خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

 

فال امروز دوشنبه 27 خرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردینوقتی صبح ها که از خواب بیدار می شوید به این فکر هستید که چطور می توانید کارتان را بپیچانید و در خانه بمانید، این را بدانید که زمان تغییر دادن شغل و حرفه تان فرا رسیده است! اما متأسفانه در حال حاضر امکان انجام این کار برای شما وجود ندارد. برای جبران این مشکل به خودتان مهربانی کنید، برای خود هدیه بخرید و کاری را انجام دهید که از آن نهایت لذت را می برید و می تواند روحتان را آرام کند. سر فرصت و وقتی شرایط اجازه بدهند به تغییر شغلتان هم فکر خواهید کرد. این کار شاید امنیت فعلی شما را به خاطر بیندازد، اما قطعا از یک زندگی تکراری و ملالت بار نجات خواهد داد و افق های تازه ای را پیش رویتان قرار خواهد داد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

از روزگاری که او پا در زندگی تو نهاده است، همه چیز دچار تغییرات مثبت شده است. او به تو آرامش و امنیت بخشیده است و تو با او معنای واقعی کامیابی را تجربه کرده ای. اکنون شاد باش و راحت زندگی کن. قدر او را بدان و شاکر خدای بزرگی باش که این نعمت گرانبها را در اختیار تو قرار داده است و از این گنج با ارزش با جان و دل محافظت نما.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

امروز حال و هوای عاشقی را می توانید در فضای اطرافتان احساس کنید. وجودتان سرشار از شور و هیجان است و دلتان می خواهید با عشقتان خلوت کرده و او را غرق در جملات محبت آمیز کنید. شاید به این فکر بیفتید که برای دیدار با او لباس های تازه ای برای خودتان بخرید، اما باور کنید هیچ لزومی ندارد خودتان را به خرج بیندازید. سعی نکنید با سناریو پردازی در مورد آینده ای رویایی و دروغین دل طرف مقابلتان را به دست بیاورید، با او صادقانه رفتار کنید و رویاهای منطقی و حساب شده ای که برای آینده ی مشترک خود دارید را با او در میان بگذارید تا خیلی خوشحال تر از آن چیزی شود که انتظارش را داشته اید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین خرداد

امروز شما هیچ تمایلی به شرکت در بحث های بی اهمیت و غیبت کردن و امثال اینها ندارید. وقتی دیگران سعی دارند چنین حرف هایی بزنند این طور به نظرتان می آید که انگار برای مدت ها به این حرف هایشان گوش داده اید و دیگر طاقت شنیدن آنها را ندارید و آنقدر برایتان کسل کننده است که هر لحظه ممکن است فریاد بزنید «کافیه!». برای خودداری از قرار گرفتن در چنین وضعیتی شاید بهتر باشد امروز کمی با خودتان خلوت کنید و زیاد با دیگران ارتباط برقرار نکنید. شما معمولا برای گرفتن تصمیمات مهم زندگی خودتان به ندای دورنتان رجوع می کنید و اغلب هم در استفاده از این روش موفق هستید، اما امروز به نفعتان است که سعی کنید منطق خود را به کار بگیرید ..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

برای انجام کاری عزم خود را جزم کرده و تا پای جان بر سر انجام آن ایستاده ای، اما در این میان ناامیدی و ترس از عاقبت این کار تو را عذاب می دهد. به خدا توکل کن و در انجام امور شکیبا باش که به طور یقین از کار خود نتیجه مطلوب را به دست خواهی آورد.

