خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز دوشنبه 23 اسفند 95 | فال روزانه ، فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۳ اسفند ۹۵ | فال روزانه ، فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

اموز خیلی رمانتیک و احساساتی شده اید و اگر این اواخر شکافی بین شما و عشقتان ایجاد شده بوده است امروز از میان خواهد رفت و اوضاع بین شما خیلی بهتر خواهد شد. شاید بتوانید با یک شام رمانتیک دو نفره صمیمیتی خیلی بیشتر بین خودتان ایجاد کنید. شما امروز بیش از اندازه مثبت اندیش هستید و فکر می کنید هر وعده ای که به دیگران بدهید را می توانید عملی کنید. خوشبختانه امروز آنقدر خلاقیت دارید که به شما کمک می کند هر کاری که دلتان می خواهد را انجام دهید. ستاره ها خبر از ترفیع و قراردادهای جدید برای شما می دهند، اما قبل از این که هر گونه تعهدی را در این رابطه بپذیرید اطمینان حاصل کنید که هر چیزی که راجع به موقعیت جدیدتان لازم است بدانید را فهمیده اید.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

تعبیر: تنهایی کاری از پیش نمی بری، احتیاج ب یک همکار و همدل داری که در ضمن راز تو را فاش نکند. گرمای عشق تو بدون کمک دوست سرد می شود و به یر نمی رسد. آسوده خاطر باش که او تکی گاه خوبی برای رسیدن تو به حاجاتت می باشد و راه ر برایت میسر می سازد.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 شما دارید به سرعت خودتان را با تغییراتی که دارند در محیط اطرافتان ایجاد می شوند هماهنگ می کنید. شاید از اطرافیانتان کمی فاصله گرفته و سرتان را به کارهای خودتان گرم کنید، اما این فقط به خاطر آن است که می خواهید تمام انرژی و حواستان را روی تطبیق دادن خود با این تغییرات متمرکز کنید و هیچ مشکلی با اطرافیانتان ندارید. شما به شدت درگیر پیدا کردن راه حلی برای یک مشکل پیچیده هستید. چیزی که این چالش را برای شما حتی سخت تر هم می کند این است که بخشی از اطلاعات لازم برای حل این پازل را در دست ندارید و دلتان نمی خواهد تا زمانی که تصویر کاملی در این باره در ذهنتان ندارید تصمیمی در این رابطه بگیرید. عجله نکنید و به خودتان فرصت بدهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تعبیر: کسب و کارتان پررونق می شود و به سود کلانی دست پیدا می کنید. در حال معامله زهد و تقوی را کنار نگذارید چون برکت مالتان از بین می رود. به زیارت مکه ی مکرمه می روید. به کسی به چشم حقارت نگاه نکنید تا همیشه مقام و منزلت داشته باشید.

فال روز متولدین خرداد

امروز حس ششم و قدرت تخیل شما قدرتی فوق العاده پیدا کرده اند و ناگهان تمایل شدیدی به انجام کارهای هنری مثل نقاشی و یا نوشتن پیدا کرده اید. این میل درونی خود را دست کم نگیرید و به قدرت خود مجال بروز بدهید. دلتان می خواهد خودتان را از موقعیتی که شما را محدود کرده است نجات دهید و فکر کردن به این موضوع شما را بسیار هیجان زده کرده است، ولی عاقلانه تر این است که کمی بیشتر صبر کنید. اگر حالا بخواهید به یک باره زندگیتان را زیر و رو کنید ممکن است مدتی طول بکشد تا اوضاع به روال عادی اش بازگردد. در حال حاضر منطق حکم می کند بی آن که وضعیتتان را ناگهان به طور کلی تغییر دهید تنها تغییراتی جزئی در آن ایجاد کنید تا وضعیتتان قابل تحمل تر شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

تعبیر: درد دل زیادی داری که نمی توانی به هر کسی بگویی. رو به سوی معشوق خود می کنی ولی او هم صدای دل شما را نمی شنود و رو برمی گرداند و از بی تفاوتی همه دل تنگ هستی. خودت فردی پاکدل هستی به خدایت توکل کن و بدان اگز خدا بخواهد مراد دلت را خواهد داد.

