خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز جمعه 7 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز جمعه ۷ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز شاید تصمیم بیرید که در خانه تان یک جشن، مهمانی و یا دورهمی راه بیندازید و دوستان و همکارانی که علایق سیاسی و فلسفی مشابهی با شما دارند را دور هم جمع کرده و با هم در مورد مسائل روز به صحبت بپردازید. صحبت هایی که در این جمع می شوند برایتان خیلی جذاب خواهند بود و باعث نزدیکی بیشتر شما به این افراد خواهند شد. مجردها حواسشان را جمع کنند، زیرا ممکن است شخصی به صورت ناخوانده وارد این جمع شود که می تواند شریک راه و زندگیتان باشد. اگر به او علاقه مند شدید از این که احساسات خود را با او در میان بگذارید هراسی نداشته باشید و شخص دیگری را برای بیان احساستان واسطه قرار ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

زبان خامه ندارد سر بیان فراق***وگرنه شرح دهم با تو داستان فراق

دریغ مدت عمرم که بر امید وصال***به سر رسید و نیامد به سر زمان فراق

تعبیر: کار خود را به دست خدا بسپار. از تو دیگر کاری بر نمی آید. تو فقط باید صبر پیشه کنی. سرنوشت آنچه را که باید برایت رقم می زند پس دعا کن تا آنچه را که می خواهی پیش آید. اگر بخواهی به زور چیزی را بدست بیاوری زود هم از دست می دهی. پس با خدا و توکل به او کن.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است در یک جمع خانوادگی و یا دوستانه خیلی بزرگ که شاید حتی یک جشن تولد و یا عروسی باشد شرکت کنید. به احتمال خیلی زیاد شما قصد دارید با عشقتان و یکی دو نفر ا زدوستانتان در این جمع شرکت کنید. شاید خیلی به شما خوش بگذرد، اما این احتمال نیز وجود دارد که بحث هایی در این مهمانی پیش آمده و یا اتفاقاتی بیفتند که چندان خوشایند نیستند و تا چند روز سوژه بحث شما و نزدیکانتان خواهند شد. بهتر است تا دیروقت بیرون نباشید، زیرا صبح زود باید از کار بیدار شوید و اگر به موقع به خانه نروید و خودتان را برای روز بعد آماده نکنید فردا دیر با کارتان رسیده و حتی احتمالا برای این تاخیر توبیخ خواهید شد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

ستاره ای بدرخشید و ماه مجلس شد***دل رمیده ما را رفیق و مونس شد

نگار من که به مکتب نرفت و خط ننوشت***به غمزه مساله آموز صد مدرس شد

تعبیر: اگر تا به امروز دوست و همراهی نداشته ای به خاطر این اسست که خودت نمی خواستی تا امروز دنیا بر وفق مرادت نبوده وای این دوران رو به اتمام است و بخت و اقبال خوشی در راه است. منفی باف نباش، اختیارت را دست کسی نده.

فال روز متولدین خرداد

امروز شما بحث هایی با دوستان و همکارانتان در مورد یک پروژه کاری مشترک خواهید داشت و تیز بینی و توجه ذاتی شما به جزئیات در این موقعیت به کارتان خواهد آمد. سعی کنید نکات مهمی که در این بحث مطرح می شوند را یادداشت کنید تا بعدا سر حوصله به آنها فکر کنید، داشتن یک گزارش دقیق از موضوعات مطرح شده خیلی به کارتان خواهد آمد. هر پروژه ای که اکنون آغاز کنید خیلی خوب پیش خواهد رفت، به ویژه کارهایی که به گونه ای با هنر یا خلاقیت در ارتباط باشند؛ خودتان را با فکر کردن به شکست احتمالی ناراحت نکنید. امروز شاید نسبت به آینده رابطه عاطفی خود دچار تردیدهایی شده باشید، به احتمال زیاد این نگرانی ها زودگذر هستند، پس فعلا بحثی در مورد آنها نکنید..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

خدا را کم نشین با خرقه پوشان***رخ از رندان بی سامان مپوشان

در این خرقه بسی آلودگی هست***خوشا وقت قبای می فروشان

تعبیر: هر قدر به خدا نزدیکتر شوید درد زمانه را کمتر حس می کنید و هر قدر هم درویشانه زندگی کنید بهتر سر و سامان می گیرید. اما شما فردی عجول و بی طاقت هستید و هر ضرری که می بینید به خاطر عجله ی بی مورد خودتان می باشد. زیاد حرص می خورید از این مسئله حذر کنید. خداهر چه که لایق آن باشید به شما می دهد.

