خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۶ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۶ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۶ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز دوشنبه 6 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۶ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین


امروز به شدت سرسخت و لجباز می شوید و خیلی هم دوست دارید این را به دیگران نشان دهید. قبل از اینکه به این حس برسید شاید بتوانید آن را کنترل کنید، اما پس از آغاز این روش، متوقف کردن آن بسیار دشوار است. از همه بدتر اینکه نمی توانید مشکلاتی که به واسطه آن به وجود می آید را برطرف کنید. باید کمی به خود زمان دهید. امروز این فرصت را دارید با همکاری فرد مورد علاقه خود کار جدیدی آغاز کنید. هر دو از نظر احساسی بسیار با هم هماهنگ خواهید بود و همه جانبه با هم موافقیت خواهید داشت.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دو یار زیرک و از باده کهن دومنی***فراغتی و کتابی و گوشه چمنی

من این مقام به دنیا و آخرت ندهم***اگر چه در پی ام افتند هر دم انجمنی

تعبیر: مقام و منزلتی در درگاه خداوند دارید که حاضر نیستید آن را هیج وجه به مقام دنیوی بفروشید. در مسائل دنیوی هم موفقید و رمز موفقیت تان قناعت است و شکرگزاری خدا. دست فلک و تندباد حوادث شما را بسیار امتحان نموده اما در همه حال صابر بوده و حق را رها نکرده اید. بسیار مواظب باشید تا به دام شیطان نیافتید. فکر حکیمانه ی شما روزگار را سخت شکست داده است.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 احساس می کنید نمی توانید احساسات درونی خود را درک یا حتی کشف کنید. امروز این توان را دارید تا همه مشکلات را به طور ریشه ای برطرف کنید. سیاست داشتن در زندگی و کارهای خود به شما کمک می کند تا به بهترین شکل کارها را پیش ببرید و خودتان نیز حس خوبی داشته باشید. امروز بهترین زمان برای مطرح کردن احساسات خود به فرد موردعلاقه تان است. هر دو شما در یک فاز فکری قرر دارد و می توانید از هم‌نشینی با یکدیگر نهایت لذت را ببرید. امروز به او نشان دهید تا چه اندازه به او علاقه مند و نگران او هستید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دوش سودای رخش گفتم ز سر بیرون کنم***گفت کو زنجیر تا تدبیر این مجنون کنم

قامتش را سرو گفتم سر کشید از من به خشم***دوستان از راست می رنجد نگارم چون کنم

تعبیر: مدام در حال فکر کردن هستید و می خواهید راهی پیدا کنید تا کسی را به فراموشی بسپارید. دیگر خسته و رنجور شده اید. اما باز هم نمی توانید از او دست بکشید. پس دست به دعا بردارید و از خدا بخواهید صبر و مقاومت شما را بیشتر کند تا بتوانید به منظور و نظر خودتان برسید. انشالله

فال روز متولدین خرداد

امروز بسیار علاقه و تمایل دارید تا مسیر حرفه ای زندگی خود را تغییر دهید. البته این کار در یک روز انجام نمی شود. اگر مساله ناراحت کننده ای وجود دارد، باید بدانید که به مرور زمان باید حل و برطرف شود. خیلی عجله به خرج ندهید. فقط مطمئن باشید که از خواسته های خود خیلی دور نیستید. امروز این شهامت را دارید تا نگران فردی باشید که برایتان بسیار ارزشمند و مهم است. این باعث میشود تا نزدیکی و صمیمیت بیشتری به هم احساس کنید. شما بیشتر مواقع از بیان حس های واقعی خود هراس داشته اید، اما امروز این فرصت را می یابید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

شاهدان گر دلبری زین سان کنند***زاهدان را رخنه در ایمان کنند

هر کجا آن شاخ نرگس بشکفد***گلرخانش دیده نرگسدان کنند

تعبیر: غافل از حال خویش شده ای. تو جوانی پرشور هستی که از تو برای رسیدن به موفقیت استفاده می کنند و خودت از قافله عقب مانده ای. آنها خیلی از تو پایین تر هستند. سعی کن تو هم عقب نمانی. ظلمی به تو شده که به خاطرش غصه می خوری، ولی خداوند جواب ظالمان را می دهد.