فال روز متولدین تیر

همیشه درست زمانی که فکر می کنید همه چیز روبراه شده است زندگی یکی دیگر از غول هایش را در برابرتان قرار می دهد و شما را وادار می کند خودتان را با تغییرات جدیدی که در زندگیتان ایجاد شده اند تطبیق دهید. امروز هم یکی از آن روزهاست پس خودتان را آماده کنید. شاید اطلاعات و اخباری به دستتان برسند که می توانند اثراتی جدی روی زندگی شما داشته باشند. شاید فرصت جابجایی به شهر یا کشوری دیگر برایتان پیش بیاید و شاید حتی پیشنهاد ازدواج به شما بشود. چنین اتفاقات و تغییراتی می توانند جهت زندگی شما را به طور کلی تغییر داده و شما را در مسیری دیگر قرار دهند، اما یک چیز قطعی است: آینده ای بهتر در انتظارتان است!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

آتش سوزنده عشقی را در دل داری که قدرت تحمل آن را از خدا می خواهی اما برای رسیدن به آن، مقدمات بسیاری لازم است که تو آنها را در اختیار نداری، اما با کمی تلاش و کوشش و با توسل به خدا و با استفاده از همین امکانات محدودی که در اختیار داری، می توانی این مقدمات را فراهم نمایی.

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما بسیار مثبت اندیش شده اید و به توانایی های خود در هر کاری که بخواهید انجام دهید اطمینان کامل دارید. اگر دارید در زندگی خود هدف خاصی را دنبال می کنید، که قاعدتا هم باید همین طور باشد، امروز حرکتی ناگهانی رو به جلو خواهید داشت که شما را به هدفتان بسیار نزدیک تر خواهد کرد. شما در مدیریت منابع مادی خود معمولا بسیار خوب عمل می کنید، اما توجه بیش از اندازه به مادیات می تواند باعث شود از مسائل خیلی مهمتری غافل شوید. امروز به شما توصیه نمی شوید که زیاد به مادیات بپردازید، چون بر خلاف همیشه نتایجی که به دست می آورید چندان مطلوب نخواهند بود، مخصوصا اگر یک نفر دیگر هم قرار باشد در این تصمیم گیری ها مشارکت داشته باشد..


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

از زندگی و مشکلات آن به شدت گله مندی و از کرده ی خود پشیمان. باید بدانی که زندگی مملو از سختی ها و مشکلات است و مرد راه کسی است که با مشکلات مبارزه کرده و بر آنها غلبه کند. تو جوهر این کار را داری. تنها باید بر خود مسلط شوی و عنان زندگی را به دست بگیری. مطمئن باش که در انجام نیت خود موفق خواهی شد.

فال روز متولدین شهریور

امروز می توانید در انتظار برخی تغییرات بزرگ در زندگی خود باشید. تمام زحماتی که برای پیشرفت خودتان و افزایش اعتماد به نفستان کشیده اید دارند به نتیجه می رسند و فرصت های مختلفی دارند برایتان فراهم می شوند که تعدادشان آنقدر زیاد است که نمی دانید کدام یک را باید انتخاب کنید. این موضوع می تواند باعث نگرانی و سردرگمی شما شود، اما برای گرفتن بهترین تصمیم ممکن باید به درون خود رجوع کرده و به خواسته های قلبیتان فکر کرده و بر اساس آنها تصمیم گیری کنید. شما امروز بسیار احساساتی و پر از احساسات عاشقانه هستید، پس حتما هر طور شده مقدمات یک دیدار رمانتیک با عشقتان را فراهم کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گرفتاریها و مشکلات فراوانی به تو روی کرده و بسیار گرفتار و دردمند شده ای طوری که فکر می کنی هیچ کس قادر نیست درد تو را درمان کند و این تو را به شدت نالان و گریان کرده است. بدان که گره گشاینده تمام مشکلات خداست. به او پناه ببر و توسل بجو که مشکل تو حل شدنی است. به قول معروف غیر از مرگ، هر دردی را درمانی است.