فال روز متولدین تیر


امروز همه به این موضوع که شما چقدر جذاب، خوش صحبت و تأثیرگذار هستید پی خواهند برد. اکنون زمان فوق العاده ای برای دعوت کردن دوستان و اعضای خانواده به منزلتان و یا بیرون رفتن با آنها می تواند باشد. روابط عاطفیتان نیز به طور خارق العاده ای خوب پیش خواهند رفت. در مکالماتی که با عشقتان دارید به نکات جدید و جالبی در مورد او پی خواهید برد و شاید حتی یک بار دیگر عاشق او شوید! دیدار امروزتان فرصت های جدیدی را در رابطه عاشقانه تان به وجود خواهد آورد و امکان تبدیل آن به یک رابطه جدی و طولانی مدت و یا حتی ازدواج را فراهم خواهد کرد. فرصت برایتان فراهم شده است، از این جا به بعد همه چیز به خود شما بستگی دارد.

.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

زهی خجسته زمانی که یار بازآید***به کام غمزدگان غمگسار بازآید

به پیش خیل خیالش کشیدم ابلق چشم***بدان امید که آن شهسوار بازآید

تعبیر:  خوشحال باش. روزی فرخنده که منتظرش بودی رسیده است و این به خاطر صبر و امیدواری خود توست. دلت آرام می گیرد. ستم هایی که به تو کرده اند فراموش کن که تو به مرادت رسیده ای. این کار قضا و جزئی از سرنوشت تو بود.

 فال روز متولدین مرداد

چه اهل کارهای هنری مثل خواندن، نوشتن، نقاشی و یا موسیقی باشید و چه نباشید، امروز ناگهان انگار الهه هنر به سراغتان آمده و ذهنتان را سرشار از ایده های مختلف کرده است. این ایده هایی که خیلی زیاد و خیلی سریع به فکرتان می رسند را یک جا یادداشت کنید، حتی اگر همین امروز آنها را به کار نگیرید یک روز بالاخره به کارتان خواهند آمد. شاید حتی بتوانید بر اساس یکی از این ایده های ناگهانی کار و کاسبی و شراکت جدیدی برای خودتان راه بیندازید! شما امروز می توانید دیگران را خیلی راحت تحت تأثیر قرار بدهید و این می توان فرصت خیلی خوبی برای مجردهایی باشد که به دنبال نیمه گمشده خود می گردند. .

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

گر از این منزل ویران به سوی خانه روم***دگر آن جا که روم عاقل و فرزانه روم

زین سفر گر به سلامت به وطن بازرسم***نذر کردم که هم از راه به میخانه روم

تعبیر: روزگار روی بد و سخت خود را کنار زده و روی خوش خود را به شما نشان می دهد. شما نیز در طی زندگی تجربه های کافی به دست آورده و عاقل شده اید. در جستجوی چیز با ارزشی هستید که آن را پیدا می کنید.هر ضرری دیده اید از آشنایان بوده است. از این به بعد زنجیرها پاره شده و آزاد می گردید و فرصت دارید تا برای رسیدن به مراد خودتان تلاش کنید. شکر نعمت خدا را بجا آورید.

فال روز متولدین شهریور

امروز شما در یک فعالیت گروهی شرکت خواهید کرد که افرادی از جمله برخی دوستان نزدیکتان را در بر می گیرد که علایق و تفکرات مشترکی با شما دارند و دیدگاه فلسفی و معنوی آنها نسبت به زندگی با شما مشابه است. شاید شخصی که دوست دارید نیز تصمیم بگیرد که در این جمع با شما حاضر شود و خوب چه چیزی بهتر از این؟! صحبت هایی که در این جمع می شوند ذهن شما را به شدت به خود درگیر خواهند کرد، شاید بد نباشد بعد از این بحث گروهی همراه با عشقتان کمی پیاده روی کرده و در مورد نقطه نظرات خود صحبت کنید تا ذهنتان کمی آرام شود. خودتان خوب می دانید که صحبت کردن با او همیشه چقدر حالتان را خوب می کند.


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ای صبا گر بگذری بر ساحل رود ارس***بوسه زن بر خاک آن وادی و مشکین کن نفس

منزل سلمی که بادش هر دم از ما صد سلام***پرصدای ساربانان بینی و بانگ جرس

تعبیر: انتظار زیاد کشیده ای. نمی دانی که آیا او هم تو را دوست دارد یا نه آیا می خواهد تو را ببیند. اضطراب زیادی داری. غصه نخور، عاشقی جز عذاب و درد چیز دیگری ندارد ولی به خاطر عشقت زندگی می کنی. منتظر باش خبر بسیار خوبی به تو می دهند و تو مورد لطف کسی قرار می گیری.

