خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۵ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۵ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۵ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز دوشنبه 5 تیر 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۵ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

شما این اواخر به آرامی در پشت صحنه نشسته و به دیگران و کارهایشان توجه کرده و اطلاعات جمع کرده اید. اکنون وقت آن رسیده که دوباره به صحنه برگردید و بگذارید دیگران هم نظرهایتان را بشنوند. اجازه ندهید کسی شما را به زور به جهتی که خودش می خواهد بکشاند و موضع خود را در مورد آنچه به نظرتان درست می آید به وضوح بیان کنید. امروز کمی روز پرتنشی است اما شما به راحتی با آن کنار خواهید آمد. توانایی آن را دارید که هر معمایی را حل کنید و دلیل اصلی هر بحث و مشکلی را پیدا کنید. این توانایی به شما این امکان را می دهد که امروز از پس بسیاری از مشکلات بر بیایید و در کارهایتان نیز به موفقیت دست پیدا کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

با خود عهد و پیمانی بسته ای که تا پایان عمر به این عهد وفاداری و آن حفظ زندگی سعادتمند با کسانی است که دوستشان داری. کسانی که با داشتن آنها از هر زیبایی و شادی دیگری بی نیاز هستی. بدان که این زندگی به لطف خدا به این مرحله رسیده، پس شاکر باش و التفاتی به وسوسه های حسودان بداندیش نکن.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شاید کارها به آن خوبی که انتظار داشته اید یش نروند و مجبور شوید با چالش هایی مواجه شوید. این وضعیت ممکن است شما را دچار احساس سردرگمی بکند، اما دانستن یک چیز شما را از این شرایط رها خواهد کرد، آن هم این است که در رویارویی با هر چالش و درگیری سعی کنید به موقعیت از دید طرف مقابلتان نگاه کنید. بیشتر از خودتان به دیگران فکر کنید و نسبت به نیازهای آنها از خودتان حساسیت بیشتری نشان بدهید. اجازه ندهید خشم و هیجان و استرس اطرافیان شما را تحت تاثیر قرار دهد و آن آرامش همیشگی که در رفتارتان وجود دارد را از بین ببرد؛ به جای این که تحت تأثیر قرار بگیرید تأثیر گذار باشید.


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

فال روز متولدین خرداد

امروز توجه به جزئیات از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است، اما نباید زیاده روی کرده و آنقدر روی جزئیات تمرکز کنید که اصل ماجرا از دستتان در برود. اجازه ندهید مسائل مالی بین شما و شریک زندگیتان مشکل ایجاد کنند. هر چقدر زمان بیشتری برای رابطه خود بگذارید و مشکلاتتان را مورد بحث و گفتگو قرار دهید آن را بیشتر تقویت خواهید کرد. اوضاع از فردا خیلی بهتر خواهد شد. امروز با فردی منطقی و عملگرا مواجه خواهید شد که روش های عملکرد شما را مورد سوال قرار خواهد داد و مخالفت هایی با شما صورت خواهند گرفت. به جای این که جبهه گیری کنید، از این موقعیت به نفع خودتان استفاده کرده و درس بگیرید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

تمام سعی و تلاشت را به کار گرفتی ولی نهایتا به نتیجه مطلوب نرسیدی. اما امید خود را از دست مده. اگر یک در بسته است درهای دیگری هست که می توانی آن را با کلید صبر و تلاش بگشایی. راههای دیگر را امتحان کن و بدان که موفق خواهی شد.