 

فال روز متولدین مهر

امروز حال و هوایتان کمی گرفته است و تلاش برای خوشحال و خندان نشان دادن خودتان هم هیچ نفعی به حالتان نخواهد داشت و همه می توانند از رنگ رخسارتان به سر ضمیرتان پی ببرند. پس اگر دلتان نمی خواهد که اطرافیانتان از حال درونیتان باخبر شوند سعی کنید بیشتر وقتتان را با انجام فعالیت های انفرادی و در خلوت خودتان بگذرانید. احساس می کنید که یکی از اطرافیانتان نسبت به شما تصورات اشتباهی دارد و شما را برای خود به چشم یک دشمن و تهدید می بیند. لزومی ندارد در این مورد به او چیزی بگویید. شما با رفتارتان خیلی بهتر از آنچه با کلام گفته می شود می توانید به او نشان دهید که در اشتباه است…

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

به شدت واله و شیفته کسی هستی و همیشه منتظر پیغامی از جانب اویی. اما بدان که فداکاریها و پافشاری های تو در راه این عشق بی مورد است و اسباب دردسر را فراهم خواهد کرد. او بنا بر دلایلی به این عشق رضایت ندارد. اگر واقعا دوستش داری به خواسته اش احترام بگذار و از زندگیش بیرون برو، گرچه می دانم برایت خیلی دشوار و عذاب دهنده است ولی شاید این فداکاری بزرگ تو دل او را بلرزاند.

فال روز متولدین آبان

امروز پروژه ای طولانی مدت که برای انجام آن تلاش بسیار زیادی کرده بودید بالاخره به نتیجه خواهد رسید. اتمام این پروژه تأثیرات قابل توجهی روی وضعیت مالی شما خواهد گذاشت. این موفقیت اعتماد به نفسی که به آن نیاز دارید را به شما خواهد بخشید. حتما زمانی را به جشن گرفتن این موفقیت اختصاص بدهید. شما از آن آدم هایی نیستید که بشود گولشان زد و می توانید آنچه در درون طرف مقابلتان می گذرد را به وضوح ببینید و بگویید که دارند حقیقت را به زبان می آورند یا دروغ می گویند. با این حال امروز سعی کنید هر چقدر هم که به این حس خود اعتماد داشتید بر اساس آن قضوت نکنید و واکنشی هم نشان ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

 

فال روز متولدین آذر

.

تغییرات همیشه خوب هستند، اما وقتی ناگهان و به مقدار زیاد ایجاد می شوند می توانند ترسناک باشند. این دقیقا همان احساسی است که شما هم امروز وقتی بی آن که انتظار داشته باشید یک نفر خبر تغییراتی عمده را به گوشتان می رساند خواهید داشت. شما نمی دانید چطور باید نسبت به این ماجرا واکنش نشان دهید و یا چه تأثیراتی رویتان خواهد گذاشت، تنها چیزی که می دانید این است که باید منتظر بمانید. نگران نباشید، در نهایت خواهید دید که این تغییرات به نفع همه از جمله خود شما خواهند بود. شاید بسیاری از نقشه ها و برنامه هایی که برای خودتان در نظر گرفته بودید بی اثر شوند، اما شما قطعا خواهید توانست گزینه های بهتری را جایگزین آنها کنید..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

برای تو زمان عیش و کامیابی فرا رسیده است، اما بدان که در پیشگاه الهی همه انسانها یکسان هستند و دنیا رهگذری است که باید از آن گذشت. پس غصه کم و زیاد دنیا را مخور که فانی است و برای آنکه گنج بیابی باید رنج تحمل کنی ولی اکنون که دور به دست توست هرگز زیادی روی مکن که هر اوج، افولی به دنبال خواهد داشت.

