خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز دوشنبه 16 اسفند 95 | فال روزانه ، فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز در مواجهه با فردی که چندان او را قبول ندارید، خودتان را دچار مشکل خواهید دید. شاید به طور ناخواسته بخواهید به او پاسخی بدهید که چندان خوب نیست باید خوددار باشید و این را بدانید این برخورد اوضاع را بدتر می کند. باید آرام باشید تا روز سختی برای خود نسازید. امروز بیشتر زمان خود را به حرف زدن و نظر دادن و نظر گرفتن با فرد مورد علاقه خود سپری خواهید کرد. البته شریکتان رفتاری خواهد داشت که متوجه نمی شوید آیا او راست می گوید یا دروغ. تنها راه تشخیص آن این است که مسقیم از خودش بپرسید. مسایلی که آزارتان می دهد را مطرح کنید تا به مشکلات بزرگ تر تبدیل نشوند.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خود را به شدت اسیر و گرفتار کرده ای. زندگیت زیر و رو شده و دیگر تاب و تحمل این وضعیت را نداری. اما باز هم او را دوست داری و حاضر نیستی از او دست بکشی. اگر چنین است بهترین تجویز برای تو آن است که سعی کنی بر اعصاب خود مسلط شوی و تا آنجا که می توانی مشکلات را با صبر و حوصله از سر راه برداری.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز صحبت کردن در مورد مسایل عجیب و غیرمعمول برایتان جذابیت بسیاری دارد و در این زمینه با فردی وارد مکالمه می شوید که با شما هم نظر است و می توانید عقاید مشترکی داشته باشید. به طور مثال، ممکن است در مورد سفینه فضایی یا اینکه آیا موجودات فضایی واقعیت دارند یا خیر، با هم صحبت کنید. بدانید این مسایل برای بسیاری از آدم ها سوال است و می توانید در مورد آن در اینترنت یا کتاب های مرتبط مطالب جالبی مطالعه کنید. امروز کارهای جادویی هم ممکن است انجام دهید. به طور مثال، می توانید برای فرد مورد علاقه خود شعبده هایی بازی کنید که تاکنون انجام نداده اید. یا داستانی غیر واقعی را طوری برای او تعریف کنید که باور کند. اما زیاده روی نکنید زیرا شریکتان شما را به خوبی می شناسد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در بند عشق کسی هستی که عاشقان بسیار دارد و تو وقتی خود را با رقیبانت مقایسه می کنی به این نتیجه می رسی که از همه آنها عقب تر هستی. گویا آنها سواره اند و تو پیاده. ضمن آنکه می دانی وصال او مایه سعادت و خوشبختی توست پس ناامید مشو و بدان کسی به مقصود می رسد که خدا با اوست و از خدا مدد بخواه که او بهترین یاور و همراه است.

فال روز متولدین خرداد

بهتر است مهارت های مدیریتی خود را به سمتی دیگر یش ببرید. همه دوستان را دور هم جمع کنید و در مورد پروژه های کاری و اهداف با آنها صحبت کنید و از آنها نیز همفکری های لازم را طلب کنید. اطرافیان بسیار خوب به مدیریت شما احترام خواهند گذاشت و از آن استقبال خواهند کرد. اگر در محیط کار در مرتبه بالایی قرار ندارید با این کارها می توانید مسوولیت های بیشتری طلب کنید و به واسطه آن پیشرفت کنید. امروز زمان خیال پردازی در زمینه مسایل عاشقانه است. می توانید از جادوی جاری در هوا به نفع خود و رابطه خود استفاده کنید و آن را به سمت خوبی هدایت کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

به تازگی خطری جدی از سرت گذشته است. شاکر خدا باش که باز هم می توانی زندگی کنی و از زیباییهای زندگی لذت ببری. سعی کن شاد زندگی کنی و راه خطا نپیمایی. زمان رسیدن به آرزوهاست، کوتاهی نکن که وقت از دست می رود.

فال روز متولدین تیر

امروز در بیان احساسات خود چندان موفق نیستید. با خود تصور می کنید اگر مسوولیت های خود را به فرد دیگری بسپارید، بهتر می تواند آنها را پیش ببرد. اما این را بدانید اگر کار خود را به فرد دیگری بسپارید به خوبی شما نمی تواند آن را پیش ببرد زیرا علاقه درونی که شما به شغل خود دارید را ندارد. از این تصمیم کوتاه بیایید و خودتان آرام و پیوسته کارها را به جلو پیش ببرید. باید بدانید در رابطه عاشقانه خود هر چقدر بیشتر صداقت داشته باشید، بهتر است. اگر بخواهید به هر دلیل و بهانه ای حقیقت مسایل را مطرح نکنید، خودتان در آن ضرر خواهید کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خدای بزرگ شما را انسان خوشبختی آفریده است زیرا تمام امکانات لازم و وسایل پیشرفت و ترقی را در اختیار تو نهاده است و تو باید قدر این نعمات خداوندی را بدانی و از آنها استفاده مطلوب نمایی در غیر اینصورت عمر و زندگی خود را حرام ساخته ای و این در حالی است که می توانی زندگی شادی داشته باشی.

