خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال روزانه ۱ آذر و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 1 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

امروز مسایل عاطفی و عشق بسیار برایتان سطحی هستند و به همین دلیل، باید مراقب برقراری ارتباط با فرد موردنظر خود باشید. اگر به رفتار و حرف های خود توجه نداشته باشید، ممکن است مورد حمله شایعات و حرف های بی ارزش قرار بگیرید. اما اجازه ندهید این مسایل احساسات واقعی شما را تحت تاثیر قرار دهد. در ضمن، احساسات واقعی خود را نیز از همان ابتدا بروز ندهید. رابطه واقعی با فردی که دوستش دارید را می توانید در سکوت بهبود ببخشید. امروز این شهامت را دارید تا با دیگران در زمینه ای صحبت کنید و به آنها دید تازه ای ببخشید. امروز هر چه صادق تر باشید با مشکلات کمتری مواجه خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

راه عشق رهی پرخطر است و در جولانگاه عشق عقل راه ندارد. راهی که تو انتخاب کرده ای اگرچه راهی سخت و دشوار است ولی بهترین انتخاب است. پس بی آنکه درنگ کنی و فرصت را از دست بدهی کارت را به انجام برسان و به سرزنش های دیگران توجه نداشته باش که همه این حرفها از روی نادانی است. اگر می خواهی به گنجهای مادی و معنوی برسی وقت عمل فرا رسیده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز چندان ذهن باز و دید وسیع ندارید. اما بدانید که همه چیز به نفع شما پیش می روند. انعطاف و تغییرپذیری شما باعث می شود تا بتوانید کارهای موردنظرتان را به خوبی انجام دهید. البته این در مورد مسایل عشقی و عاطفی صدق نمی کند. شما رابطه ای که دوست دارید را ندارید و همه رویایتان این است که دوستی نزدیک تری با هم داشته باشید و بیشتر یکدیگر را درک کنید. این حس تا اندازه ای زیاد است که فکر می کنید با غریبه ها بسیار راحت تر ارتباط برقرار می کنید تا آشنایان و اطرافیان. شاید بهتر باشد مدتی را از هم دور باشید تا این همه تنش و درگیری از میان برود.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

بزودی نیتت برآورده می شود و به وصال دوست خواهی رسید، اما باید سختی های این راه را تحمل کنی و با تکیه بر محبت و مهر او از این راه سخت و دشوار به آسانی عبور کنی. اکنون که دیگر به مقصود خود رسیده ای، غم و غصه ی بیهوده ی دنیا را نخور و از زندگی خود لذت ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

از جست‌وجو برای یافتن شریک عاطفی برای خود دست برندارید. امروز شانس با شما یار است و می توانید با فرد رویاهای خود ملاقات داشته باشید. این مساله باعث هیجان زده شدن شما می شود، اما سعی کنید خیلی آن را بروز ندهید. با او قرار ملاقاتی را ترتیب دهید تا بیشتر یکدیگر را بشناسید. همه رویدادها به نوع رفتار شما بستگی دارد. انتخاب های شما، نوع حرف زدن یا رفتارهای شما در رفتار و احساس طرف مقابل تاثیر مستقیم دارد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

به هیچ عنوان عشق خود را به فردی ابراز نکنید که مدت کوتاهی است او را می شناسید. شما شاید صادقانه همه احساس خود را در طبق اخلاص به او تقدیم کنید اما این را بدانید که او را هنوز درست و کامل نمی شناسید. بنابراین نباید به طور صددرصد به او اعتماد کنید. حتی نباید صحبت های جدی در مورد عشق و علاقه با هم داشته باشید. عجول نباشید تا نتیجه بهتری حاصل کنید. شما همیشه صادق هستید و امروز هم این فرصت را دارید تا حرف های دل خود را مطرح کنید. اما همان طور که گفتیم احتیاط شرط عقل است.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ظاهری آرام ولی درونی پرهیاهو داری. از زندگی خسته شده و به دنیا توجهی نداری. به تازگی عشقی (کاری) سر راهت قرار گرفته که تو را به دنیا و زندگی علاقمند کرده و فکرت را به شدت مشغول ساخته است. به سخن اهل دل گوش کن و از حقیقت مرنج. به زودی پیامی دریافت خواهی کرد که زندگیت را لبریز از شادی و سعادت می کند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مرداد:

مشکلات عشقی و رابطه رمانتیک شما امروز بیش از هر زمان دیگری خواهد بود. شما در مسیری قرار دارید که شاید امروز به طور کلی تغییر کند و تغییر جهت دهد. شاید صحبت هایتان به بحث و مشاجره جدی تبدیل شود. یا شاید متوجه شوید بیشتر از آنچه باید به طرف خود اعتماد کرده اید خیلی بیشتر از لیاقتش برای او ارزش قایل شده اید. اگر با کسی در رابطه نیستید، امروز برایتان کاملا معمولی سپری خواهد شد. رابطه عاطفی شما امروز کاملا به نوع رفتار و گفتار شما بستگی دارد. خیلی با احتیاط برخورد کنید. امروز شاید از همیشه عصبی تر و بی حوصله تر باشید. اگر بتوانید آرامش خود را حفظ کنید روز بهتری خواهید داشت.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

در روزگار خوشی، ناخوشان و افتادگان را از یاد مبر. دشمنانی سرسخت و پلید در سر راه تو کمین کرده اند، از آنها ترسی به دل راه نده و از شر آنها به خدا پناه ببر که خداوند بهترین و تواناترین پناهگاه است. در تصمیمی که گرفته ای استوار باش و فریب دیگران را مخور. به زودی خبری خوش که مدتها منتظر آن بوده ای به تو خواهد رسید. از دعا و اثر آن در رسیدن به مقصود غافل مشو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

شما امروز مورد توجه فردی قرار خواهید گرفت. این توجه در نتیجه چیزی است که به طور اجتماعی به اشتراک گذاشته اید. هر دو شما به هنر، موسیقی و شام عاشقانه علاقه مند هستید. اما باید بدانید این فرد، رفیق همیشگی و یار طولانی مدت نیست. در ضمن، او هرگز پیش قدم هیچ کاری نخواهد بود و نسبت به مشکلات بسیار بی تفاوت است. بهتر است از همین ابتدا موضع خود را تغییر دهید و سراغ فردی بروید که بیشتر شما را درک می کند. امروز تغییراتی در زندگی احساسی شما روی خواهد داد. این تغییرات موجب خرسندی شما خواهند شد. البته رفتار و حرف های شما نیز بر نتیجه رویدادها تاثیر مستقیم دارد.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

عشق و رویا کلیدی ترین رویدادهای امروز شما هستند. امروز در یافتن فرد موردنظر و دلخواه خود بسیار مشکل پسند و ایرادگیر هستید و نمی توانید هر کسی را دوست داشته باشید. باید بدانید که کارهای شما در تغییر شرایط تاثیری ندارد و بهتر است بگذارید همه چیز به صورت طبیعی و نرمال پیش برود. شما همیشه از اینکه مورد توجه بقیه باشید و پیشرفت کنید، لذت می برید. اما امرو زمتوجه می شوید این رفتار و طرز فکر می تواند برایتان خطرناک باشد. امروز بهتر است دهان خود را بسته نگهدارید و حرفی نزنید زیرا ممکن است همه چیز به ضرر شما تمام شود.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اگر بخواهید همه چیز را تغییر بدهید و رابطه عاطفی خود را زیر و رو کنید، باید بدانید نخستین واکنش شما به این تصمیم بسیار عجولانه و بی فکر است. این دقیقا برعکس کاری است که شما امروز باید انجام دهید. به جای اینکه از همان ابتدا به انتهای کار بروید، بهتر است اجازه دهید اتفاقات آرام و به روش طبیعی پیش بروند. این همه عجله و هیجانی رفتار کردن فقط به ضرر شما تمام خواهد شد. امروز بیش از روزهای دیگر احساساتی و بی منطق خواهید بود. این روی زندگی رمانتیک شما تاثیر منفی دارد. اگر شریک زندگی شما این تغییر حالت های روحی شما را می شناسد و آن را قبول کرده است، شاید کمی شانس داشته باشید. در غیر این صورت خودتان به دست خود همه چیز را خراب خواهید کرد. کمی صبر داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گره تمام مشکلات تو به دست توانای او باز می شود، اما وجود بعضی از افراد مغرض در این میانه مانع از ایجاد ارتباط بین تو و او می شود. سوءتفاهمات را با کمال جسارت و صداقت برطرف کن تا او تو را به مراد دل برساند. فقط فراموش نکن که باید صادق باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز همه حرف ها و عقاید شما در زمینه عشق و عاطفه، بیشتر برگرفته از حرف های دیگران است. موردی را می خواهید به صورت راز نگه دارید، امروز برملا خواهد شد و همه اطرافیان متوجه آن خواهند شد. از این مساله عصبی نشوید و آرامش خود را حفظ کنید. هر چه محترم و صبورتر رفتار کنید، نتیجه بهتری از رویدادهای منفی حاصل خواهید کرد. اگر امروز روحیه حساسی دارید بهتر است چند ساعت را به تنهایی سپری کنید. به تنهایی به نمایشگاه آثار هنری بروید و ترجیحا در خانه نمانید تا احساسات منفی بر شما غلبه کند.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نسبت به اموری که در اطراف تو در جریان است توجه بیشتری داشته باش. هیچ کاری بی علت و غرض انجام نمی شود. او نیز از رفتارهای خود غرض خاصی دارد که تو باید به آن پی ببری. ناله ها و دعاهای تو در درگاه خداوند نیز بی جواب نخواهد ماند. پس درد خود را از خلق نهان کن و حاجت خود را فقط از خدا بخواه که روا خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