فال روز متولدین تیر

این اواخر شما آنقدر درگیر مسائل معنوی و سوالات ماورایی بوده اید که از زندگی عادی و حقیقی خود غافل شده اید، امروز وقت آن است که به دنیای واقعی بازگردید و مسئولیت های خود را در اولویت قرار دهید. در حال حاضر مورد بررسی قرار دادن وضعیت اقتصادیتان به صورت جدی را باید جزء اولویت های اصلیتان قرار دهید. متاسفانه فعلا نمی توانید تعادل لازم را در وضعیت اقتصادیتان ایجاد کنید، ولی باید از درآمدهای فعلیتان بیشترین بهره را ببرید تا بتوانید در آینده به ثبات اقتصادی مورد نظرتان برسید. در نگرش خود نسبت به زندگیتان دقت بیشتری داشته باشید و نگرشتان را کاربردی تر کنید. مشکلات را برای خودتان بزرگ نکنید و با منطق برای حل آنها برنامه ریزی کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تعبیر:  خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 فال روز متولدین مرداد

امروز ممکن است نسبت به برخی از باورهای خود دچار تردید شده باشید. ذهنتان پر شده است از سوالهای بی جوابی که ناگهان برایتان اهمیت ویژه ای یافته اند. شما باید مدت زمانی بسیار طولانی برای یافتن پاسخ این سوالها به خودتان فرصت بدهید و با وسواس و تمرکز دنبال جواب آنها نباشید. شما این روزها خیلی احساساتی شده اید و دلتان می خواهد از زیر بار محدودیت هایی که دارید فرار کنید. شاید دیگران مثل شما نباشند، سعی نکنید به زود آنها را با خودتان همراه کنید و رفتار آرامی داشته باشید. درست است که شما می خواهید تغییراتی را به وجود بیاورید، اما باید سعی کنید بفهمید چه تغییراتی در حال حاضر برای شما بهترین هستند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

تعبیر: کسی از شما طلب بخشش می کند دست رد به سینه اش نزنید برای آرام کردن خودتان به دعا و ثنای خداوند بپردازید. اگر می خواهید غرق در الطاف خداوند شوید و در بحر نعمات او شنا کنید و عزت و بزرگی خود را حفظ کنید و به غم دل دچار نشوید بخشنده باشید و دوستانتان را ببخشید.

فال روز متولدین شهریور

امروز ممکن است ذهنتان درگیر پیدا کردن معنای واقعی زندگی و دلیل حضورتان در این دنیا باشد. شاید خودتان نخواهید به این موضوع اعتراف کنید، اما قطعا این مسئله زمان زیادی شما را به خود مشغول خواهد کرد. زیاد خودتان را نگران این موضوع نکنید، زیرا گاهی سالیان سال طول می کشد تا کسی به دلیل واقعی بودنش پی ببرد. سعی کنید از زندگی روزمره خود و جزئیات آن بیشتر لذت ببرید، شاید حتی با این کار جواب این سوالتان را پیدا کنید. احساسی که از دیگران و یا حتی خودتان مخفی کرده اید دارد از درون و بی آن که متوجه باشید مشکلاتی را برایتان ایجاد می کند. شما باید خیلی مواظب باشید تا از اثرات منفی که ممکن است این مسئله روی روابط شما با دیگران بگذارد جلوگیری کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تعبیر: آنقدر در حال و هوای یار به وصال فکر کرده ای که زندگی را فراموش کرده و تمام سختی ها را به جان خریده ای. دل . دیده ات را با گریه به تاراج داده دیگر اشکی باقی نمانده است. هر چه مقدر و قسمت باشد همان می شود. امیدت را هیچ وقت از دست نده چون خداوند ارحم و الراحمین است.