 فال روز متولدین مرداد

تصمیم گیریی آن قدر که شما آن را سخت تصور می کنید، سخت نیست. با توجه به جنبه های مختلف یک مساله برای آن تصمیم گیری کنید. خیلی به خود فشار نیاورید که گویا می خواهید آپولو هوا کنید. از اینکه دایم در حال پیدا کردن دلیل برای کارهای کوچک و بزرگ خود باشید، فقط خودتان را خسته و عصبی می کند. اجازه دهید برخی مسایل در مسیر واقعی خود پیش بروند. امروز شاید کمی گیج و سردرگم هم باشید. این سردرگمی نیز در این رابطه است که نمی دانید آیا مساله ای در ذهنتان هست را به شریک عاطفی خود گفته اید یا خیر.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زمانی که انسان به صحت کار خود ایمان دارد، نباید اعتنایی به سرزنش ها و طعنه های نادانان کند. تو که به راهی که انتخاب کرده ای، اعتقاد داری نباید با حرف مردم از راه خود بازگردی، به راه خود ادامه بده و از خدا یاری بخواه زیرا او از احوال همه بندگان خود آگاه است و محرم اسرار آنهاست.

فال روز متولدین شهریور

به جای این که همه احساساتی به همه مسایل نگاه می کنید، در مورد آنها فکر کنید و از دید فلسفی به آنها بنگرید. باید ترس ها را از خود دور کنید. باید برای خواسته های خود در زندگی اصرار و پافشاری داشته باشید. از دوستان یا افرادی که به آنها اعتماد دارید برای توسعه افکار خود کمک بگیرید. همه احساسات عاشقانه در وجود خود دارند و هر فردی آن را به روشی متفاوت از خود بروز می دهد. امروز شما هم باید در مورد مسایلی که در مغزتان انباشته شده اند حرف بزنید و آنها را به زبان بیاورید. این باعث می شود تا شانس های بهتر و بیشتری در خانه شما را بزنند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

انسانی هستی حساس که همه چیز را خیلی سخت می گیری و زندگی را به کام خود و نزدیکان زهر می کنی. مگر زندگی چند سال ادامه خواهد یافت که تمام عمر را صرف مسائل جزئی می کنی؟ همه چیز که نباید کاملا مطابق میل تو باشد. کمی هم تو با زندگی سازش کن و قانع باش که بسیارند کسانی که حسرت زندگی تو را دارند ولی تو قدر آن را نمی دانی.

 

فال روز متولدین مهر

امروز، روز شما است. حتی یک لحظه آن را از دست ندهید. رفتار دوستانه ای که امروز با دیگران دارید باعث می شود دوستان بیشتری پیدا کنید. آنهایی که اکنون در اطراف شما هستند نیز حس بهتری به شما پیدا خواهند کرد. البته این را نیز در نظر داشته باشید که همه انرژی خود را برای دیگران هدر ندهید. لازم نیست خودخواه باشید فقط با سیاست برخی از کارها را انجام دهید. از اینکه دیگران را با حرف های خود گیج و سردرگم کنید خوشحال می شوید. شاید بتوانید شریکتان را کمی گول بزنید و از این کار خودتان هم خیلی خوشتان بیاید، اما خود را در این دام گرفتار نکنید. هیچ چیز به اندازه صداقت نمی تواند به رابطه های دونفر شادی بدهد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

روزهای خود را با غم و اندوه سر می کنی و شبها را با بی تابی و بی خوابی. خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز روزی از این غم و اندوه فارغ می شوی.

 

فال روز متولدین آبان

برای کمک هایی که به بقیه کرده اید خود را تشویق کنید. امروز شایستگی این را دارید همچون پادشاه مهربانی ها با خود رفتار کنید. خیلی مواقع انسان در شرایط دشوار قرار می گیرد و شاید کارهای نامربوط هم انجام دهد. اما خودتان را در این شرایط نگه ندارید. همیشه صداقت داشته باشید و با مهربانی با بقیه رفتار کنید و این را بدانید همیشه وقتی خودتان باشید، همه چیز به بهترین شکل پیش می رود. البته مشکل شما اینجا است که دروغ بلد نیستید و نمی توانید با کلمات بازی کنید. اما باید کمی یاد بگیرید که چطور می توان از تغییر کلمات به نفع خود و شرایط خود استفاده کرد. امروز می توانید بعدازظهر عاشقانه ای را تجربه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از فراز و نشیب و حوادث زندگی خسته و ملول شده ای، اما با این حال حاضری تمام هستی و زندگی خود را در راه عشق قربانی کنی. اکنون که تسلیم راه عشق شده ای به خدا امیدوار باش چرا که او عشاق واقعی را دوست دارد و آنها را یاری و هدایت می کند.

 

فال روز متولدین آذر

.

