خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز دوشنبه 22 آبان 96 | فال روزانه
فال امروز دوشنبه ۲۲ آبان ۹۶ | فال روزانه

 

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز درست برعکس جنسیت خود فکر خواهید کرد که چندان هم چیز بدی نیست زیرا می توانید هر مساله ای را از دید درست و منطقی آن درک کنید و مسایل ارزشمندی یاد بگیرید. از این فرصت برای درک جوانب مختلف اهداف خود استفاده کنید تا بهتر و سریع تر بتوانید به آنها برسید. امروز این شهامت را خواهید داشت تا با فرد مورد علاقه خود در مورد احساسات خود صحبت کنید. شاید کمی عصبی و هیجان زده باشید اما از این مساله ناراحت نشوید این حالت کاملا نرمال و طبیعی است.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز مسوولیت انجام کارها را به فردی واگذار خواهید کرد که تصور می کنید بهتر از شما می تواند آن را مدیریت کند. اگر واقعا تصور می کنید مهارت و توان انجام پروژه را ندارید، این کار را انجام دهید زیرا باعث می شود تا دیگران احترام بیشتری برای شما قایل شوند. در غیر این صورت ممکن است نتیجه بدی در انتظار شما باشد. مدتی است احساس می کنید رابطه شما تکراری و خسته کننده شده است اما امروز این فرصت را پیدا خواهید کرد تا رو در رو با شریک خود صحبت کنید. این مکالمه می تواند دید جدیدی از رابطه به شما بدهد. در ضمن، باید صادق نیز باشید.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز حس خوبی دارید اما به واسطه حساسیت بسیار بالا که در وجود شما هست، دیگران طور دیگری در مورد شما قضاوت خواهند کرد. اما خیلی به این موضوع اهمیت ندهید. بهتر است زمان خود را صرف یادگیری مسایل ارزشمندی کنید که دیگران بلد نیستند و از آن برای تحقق اهداف خود بهره بگیرید. اگر احساس می کنید این اواخر رفتار و گفتار طرف مقابل شما کمی عجیب شده است و باب میل شما نیست، بهتر است این مساله را به او گوشزد کنید شاید خودش نداند و به این وسیله رفتارش را تغییر دهد.

 

 

 

فال روز متولدین تیر

به احساسات و صداهای دورنی خود گوش کنید. پیش از اینکه کاری بر مبنای احساسات انجام دهید، در مورد کارها و حرف هایی که می خواهید بگویید خوب فکر و برنامه ریزی کنید. البته بهتر است امروز را استراحت کنید و فکرهایتان را فقط روی کاغذ پیاده کنید تا فراموش نشوند. امروز بهتر است هیچ اقدامی برای شروع هیچ کاری انجام ندهید. امروز یا مدام در حال داد و بیداد با شریک زندگی خود هستید یا متوجه می شوید که بهتر است رفتارهای خود را تغییر دهید. اگر خود را تغییر دهید نتایج بسیار بهتری به دست خواهید آورد. بنابراین بهتر است مهربان تر باشید.

 

 فال روز متولدین مرداد

 

همه رویدادها دست به دست هم خواهند داد تا شما بتوانید با موفقیت کارهای خود را پیش ببرید. اگر بتوانید امروز مقدمات و امکانات لازم برای اجرای پروژه های کاری جدید را مهیا کنید، قدم بعدی برایتان بسیار آسان تر خواهد شد. اما اگر جزئیات را نادیده بگیرید، ممکن است با مشکل مواجه شوید. امروز خیلی دوست دارید به طور عمیق در مورد رابطه خود فکر کنید. تغییرات موجب هراس شما هستند اما می توانند فاز جدیدی از رابطه را برایتان نمایش دهند که شاید خوشایندتر باشد. البته تغییرات نیز با گذشت زمان مثبت یا منفی بودن خود را نشان می دهند.

 

فال روز متولدین شهریور

امروز خیلی جالب نیست که شوخ و بذله گو باشید و بهتر است بیشتر روی منطق صحبت و رفتار کنید. سعی کنید در انتخاب لباس خود نیز نهایت دقت را داشته باشید. در پاییز هر لحظه احتمال بارش باران وجود دارد، بنابراین چتر همراه داشته باشید. اگر قرار است در جمعی حاضر شوید، هنگام ورود جو را نگاه کنید و بر اساس آن رفتار کنید. در مورد رابطه کنونی خود دچار تردید می شوید و قصد ایجاد تغییرات دارید. اما روش هایی که در ذهن شما است بیش از اندازه فانتزی و خیالی هستند و پایه منطقی ندارند. بهتر است عقلانی فکر کنید تا نتیجه بهتری بگیرید. 

