خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز دوشنبه 11 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینخود را همچون دونده دو ماراتون فرض کنید. با این تفاوت که لازم نیست حتما به خط پایان برسید در میان راه نیز می توانید از دیدنی ها و رویدادها استفاده کنید. شما مسافت طولانی در پیش دارید. با اینکه فکر و ایده های بسیاری در سر دارید، اما باید ابتدا همه آنها را واقعا درک و سپس اجرایی کنید. خیلی سخت نگیرید و با انرژی کافی به پیش بروید. انرژی های امروز به شما کمک می کنند تا رابطه عاشقانه خود را به مرحله امن و مطمئن برسانید. شما خیلی به شانس اعتقاد ندارید و می خواهید بدانید به چه طریقی می توان اوضاع را بهتر از این کرد. امروز این فرصت را دارید تا بهتر در این رابطه فکر کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

گر چه ما بندگان پادشهیم***پادشاهان ملک صبحگهیم

گنج در آستین و کیسه تهی***جام گیتی نما و خاک رهیم

تعبیر: گنج بزرگی در منارتان هست که تسبت با آن بی اهمیتید. آنقدر مغرور شده اید که به اطاف و زیر پای خودتان نگاه نمی کنید. همنشینی با دوستانتان را غنیمت بدانید و از خواب غفلت بیدار شوید. دشمنی را کر بگذارید تا بتوانید پیروز شوید و به نیات خودتان برسید باید مانند شیری باشید تا بتوانید دشمنان را که همچون ماری شما را نیش می زنند از بین ببرید

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز زمان آن است که به استعدادهای درونی خود رجوع کنید و آنها را از اعماق به سطح بیاورید. شما مهارت های بسیاری برای انجام دارید، از آنها بهره بگیرید. مغز شما همچون اسفنج است و همیشه تشنه یادگیری. هر چه می خوانید و می شنوید را یاد می گیرد. از این موهبت به بهترین شکل استفاده کنید. امروز زمان نادیده گرفتن استعدادها نیست. شاید لازم باشد برای شروع کار چندین کتاب خریداری کنید. در مورد رابطه عاشقانه خود به کمی روزمره‌گی رسیده اید، با اینکه رابطه تان پایدار است اما هیچ هیجانی ندارد. شما هرگز حس کنجکاوی به هم ندارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی***تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی

عاشق شو ار نه روزی کار جهان سر آید***ناخوانده نقش مقصود از کارگاه هستی

تعبیر: مواظب رفتارتان باشید گاهی زیاده روی می کنید، یا بیشتر به خدا روی آورید زیرا همه ی ما میهمانان ناخوانده ای هستیم که باید به آخرت برگردیم. هم نشینانتان هم از خدا دور شده اند از آنها دوری گزینید از خدا بخواهید اول سلامتی را به شما عطا کند و بعد از رموز خداوند همه چیز برایتان روشن می شود و از این طوفان بلا به سلامتی رهایی پیدا می کنید.

فال روز متولدین خرداد

امروز کارهای بسیاری برای انجام دارید و در کنار آن، ایده های بسیاری هم در سر دارید که دوست دارید به انجام برسانید. برای اینکه بتوانید از عهده انجام همه آنها به خوبی بر بیایید، فهرستی از آنها تهیه کنید. سپس اولویت بندی کنید و بر اساس برنامه ریزی درست به سوی هدف پیش بروید. همیشه در هر مرحله ای هستید، برای قدم بعدی برنامه ریزی کنید. امروز خیلی تمایل دارید رابطه عاطفی خود را دوباره مورد بررسی قرار دهید. انرژی های امروز این فرصت را به شما می دهند. شما امروز به شدت نیاز دارید در مورد رابطه خود به یک نقطه مطمئن برسید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

هزار شکر که دیدم به کام خویشت باز***ز روی صدق و صفا گشته با دلم دمساز

روندگان طریقت ره بلا سپرند***رفیق عشق چه غم دارد از نشیب و فراز

تعبیر: در هر حال خدا را شاکر باش حتی اگر بلا بر تو نازل شود و از فراز و نشیب زندگی خسته شده باشی. با خودت کنار بیا با اشک و غم کاری از پیش نخواهی برد. سرنوشت حوادث زیادی برایت رقم زده. مرد عمل باش تا با همه ی آنها مقابله کنی و به دولت برسی.

