خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۲۹ دی ۹۶ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۹ دی ۹۶ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۹ دی ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز جمعه 29 دی 96 | فال روزانه
فال امروز جمعه ۲۹ دی ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

یک تصمیم جدی در مورد زندگی باعث می شود تا مسیر خود را تغییر دهید. سخت ترین قسمت این تصمیم گیری این است که باید با عادت های قدیمی خود خداحافظی کنید. همیشه گذشته ها بسیار راحت تر به نظر می رسند و آدم احساس می کند با آنها مشکلی ندارد. اما باید قوی باشید و این تغییر را در خود و زندگی خود به وجود بیاورید. این روش برای رسیدن به اهداف و تحقق آرزوهایتان لازم است. اما در عوض با عشق خود بسیار همدلی و تفاهم خواهید داشت و رابطه عاشقانه شما در بهترین حالت خود پیش خواهد رفت. بهترین زمان برای برنامه ریزی برای آینده، اکنون است.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز همه ذهن شما مملو از انواع شک و دودلی ها است. نمی دانید راه درست چیست. در مورد تصمیم اخیر خود در زمینه رابطه عاشقانه خود دچار شک شده اید و پاهایتان برای ادامه مسیر سست شده اند. امروز باید با روحیه قوی و ذهن باز با مشکلات خود روبه رو شوید و خشم و شک های بیهوده را دور بریزید. رابطه عاشقانه شما بسیار هم خوب است و امروز به قدری خوشحال خواهید بود که تمایل دارید همیشه این طور باشد. همه مشکلات میان شما از بین خواهند رفت و طعم آرامش در کنار یکدیگر را خواهید چشید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

جو امروز تا اندازه ای سنگین و غیردوستانه به نظر می رسد. برخی رویدادها باعث ناامیدی شما می شوند که می تواند در حوزه کاری باشند یا مسایل شخصی. اما واقعیت این است که اگر بتوانید اعتمادبه نفس خود را حفظ کنید و اجازه ندهید عصبانیت یا خشم بر شما مستولی شود، می توانید مشکلات را با فکر درست برطرف کنید. اگر کنترل اعصاب خود را از دست دهید، برای شخصیت خودتان خوب نیست. زندگی عاشقانه شما اما همچنان گرم و تابنده است. هر دو انرژی مثبت بسیاری از هم دریافت می کنید. اگر مجرد و به دنبال فرد مناسب خود می گردید، می توانید با حضور در مهمانی یا دورهمی های دوستانه فردی را ملاقات کنید که قلبتان را به تپش می اندازد.

 

فال روز متولدین تیر

در چندین روز گذشته همه تلاش شما این بوده تا موقعیت شغلی خود را تثبیت کنید و برای این منظور با همه وجود تلاش کرده اید. اما در این مسیر ممکن است با مشکلات و موانعی روبه رو شوید که شما را از ادامه راه ناامید کنند. اجازه ندهید این رویدادها یا افراد بدخواه مانع از پیشرفت شما شوند و به جای اینکه آنها برشما غالب شوند، شما آنها را پشت سر بگذارید. امروز خیلی لازم نیست تلاش کنید تا خود را در مرکز توجه اطرافیان قرار دهید. انرژی های امروز شما را جذاب تر از همیشه کرده اند. امروز با هرفردی دوست داشته باشید می توانید بیرون بروید و یک شام عاشقانه میل کنید. ناراحتی های گذشته را فراموش کنید و برای آینده بهتر، شاد باشید.

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز با فکر به آینده و این که چه خواهد شد، عصبی و پریشان می شوید. اگر در کار خود ضرب الاجل دارید و باید در تاریخ مشخصی کارهایتان را تحویل دهید، این اضطراب بیشتر هم خواهد بود. اما بهترین زمان برای سازمان دهی امور همین امروز است. شما مهارت و توانایی لازم را دارید و فقط باید برنامه زمان بندی خود را درست کنید تا موفق شوید. امروز از نظر احساسی در شرایط خوبی هستید و متوجه خواهید شد فردی به شما علاقه دارد . با رفتار مهربانی که با او دارید می توانید اجازه ابراز آن را به او بدهید.

 

فال روز متولدین شهریور

اینکه بخواهید در مورد خود برای دیگران حرف بزنید برایتان همچون جوک می ماند. آیا تاکتون در این شرایط قرار گرفته اید که کسی از شما بخواهد در مورد خود برایش حرف بزنید؟ امروز بهترین زمان برای این امر است. ذهن بازی دارید و می توانید کاملا هنرمندانه و دقیق در مورد شخصیت خود و توانایی هایتان صحبت کنید. خیلی سخت نگیرید و اجازه دهید هر چه در دل دارید، بر زبانتان جاری شود. مسایل عاشقانه امروز برایتان جذابیت بسیاری دارند. امروز هر تصمیمی که بگیرید درست خواهد بود و امکان اشتباه شما صفر است. اگر به دنبال رابطه جدیدی هستید، می توانید در میان جمعیت فرد دلخواه خود را بیابید.

