیزی باشید وقتتان را با عزیزان خود بگذرانید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عاشق و دلباخته ای و برای رسیدن به معشوق خود، عجله و شتاب بسیار داری و بیقراری می کنی و این در حالی است که خود بهتر می دانی برای انجام این نیت هنوز زود است، اما بدان که او هم به تو تمایل بسیار دارد و ناامید مشو. با صبر و شکیبایی در انتظار روز وصل باش.
 

فال روز متولدین مهر


امروز حواستان به کیف پولتان باشد زیرا ممکن است به صورتی غیر منطقی دست و دلباز شده باشید و بخواهید تمام پولتان را یا خرج خریدن چیزهای غیر ضروری کرده و یا بخواهید سخاوتمندانه تام آن را به شخصی که احساس می کنید به آن نیاز دارد ببخشید. البته که کمک کردن به دیگران کاری بسیار شایسته است، اما نه در حدی که جیب خودتان کاملا خالی بماند! برای خرید کردن هم برای خودتان حدودی را مشخص کنید و از آن فراتر نروید؛ خریدن چیزی که سالی یک بار هم به زور از آن استاده می کنید اصلا عاقلانه نیست. اگر یکی از دوستان و یا اعضای خانواده تان به راهنمایی و مشورت شما نیاز دارد حتما بخشی از وقت خود را در اختیار او قرار دهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

همیشه گفته اند «هرکه طاووس خواهد، جور هندوستان کشد» تو هم اگر امید وصال داری باید رنجها را تحمل کنی. آنچه که می خواهی از خدا طلب کن و با توکل به او پیش برو و بدان که خدا امیدواران به کرمش را ناامید نخواهد کرد. به یاری خدا مشکلات حل و بخت خفته تو از خواب بیدار خواهد شد.

فال روز متولدین آبان

امروز برای خریدهای بزرگ و یا بستن هر گونه قراردادی روز خوبی محسوب نمی شود. اشکالی ندارد اگر این تصمیم خود را مورد بررسی قرار داده و در مورد آن فکر کنید، اما عملی کردن آن را حداقل تا فردا به تاخیر بیندازید. به شما توصیه می کنیم که در مورد خرید و یا سرمایه گذاری هر چقدر هم که پیشنهادها و موقعیت های وسوسه انگیزی در برابرتان قرار گرفتند حتی تا مرحله مذاکره هم پیش نروید. تا جایی که می توانید از پول هایتان نگهداری کرده و ولخرجی نکنید، حتی وقتی به سوپرمارکت می روید هم فقط چیزهای ضروری را بخرید. برای لذت بردن از یک روز تعطیل مجبور نیستید لزوما پول زیادی خرج کنید، یک دورهمی دوستانه، بازی با یچه ها یا رفتن به پارک محلتان هم می تواند حالتان را خوب کند.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اگر بخواهی تمام عمر خود را در انتظار کسی باشی که برایت کاری انجام دهد، هرگز در زندگی موفق نمی شوی. کمی جسارت به خرج بده و خود پا پیش بگذار و بیش از این منتظر دیگران نمان، چرا که کاری که با سعی و تلاش خودت انجام شده باشد، هزاران بار به کارهای دیگران برتری دارد، پس تردید مکن و از همین حالا تصمیم بگیر.

 

فال روز متولدین آذر

آیا از این که کاری برای بهبود بخشیدن به وضعیت فعلیتان از دست شما ساخته نیست مطمئن هستید؟ آیا شما زندانی یک سبک زندگی هستید که انتخاب شما نبوده و یا گذشته تان آن را به شما تحمیل کرده است؟ خودتان را نجات بدهید! دیگران مسئولیت های بسیار زیادی به عهده شما گذاشته اند و حالا فشار این بار سنگین دارد شما را به زمین می زند. از این که خودتان را از این وضعیت رها کنید نترسید و یاد بگیرید که هر وقت لازم بود به دیگران جواب «نه» بدهید. شاید رویاهای بزرگی برای زندگی و آینده خود در سر داشته باشید، اما پای عملی کردن این رویاها که به میان می آید احساس نا توانی می کنید؛ امروز به خودتان استراحت بدهید و فردا به این موضوع بپردازید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

زندگی سیری است به سوی پیشرفت. سکون و رکود انسان را از مرحله ترقی باز می دارد. وقت آن رسیده که در زندگی خود تحولی بنیادی بوجود آوری و دنیا را آنگونه که خود می خواهی بسازی. سفری که در پیش داری برای تو خیر است و به امید خدا آغازی است برای شروع یک زندگی تازه.