 

فال روز متولدین مهر

امروز خیلی رک و راست هستید و حتی شاید رفتارهای ناشایست و از روی عصبانیت نیز از خود بروز دهید. این رفتارها را هیچ کس نمی پسندد. روی گفتار و کردار خود کنترل داشته باشید و اجازه ندهید بخش عصبانی مغز شما کارهایی کند که باعث رنجش دیگران می شود. به دیگران نیز اجازه ندهید موجب ناراحتی شما شوند. امروز باید چهارچشمی مراقب رابطه خود باشید زیرا ممکن است انتظارات و خواسته های شما از همسر یا نامزدتان به اندازه ای باشند که موجب خستگی او شوند. و این مساله می تواند چهره واقعی او را نشان دهد که چندان برایتان جالب نیست.

 

فال روز متولدین آبان

امروز با دوستان خود رابطه بسیار خوبی دارید و همه از یکدیگر پشتیبانی می کنید. با صبر و کمی درک بیشتر می توانید مسایل جدید و ارزشمندی از اطرافیان یاد بگیرید که برای زندگی شما خوب هستند. حتی برای توسعه دیدگاه خود نسبت به آدم ها می توانید وارد گروه جدیدی از آدم ها با رفتارها و عادت های جدید بشوید. امروز می توانید برخلاف همیشه رفتار متفاوتی با فرد مورد علاقه خود داشته باشید تا موجب تعجب و خوشحالی او بشود. این مساله ساده می تواند صورت جدیدی از زندگی را به شما نشان دهد که موجب تعجب خودتان نیز می شود.

فال روز متولدین آذر

امروز تجربه های احساسی عجیبی خواهید داشت. شاید حتی امروز برای مساله ای اشک بریزید که تا دیروز حتی احساسات شما را تحریک هم نمی کرد چه برسد به اینکه موجب برانگیخته شدن هیجانات شما بشود. نگران چیزی نباشید فقط به احساسات خود اجازه نمایش بدهید. چه اشکالی دارد اگر دیگران از تمایلات و روحیات درونی شما آگاه شوند؟ راحت باشید. همیشه دوست دارید همه چیز سر جای خودش باشد اما امروز رابطه شما با شریک زندگیتان اصلا خوب نیست. احتمالا با هم مشاجره ای خواهید داشت که خیلی خوشایند نیست.

 

فال روز متولدین دی

بهتر است به جای تلاش اجباری برای پیش بردن اوضاع بر وفق مراد خود، عقب بنشینید و همه چیز را به سرنوشت بسپارید. همیشه سعی دارید دنیای بیرون را تغییر دهید. اما اگر کمی این انرژی را برای ایجاد تغییرات درونی خود صرف کنید، نتایج بسیار بهتری حاصل خواهید کرد. شاید متوجه مسایل جدیدی در مورد خود و روحیات خود بشوید که تاکنون به آنها آگاه نبوده اید. شما بهتر از همه می دانید که عشق واقعی می تواند بدترین رابطه ها را نیز به بهترین رابطه تبدیل کند. رابطه نزدیکی که با فرد مورد علاقه خود دارید خراب شده است اما می توانید آن را درست و مشکلات را برطرف کنید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز در هوا انرژی های بسیاری وجود دارد که می توانید با بهره از آنها فعالیت های فیزیکی و روحی زیادی انجام دهید.  به راحتی می توانید کسب و کار خود را مدیریت و سازمان دهی کنید و آن را به سمت بهتر شدن پیش ببرید. امروز شانس بسیاری دارید و هر کاری انجام دهید به بهترین شکل پیش خواهد رفت. امروز درک و صبر بیشتری هم نسبت به شریک زندگی خود خواهید داشت. می توانید برای خوشحال کردن او فعالیت یا سرگرمی جدیدی پیدا کنید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز احساس می کنید همه اطرافیان در حال یادگیری و آغاز کارها و فعالیت های جدید هستند و نمی خواهید از این قافله عقب بمانید. اما سعی نکنید روش دیگران را تقلید کنید و درست همان راهی را بروید که دیگران می روند. کمی خلاقیت داشته باشد و موقعیت کنونی خود را تغییر دهید. زندگی همچون مسابقه ای است که باید در آن برنده شوید و برای این منظور باید زمان بندی صحیح نیز داشته باشید. این واقعیت را نیز باید قبول کنید که هر رابطه ای سرانجام روزی به تکرار و روزمرگی می رسد و برای اینکه همیشه عاشق باشید خودتان باید در آن تغییرات لازم را ایجاد کنید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A