فال روز متولدین تیر

امروز باید میزان بردباری خود را نشان دهید. باید کارهایی که می توانید را انجام دهید و به دیگران نشان دهید آنچه انتظار دارند، قابل اجرا است. در رویدادهایی که امروز به وجود می آیند، شما نقش کلیدی ایفا می کنید و همه آنها اطراف سر شما می چرخند. باید مراقب باشیدشاید لازم باشد به سفر کوتاهی بروید. گاهی افکار، رویا و ایده ها خود را از دست می دهید و خود را در دنیای غیرواقعی تصور می کنید. اما امروز دوباره به زمین باز خواهید گشت و به عشق خود اجازه می دهید تا در کنارتان شادی و آرامش را تجربه کند. اینگونه فرصت ها را قدر بدانید و از دست ندهید. 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سحر ز هاتف غیبم رسید مژده به گوش***که دور شاه شجاع است می دلیر بنوش

شد آن که اهل نظر بر کناره می رفتند***هزار گونه سخن در دهان و لب خاموش

تعبیر:  رازها و درد دلهایت را حفظ کن و سرپوشی روی آن بگذار. خداوند تو را از بندی که در آن گرفتار هستی نجات می دهد، به شرط آنکه برای رسیدن به ایمان و صفای دلت تلاش کنی. خودت صلاح کار را بهتر می دانی اگر از نتیجه اش باخبری پس یاعلی بگو که عده ای نیز به تو کمک می کنند.

 فال روز متولدین مرداد

در زمینه شغل و حرفه خود ایده های جالبی به ذهنتان خواهد رسید. اما آیا شما به طور کامل مهارت و توان انجام آنها را دارید؟ اگر این طور نیست، شاید لازم باشد در کلاس آموزشی مرتبط ثبت نام کنید و به مهارت لازم برسید. به این روش می توانید آینده بهتری برای خود رقم بزنید. از اعتراض و شک هایی که دیگران در دل شما به وجود می آورند، دوری کنید. امروز دوباره طعم عشق صادقانه را خواهید چشید. فردی که برای مدت های طولانی در ذهن خود به او علاقه دارد را به زندگی خود وارد خواهید کرد . برای ملاقات با او بهترین لباس های خود را بپوشید و به زیباترین شکل در کنارش حاضر شوید.


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآیی***هر جا که روی زود پشیمان به درآیی

هش دار که گر وسوسه عقل کنی گوش***آدم صفت از روضه رضوان به درآیی

تعبیر: دچار وسوسه شده ای بر سر دو راهی مانده ای کاری کن که سر از بهشت در بیاوری نه جهنم. درست است که تشنه هستی ولی نداری و تشنگی بهتر از گناه کردن است. خدا پاداش صبر واجر ثواب تو را می دهد و سربلند از راهی که انتخاب کرده ای در می آیی زیرا فکر درست و راه راست را طی کردی تا خانه ی محزون تو شاد شود.

فال روز متولدین شهریور

شاید نگرانی های زیادی که در سر دارید باعث شود زیاد غر بزنید. یا مشکلات مالی باعث شوند تا جلوی آینه مدام به خود اعتراض کنید. اجازه ندهید این حالت، روحیه شما را خراب کند و همه انرژی شما را بگیرد. شما توانایی های درونی بسیاری برای برطرف کردن مشکلات دارید. خوش‌بینی شما به زندگی دوباره باز خواهد گشت. در این مدت بهتر است برای ارزش های زندگی همچون عشق، دوستی و ایمان ارزش قایل باشید. در خانه خود را مخفی نکنید تا از عشق و محبتی که در دنیا جاری است محروم شوید. امروز این شهامت را دارید بیرون بروید و فرد مناسبی را پیدا کنید. فردی که بتوانید در مورد احساسات خود با او حرف بزنید و در کنارش دوست داشتن را تجربه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گر من از سرزنش مدعیان اندیشم***شیوه مستی و رندی نرود از پیشم

زهد رندان نوآموخته راهی بدهیست***من که بدنام جهانم چه صلاح اندیشم

تعبیر: از راهی که می روی می خواهند منصرفت کنند. سرزنشت می کنند و می گویند آخر کار جز بدنامی چیز دیگری نیست. خدت هم بر سر دو راهی مانده ای و بی سر و سامان هستی. فکرت کار نمی کند. همه چیز را به خدا بسپار. او همه چیز را درست می کند و بر همه چیز واقف است و التیام دهنده ی دل پر خون توست.