از عقل و منطق خود استفاده کنید. همه گرد و غباری که در ذهن شما نشسته است را بزدایید و با دید باز و منطق زیاد به مسایل اطراف خود نگاه کنید. همه افکار خوب خود را به زبان بیاورید و از آنها در جهت بهبود امور استفاده کنید. باید با صداقت کامل در مورد خود، افکار و اهداف خود صحبت کنید. همیشه به خود یادآوری کنید چه انسان توامندی هستید. این مساله به رضایت از خود نیز نیاز دارد. در همه موقعیت ها و فرصت ها، پول بسیار خوشایند است و حتی گاهی حرف اول را نیز می زند. امروز ممکن است حساب بانکی شما از جایی که انتظار ندارید پر شود. این مساله موجب خوشحالیتان می شود و می خواهید عشقتان را نیز در این خوشحالی شریک کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

خیر رساندن به دیگران، کمک کردن به محتاجان و حکم کردن به عدل و عدالت و نیز شاد کردن دلهای شکسته در پیشگاه حضرت حق بسیار با ارزش تر از سالها زهد و طاعت محض پروردگار است. پس از هر آنچه که از دستت می آید دریغ مکن. نیت سفری در سر داری ولی در آن تردید داری. تردیدت بی مورد است و انجام این سفر به خیر و صلاح توست.
 

فال روز متولدین دی

امروز لحظه ها شاد و خوبی در پیش خواهید داشت اما ممکن است با کمی مشکل نیز روبه رو شوید. به این نکته توجه داشته باشید که از همه منابع و اطلاعاتی که دارید در جهت بهره گرفتن از لحظه های خود استفاده کنید اما همچنان نیز هوشیار باشید تا با مشکل مواجه نشوید. گاهی در زمینه کار خودتان را تخریب شخصیتی می کنید اما به مهارت ها و استعدادهای درونی خود ایمان داشته باشید. امروز احساس می کنید از نظر عاطفی در موقعیتی عجیب قرار گرفته اید. جایی که همیشه مادرتان در رابطه با آن به شما هشدار داده بود. اما خیلی نگران این مساله نباشید. می توانید همه شرایط را به خوبی مدیریت کنید و آن را به سمت شادی سوق دهید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

مدتی است از رفتار او گیج و سرگردان شده ای و معنی حرکات و کارهایش را نمی فهمی، گویا انقلابی در وجود او به وقوع پیوسته است که تو از آن غافل بوده ای. سعی کن او را بهتر درک کنی و عواطف و احساساتش را بفهمی. تنها از این راه است که بیش از دیگران به او نزدیک خواهی شد. به خاطر داشته باش که او به زودی وارد زندگی تو خواهد شد، بنابراین خود را مهیای پذیرایی از او کن.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز انرژی بسیاری برای انجام کارهای حرفه ای و بیزینسی دارید و همین باعث می شود با انگیزه بیشتر در مسیر رسیدن به اهداف خود قدم بگذارید. لازم نیست برای رسیدن به خواسته های خود با دیگران وارد بحث شوید. می توانید بدون لطمه دیدن از دیگران یا لطمه زدن به آنها در مسیر تحقق خواسته های خود گام بردارید. امروز از نظر احساسی به فرد مورد علاقه خود نزدیک تر خواهید بود. می توانید لحظه های نابی را در کنار یکدیگر باشید و از همه انرژی های خوب امروز استفاده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

عقل و اندیشه بزرگترین موهبتی است که خدا در اختیار انسان نهاده است و با استفاده از این نعمت انسان به قله کامیابی و سعادت خواهد رسید. به جای آنکه عمر گرانبها را مصروف کم و زیاد دنیا کنی از عقل و اندیشه خود استفاده کن تا به تمام آرزوهایی که فکر می کنی دست نیافتنی است دست یابی و بدان که آینده از آن توست.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز سعی کنید هیجان بیشتری نسبت به روزهای قبل داشته باشید. به مقاصد و مکان های جدید بروید و از کشف ناشناخته های اطراف خود لذت ببرید. لذت بردن شما از موقعیت های کنونی باعث می شود با انرژی بیشتری کارهای حرفه ای و مسایل زندگی را مدیریت کنید و به سمت پیشرفت حرکت کنید. با فرد مورد علاقه خود نیز وارد مکالمه های لذتبخش خواهید شد. حتی می توانید در کنار هم از همه زیبایی های امروز بهره بگیرید. باید با هم صادق باشید و به درستی زبان یکدیگر را درک کنید تا سوتفاهمی پیش نیاید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

داشتن آرزوهای بی پایان و پوچ و بلندپروازیهای بچگانه کاری بیهوده است، زیرا عمر انسان محدود و کوتاه است و نمی شود به مسائل دنیوی دل بست. به قول معروف دنیا به هیچ کس وفا نکرده که تو دومی باشی. پس به جای حسرت خوردن و به دیگران حسد ورزیدن استعدادهای نهفته در وجود خود را تقویت کن تا به آن جایگاهی که لایقش هستی برسی و مطمئن باش که موفق خواهی شد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A