خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۲۸ آبان ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۸ آبان ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۲۸ آبان ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

 

فال امروز دوشنبه 28 آبان 97 | فال روزانه
فال امروز دوشنبه ۲۸ آبان ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

اخیرا رابطه ی عاشقانه و عاطفیتان به خوبی پیش می رود و مشکلی در رابطه تان به نظر نمی رسد. گفت و گو هایتان در حال پیشرفت می باشند و شوخ طبعیتان روح تازه ای به رابطه تان می بخشد و در برخی مواقع می تواند آموزنده نیز واقع شود. امروز ممکن است اتفاقات مهمی در پی نداشته باشد و روزی آرام و بی سر و صدا داشته باشید. اخیرا بیشتر تمرکز خود را بر روی بخش های خوب زندگیتان گذاشته اید و جزئیات زندگیتان را فراموش کرده اید و این موضوع توانایی انجام دادن کارهای ضروری و مهم برای تحت کنترل گرفتن اوضاع را از شما سلب کرده است. واقع بین باشید و سعی کنید از انجام دادن کارهای بیهوده بپرهیزید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز صبح که از خواب بیدار می شوید احساس خیلی خوبی خواهید داشت ولی متاسفانه دیگران ممکن است چنین احساسی نداشته باشند. شاید غریزه تان به شما بگوید که باید خودتان را قربانی کنید تا راه موفقیت برای افراد دیگر باز شود و آسان تر بتوانند به مقصد نهایی برسند ولی این کاملا اشتباه است. به یاد داشته باشید که هر کس باید خودش راه و مسیر درست برای موفق شدن را تشخیص دهد و آن را بپیماید. اگر کسی احساس خوبی ندارد این مشکل شما نیست و نباید خودتان را به خاطر مشکلات دیگران مقصر بدانید، توانایی شما برای کمک به دیگران محدود است. بهتر است امروز را تنها باشید و کمی با خود خلوت کنید.

 

فال روز متولدین خرداد

مزیت های زیادی در پیوستن به گروه های اجتماعی و یا خانوادگی وجود دارد که ممکن است از آنها بی خبر باشید. امروز نقش شما بهبود بخشیدن به ضعف های ارتباطی می باشد. به جزئیات و مسائلی که نیاز به تصحیح دارند دقت کنید و توجه داشته باشید که لازم نیست همه کارها را خودتان به تنهایی انجام دهید و می توانید از کمک دیگران برای انجام دادن کارهایی که فکر می کنید توانایی لازم برای انجام دادنشان را ندارید، استفاده کنید. اکنون زمان مناسبی برای محول کردن برخی از مسئولیت ها به دیگران می باشد. البته حواستان به کارهایی که به دیگران محول می کنید باشد و مراقب باشید که به خاطر کم کاری دیگران شما تنبیه نشوید.

 

فال روز متولدین تیر

امروز ممکن است فکرهای جالبی برای پیشرفت حرفه ای و افزایش درآمدتان به ذهنتان برسند. تنها سؤالی که باقی می ماند این است که آیا می توانید این راه را تا آخر ادامه داده و به نتیجه ی مورد نظرتان دست پیدا کنید. برخی از این ایده ها عملی هستند و برخی دیگر هم نیستند. اگر واقعا مصمم هستید که ایده هایتان را عملی کنید برای اطمینان حاصل کردن در این مورد تحقیقات لازم را انجام دهید. اگر قدم های صحیح را برای عملی کردن ایده هایتان بردارید آینده ی خوبی در انتظارتان خواهد بود. اگر کسی را سراغ دارید که فکر می کنید می تواند در این راه به شما کمک کند ایده هایتان را با او در میان بگذارید، شاید دوست داشته باشد با شما همراه شود.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما در دور دست ها آینده ی خود را می بینید و دلتان می خواهد بی هیچ فکری هر چه سریعتر خودتان را به آن تصویری که از آینده تان در ذهن دارید برسانید. با وجود این که افکارتان و کارهایی که در حال حاضر می کنید به شدت تحت تأثیر احساسات شما قرار دارند، خودتان فکر می کنید که توانایی یک تصمیم گیری منطقی بر اساس واقعیت ها را دارید. شما احساس می کنید که اطرافیانتان علیه شما با هم دست به یکی کرده اند و می خواهند شما را شکست بدهند؛ همین موضوع هم باعث شده است که دچار تردید شوید و در کارهایتان درنگ کنید. یادتان باشد که بزرگ ترین دشمن شما در درونتان قرار دارد و با غلبه بر آن به هر دشمن خارجی هم پیروز خواهید شد.