 

فال روز متولدین مهر


امروز شما بیشتر وقتتان را با دوستانتان و همراه با عشقتان خواهید گذراند و در جمعی که قرار می گیرید در مرکز توجه خواهید بود. خواه این جمع یک مهمانی، انجمن ادبی یا هنری و یا هر چیز دیگری که باشد، شما با توانایی بالایی که در حال حاضر در صحبت کردن دارید، با حرف ها و کارهایتان دیگران را به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار خواهید داد. از توجهی که به شما می شود لذت ببرید، اما حواستان را جمع کنید که کاری نکنید که باعث ایجاد حساسین و حسادت در وجود شخصی که دوست دارید شود. سعی کنید ساعات پایانی روز را در خانه و با برنامه ریزی برای هفته ای که در پیش دارید بگذرانید و کمی زودتر به تخت خوابتان بروید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مرا می بینی و هر دم زیادت می کنی دردم***تو را می بینم و میلم زیادت می شود هر دم

به سامانم نمی پرسی نمی دانم چه سر داری***به درمانم نمی کوشی نمی دانی مگر دردم

تعبیر: جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

فال روز متولدین آبان

شخص خیلی جالبی که به تازگی با او آشنا شده اید و شاید حتی از شهر یا کشور دیگری باشد، امروز ممکن است به طور جدی تری وارد زندگی شما شود. این احتمال وجود دارد که شما زمان زیادی را به صحبت کردن با او اختصاص دهید و پی ببرید که موضوعات فرهنگی، هنری، و یا شاید هم اجتماعی جالبی وجود دارند که شما را به خود جذب می کنند اما تا کنون از آنها بیخبر بوده اید. امروز روابط عاطفیتان خودشان به اندازه کافی پیچیده هستند، اما دخالت یک نفر دیگر ممکن است اوضاع را برایتان از این که هست هم بدتر کند، سعی کنید تا جایی که امکان دارد به کسی اجازه ندهید در مسائل خصوصیتان دخالت کند و خودتان با هم کنار بیایید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بوی خوش تو هر که ز باد صبا شنید***از یار آشنا سخن آشنا شنید

ای شاه حسن چشم به حال گدا فکن***کاین گوش بس حکایت شاه و گدا شنید

تعبیر: تو که سرچشمه ی همه ی خوبی ها و حسن ها هستی نگاهی هم به زیردستان خود بکن. دنبال یک محرم راز بگرد تا بتوانی درد دل کنی. از رسیدن به کسی محروم شده ای اما مرور زمان و وفاداریت باعث رسیدن به مرادت می شود. پند پیران را گوش کن. کار ثواب انجام بده تا همیشه دعای خیر بدرقه ی راهت باشد.

 

فال روز متولدین آذر

خواب های عجیب و غریبی که شب گذشته دیده اید ممکن است به طور غیر منتظره ای ایده های جدیدی برای شروع پروژه های خلاقانه و یا پیشرفت وضعیت حرفه ایتان را در ذهن شما ایجاد کنند که اگر به طور جدی آنها را دنبال کنید می توانند زندگیتان را به طور کلی تغییر دهند. اگر رویاهایتان را یادداشت کنید و بعدا سر حوصله به آنها رجوع کنید خواهید دید که چیزهای زیادی در رابطه با خودتان یاد خواهید گرفت و از افکاری که به ذهن ما می آورند شگفت زده خواهید شد. امروز سعی کنید در بحث هایی که با دیگران دارید طوری صحبت نکنید که انگار از آنها برتر هستید و آنها به اندازه شما نمی فهمند، این موضوع باعث خواهد شد آنها از شما فاصله گرفته و حتی با شما مخالفت کنند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

باغ مرا چه حاجت سرو و صنوبر است***شمشاد خانه پرور ما از که کمتر است

ای نازنین پسر تو چه مذهب گرفته ای***کت خون ما حلالتر از شیر مادر است

تعبیر: کسی می خواهد با وعده و وعید شما را گول بزند، بسیار مراقب باشید. درآمد حلال و کم را به درآمد حرام و زیاد ترجیح دهید، در کلامتان ذکر خداوند را فراموش نکنید تا شما را از فقر به پادشاهی برساند. برای رسیدن به مراد باید هفت خوان رستم را طی کنید. قناعت کنید تا زندگی برایتان از شکر هم شیرین تر شود.

