خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

فال امروز دوشنبه 5 فروردین 98 | فال روزانه
فال امروز دوشنبه ۵ فروردین ۹۸ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز حال و حوصله درست و حسابی ندارید و هر لحظه ممکن است حالتان تغییر کند. شاید به نظر دیگران این کج خلقی و زودرنجی شما بخاطر این باشد که در وضعیتی گرفتار شده اید که با آنچه انتظارش را داشته اید فرق می کند، ولی در واقع دلیل این وضعیت فعلی شما مثل خیلی وقت های دیگر درگیری بین مغز و قلبتان است. در حال حاضر به نفعتان است که کمی با خودتان خلوت کنید و در عالم تنهایی فرو بروید. وقت گذراندن با خودتان باعث می شود که بتوانید مجددا تعادل خود را به دست بیاورید. هر استرس عاطفی که احساس می کنید، چنانچه حل نشده باقی بماند با گذشت زمان سختتر و پیچیده تر نیز خواهد شد پس از کنار آنها بی تفاوت رد نشوید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ذهنتان درگیر مسائل خانوادگی و کارهایی است که باید در منزل انجام دهید، ولی به چشم دیگران شما سرحال تر و شادتر از همیشه و آنچه که خودتان فکر می کنید به نظر می رسید. حتی اگر خودتان کمی دچار تردید و دوگانگی شده باشید هم مثبت نگری درونی شما برای دیگران قابل تشخیص است. شما تصمیم گرفته اید که جلوی آسیب پذیری عاطفی خود را گرفته و بیشتر به عقل و منطقتان روی بیاورید تا کنترل بیشتری روی خودتان داشته باشید. ولی بهتر است به جای محدود کردن خودتان و نگاه کردن به عواطفتان به عنوان نقطه ضعف هایتان، به احساسات خود اطمینان کنید. هر چه بیشتر به قلبتان رجوع کنید، آگاهیتان نیز بیشتر خواهد شد.

 

 

فال روز متولدین خرداد

شما استاد فرار کردن از موقعیت های ناخوشایند و تبدیل کردن آنها به تجربه هایی خاطره انگیز هستید و همین شما را قادر خواهد ساخت که از موقعیت بحث برانگیزی که پیش آمده نجات پیدا کنید. ولی این بار دچار افکار ضد و نقیض شده اید و همین باعث شده است که کارتان کمی سخت شود و انتخاب راه صحیح برایتان مشکل شود. شما می خواهید مهربان و خوش رفتار جلوه کنید ولی مخفی کردن احساس واقعیتان به دلیل شدت زیاد آن برایتان خیلی دشوار است. بیهوده برای دیگران فیلم بازی نکنید و سعی نداشته باشید که احساس واقعی خود را پنهان کنید. به زبان آوردن آنچه که در سردارید شما را از ترسی قدیمی رها خواهد ساخت.

 

 

 

فال روز متولدین تیر

 امروز برای شما با غافلگیری های هیجان انگیزی همراه خواهد بود، پس سعی کنید به خاطر این چیزهای خوبی که وارد زندگیتان شده اند شکرگزار باشید. قلب سخاوتمندتان امروز شما را به انجام کارهایی دعوت خواهد کرد که پاداش آنها را به طور غیر منتظره ای دریافت خواهید کرد. دیدارهای تصادفی با دوستان قدیمی تان نیز امروز شما را غافلگیر خواهند کرد. با آنها در مورد خودتان و آنچه در مدت بیخبری از همدیگر برایتان اتفاق افتاده است صحبت کنید، شاید آنها پیشنهادهای خوبی برای حل برخی از مشکلات شما داشته باشند. تماس های از دست داده تلفن همراهتان را نگاه کنید و به آنهایی که جوابشان را نداده اید زنگ بزنید، یک نفر کار مهمی با شما دارد.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

انرژی کیهانی دارد شما را به ایجاد تغییر در زندگیتان فرا می خواند. شما باید قانون هایی که برای خودتان وضع کرده اید را بشکنید و با تغییر نگرش و سبک زندگی خود وارد مرحله ی جدیدی از زندگی خود شوید، اما امروز دچار دوگانگی شده اید و در حالی که قلبتان شما را به یک راه دعوت می کند مغزتان شما را به راه دیگری فرا می خواند. نفس عمیق بکشید و قبل از برداشتن هر قدمی سعی کنید آرامش خود را به دست بیاورید. امروز وضعیت سلامتی یکی از اعضای خانواده تان که برای شما بسیار عزیز است مایه ی نگرانی شما شده است. تا جایی که می توانید از او پرستاری کنید و عشق و محبت خود را به او نشان دهید تا زودتر خوب شود.