فال روز متولدین دی

شما علاقه ی زیادی به جمع آوری اطلاعات در رابطه با یک موضوع خاص دارید و حاضرید که برای به دست آوردن آن هر راهی که لازم باشد را طی کنید. بهترین راه برای جمع آوری اطلاعات در این زمینه از طریق اینترنت خواهد بود و می توانید بدون این که حتی از جایتان بلند شوید به منابع بسیاری دسترسی پیدا کنید. فقط یادتان باشد که به هر سایتی اعتماد نکنید و فقط در وبسایت های معتبر جستجو کنید. امروز شاید مجبور به تصمیم گیری در زمینه ای باشید که از اطلاعات و جزئیات مرتبط با آن به طور کامل آگاه نیستید، همین موضوع هم باعث نگرانی و استرس شما شده است، اگر می توانید برای گرفتن تصمیم نهایی خود تا فردا دست نگه دارید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

برای رسیدن به مقصود خود به خدا توسل کن و نذر و دعا را فراموش مکن. معامله ای در پیش داری که برعکس آنچه ظاهرا به نظر می رسد برایت سود فراوانی خواهد داشت. اگر قصد پا گذاردن در راه عشق را داری در این راه از هیچ کوششی دریغ مکن چنانچه حقیقت را بازگو کنی به نتیجه مطلوب می رسی ولی دروغگویی کارت را خراب می کند. گناه خود را به گردن دیگران مینداز و خود درصدد جبران اشتباهاتت باش.

فال روز متولدین بهمن

امروز پولی از منبعی که اصلا انتظارش را نداشته اید به دست شما خواهد رسید. شاید یک مسئله ی حقوقی که مدت ها درگیرش بوده اید بالاخره به نتیجه رسیده باشد و یا پدر و مادرتان ناگهان تصمیم گرفته باشند مبلغی را به شما هدیه بدهند. این پول از هر کجا که به دستتان برسد مورد استقبال شما قرار خواهد گرفت. شاید در رویاهای این چند وقت اخیرتان هم چنین چیزی را ندیده باشید، اما خوب واقعیت دارد! اگر قرار است شراکتی را آغاز کنید و یا پروژه ی جدیدی را با شریک سابق خود شروع کنید سعی کنید تمام جزئیات معامله تان را مشخص کنید و از درصد سودی که به هر طرف تعلق می گیرد، تا وظایفی که به عهده ی هر یک از طرفین هستند را مشخص کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

انسانی به شدت محتاط و محافظه کار هستی. خداوند بهترین فرصتها را در اختیار تو قرار داده است و از آنجا که تو در بند تردید اسیری، از آن استفاده نمی کنی و از ترس خطر دست به هیچ کار تازه ای نمی زنی. اینگونه زندگی تنها اتلاف وقت است. زندگی تو نیازمند تحولی است، هرچه سریعتر اقدام کن.

فال روز متولدین اسفند

امروز اطلاعات و شناخت جدیدی نسبت به زندگی یکی از اشخاص مهم زندگی خود به دست خواهید آورد و رابطه تان با این شخص تغییرات قابل توجهی در جهت بهبود و پیشرفت خواهد داشت. شما احساس می کنید که حالا دیگر این شخص را به طور کامل می شناسید و نزدیکیتان خیلی عمیق تر از هر وقت دیگری است. این صمیمیت حتی ممکن است روی وضعیت مالی شما نیز اثرات مثبتی اشته باشد! شما در بحث هایی که با شریک عاطفی خود دارید به جای این که به حرف های او گوش کنید به فکر آنچه خودتان می خواهید بگویید و آنچه از او انتظار دارید بگوید هستید، این کار شما تنها مشکلات را پیجیده تر از آن که هستند خواهد نمود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

راه عشق رهی پرخطر است و در جولانگاه عشق عقل راه ندارد. راهی که تو انتخاب کرده ای اگرچه راهی سخت و دشوار است ولی بهترین انتخاب است. پس بی آنکه درنگ کنی و فرصت را از دست بدهی کارت را به انجام برسان و به سرزنش های دیگران توجه نداشته باش که همه این حرفها از روی نادانی است. اگر می خواهی به گنجهای مادی و معنوی برسی وقت عمل فرا رسیده است.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز جمعه ۲۷ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۷ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A