فال روز متولدین تیر

امروز به روزهای خوش گذشته و افرادی که در آن روزها با آنها در تماس بوده اید فکر کنید. لحظات خوبی که به خاطر علایق و سرگرمی های مشترکتان در کنار آنها داشته اید را به یاد بیاورید. سعی کنید اگر اتفاق ناخوشایندی بین شما پیش آمده که باعث سرد شدن این رابطه شده است بار دیگر با پیدا کردن راه حلی برای این مسئله روزهای خوب گذشته را بازگردانید. خودتان را با افراد و دنیای اطرافتان هماهنگ کنید و یادتان باشد که صلح و آرامش را در اولین مرحله باید در درون خود پیدا کنید. ممکن است در رسانه های اجتماعی با شخص جدیدی آشنا شوید و یا به دوست یکی از دوستانتان معرفی شوید. این فرصت را از خودتان دریغ نکنید اما با عجله پیش نروید و جانب احتیاط را رعایت کنید

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

بخت و اقبال به تو روی کرده است و موقعیتی در اختیارت قرار گرفته تا به آنچه لیاقتش را داری برسی. لطف خدا شامل حالت گردیده به شرط آنکه با عدل و انصاف زندگی کنی، شهرت و موقعیتی خواهی یافت. اکنون که به موقعیت خود رسیده ای، بدان که بسیارند کسانی که منتظر یاری تو هستند. از آنها غافل مشو و در امور عاقلانه تصمیم بگیر تا موفقیت تو روزافزون شود.

 فال روز متولدین مرداد


امروز شاید مجبور باشید برای هماهنگ کرد ن خودتان با سایر اعضای گروهی که در کنارشان هستید در نگرش ها و رفتارهای خود تغییراتی ایجاد کنید. لازم نیست تظاهر به چیزی که نیستید بکنید، فقط از تحمیل ایده ها و برنامه هایتان به دیگران دست بردارید. امروز زندگی عاطفی خود را به چالش می کشید و به این که رابطه شما به کدام سو پیش می رود و اینکه آیا از شریک زندگی خود راضی هستید و نیازهای شما آنگونه که باید برآورده می شود یا خیر فکر خواهید کرد. خانه را کمی مرتب کرده و کمد های بهم ریخته را که مدت هاست تمیز کردنشان را پشت گوش می اندازید سر و سامان دهید، هر لحظه ممکن است مهمان ها از راه برسند.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

استعدادها و تواناییهای خود را به خوبی شناخته ای ولی امکانات لازم برای استفاده از آنها را نداری. در راه رسیدن به هدف، پایداری به خرج بده که بزودی امکانات لازم مهیا خواهد شد و تو با دست خالی به موفقیتهای بزرگ مالی و اجتماعی دست خواهی یافت و آرزوی دیرینه ات برآورده خواهد شد.

فال روز متولدین شهریور

امروز شما اعتماد به نفس تازه ای را در وجود خود احساس می کنید که به شما کمک خواهد کرد تا کنترل بیشتری روی احساسات خود داشته باشید و به افکار و ایده هایتان قدرت تازه ای می بخشد. از داشتن نگرش منفی نسبت به تمام دنیا و اتفاقات اطرافتان خودداری کنید. سعی کنید به نیمه پر لیوان نگاه کنید و جنبه مثبت اتفاقت را در نظر بگیرید. با داشتن یک نگرش منفی شما فقط مشکلاتی که وجود دارند را برای خودتان بزرگتر خواهید کرد و این کار هیچ کمکی به حل آنها نخواهد کرد. امروز روز خوبی برای خرید است و با خریدن چیزهایی که مدت ها است لازم دارید احساسی خوب پیدا خواهید کرد، به شرطی که ولخرجی نکنید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

 

مدتهاست با فکر انجام این نیت روزگار می گذرانی و برای رسیدن به هدف خود به هر دست آویزی چنگ می زنی، اما گاهی نیز دچار ناامیدی می شوی. بدان که عاقبت این قصه فرجامی بسیار خوش و دل انگیز برای تو خواهد بود، پس به تلاش خود ادامه بده.