 

فال روز متولدین مهر

 

هر زمان که دست از رویاپردازی در مورد توانایی های بسیار زیاد خود برداشتید، احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. شما قهرمان نیستید و توانایی های ماورایی ندارید. توانایی ها و مهارت های شما زیاد هستند اما دلیل نمی شود خود را برتر و بالاتر از دیگران بدانید. کمی واقعی فکر کنید و در دنیای واقعی سیر کنید تا موفق تر باشید. در رابطه عاشقانه خود می توانید به راحتی ناراحتی ها را فراموش کنید و با عشق و صداقت بیشتر به عشقتان نزدیک شوید. امروز هرکاری که موجب خوشحالی نامزدتان می شود را انجام دهید و از صرف کردن زمان در کنار یکدیگر لذت ببرید.

 

فال روز متولدین آبان

امروز اصلا برای چسبیدن به موضوعات فلسفی و مسایل مشابه آن زمان مناسبی نیست. با تامل زیاد در این مسایل دچار ناامیدی و سرخوردگی می شوید زیرا نمی توانید به بسیاری از سوالات ذهنی خود پاسخ دهید و توان تشخیص راست از غلط را نیز ندارید. بهترین کار این است به روش کنونی خود مسیرتان را ادامه دهید. اما از نظر احساسی و عاطفی، یکی از عاشقانه ترین روزها را در پیش دارید. از همان ابتدای صبح تماس های سرشار از مهر آغاز می شوند و با شنیدن کلمات محبت‌آمیز غرق در خوشحالی و آرامش خواهید شد.

 

فال روز متولدین آذر

زمان بسیار سختی را در پیش دارید. امروز باید یکبار برای همیشه خود و توانایی هایتان را نشان دهید و به اطرافیان ثابت کنید. البته منظورمان این نیست که دست از تلاش های گذشته خود بردارید. اما به اندازه تفریح کنید و به اندازه به مسایل مهم زندگی خود برسید. باید بتوانید میان مسایل مختلف زندگی تعادل برقرار کنید و موقعیت های خوب را شکار کنید. نیروهای امروز باعث می شوند تا امروز دیگران بیش از گذشته دوستتان داشته باشند. اکنون برای در خانه نشستن و تماشای  فیلم زمان مناسبی نیست. بیرون بروید تا فرد دلخواه خود آشنا شوید و در کنار یکدیگر لحظه های شادی را رقم بزنید.

 

فال روز متولدین دی

اگر احساس می کنید به بیرون و تفریح نیاز دارید، سریعا به یکی از دوستان خود زنگ بزنید و برنامه سینما یا رستوران بچینید. در خانه نمانید. بیرون بروید و تفریح کنید. گاهی احساس می کنید بسیار محدود و تحت فشار هستید، اما واقعیت این نیست و باید این را درک کنید. اگر مدت ها است دوست دارید برای همکاران و دوستان خود یک مهمانی ترتیب دهید و آنها را خوشحال کنید، امروز بهترین زمان است. انرژی شما امروز در بهترین و بالاترین حد خود قرار دارد و می توانید لحظه های شادی برای اطرافیان خود رقم بزنید. ایده ها و سوپرایزهای بسیاری هم در سر دارید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز می توانید با انجام کارهای متفاوت خود را شاد کنید. بهتر است به همه مسایل با دید مثبت نگاه کنید و عینک بدبینی و شک را از چشمانتان خود بردارید. چه چیزی بهتر از اینکه بتوانید همه جوانب همه مسایل را به خوبی ببینید و به واسطه آن بهترین تصمیم را بگیرید. از نظر احساسی بسیار لطیف خواهید بود و می توانید با فرد مورد علاقه خود لحظه های شادی را رقم بزنید. برای لذت بردن از این موقعیت باید گذشته ها و ناراحتی ها را فراموش کنید.

فال روز متولدین اسفند

در روزهای اخیر دچار کشمکش های روحی بسیاری بوده اید و هیچ نتیجه ای هم در بر نداشته است. اگر در مسیر تحقق خواسته های خود، فردی یا مساله ای مانع پیشرفت شما می شود با دید باز و کنترل اعصاب خود، آنها را از میان بردارید و نگذارید باعث ناامیدیتان بشوند. همه تلاش خود را برای تحقق آرزوهایتان انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بسیار خوشحال خواهید بود. در کنار فردی که دوستش دارید آرامش را تجربه می کنید و می توانید یکی از بهترین روزهای خود را رقم بزنید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A