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز شما خبرهای خوبی در رابطه با پولی که مدت ها در انتظارش بوده اید و به همین زودی ها به دستتان خواهد رسید دریافت می کنید. این خبر برایتان بسیار خوشحال کننده است و شاید حتی نتوانید آن را باور کنید. باور کنید! انتظار طولانی مدت شما بالاخره به پایان رسیده است. حتی می توانید از همین حالا به فکر راه انداختن یک مهمانی به همین مناسبت باشید. فقط مواظب باشید به وسوسه ی خرج کردن تمام این پول آن هم برای چیزهای غیر ضروری غلبه کنید. شما می توانید از این پول برای دنبال کردن اهداف بزرگی که برای مدتی قصد دنبال کردن آنها را داشته اید اما با کمبود منابع مالی مواجه بوده اید، استفاده کنید.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز شرکت در یک فعالیت اجتماعی شما را با دوستانی قدیمی که برایتان بسیار مهم هستند و شاید هم برای مدتی آنها را ندیده باشید، در تماس قرار خواهد داد. این گردهمایی بسیار دوستانه و گرم خواهد بود، اما شما ممکن است احساس کنید در برابر آنها چیزی برای گفتن ندارید و مجبور به سکوت هستید. مهم نیست! سکوت بهتر از این است که بخواهید به زور حرف های بیهوده بزنید تا فقط چیزی گفته باشید. فقط از بودن در کنار افرادی که برایتان عزیز هستند لذت ببرید و به حرف های دیگران گوش کنید، این طوری خیلی بیشتر به شما خوش خواهد گذشت. فقط فراموش نکنید به کارهایی که برای امروزتان داشته اید هم به موقع رسیدگی کنید.

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز از آن روزها است که مورد توجه دیگران قرار خواهید گرفت. احساس خوبی دارید و این احساس با گذشت زمان بیشتر و بیشتر هم می شود. از این فرصت استفاده کنید و خواسته هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما فرد با استعدادی هستید و اگر با دیگران در ارتباط باشید، توانایی های تان بیشتر دیده می شود. درست است که همیشه به مقررات و تعهدات پایبند هستید اما بازی فقط متعلق به کودکان نیست، بد نیست شما هم گاهی قوانین را بشکنید و خود را به بهترین شکل ممکن از دیدگاه خودتان، سرگرم کنید.

 

فال روز متولدین آذر

همه ی شرایط لازم برای انجام کارهایی که شما امروز قصد انجامشان را داشته اید فراهم هستند و خودتان هم انرژی و آمادگی لازم برای انجام آنها را دارید، اما به نظر می رسد یک چیزی که خودتان هم درست نمی دانید چیست مانع پیش رفتن کارها و برنامه های شما شده است. شاید مشکل کار در این باشد که شما جزئیات کار را در نظر نگرفته اید و حالا که به مرحله ی عملی کردن نقشه هایتان رسیده اید همین جزئیات برایتان دردسرساز شده باشند. در هر صورت خودتان را نبازید، شاید کارها کمی کندتر پیش بروند یا حتی بعضی از آنها انجام نشوند، اما با دقت و کمی سیاست بخش عمده ای از آنها را به انجام خواهید رساند.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز آنهایی برنده خواهند بود که از همه منظم تر باشند و برنامه هایشان ثبات بالاتری داشته باشند، پس سعی کنید شما هم در همین گروه قرار بگیرید. البته این کار ممکن است برایتان سخت باشد زیرا دیگران خواسته یا ناخواسته حواستان را پرت خواهند کرد. شما در میانه ی یک پروژه ی مهم قرار دارید و این که بخواهید در چنین شرایطی به خودتان استراحت بدهید و یا ذهنتان را درگیر مسائل متفرقه کنید اصلا منطقی به نظر نمی رسد. از اینکه وقتتان را صرف مکالمات طولانی مدت تلفنی کنید که موضوعات مورد بحث در آنها در واقع هیچ ارتباطی به شما و کارتان پیدا نمی کنند خودداری کنید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شما ایده های خیلی جالبی در سر دارید که دلتان می خواهد هر چه سریعتر آنها را با اطرافیانتان در میان بگذارید. واکنش ها در برابر حرف های شما کاملا متفاوت هستند؛ بعضی از آنها فکر می کنند که شما نابغه هستید و بعضی دیگر هم معتقدند که شما عقلتان را از دست داده اید. به هر حال مهم نیست، شما موظف نیستید نظرات دیگران را عوض کنید. پیش از آن که نظرات دیگران را در مورد ایده هایتان جویا شوید به اندازه ی کافی برای فکر کردن به آنها وقت بدهید. امروز شما احساس می کنید شخصی که دوستش دارید نسبت به شما بی تفاوت نیست و او هم دوستتان دارد، اجازه ندهید منفی بافی هایتان شما را دچار تردید کنند.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز این طور احساس می کنید که انگار یک نفر دارد کارهایی بر علیه شما انجام می دهد، سعی کنید در خلوت در مورد این موضوع با او حرف بزنید. امروز مهربانی ها و خوش رفتاری هایتان نتیجه ای را برای شما به همراه خواهند داشت که شاید حتی انتظارش را نداشته اید. یک نفر که برای شما احترام ویژه ای قائل است پیشنهاد ویژه ای برای شما دارد که بدون شک به پیشرفت و افزایش درآمد شما کمک خواهد کرد. شما احتمالا این شخص را برای مدتی طولانی می شناخته اید و خیلی خوب با او کنار می آیید. از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و هیچ گونه نگرانی به دل راه ندهید. اگر قدر این موقعیت را بدانید آینده ای فوق العاده در انتظارتان خواهد بود.

 





همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A