 

فال روز متولدین مهر

خیلی از آدم ها تمام دوران جوانی و بزرگسالی خود را در تلاش برای پیدا کردن خود واقعیشان می گذرانند. افکار و ایده های والدین و همچنین محیطی که در آن زندگی می کنیم تأثیر زیادی روی شکل دادن ذهن و شخصیت ما دارد، اما شما باید به این حقیقت پی ببرید که اولین قدم برای پیدا کردن خود واقعیتان این است که آن بخشی از شخصیتتان که تحت تأثیر جامعه و والدین به شما تحمیل شده را پیدا کرده و خود را از شر آن خلاص کنید و امروز روز خیلی خوبی برای این کار می تواند باشد. اگر متاهل هستید تصمیمات و کارهای خود را از شریک زندگیتان مخفی نکنید. دانستن اینکه هر اتفاقی هم که بیفتد او در پایان کار کنارتان خواهد بود کمک زیادی به شما خواهد کرد.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

جستجو در احوالات دیگران کاری بیهوده است. وقت خود را به تجسس در خصوص کسانی که با تو ارتباطی ندارند تلف نکن و از گفتن هر حرفی در حضور هر کسی خودداری کن هرچند که او به نظر محرم راز آید. به زودی بهار عمر به تو روی می آورد (فرصتی که دیگر تکرار نخواهد شد) از آن نهایت استفاده را ببر و از هم اکنون خود را مهیا کن.

فال روز متولدین آبان

امروز خلاقیت شما در سطح خیلی بالایی قرار دارد و باید حتما از این فرصت استفاده کرده و بخشی از وقتتان را صرف دنبال کردن یکی از اهداف هنری خود کنید. اگر هم حوصله این کار را ندارید حداقل با رفتن به تئاتر، سینما و یا یک نمایشگاه از آثار هنری که دیگران خلق کرده اند لذت ببرید. شما در حال حاضر همچون جادوگری هستید که می تواند خیالات را به واقعیت تبدیل کند. اگر واقعا این کار را انجام ندهید هم حداقل می توانید انرژی لازم برای تبدیل کردن این خیالات به واقعیت را به دیگران منتقل کنید. امروز حضور شما بسیار تاثیرگذار خواهد بود، پس انرژی فوق العاده ای که در وجودتان موج می زند را با سخاوت و خیرخواهی با دیگران به اشتراک بگذارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

زندگی سختی داشته ای و رنج بسیار کشیده ای. اما بشارت باد بر تو که دوران درد و رنج و غصه به زودی سر خواهد آمد. اگرچه تاکنون روی خوشی را ندیده ای، اما همچنان امیدوار باش چرا که نیک بختی و سعادت در راه است و به زودی به کلبه غم و اندوه تو پای خواهد گذارد و خانه ات را روشنی و جلا می بخشد.

 

فال روز متولدین آذر

امروز حضور یکی از دوستان و یا اعضای خانواده در کنار شما ممکن است برایتان بسیار آزار دهنده باشد. دلیل رفتارهای او برایتان اصلا مشخص نیست، اما این بدرفتاری ها باعث ناراحتیتان هستند. سعی کنید جو دوستانه اطرافتان را با واکنش نشان دادن خراب نکنید و فقط از این شخص فاصله بگیرید. بعضی از بحث ها در جمعی که شما در آن حضور دارید به نظرتان اساسا اشتباه هستند، اما از آنجایی که این موضوع برای اشخاصی که در حال صحبت کردن در مورد آن هستند خیلی حساس به نظر می رسد فکر می کنید بهتر است با مخالفت هایتان باعث ایجاد دلخوری نشوید. اما شما هم مثل هر شخص دیگری این حق را دارید که نظرات خود را بیان کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اکنون در دوران جوانی و بهار زندگی به سر می بری، توشه ای برای دوران پیری و زمستان عمر فراهم کن، اما هرگز اسیر جاذبه های دنیا نشو و از آنچه بدست می آوری استفاده کن و برای میراث خواران امانت داری نکن. از بخل و حسد بپرهیز که رحمت خدا شامل حال افراد بخیل نمی شود.