 

فال روز متولدین مهر

شاید امروز کمی بداخلاق و بی حوصله باشید و انرژی انجام هیچ کار را نداشته باشید. اما این احساسات منفی فقط برای امروز است و خیلی سریع برطرف خواهد شد. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رویدادهای زندگی خود بیشتر فکر کنید و بتوانید کارها و سیاست های درست و غلط را از هم تشخیص دهید. این شهامت را به خرج دهید و به جای اینکه منتظر پیشنهاد فردی که دوستش دارید، باشید خودتان با او حرف بزنید و توجهش را به خود جلب کنید. این بار شما کنترل کننده این بازی باشید. هرگز تا این حد مصمم و باجسارت نبوده اید، از این فرصت استفاده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

روز هجران و شب فرقت یار آخر شد***زدم این فال و گذشت اختر و کار آخر شد

آن همه ناز و تنعم که خزان می فرمود***عاقبت در قدم باد بهار آخر شد

تعبیر: ستاره ی بخت و اقبال شما می درخشد و فالتان بسیار فرخنده است. نعمت و مال به سویتان می آید. به ذکر و ثنای خداوند بپردازید. اتفاقات عجیبی رخ می دهند که همگی بسیار خوب هستند و دولت به همراه می آورند و این به خاطر تدبیر و عقل خودت می باشد. در همه حال با خدا باش.

 

فال روز متولدین آبان

امروز خیلی حس و حال خوبی را تجربه نمی کنید. اگر می توانید هرکسی که در زندگی شما مانع تراشی می کنند را دور بریزید و کنار بگذارید. بهترین کار این است تا به روش خود زندگی کنید. بهتر است وقع گرا باشید و احساسات و واقعیت های زندگی را از هم جدا کنید. باید راه های مختلف برای موفقیت را امتحان کنید. از نظر احساسی خیلی به خود سخت نگیرید و سعی کنید از هر چه پیش می آید لذت ببرید. دوست دارید همه احساسات خود را به زبان بیاورید این کار را انجام دهید. همیشه عادت داشته اید آنها را مخفی کنید اما این بار می توانید آنها را به زبان بیاورید و عشقتان نیز از این مساله خوشحال خواهد شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

از سر کوی تو هر کو به ملالت برود***نرود کارش و آخر به خجالت برود

کاروانی که بود بدرقه اش حفظ خدا***به تجمل بنشیند به جلالت برود

تعبیر: از نادانی و جهالت خلاص می شوی. راهت را پیدا می کنی اما کمی سختی و ملامت می کشی. هر کسی تا سختی نکشد به راحتی نخواهند رسید. فردی کاردان کمکت می کند تا تو به کمال و جمال برسی. هیچ کس از آینده ی خود خبر ندارد ولی تو آینده ای روشن داری که به تمام نیات دل خود می رسی.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز برای خود سوت توقف می زنید. اما همه شواهد نشان از آن دارند که هر چه انجام می دهید کاملا درست است و از تلاشی فروگذار نکرده اید. برای انجام بهتر کارها می توانید از نظم ذاتی خود نیز بهره بگیرید. شاید لازم باشد روش های کاری خود را تغییر دهید و فعالیت های جدیدی آغاز کنید. هر امکانی برای شما و پیشبرد اهدافتان وجود دارد. امروز می توانید کاری انجام دهید که بسیار خوشایند فرد موردعلاقه تان باشد. برنامه ریزی برای سفر سرگرمی های هیجان انگیز نیز می تواند ایده خوبی باشد. امروز از بودن در کنار یکدیگر بسیار خوشحال خواهید بود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در ازل هر کو به فیض دولت ارزانی بود***تا ابد جام مرادش همدم جانی بود

من همان ساعت که از می خواستم شد توبه کار***گفتم این شاخ ار دهد باری پشیمانی بود

تعبیر: اگر می خواهی شان و منزلت بالایی داشته باشی با بدان دوستی نکن و بی خود جان خود را فدای آنان نکن به جای این کار به آینده ات سرو سامانی ببخش تا به جای رسیدن به سلطانی به گدایی نیفتی. همت بالا داشته باش تا از آب یاقوت بگیری و همیشه دلت روشن باشد.