فال روز متولدین دی

برقراری روابط اجتماعی با افراد جدید و جذابی که ممکن است در یک دور همی خانوادگی و یا در همسایگی خود با آنها آشنا شوید می تواند اطلاعات جالبی را برای شما به همراه داشته باشد. شاید با موضوعات جدیدی آشنا شوید که شما را به خود جذب می کنند، شاید هم حتی با شخصی آشنا شوید که احساس کنید می تواند شریک عاطفی آینده شما باشد و چند ساعتی با هم صحبت کنید. این که تصمیم بگیرید این رابطه را ادامه دهید یا خیر به خودتان بستگی دارد، اما حتما از امروزتان لذت خواهید برد. یکی از دوستانتان مدتی است که می خواهد شما را ببینید اما شما هر بار با بهانه هایتان از این دیدار شانه خالی می کنید، سعی کنید امروز برای او هم وقت بگذارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

رسید مژده که آمد بهار و سبزه دمید***وظیفه گر برسد مصرفش گل است و نبید

صفیر مرغ برآمد بط شراب کجاست***فغان فتاد به بلبل نقاب گل که کشید

تعبیر: شکایت و غصه را کنار بگذار. بدون زحمت و تلاش به جایی نمی رسی. به وضیفه ات عمل کن در این صورت است که مژده ی رسیدن به مراد را به تو می دهند. امروز سعی و تلاش کن فردا به بوستان آرزویت می رسی. پس وقت را تلف نکن که عمر مثل باد می گذرد.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز ممکن است مجبور باشید زمان زیادی را به کار و مسائل کاریتان اختصاص دهید، اگر هم هیچ یک از اینها نباشد کارهای زیادی در خانه دارید که باید انجام دهید، در هر صورت امروز از آن روزهای تعطیلی نیست که تا ظهر بخوابید و بعد هم روی کاناپه لم بدهید. خوشبختانه دوستان و یا اعضای خانواده کمک کردن به شما خواهند پیوست و صحبت کردن با آنها در حین انجام این کارها باعث خواهد شد که کمتر خسته شوید. اگر بتوانید این مسئولیت هایی که در انتظارتان هستند را به سریعترین شکل ممکن به انجام برسانید این فرصت را خواهید داشت که بقیه روز را همان طوری که خودتان دوست دارید بگذرانید و حتی با عشقتان دیدار کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

چل سال بیش رفت که من لاف می زنم***کز چاکران پیر مغان کمترین منم

هرگز به یمن عاطفت پیر می فروش***ساغر تهی نشد ز می صاف روشنم

تعبیر: عمر گرانقیمت خویش را صرف کردی بدون آنکه چیزی عایدت شود چه مادی و چه معنوی. فقط زنده بوده ای. آرزویی کرده ای بدون اینکه برای رسیدن به آن تلاش کنی. اعتقاد داری که انسان بدشانسی هستی ولی اینطور نیست شما خودت فرصت ها را از دست داده ای. باز هم وقت هست طوق بندگی خداوند را به گردن بینداز و یا علی بگو.

فال روز متولدین اسفند

امروز شما بیشتر وقتتان را در کنار خانوده، دوستان نزدیک و عشقتان خواهید گذراند. شاید حتی در بخشی از امروزتان با شریک تجاریتان نیز دیدار داشته باشید. در هر صورت امروز با این همه رابطه اجتماعی و عشق و توجهی که از جانب نزدیکانتان دریافت می کنید حتما برای شما روز خیلی خوبی خواهد بود و از آن لذت خواهید برد. همچنین وقت گذراندن با شخصی که دوست دارید و احتمالا مدت خیلی زیادی هم از شروع رابطه عاطفیتان نیز نمی گذرد، باعث خواهد شد احساس نزدیکی بیشتری نسبت به یکدیگر پیدا کرده و شاید حتی بتوانید با آسایش خاطر بیشتری نسبت به ادامه دادن این رابطه تصمیم گیری کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

عیشم مدام است از لعل دلخواه***کارم به کام است الحمدلله

ای بخت سرکش تنگش به بر کش***گه جام زر کش گه لعل دلخواه

تعبیر: فکر می کنید همه اشتباه می کنند و فقط شما هستید که راست می گوئید. فکر می کنید بخت با شما یار است ولی سخت در اشتباهید. شما از هر انچه که باعث خوشبختی تان می شود دورید پس تلاش کنید. عبادت و دعا کنید تا به خوشبختی حقیقی برسید. راه پر فراز و نشیب است تحمل کنید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A