 

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز برای خودتان یک فنجان چای آرامش بخش بریزید و یک دوش آب گرم بگیرید، به طور خلاصه، امروز تا می توانید به خودتان برسید. هرچند تنش هایی که در اطراف شما موج می زنند به شخص شما مربوط نمی شوند، اما استرس و فشار ناشی از آنها به شما هم منتقل شده است. سعی کنید این واقعیت را به خودتان یادآوری کنید که نباید به دیگران اجازه بدهید انرژی منفی خود را به شما انتقال بدهند. شما انسان حساسی هستید، پس مواظب خودتان باشید و اجازه ندهید مسائل دیگران روح و روان شما را به بازی بگیرند. در نزدیکی محل زندگیتان نمایشگاهی برپا شده است که شرکت در آن ایده های جالب و هیجان انگیزی را به ذهن شما خواهد آورد.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

برخی ازاطرافیان شما از حرف هایی که زده و کارهایی که کرده اید ناراحت هستند. شاید شما خودتان فکر کنید که کار بدی نکرده اید و هیچ قصد بدی نداشته اید، اما آنچه از نظر شما یک شوخی بامزه بوده است باعث جریحه دار شدن احساسات یکی از اطرافیانتان شده است. این روزها سعی کنید قبل از آنکه دهانتان را باز کنید و حرف بزنید کمی بیشتر فکر کنید. شاید دیگران به آن پوست کلفتی که شما فکر می کنید نباشند! امروز پرونده های عشقی نیمه کاره را برای همیشه ببندید و هر چیز تاریخ گذشته ای را دور بیندازید. حتی پیام های وسوسه انگیز عشق سابقتان را نخوانده پاک کنید و او را نادیده بگیرید.

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز برای شما روز هیجان انگیزی خواهد بود و می توانید در انجام کارهایی که قصدشان را دارید موفق باشید. حس ششم شما در حال حاضر بسیار خوب کار می کند و می توانید با خیال راحت به آنچه قلبتان به شما می گوید گوش کنید. کامپیوترتان امروز شما را اذیت خواهد کرد و اگر احتیاط نکنید ممکن است برخی از فایل های مهمی که دارید پاک شوند. اگر برایتان امکان دارد از فایل های مهم کامپیوترتان یک پوشه ی پشتیبان تهیه کنید. هیچ کس نمی داند که در آینده چه خواهد شد، پس گمان نکنید که برای برنامه ریزی برای روزهای آینده تان باید از تمام جزئیات برنامه هایتان مطمئن باشید. تمام جوانب را در نظر بگیرید اما اجازه ندهید وسواس بیش از حد شما را از پیشروی باز دارد.

 

 

 

 

فال روز متولدین آذر

امروز شما رفتارهایی عجیب و غریب و تا حدودی حساب نشده از خودتان نشان می دهید که ممکن است باعث نگرانی اطرافیانتان شوند، مخصوصا اینکه خیلی ها امروز تحت تأثیر شرایط کیهانی موجود حساس و عصبی شده اند و منتظر اشاره ای هستند تا تسلط به اعصاب خود را از دست بدهند. اگر قصد دارید از رئیستان مرخصی بگیرید و تعطیلات خود را کمی طولانی تر کنید امروز روز مناسبی برای این درخواست نخواهد بود و به احتمال زیاد جوابی که دریافت می کنید منفی خواهد بود. چنانچه در سفر هستید امروز باید بیشتر از حالت عادی مواظب وسایل شخصی خود باشید، زیرا احتمال اینکه چیزهای مهمی را گم کنید بسیار زیاد به نظر می رسد.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز به هر طرف که نگاه می کنید چالش هایی در انتظارتان هستند که نمی دانید چطور باید با آنها روبرو شوید. تعلل و بلاتکلیفی هیچ فایده ای را برای شما به همراه نخواهد داشت و دیر یا زود مجبور خواهید شد دست به کار شوید و راهتان را انتخاب کنید. با گذشت زمان احساس می کنید که دیوارهای اتاقتان دارند به شما نزدیک می شوند و احساس خفگی به شما دست خواهد داد. تا جای ممکن در خانه نمانید و به ورزش و پیاده روی بروید. این کار به شما کمک خواهد کرد بخشی از فشار و استرسی که به شما وارد شده است را تخلیه کنید. اگر چیزی باعث ناراحتی تان شد به جای اینکه برای دیگران فیلم بازی کنید و خودتان را بی تفاوت نشان دهید در مورد آن صحبت کنید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

 امروز ایده ی جدید که به ذهنتان رسیده شما را به شدت هیجان زده کرده است، اما به نظر می رسد که اطرافیانتان به اندازه ی شما تحت تأثیر این ایده قرار نگرفته اند. راستش را بخواهید عملی کردن این ایده ها به آن راحتی که خودتان فکر می کنید نخواهد بود و با موانعی روبرو خواهید شد که شاید رد شدن از آنها غیر ممکن به نظر برسد. شاید بهتر باشد امروز بیشتر وقتتان را به استراحت و خوش گذرانی اختصاص داده و عملی کردن ایده هایتان را به روز دیگری موکول کنید. هر استرس عاطفی که امروز احساس می کنید، چنانچه حل نشده باقی بماند با گذشت زمان سختتر و پیچیده تر نیز خواهد شد پس از کنار آنها بی تفاوت رد نشوید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز برای شما تا حدود زیادی مثل دیروز خواهد گذشت و تفاوت چندانی را در برنامه روزانه خود احساس نخواهید کرد، فقط امروز با برخی تنش ها همراه خواهد بود که به شما اجازه نمی دهند کارهایی که دوست دارید را با خیال راحت انجام دهید. سعی کنید به اعصاب خود مسلط باشید و اجازه ندهید امواج منفی که دور و برتان را در بر گرفته اند شما را تحت تأثیر قرار دهند. تا جای ممکن خودتان را از چنین فضاهایی دور نگه دارید. شاید به دلیل برخی مسائل خانوادگی مجبور شوید قراری که با نمزدتان داشته اید را کنسل کرده و به روز دیگری موکول کنید. اگر این موضو را برای طرف مقابلتان توضیح ندهید او فکرهای خیلی بدی در مورد شما خواهد کرد!

 

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A