 

فال روز متولدین دی

شغل یا خانواده؟ روابط اجتماعی یا شناخت های فردی؟ امروز همه ذهن شما درگیر یافتن گزینه مناسب بین فکرهای مختلفی است که در سرتان می گذرند. همیشه به دنبال یافتن بهترین پاسخ به سوال های ذهنی خود هستید. اما باید هوشیار باشید تا بهترین، منطقی ترین و مناسب ترین پاسخ را بیابید. تغییرات واقع گرایانه شما را به آینده بهتری سوق خواهند داد. امروز دیگر نمی توانید پشتیبانی از رابطه ای که رمانتیک نامیده اید را ادامه دهید. بهتر است با یکدیگر صحبت کنید و بر سر مساله ای با هم به توافق برسید که به نفع هردوی شما است.

فال حافظ امروز متولدین دی :

خیال نقش تو در کارگاه دیده کشیدم***به صورت تو نگاری ندیدم و نشنیدم

اگر چه در طلبت همعنان باد شمالم***به گرد سرو خرامان قامتت نرسیدم

تعبیر: برای رسیدن به مال دنیا طمع نکن که هر چه بیشتر طمع کنی مال بیشتر از کفت بیرون می رود. نقشه هایت همه نقش بر آب شده است که تقصیر خودت می باشد ولی باز هم نسیم عنایت الهی دل پر خون تو را التیام می بخشد. اراده کرده ای که همه چیز را مثل اول کنی که موفق هم می شوی. انشاالله

 

فال روز متولدین بهمن

امروز با تضادهای درونی و بیرونی بسیاری دست و پنجه نرم می کنید. گاهی این استعداد را دارید تا در میان رویاهای خود غرق شوید و نتوانید مفهوم واقعی کلمات یا رویدادها را تشخیص دهید. اما امروز این فرصت را دارید تا واقع‌گرایانه به زندگی نگاه کنید و موقعیت های خوب و بد را از هم تمیز دهید. از نظر احساسی اما امروز خیلی همه چیز خوب پیش نمی رود. با اینکه عشق و محبت بسیاری در فضا جاری است اما نمی توانید از انرژی های مثبت به نفع خود استفاده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خوش است خلوت اگر یار یار من باشد***نه من بسوزم و او شمع انجمن باشد

من آن نگین سلیمان به هیچ نستانم***که گاه گاه بر او دست اهرمن باشد

تعبیر: دعاهایتان برآورده خواهد شد و رقیبانتان موفق نمی شوند. فکر خودتان را به چیزهای دیگری هم معطوف کنید. روال عادی زندگی از دستتان خارج شده است. چیز با ارزشی در دست دارید که برایتان بسیار عزیز هم هست. نگذارید به دست نااهلان بیفتد. رازدار باشید.

 

فال روز متولدین اسفند

بی صبری ذاتی شما امروز برایتان دردسر ساز می شود همیشه بیش از اندازه عجله دارید و می خواهید همه چیز در لحظه بر وفق مراد شما انجام شود. اما بهتر است این رفتار را تغییر دهید. شاید با عجله کاری انجام شود اما تغییر فکر وروحیه چیزی نیست که با سرعت انجام شود و به انتها برسد. اگر با همین ترتیب ادامه دهید، شاید مجبور باشید پس از چندماه دوباره به نقطه اول بازگردید. نیروهای ماورایی تاثیر بزرگی بر زندگی عاطفی شما دارند. امروز می توانید با عشق خود در مورد برنامه های آینده خود حرف بزنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

بامدادان که ز خلوتگه کاخ ابداع***شمع خاور فکند بر همه اطراف شعاع

برکشد آینه از جیب افق چرخ و در آن***بنماید رخ گیتی به هزاران انواع

تعبیر: اوضاع به این صورتی که هست نمی ماند. فردای روشنی هم در پیش است. مراقب دنیای پر از نیرنگ و فریب اطرافت باش و از کنار آنها بگذر. هر چه می خواهی از خدا بخواه چرا که فقط اوست که مظهر لطف است و حیله ندارد و می تواند تو را به مقصد برساند.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A