فال روز متولدین تیر

هنگامی که کارها زیاد می شوند و حوصله انجام آنها را ندارید، چقدر آزاردهنده به نظر می رسند. اما زمان هایی هم هستند که کارها بسیار عالی پیش می روند. امروز از روزهای بدشانسی در زمینه کار است اما امید خود را از دست ندهید. فردا روز دیگری است. امروز روی مسایل بیزینسی خود تمرکز کنید. با شرایط موجود کنونی، تسویه های مالی بهترین کار است. در مورد رابطه عاطفی خود باید با دید مثبت به جلو پیش بروید. البته عشق امروز شما بسیار سطحی و زمینی خواهد بود. این حالت دوام ندارد و در روزهای آینده برطرف خواهد شد. .

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خسروا گوی فلک در خم چوگان تو باد***ساحت کون و مکان عرصه میدان تو باد

زلف خاتون ظفر شیفته پرچم توست***دیده فتح ابد عاشق جولان تو باد

تعبیر:  شما پیشرفت زیادی می کنید. با حسن خلقی که دارید همه به شما علاقمند هستند. از خوبی و مهربانی دست بر ندار که راز موفقیت شما در همین خصلت است.

 فال روز متولدین مرداد

یکی از ایرادات انباری این است که آدم هر چه دستش می رسد در آنجا قرار می دهد. متاسفانه باید امروز را تمیز کردن خانه و انباری سپری کنید. این کار بسیار وقت‌گیر و خسته کننده است و برای به نتیجه رسیدن نیز باید زیاد تلاش کنید. بهترین کار این است که به مسایل مالی خود رسیدگی کنید. از نظر احساسی نیز این فرصت را دارید تا رابطه خود با فرد دلخواه را صمیمی تر از پیش کنید. امروز فرصت این را دارید تا بیشتر یکدیگر را بشناسید. اگر قرار است برای نخسیتن بار فردی را ملاقات کنید، بدانید که می توانید این رابطه را برای همیشه ادامه دهید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مطرب عشق عجب ساز و نوایی دارد***نقش هر نغمه که زد راه به جایی دارد

عالم از ناله عشاق مبادا خالی***که خوش آهنگ و فرح بخش هوایی دارد

تعبیر: در زندگی، عشق و محبت را فراموش نکن مخصوصاً در زندگی خصوصی خود. ازدواج موفقیت آمیزی در پیش داری. با کسی که دوست داری زندگی سرشار از عشق و محبت خواهی داشت.

فال روز متولدین شهریور

به نظر می رسد فرصت های عالی زندگی روبه روی شما قرار دارند. از این پس روابط کاری بسیاری خواهید داشت که به فرصت های عالی در آینده منجر می شوند. به واسطه آن حقوق و درآمد شما نیز زیاد می شود. دوستان کاری بیشتری نیز پیدا خواهید کرد. این موفقیت ها در زندگی شخصی شما نیز حضور دارند. این روند آرام به سمت پیشرفت و موفقیت روحیه شما را شاد خواهد کرد. امروز می توانید مشکلی که در رابطه عاشقانه خود دچار آن بوده‌اید را برطرف کنید. اگر این مشکل را همین جا برطرف نکنید. ممکن است به مشکلات بیشتر در آینده منتهی شود. همیشه سعی کنید کارها و مشکلات را برای خود آسان کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

ترسم که اشک در غم ما پرده در شود***وین راز سر به مهر به عالم سمر شود

گویند سنگ لعل شود در مقام صبر***آری شود ولیک به خون جگر شود

تعبیر: صبر داشته باش هر چند که دلت خون می شود راز خود را به کسی نگو خداوند داد تو را از ستمگران می گیرد. کاری از دستت برنمی آید، فقط دعا کن شاید بالاخره مورد قبول خداوند واقع شود. نکند اگر به حاجت رسیدی و معتبر شدی خدا را فراموش کنی بلکه باید بیشتر رو به خدا آوری.

