خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۸ مهر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۸ مهر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۸ مهر ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز جمعه 28 مهر 96 | فال روزانه
فال امروز جمعه ۲۸ مهر ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز شما بر سر یک دوراهی دشوار قرار گرفته اید. از طرفی، از لحاظ حرفه ای پیشرفت خیلی خوبی داشته اید و می دانید که پرداختن به کارهایتان امروز نتیجه ی خیلی خوبی می تواند برایتان به همراه داشته باشد، از یک طرف دیگر هم شدیدا دلتان می خواهد که هر چه سریعتر تعطیلات آخر هفته را شروع کرده و با عزیزانتان وقت بگذرانید. اگر برایتان امکان دارد که کارهایتان را از راه دور انجام دهید در انتخاباین گزینه شک نکنید و هر دو کار را به طور همزمان انجام دهید. در غیر این صورت روز را به کارتان اختصاص دهید و شب را با خانواده و عزیزانتان بگذرانید. نتیجه ای که به دست خواهید آورد ارزش این انتخاب را دارد..

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز سطح انرژی شما خیلی پایین تر از همیشه است و همین باعث شده است که در انجام کارهایتان سرعت لازم را نداشته باشید و برخلاف همیشه چندان پرکار نباشید. متأسفانه کار زیادی در این رابطه از دست شما ساخته نیست و این حالت از شرایط کیهانی موجود ریشه می گیرد. کارهایتان را اولویت بندی کنید و کارهایی که کاملا ضروری هستند را به انجام برسانید و بقیه را برای آغاز هفته ی بعد بگذارید. تا فردا این حالت کسالت و بی حوصلگی برطرف خواهد شد و انرژی و انگیزه ی کافی را خواهید داشت. امروز را به خودتان استراحت بدهید و در خانه بمانید و با غذاهای مقوی و پر انرژی از خودتان پذیرایی کنید.

 


فال روز متولدین خرداد

اگر قصد رفتن به جایی را دارید امروز این سفرتان خواه درون شهری باشد و خواه برون شهری چندان راحت نخواهد بود. مدت ها در ترافیک سرسام آور گیر خواهید کرد و شاید حتی وسیله ی نقلیه تان با نقص فنی مواجه شود. البته که در نهایت به مقصدتان خواهید رسید، اما باید صبر داشته باشید و راهی برای راحت تر کردن این مسیر دشوار برای خود پیدا کنید. امروز احساسات عاشقانه شما شدت بیشتری پیدا کرده اند و دوست دارید در مورد احساس خود با شخصی که دوست دارید صحبت کنید. گفته های شما بسیار تأثیرگذار خواهند بود و واکنش مورد انتظارتان را از طرف مقابلتان دریافت خواهید کرد، البته به این شرط که زیاده روی نکنید!.

 

فال روز متولدین تیر

 

امروز در رابطه با هیچ چیزی بر اساس ظاهر آن قضاوت نکنید. به احتمال زیاد اطلاعاتی که به دستتان می رسند زیاد دقیق نیستند و سوء تفاهم هایی در کار هستند، پس تا جای ممکن از گوش کردن به غیبت های دیگران خودداری کنید. شاید انجام این کار برایتان چندان راحت نباشد، چون با فرا رسیدن آخر هفته در جمع های زیادی حضور پیدا خواهید کرد و با افراد وراجی سر و کار خواهید داشت. لزومی ندارد با رفتار تندی طرف مقابلتان را از غیبت کردن منع کنید. به حرف های او گوش کنید، اما با نپرسیدن سوال و علاقمند نشان ندادن خودتان به او بفهمانید که علاقه ای به ادامه ی این بحث ندارید. این کار بیش از هر شخص دیگری به نفع خودتان خواهد بود.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

 

امروز با دوستان و اعضای خانواده تان دیدارهایی خواهید داشت. چه شما به دیدن آنها بروید و چه آنها به خانه ی شما بیایند از وقت گذراندن با آنها لذت خواهید برد و تمام مدت خنده از لب هایتان محو نخواهد شد. این دقیقا همان چیزی است که پس از یک هفته ی طولانی و یک روز خسته کننده به آن نیاز دارید. تمام تأخیرهایی که در طول روز در انجام کارهایتان پیش آمدن و مشکلات فنی اعصاب خردکنی که مانع پیشرفت کارتان شده اند را فراموش کنید و فقط همراه با عزیزانتان بخورید و بخندید و خوش باشید. سعی کنید زیاد وارد بحث های جدی نشوید، زیرا ممکن است اختلاف نظرها باعث ایجاد دلخوری و اوقات تلخی شوند.

 

فال روز متولدین شهریور

امروز شاید سطح انرژیتان چندان بالا نباشد و ترجیح بدهید در خانه بمانید و وقتتان را با خواندن کتاب و تماشای فیلم و سریال های مورد علاقه ی خود بگذرانید. شاید این کارها خیلی هیجان انگیز نباشند، اما خوب با سطح انرژی فعلی شما هماهنگی بیشتری دارند. شما استعداد زیادی در نوشتن دارید و این تواناییتان امروز در سطح بسیار بالایی قرار دارد، پس اگر هر چیزی می خواهید بنویسید، از یک ایمیل دوستانه گرفته تا طرح یک مقاله یا داستان کوتاهی که مدت ها ایده اش را در سر داشته اید امروز حتما همان چیزی از آب در خواهد آمد که دلتان می خواهد. استراحت امروز شما را برای داشتن جمعه ای پرانرژی و هیجان انگیز آماده خواهد کرد.

