خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

فال امروز جمعه 6 اردیبهشت 98 | فال روزانه
فال امروز جمعه ۶ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز ممکن است که یکی از دوستانتان بخواهد از شما پول قرض بگیرد. شاید احساس کنید که او زیاد هم در مضیقه نیست و یا دارد بیشتر از مقداری که واقعا نیاز دارد از شما قرض می گیرد، شاید هم مبلغی که او درخواست کرده بالاتر از حد توانتان باشد و شما با دادن این مبلغ به او مجبور شوید خودتان را در شرایط سختی قرار دهید. اگر از صمیم قلب راضی نیستید و یا دادن این پول به دوستتان از توانتان خارج است خیلی واضح و منطقی دلیل هایتان را برای او توضیح بدهید. اگر جوابتان «نه» است از گفتن آن خجالت نکشید. یک دوست واقعی شما را درک می کند و بدون آنکه از شما دلخور شود به دنبال راه دیگری برای تأمین پول مورد نیازش خواهد رفت.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

برخی از مسئولیت هایی که در محل کارتان به عهده تان گذاشته شده اند فراتر از حد توانایی شما و یا هر شخص دیگری که این همه کار به عهده اش گذاشته شوند به نظر می رسند. شما احساس می کنید هر چقدر هم که تلاش کنید بی فایده است و به جای اینکه کارهایتان کم شود تنها دارد به حجم آنها افزوده می شود. به جای اینکه خودتان را تحت فشار قرار دهید کارهایتان را اولویت بندی کنید و با انجام آنهایی که اهمیت بیشتری دارند شروع به کار کنید. بخشی از کارها را هم که می دانید دیگران می توانند از پس انجام آن بربیایند به بقیه واگذار کنید. مطمئنا در میان همکارانتان چند نفر پیدا می شوند که بخواهند لطف هایی که در گذشته به آنها کرده اید را جبران کنند.

 

 

فال روز متولدین خرداد

برخی از مسئولیت هایی که در محل کارتان به عهده تان گذاشته شده اند فراتر از حد توانایی شما و یا هر شخص دیگری که این همه کار به عهده اش گذاشته شوند به نظر می رسند. شما احساس می کنید هر چقدر هم که تلاش کنید بی فایده است و به جای اینکه کارهایتان کم شود تنها دارد به حجم آنها افزوده می شود. به جای اینکه خودتان را تحت فشار قرار دهید کارهایتان را اولویت بندی کنید و با انجام آنهایی که اهمیت بیشتری دارند شروع به کار کنید. بخشی از کارها را هم که می دانید دیگران می توانند از پس انجام آن بربیایند به بقیه واگذار کنید. مطمئنا در میان همکارانتان چند نفر پیدا می شوند که بخواهند لطف هایی که در گذشته به آنها کرده اید را جبران کنند.

 

 

 

فال روز متولدین تیر

فعالیت های تجاری که با یکی از دوستانتان دارید انجام می دهید امروز در شرایط خوبی قرار ندارند و ممکن است نگرانی هایی را برای شما به وجود بیاورند. شما هنوز هیجانی که برای شروع این پروژه داشته اید را از دست نداده اید، اما ناراحتی و نگرانی نیز با این احساس خوشایند اولیه ترکیب شده است. خوشبختانه این احساس شما برخلاف آنچه خودتان فکر می کنید می تواند بسیار سازنده باشد و به شما انگیزه بدهد تا برای پیش بردن کارها در مسیری که برنامه ریزی کرده بودید بیشتر تلاش کنید و موفقیت مورد نظرتان را به دست بیاورید. در مورد آینده ی این کار بر اساس وضعیت امروز آن قضاوت نکنید، تا چند روز دیگر کارها در مسیر پیشرفت قرار خواهند گرفت.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما مجبور خواهید بود برای تکمیل کاری که قرار بوده است امروز تحویل دهید زمان و انرژی زیادی را صرف کنید. با وجود اینکه بخش عمده ی این کار قبلا انجام شده بوده است امروز خواهید دید که خرده کاری های زیادی باقی مانده اند که دوندگی های زیادی را به شما تحمیل خواهند کرد. خونسردی خودتان را حفظ کنید و کارهایتان را بدون آنکه اجازه دهید استرس به شما غلبه کرده و عملکردتان را تحتتأثیر قرار دهد پیش ببرید. اگر برایتان امکان دارد از دیگران کمک بگیرید. لیستی از کارهایی که باید انجام شوند تهیه کنید تا هیچ کاری از قلم نیفتد. خیالتان راحت باشد که در پایان روز نتیجه ای که به دنبالش هستید را به دست خواهید آورد.

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز مجبور خواهید بود برای انجام برخی کارهای اداری یا تجاری با افراد زیادی ارتباط برقرار کنید که برخی از آنها خیلی دورتر از شما زندگی می کنند و شاید حتی بعضی از آنها ساکن کشورهایی دیگر باشند. این کار شما را وادار خواهد کرد تا مدت زمان زیادی را پای تلفن بگذرانید و شاید مجبور شوید به خاطر اختلاف زمانی موجود بین کشورها در خارج از ساعت کاری هم به کار کردن ادامه دهید. خوشبختانه با وجود تمام این سختی هایی که پیش رویتان هستند کارهایتان را به نحو احسن انجام خواهید داد و در پایان روز احساس رضایتی که دارید تمام این خستگی ها را جبران خواهد کرد. یادتان باشد وقتی به خانه رسیدید احساس خستگی را پشت در جا بگذارید!