 

فال روز متولدین مهر

امروز شاید کمی درونگرا شده باشید و بخواهید خودتان را از دیگران و دنیای پر شور و جنب و جوش آنها کنار بکشید. شما شخصی متفکر با باورهای عمیق معنوی هستید و کاملا طبیعی است اگر گاهی از اجتماعی که غق در مادیات و مصرف گرایی شده است دلزده شده و بخواهید از آنها فاصله بگیرید. در روزهای باقی مانده تا سال نو از خرج کردن پولتان برای چیزهایی که ضروری نیستند خودداری کنید، وگرنه پشیمان خواهید شد! به زودی یک مسافرت لذت بخش خواهید داشت، بهتر است پولتان را برای رفتن به سفر پس انداز کنید. شما انرژی بسیاری در دسترس دارید، آن را حرام نکنید و با یک روش خوب و مناسب ترس های درونیتان را به انگیزه تبدیل کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

تعبیر: روز به روز کارت رونق بیشتر می گیرد. همای سعادت بالای سرت سایه انداخته است. در جیتجوی چیزی هیتی که نزدیک توست. بیشتر دقت کن، پیدایش می کنی. هر کس خواست به تو بلایی برساند خود دچار بلا شد. هر لحظه مقامت و زندگیت بهتر از لحظه ی پیش می شود. در این حال از یاد خدا غافل نشو.
 

فال روز متولدین آبان

در حال حاضر علاوه بر مسئولیت های عادی و همیشگی که در خانه و محل کارتان دارید در اجتماع اطرافتان نیز از شما انتظارات زیادی دارند، اما در این شرایط شما باید کمی خودخواهانه رفتار کنید. اگر بخواهید به نیازها و خواسته های همه رسیدگی کنید مجبور خواهید بود خودتان را در این مسیر قربانی کنید و این کار اصلا منطقی نیست، خودتان را باید اولویت اسلیتان قرار بدهید. امروز ممکن است اطلاعاتی به شما داده شود که احساسات فردی که آنها را در اختیارتان می گذارد بر صحت آنها تاثیر گذاشته باشد. حواستان را جمع کنید و جوانب و حقایق را خوب بسنجید و هر چیزی را که می شنوید چشم بسته قبول نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

تعبیر: به هر کسی زود اطمینان می کنید. قسم خورده بودید دیگر کارهای ناشایست انجام ندهید ولی عهد خود را شکسته و بسیار پشیمانید. رو به خدا آورید که شما را هدایت می کند و در زیر سایه ی اوست که به نیت و مقصود خودتان می رسید. صبر داشته باشید، نمازهایتان را به موقع بجا آورید و قرآن بخوانید که هر چه به دست می آورید از دولت قرآن می باشد.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز ناگهان میل شدیدی به فرار از تمام کارها و مسئولیت هایی که به عهده تان هستند احساس می کنید، اما آخر به کجا می توانید بروید؟ هر جا که بروید آسمان همین رنگ است! این احساس بیقراری که در شما به وجود آمده است به احتمال زیاد تحت تأثیر فشار زیادی است که این اواخر به خودتان وارد کرده اید. مسئولیت های اجتماعی، وظایف حرفه ای، کارهای خانه و براورده کردن نیازها و انتظارات خانواده شما را به جایی رسانده اند که احساس می کنید دیگر نمی توانید ادامه دهید. حالا که تا اینجای کار را طاقت آورده اید کمی دیگر هم صبر کنید تا تعطیلات سال نو فرا برسد و بتوانید با خیال راحت هر چقدر که می خواهید استراحت کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تعبیر: بسیار انسان مصممی هستید حتی اگر سنگ هم از آسمان ببارد کاری را که اراده کرده اید به پایان می رسانید. در برابر حکم الهی تسلیممحض هستید. روش تان راه درستی است برای همین خیلی زود به تیجه می رسید. در برابر گناه می ایستید و شیطان را لعنت می کنید. برای رسیدن به حاجت باید راهی سخت و دشوار را تحمل کنید.
 