فال روز متولدین دی

پیش بینی می شود که امروز برای شما روز فوق العاده ای باشد. شما می توانید با تکیه به شرایط کیهانی امروز اعتماد به نفس خود را که طی چند روز گذشته به شدت آسیب دیده است، باری دیگر به دست بیاورید. آن نیروی جذب کننده و تأثیرگذار درون شما باری دیگر زنده شده و برنده شدن آن هم قطعی است. از این نیروی درونی خود بیشترین بهره ممکن را ببرید، اما مواظب هم باشید که زیاده روی نکنید. شاید در مورد بعضی از کارهایتان با مشکلاتی مواجه باشید و تا بیایید یک جای کار را درست کنید یک جای دیگر آن خراب شود. به سادگی از میدان به در نشوید، اما بیش از حد هم سخت گیری نکنید و بگذارید کارها روند طبیعی خود را حفظ کنند

فال حافظ امروز متولدین دی :

بعد از مدتها تفکر و تعقل راه مناسب زندگی خود را یافته ای. اکنون وقت آن رسیده که گذشته ها و خاطراتی که مرور آنها جز غم برایت سودی ندارد، دور بریزی و به آینده سفر کنی. اسرار زندگی خود را با هیچ کس نگو. راهی که انتخاب کرده ای بهترین راه است. از همین فردا شروع کن و عاقلانه و با شکیبایی اولین قدم را بردار.

 

فال روز متولدین بهمن

پس از ناراحتی ها و حال و هوای افسرده ای که چند هفته گذشته شما را در بر گرفته بود، امروز خوشحال و سر حال هستید و دارید با بیخیالی در دریای خیالات خود شنا می کنید. دیگران در چنین شرایطی نمی توانند احساسات و افکار واقعی شما را به راحتی ببینند و قادر هستید هر چهره ای که دلتان بخواهد از خودتان به نمایش بگذارید و هر آنچه دوست داشته باشید را از آنها مخفی نگه دارید. خوشبختانه تصمیماتی که پیش از این گرفته بودید بالاخره دارند نتیجه می دهند و امروز شما می توانند اولین نشانه های موفقیت را ببینید. امروز عاشق شدن برای شما بسیار آسان خواهد بود و احساسات خود را هم خیلی خوب می توانید به زبان بیاورید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

دشمنانت در زندگی تو رخنه کرده اند و برایت مشکلات و سختی های بسیاری ایجاد کرده اند، اما امیدوار باش که به لطف خدا درهای بسته گشوده خواهد شد و دشمنان تو به سزای اعمال خود خواهند رسید و کامیابی از آن توست. پس دعا و توسل به ذات الهی را فراموش مکن و شکرگزار گشایش های الهی باش.

فال روز متولدین اسفند

امروز شاید در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکلاتی داشته باشید. مثل این که یک چیزی جلوی شما را گرفته و نمی گذارد افکار و احساسات و گفته های آنها را درک کنید. این وضعیت تا جایی ممکن است پیش برود که تا بعدازظهر با خودتان فکر کنید بهتر است همه چیز را رها کرده و به یک جای دیگر دنیا بروید، جایی که دیگران شما و شما هم آنها را بهتر درک کنید. خوب، فعلا برای خریدن بلیط عجله نکنید، چون تا فردا این وضعیت برطرف خواهد شد. امروز سعی کنید برای اجتناب از مشکلاتی که احتمال دارد در ارتباط با دیگران داشته باشید بیشتر در خانه بمانید و به کارهای شخصی و نظافت منزلتان رسیدگی کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی پستی و بلندیهای بسیار دارد اما انسان در هر شرایطی که قرار بگیرد، چه در سختی و چه در آسایش، می بایست روحیه خود را حفظ و شاد زندگی کند. زیرا روحیه مثبت، قدرت انسان را مضاعف می نماید. فردا برای تو روز تازه ای است، روزی که می تواند سرشار از موفقیت و کامیابی باشد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A