 

 

فال روز متولدین مهر

 

اگر به فکر سرمایه گذاری بوده اید و برنامه هایی در سر دارید باید به شما بگوییم که امروز زمان مناسبی برای انجام این کار نیست. برای عملی کردن تصمیم هایتان روز بهتری را انتخاب کنید، اما امروز با خیال راحت گزینه های پیش رویتان را مورد بررسی قرار داده و روند تغییرات بازار را مطالعه کنید. امروز زمان خوبی برای خارج کردن پول از حسابتان نیست. در حال حاضر سرمایه گذاری در املاک و به ویژه خریدن زمین می تواند بهترین گزینه ی ممکن برای شما باشد. در این مورد با افراد متخصص مشورت کنید و قیمت نواحی مختلف را به دقت با هم مقایسه کنید. یادتان باشد که هیچکس به اندازه ی خودتان صلاح شما را نمی خواهد!

 

 

فال روز متولدین آبان

اگر دورکار هستید و یا به هر دلیلی ترجیح می دهید که امروز کارهایتان را دور از محل کارتان و در خانه پیش ببرید باید به شما بگوییم که امروز کار کردن از خانه بزرگترین اشتباه ممکن خواهد بود. اهل خانه مدام در رفت و آمد خواهند بود و شما را درگیر مسائل جاری در خانه خواهد کرد و با سر و صدا و صحبت و سؤال های پایان ناپذیرشان شما را راحت نخواهند گذاشت. ممکن است حتی چند مهمان ناخوانده هم از راه برسند. پس اگر کار مهمی دارید که حتما امروز باید انجام شود جایی به غیر از خانه را برای انجام آن در نظر بگیرید. اگر قرار است کاری را سر موعد مشخصی تحویل دهید باید امروز برنامه ریزی دقیق تری برای تکمیل آن داشته باشید.

 

 

 

 

فال روز متولدین آذر

امروز شما احساس می کنید انرژی مضاعفی در اختیارتان قرار گرفته است تا تمام کارهای ناتمامی که داشته اید را تکمیل کنید. شما می خواهید تمام این کارها را به سریع ترین شکل ممکن انجام دهید، اما شاید در این میان با خودتان فکر کنید که اشکال ندارد اگر کمی از کیفیت کار بزنید. با این حال نباید به خودتان اجازه بدهید که چنین کاری کنید زیرا وجدانتان شما را راحت نخواهد گذاشت. بهتر است کارهایتان را اولویت بندی کرده و کارهایی که موعدشان فرا رسیده و یا از ضرورت بالاتری برخوردار هستند را انجام دهید. انجام بقیه ی کارها را به روز دیگری موکول کنید. مواب باشید امروز چیزی که ممکن است بعدا به کارتان بیاید را دور نیندازید.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز ناگهان ایده های خلاقانه ای برای برخی کارهای هنری، پروژه های حرفه ای و یا کارهای شخصی به ذهنتان خواهند رسید که در طول صبح و بعدازظهر شما را به خود مشغول خواهند کرد. شما به اطلاعات و وسایلی نیاز خواهید داشت که در دسترستان نیستند و مجبور خواهید بود برای تهیه ی آنها وقت، انرژی و پول زیادی را خرج کنید، در واقع خیلی بیشتر از آنچه در آغاز کار انتظار داشته اید. با این حال نباید از این ایده ی فوق العاده ای که در سر دارید بگذرید زیرا به احتمال زیاد نتایج بسیار خوبی به دست خواهید آورد. در پایان روز با وقت گذراندن در کنار آنهایی که باعث آرامشتان می شوند حال خودتان را خوب کنید و خستگی را از تن به در کنید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شما مجبور خواهید بود چه در خانه و چه در محل کارتان توجه خود را بین افراد زیادی تقسیم کنید. شما می خواهید همه را خوشحال و راضی نگه دارید و همین می تواند باعث شود که خودتان گیج، سردرگم و حتی ناراحت باشید. این وضعیت می تواند باعث عصبی شدن شما شود، پس به جای اینکه خودتان را دیوانه کنید توجه خود را روی افراد و کارهای مهمتر متمرکز کنید. آنهایی که مهم هستند و واقعا دوستتان دارند ترجیح می دهند شما به جای اینکه خودتان را با رسیدگی به کارها و نیازهای آنها خسته کنید از زندگیتان لذت ببرید. حالا که بعد از یک هفته ی طولانی بالاخره آخر هفته از راه رسیده است از آن لذت ببرید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز روابط اجتماعی تان زمان خیلی زیادی از شما خواهند گرفت. این ارتباط ها بیشتر از اینکه مفید باشند وقت گیر هستند. تماس های تلفنی زیادی با شما گرفته خواهند شد که هیچ هدف خاصی به غیر از دادن خبرهایی که برایتان بی اهمیت هستند و یا غیبت کردن در مورد دیگران ندارند. شاید در ابتدای روز از پیام های زیادی که دریافت کرده اید و تماس هایی که با شما گرفته می شود هیجان زده شوید و احساس کنید در مرکز توجه قرار گرفته اید، اما در ادامه خواهید دید که این تماس ها و پیام ها هیچ فایده ای جز گرفتن وقتتان ندارند. به خودتان یادآوری کنید که شما مجبور نیستید به تمام تماس هایی که با شما گرفته می شوند و پیام هایی که دریافت می کنید جواب بدهید.

 

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A