فال روز متولدین دی

 

به نظر می رسد که انرژی اطرافیانتان از شما بیشتر است، اما شما می توانید از دیگران انرژی بگیرید و برای این که حرکت کنید از آنها انگیزه بگیرید. بهتر است نسبت به قضاوت هایی که در مورد دیگران دارید احتیاط بیشتری از خودتان نشان بدهید زیرا به احتمال زیاد ارزیابی فعلی شما بیشتر از آن که بر اساس عقل و منطقتان باشد تحت تأثیر احساسات و خواسته های قلبیتان است. امروز انعطاف پذیری شما برای از بین بردن تنش هایی که در رابطه عاطفیتان به وجود آمده اند مورد نیاز خواهد بود، اما این نکته را هم در نظر داشته باشید که بیش از اندازه کوتاه نیایید و برای خودتان و حقی که در این رابطه دارید ارزش و احترام قائل باشید.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

تمام فکر تو به اوست و او در این اندیشه که عشوه ها در کار تو کند. تو دلگیری از دنیایی که در دست انسانهای بی وجود است، اما نگران نباش زیرا که مقام و منصب دنیوی پایدار نیست و بالاخره حق به حق دار خواهد رسید. نگران سفرکرده ی خود نباش که دست خدا با او یار است. عشق موهبتی است الهی، این نعمت را آسان از دست مده.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز هر چقدر هم که تلاش کنید انگار یک جای کار می لنگد و به آن نتیجه ای که انتظارش را دارید نمی رسید، بگذارید به شما در پیدا کردن مشکلتان کمک کنیم، شما نمی توانید احساسات خود را مدیریت و کنترل کنید. کارهایی که انجام می دهید هر چند به طور نامشخص، اما تحت تأثیر احساستان قرار دارند. شما با روی باز از توصیه ها و مشورت های دوستان و عزیزانتان استقبال می کنید، اما عملا حرف هایشان روی احساس و کارهایتان اثری نخواهند گذاشت. شاید بهتر باشد در این شرایط به ندای درونیتان گوش کنید و کاری را انجام دهد که احساستان به شما می گوید. انرژی خوشایند نهفته در امروز را با غیبت کردن و صحبت در مورد مسائلی که به شما مربوط نیست خراب نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

با وضعیت فعلی تو امکان موفقیتت بسیار کم است و تو باید به جای غصه خوردن و رنج کشیدن تغییری اساسی در زندگی خود بدهی. به وعده های پوچ و توخالی این و آن دل مبند و توقع نداشته باش، همه آنچه که آرزوی آن را داری برایت به یکباره میسر شود و جاودانه بماند.

فال روز متولدین اسفند

امروز شاید ترجیح بدهید خودتان را از حضور در جمع ها و مکالمات دور نگه دارید زیرا دیگران بحث را به جاهایی می کشانند که برای شما آزاردهنده است و دلتان نمی خواهد در مورد آنها صحبت کنید. لزومی ندارد که به خاطر فرار از چنین چیزی خودتان را زندانی کنید. هر وقت دیدید که حضور در جمعی دارد برایتان ناخوشایند می شود یا از بقیه فاصله گرفته و یا خیلی مودبانه بگویید که دلتان نمی خواهد در مورد آن موضوع صحبت کنید. اگر در رابطه عاطفیتان اوضاع به خوبی قبل پیش نمی رود دعوا به راه نیندازید و سعی کنید به جای خشونت و حالت متخاصم با نگاهی حساس و با اهمیت دادن به طرف مقابلتان به این قضیه نگاه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

کسی را دوست می داری ولی او روی خوش به تو نشان نمی دهد و پیوسته تو را تهدید کرده و آزار می دهد. اما تمام اینها ظاهری است. او قصد امتحان تو را دارد و در باطن به تو علاقمند می باشد. عشقی که داری با پول و مال دنیا عوض نکن که ارزش آن بیش از اینهاست.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A