بخش مهمی از زندگی شما در حال تغییر است که موجب می شود تا رابطه عاطفی شما نادیده گرفته شود. هر چه به یک موضوع بیشتر تمرکز کنید، به همان اندازه مسایل دیگر را از دست خواهید داد. باید این قدرت را پیدا کنید که تشخیص دهید کدام راه برای شما ارزشمندتر و مهم تر است. شاید بیش از آنچه باید امروز حرف بزنید. اگر از رابطه کنونی خود عاصی و خسته شده اید، شاید بتوانید با بیان حرف های کنایه آمیز در زمان درست از این رابطه خلاص شوید. اگر هم از رابطه خود راضی هستید، بهتر است پیش از هر حرفی خوب به آن فکر کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

انسانی پاکدل و صادق هستی و در کلیه امور امر خدا برایت مهمترین مساله است. بدان که این خصلت پسندیده تو را در نزد خدا و خلق خدا عزیز و گرامی می گرداند. از فرصتهایی که خدا در اختیارت قرار می دهد نهایت استفاده را ببر و فریب دنیا و ظواهر آن را نخور.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز همه فکر و کارهای شما حول مسایل عاطفی و عشق می چرخد. باید بدانید امروز وارد عرصه جدیدی از عشق و رابطه خواهید شد. در این مسیر با افراد جدید آشنا و هم‌نشین خواهید شد و باید با احتیاط با آنها رابطه دوستانه ای برقرار کنید. امروز زمان تغییر است. امروز خیلی مراقب حرف های خود باشید و با احتیاط زیاد کلمات و واژه ها را انتخاب کنید. امروز انرژی منفی در هوا جریان دارد و باید سعی کنید از هر گونه تنشی پرهیز کنید. اگر به فردی علاقه شدید دارید بهتر است این عشق را به زبان نیاورید. مطمئن باشید در آینده از این سکوت خرسند خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

کسی را در نظر داری ولی در دل سپردن به او دچار تردید هستی. خیالت راحت باشد می توانی به او اطمینان کنی. او فرد لایقی است ولی دوستان نابابی در گرد او جمع شده اند که باید سعی کنی آنها را از او جدا کنی و این میسر نمی شود مگر آنکه آنچنان به او محبت نمایی که او را از مهر و محبت دوستان نااهلش بی نیاز سازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

شاید امروز ترجیح دهید در حوزه مسایل عاطفی کمی دور از انظار باشید. این به هیچ عنوان بد نیست. در واقع این کار امروز به نفع شما تمام می شود. اجازه دهید همه رویدادها به روش طبیعی حادث شوند. سرنوشت شما را به آنجایی خواهد کشاند که برای شما بهتر است. به این ترتب می توانید بیشتر انرژی خود را بر خود و نیازهای خود متمرکز کنید و آن را هدر ندهید. رابطه نزدیکی که با یکی از دوستان خود دارید، امروز کمی دچار مکشل خواهد شد. هر دو شما از این درگیری ناگزیر هستید. البته این اتفاق را به فال نیک بگیرید و برای یک بار هم که شده، خود را به جای طرف مقابل قرار دهید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

زندگی حیات کوتاهی است و دنیا را دلبستگی نشاید چرا که به هیچ کس وفادار نمانده است. بدان که آنچه از زندگی حاصل انسان می شود محصول کشته های خود اوست، پس بذر نیکی بکار تا محصولی نیک درو کنی که تو را هم خیر دنیاست و هم ثواب آخرت.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز پنجشنبه ۲۶ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A