فال روز متولدین دی

در ذهن شما تمیزی و نظافت جایگاهی ویژه دارد و از این که خانه تان مرتب و منظم باشد بسیار لذت می برید، اما امروز که به خانه نگاه می اندازید و می بیینید خانه تکانی هنوز تمام نشده است خیلی ناراحت می شوید. به جای این که غصه بخورید سعی کنید کمی بیشتر وقت گذاشته و امروز کارهایتان را تمام کنید تا بتوانید با خیال راحت از روزهای زیبای باقی مانده تا سال نو و صد البته از تمیزی چشم نواز منزلتان لذت ببرید. امروز ممکن است با کسانی روبرو شوید که می خواهند خودشان را بهتر از آنچه که هستند نشان بدهند. در ارتباط با غریبه ها با احتیاط گام بردارید و سعی کنید ببینید در پشت آن نقابی که به صورت دارند شخصیت واقعی آنها چگونه است.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

تعبیر: اگر می خواهی شان و منزلت بالایی داشته باشی با بدان دوستی نکن و بی خود جان خود را فدای آنان نکن به جای این کار به آینده ات سرو سامانی ببخش تا به جای رسیدن به سلطانی به گدایی نیفتی. همت بالا داشته باش تا از آب یاقوت بگیری و همیشه دلت روشن باشد.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز حالتان کمی به هم ریخته است و احساس مریضی و بی حالی می کنید. این خستگی ناشی از فشار کاری شدیدی است که این اواخر تحمل کرده اید و نشان دهنده این است که استرس زیادی به شما وارد شده است. شما باید امروز به خودتان کمی استراحت بدهید و بیخیال همه چیز شوید. درست است که هنوز تا آخر هفته خیلی مانده است، اما امروز را با وجدان راحت به خودتان اختصاص دهید و نگران هیچ چیز دیگری هم نباشید. امروز انگار هیچ کس نمی خواهد به حرف های شما گوش کند و هر چه بیشتر سعی می کنید صدایتان شنیده شود کمتر به شما اهمیت داده می شود. این موضوع ممکن است روی رابطه شما و عشقتان هم تأثیرگذار باشد، احتیاط کنید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تعبیر: آنچه خواسته ای و دلخواه توست به دستت می رسد و چرخ فلک آینده ا بسیار مبارک و عالی برایت رقم زده استو انتظار به سر رسیده، خجالت ر کنار بگذار و از شوق اشک شادی بریز. با علی بگو و برای حفظ حاجت خویش و آینده ای روشن کینه ها را کنار بگذار و حسودان و رقیبان را عفو کن.
 

فال روز متولدین اسفند

امروز روز رسیدن به خانه و خانواده است. شما باید سعی کنید کارهای باقی مانده از خانه تکانی را به پایان برسانید و هر چیز اضافه ای که در خانه مانده است را دور ریخته و به افرادی که به آنها نیاز دارند هدیه کنید. این کار باعث جریان انرژی مثبت در خانه تان خواهد شد و حتی روی روابط افرادی که در خانه زندگی می کنند نیز تأثیرگذار خواهد بود. شما پیش از پایان یک کار، کار دیگری را شروع می کنید و اگر این طور پیش بروید در پایان روز می بینید با وجود این که تمام روز در حال دویدن از این طرف به آن طرف بوده اید در نهایت کار چندانی را به انجام نرسانده اید. اگر می خواهید این اوضاع آشفته را به نفع خودتان تمام کنید، هیچ کاری را پیش از به انجام رساندن کارهایی که در دست دارید شروع نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

تعبیر: خواهان بیشمار داری که از نظر مقام و منزلت حتی از تو بالاترند. گاهی در بعضی موارد مدعی هستی وای خودت می دانی که هنوز دست چپ و راستت را نمی شناسی. هنوز اول راهی، از فراز و نشیب نترس. آینده ی بسیار مبارک و خوبی داری هر چند که گاهی گناه می کنی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A