 

 

فال روز متولدین مهر

شما نیاز شدیدی به پیشرفت و رسیدن به اهدافتان احساس می کنید، اما به نفعتان است به جای دست و پا زدن بیهوده برای خودتان برنامه ای در نظر بگیرید و بر اساس آن پیش بروید تا زمان و انرژی خود را بی نتیجه هدر ندهید. امروز احساس تنهایی و سرگشتگی می کنید. تنها چیزی که می تواند شما را آرام کند گذراندن یک بعدازظهر عاشقانه با شخصی که دوست دارید به نظر می رسد، اما هر کاری می کنید نمی توانید زمینه ی دیدار با او را فراهم کنید و این موضوع حالتان را بدتر کرده است. مطمئن باشید او هم درست به اندازه ی شما مشتاق این دیدار است و هر کاری که از دستش بر بیاید برای دیدن شما انجام خواهد داد، پس اگر دیدار میسر نشد او را سرزنش نکنید.

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز احساس می کنید که دیوارها دارند از چهار طرف به شما نزدیک می شوند و می خواهند شما را در خود له کنند. دنیا برایان تنگ شده و بی قرار هستید. اجازه ندهید این حالتان ادامه پیدا کند و هر کاری لازم است انجام دهید تا روحیه تان عوض شود. شاید برخی مسئولیت ها و وظایف کسل کننده ای که به عهده تان گذاشته شده اند شما را به این وضع در آورده باشند. اگر این کارها زیاد ضروری نیستند بیخیال انجام دادن آنها شوید و به دل شهر بزنید و هر چقدر می خواهید گردش کنید و خوش باشید. کارهای غیر ضروری حتما تا شنبه هم می توانند منتظر بمانند. آخر هفته تان را کمی زودتر از همیشه شروع کنید.

 

فال روز متولدین آذر

امروز تمرکز کردن برای شما به کاری دشوار و حتی غیر ممکن تبدیل شده است. شما به طور عادی یک چنین آدمی نیستید و معمولا خیلی منطقی به کارهایتان رسیدگی می کنید انسان کارآمدی هستید. خوب، وضعیت امروز را می توانید به گردن وضعیت کیهانی موجود بیندازید. تمام این حالت های امروزتان و بی حوصلگی و عدم تمرکز از شرایط کیهانی امروز ریشه می کیرد و کار چندانی از دست شما برای مقابله با آن برنمی آید و نخواهید توانست با سرعتی که می خواهید کارهایتان را به انجام برسانید. اگر برایتان ممکن است امروز کارهای جدیتان را کنسل کرده و برای اول هفته ی آینده بگذارید. تا آن موقع اوضاع به حالت عادی خود باز خواهد گشت.

 

فال روز متولدین دی

شما به طور موقت با منطق خود خداحافظی کرده اید و با شور و هیجانی که در وجود خود احسس می کنید کارها را پیش می برید و بر خلاف آنچه همیشه فکر می کرده اید این روش هم گاهی می تواند به شدت موفقیت آمیز باشد. امروز ارتباط برقرار کردن با شخصی که دوست دارید کار دشواری به نظر می رسد. هر کدامتان درگیر انجام کاری هستید که هیچ راه فراری از آن وجود ندارد و با وجود این که خیلی دلتان می خواهد همدیگر را ببینید این کار تقریبا غیر ممکن به نظر می رسد. با این حال اگر بتوانید با وجود تمام مشکلات همدیگر را ببینید و با هم وقت بگذرانید این دیدار ارزش تمام استرس هایی که برای آن کشیده اید را خواهد داشت.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شما گزینه های بسیار زیادی در برابر خودتان می بینید و این طور به نظر می رسد که راه برایتان باز است و هیچ مانعی هم سر راهتان قرار نگرفته است، انتخابتان را با در نظر گرفتن آثاری که در آینده خواهد داشت انجام دهید. شما شخص سخاوتمندی هستید، اما امروز نگران این هستید که زیادی دست و دلبازی به خرج داده باشید. شاید برای کسی هدیه ی خیلی گران قیمتی خریده باشید، یا پولی را به دوستی قرض داده باشید که خودتان آن را لازم داشته اید، در هر صورت خیلی دیر شده و راه بازگشتی برایتان وجود ندارد. حالا دیگر خودتان را سرزنش نکنید و به این فکر کنید که با این کار خود چقدر طرف مقابلتان را خوشحال کرده اید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز ممکن است با یکی از دوستان و اطرافیان خود که فکر می کرده اید از لحاظ فکری به شما نزدیک است اختلاف نظرهایی داشته باشید، زیاد به این بحث دامن نزنید. شما همیشه در رابطه با مسائل مادی، شخصی منطقی و عملگرا هستید، اما خوب مثل همه ی آدم های دیگر شما هم گاهی اسیر مصرف گرایی می شوید. آیا واقعا لازم است برای اثبات عشقتان به شخصی که دوست دارید پول زیادی را صرف کنید؟ سعی کنید در برخورد خود تعادل داشته باشید، لازم نیست بزرگ ترین هدایای دنیا را برای او بخرید، با هدیه ای کوچک که از صمیم قلب و با فکر کردن به علایق او خریده شده باشد هم می توانید به همان اندازه در نشان دادن عشق خود موفق باشید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A