 

فال روز متولدین مهر

چرا صبوری کردن تا این اندازه سخت است؟ باید دل بزرگی داشته باشید. آیا شما این دل را دارید؟ واقعیت این است که شما هرگز خیلی صبور نبوده اید. اما امروز برای هموار کردن مشکلات و مسایل موجود در کار و زندگی باید تمرکز و صبر خود را افزایش دهید. شاید ملاقات با دوستان یا حضور در باشگاه بتواند در این مسیر به شما کمک کند. امروز احساسات پایداری را در زندگی عاطفی خود تجربه خواهید کرد. خیلی هم تمایل دارید در بیشتر حواس خود را به کارهایی بدهید که نتیجه کاربردی دارند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

جز آستان توام در جهان پناهی نیست***سر مرا بجز این در حواله گاهی نیست

عدو چو تیغ کشد من سپر بیندازم***که تیغ ما بجز از ناله ای و آهی نیست

تعبیر: از شر شیطان به خدا پناه ببر، جز خدا کسی با تو نیست. فعلا جور و ستم بر روی سرت سایه انداخته و با گوشه نشینی و آه کشیدن کار درست نمی شود. در راهی که قدم می گذاری کسی حمایتت نمی کند. با آرزوی مرگکردن هم کاری از پیش نمی بری. نه خود را آزار بده و نه دیگران را. پایان شب سیه سپید است. انشاالله.

فال روز متولدین آبان

همه شنیده ایم که می گویند: هر شکست، پلی است برای موفقیت. بنابراین، اگر در کاری موفق نشدید، ناامید نشوید. تلاش خود را بیشتر کنید تا به نتیجه ای که می خواهید برسید. این را نیز در نظر داشته باشید، همه چیز در حال تغییر است. شما می توانید نگاه خود به آینده را تغییر دهید و در مسیری جدید به سمتی بروید که دوست دارید. تفکرات امروز خود را مهم بدانید و آنها را یادداشت کنید تادر فرصتی مناسب از آنها استفاده کنید. ژرف‌اندیشی در مورد جنبه های مختلف زندگی، مسایل مالی و رابطه عاشقانه تان شما را به نگاه جالبی از زندگی می رساند. این مساله شاید حس خوب شما به زندگی را دوباره به شما بازگرداند. این تجربه در کنار فرد دلخواه دلچسب تر هم خواهد بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دیگر ز شاخ سرو سهی بلبل صبور***گلبانگ زد که چشم بد از روی گل به دور

ای گلبشکر آن که تویی پادشاه حسن***با بلبلان بی دل شیدا مکن غرور

 تعبیر: خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی، پی دست از عبادت نکش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز فقط کافی است اراده کنید تا چیزهایی که می خواهید را داشته باشید، حتما آن رابه دست خواهید آورد. شما در این اواخر بسیار سخت تلاش کرده اید و امروز نتیجه مثبت همه آنها را خواهید دید. این باعث می شود تا ارتقا یا افزایش حقوق پیدا کنید. همه افکار خود را جمع و جور کنید تا به ایده های عالی دست پیدا کنید. امروز می توانید از موفقیت های خود لذت ببرید. در مورد شرایط عاطفی خود نیز، رابطه عمیقی میان شما و فرد دلخواهتان به وجود خواهد آمد. شما همه تحقیقات لازم را از پیش انجام داده اید و اکنون زمان آن است تا همه محدودیت هایی که به آنها قایل هستید را به طرف مقابل اعلام کنید. این کارها شما را بسیار خوشحال می کنند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

الا ای طوطی گویای اسرار***مبادا خالیت شکر ز منقار

سرت سبز و دلت خوش باد جاوید***که خوش نقشی نمودی از خط یار

تعبیر: شانس فقط یک بار در خانه ی شما را می زند پس چرا آن را پس می زنید و ندانسته به بازی می گیرید. فکر می کنید با زور می توانید همه چیز را به دست آورید ولی اینطور نیست. دل و دبینتان را به خدا بسپارید تا به یمن خوبی تان دولت و مال و سلامت به شما عطا فرماید.

فال روز متولدین دی

امروز زمان تکمیل همه کارهای عقب افتاده چند وقت گذشته است. به جای آن که از آنها شانه خالی کنید، برای انجام آنها برنامه ریزی کنید. این مساله به شما کمک می کند تا برای پروژه های آینده وقت و فرصت بیشتری داشته باشید و ذهنتان نیز آزاد باشد. از نظر مسایل مالی و کاری در وضعیت خوبی قرار خواهید گرفت. از نظر احساسی امروز بسیاری سطحی هستید. اما به این درک می رسید تا درک بهتری نسبت به رویدادهای چند وقت اخیر داشته باشید و از آنها درس بگیرید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

ما درس سحر در ره میخانه نهادیم***محصول دعا در ره جانانه نهادیم

در خرمن صد زاهد عاقل زند آتش***این داغ که ما بر دل دیوانه نهادیم

تعبیر: هنز در اول داهید. عجله نکنید. به مرحله ی بالای زهد و عقل نرسیده اید پس صبر کنید تا کارها خراب نشود و غم به دلتان راه پیدا نکند. مواظب دوستان خودتان باشید که گرگ هستند در لباس میش. آنها می خواهند بنیادتان را از بین ببرند و دل و دینتان را بگیرند و نگذارند به مقصود برسید پس عاقل باشید.

 

فال روز متولدین بهمن

ایمیل و تماس های بسیاری از افرادی دریافت خواهید کرد که در این اواخر با آنها آشنا شده اید. شاید این مساله برایتان جالب باشد اما تعداد زیاد آنها موجب خستگی شما خواهد شد. این موارد اجازه نمی دهند تا به درستی به کارها و وظایف خود برسید. شاید بهتر باشد یک دوش آب گرم بگیرید و در آرامش برای کارهای آینده خود برنامه ریزی کنید. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رابطه عاطفی خود مسایل بسیاری یاد بگیرید و متوجه بشوید. امروز صبر و حوصله بسیاری هم دارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در سرای مغان رفته بود و آب زده***نشسته پیر و صلایی به شیخ و شاب زده

سبوکشان همه در بندگیش بسته کمر***ولی ز ترک کله چتر بر سحاب زده

تعبیر: خانه شما به زودی مجلس بزم و عروسی خواهد شد و همه به شوق این وصال کمر همت بسته اند. وصلت فرخنده ای است. مواظب عده ی باشید که می خواهند همه چیز را خراب کنند. از چیز نترسید دولت بخت با شماست و دعاهایتان مستجاب شده با کمی عقل و خرد همه کارهایتان نیز رو به راه می شود.

فال روز متولدین اسفند

زندگی آن قدر بد نیست که تصور می کنید. کم از رختخواب بیرون بیایید و دنیا را از نگاه دیگری تماشا کنید. امروز زمان خوبی برای بیدار شدن از خواب غفلت است. بلند شوید، لباس شیک بپوشید و بیرون بروید. زیبایی های دنیا را ببینید و از کارهایی که می توانید انجام دهید، غافل نشوید. عشق و عاطفه برای ما امروز با حسی از امنیت و اعتماد همراه است. همین موجب خوشحالی شما است. مکالمه با شریک عاطفی نیز در مسیر خوبی پیش می رود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

ای هدهد صبا به سبا می فرستمت***بنگر که از کجا به کجا می فرستمت

حیف است طایری چو تو در خاکدان غم***زین جا به آشیان وفا می فرستمت

تعبیر: در انجام کار تاخیر جایز نیست. لطف همگان شامل حال توست. به تعهداتی که داده ای حتما عمل کن که این خود فرجی برای رسیدن به حاجاتت می باشد. رنج هایی که متحمل می شوی بی جواب نمی ماند. در وفای به عهد نیز سرآمد خاص و عام هستی. حیف نیست که به خاطر مسائل کوچک غم به دلت راه دهی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A