خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۶ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۶ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۶ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز دوشنبه 6 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۶ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز این طور به نظرتان می رسد که یک نفر که سطح قدرت و مقامش از شما بالاتر است قصد دارد جلوی رسیدن شما به خواسته هایتان را بگیرد. اما کمی با خودتان صادق باشید، شما همیشه در هنگام مواجه شدن با درهای بسته خودتان را در چنین موقعیتی تصور می کنید. درست است که پیدا کردن یک دشمن فرضی و مقصر دانستن او برای همه مشکلات و شکست ها کار خیلی راحت تری است، اما شما باید نقش خودتان را هم در به وجود آمدن وضعیت موجود مورد بررسی قرار دهید. شاید اگر کمی خوب نگاه کنید ببینید این دشمنی که مورد شماتت قرار می دهید در واقع خود شما هستید! گاهی ما خودمان بزرگ ترین دشمنان خود هستید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز ممکن است درگیر بحث هایی ناخواسته با اطرافیانتان خود شوید و حرف هایتان به جایی کشیده شوند که نه شما و نه طرف مقابلتان از آن لذت خواهید برد. با این حال این صحبت ها ممکن است به احساسات سرکوب شده مجال بروز بدهند و با گفته شدن حقیقت یک دلخوری طولانی مدت که همیشه سعی در پنهان کردن آن داشته اید برای همیشه از بین برود و روابطتان حتی از قبل هم بهتر شوند. گذراندن یک بعدازظهر عاشقانه با شخصی که دوست دارید تا حد زیادی از میزان فشار عاطفی و روانی امروزتان خواهد کاست، پس کارهای غیر ضروری و پیش پا افتاده را از برنامه تان خط زده و این قرار عاشقانه را جایگزین آنها کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

امروز شما با حرف هایتان ممکن است همکارانتان را کمی متعجب کنید. شما می توانید بی آن که کسی را ناراحت کنید خیلی صریح و راحت در مورد همه چیز صحبت کنید. فقط سعی کنید در مورد چیزهایی که می دانید اطرافیانتان دوست ندارند راجع به آنها صحبت کنند چیزی نگویید. امشب یک میهمانی دو نفره به راه بیندازید که مهمان­های آن فقط خودتان و عشقتان هستید. یک غذای خوشمزه بپزید و از لحظه های بودن در کنار هم لذت ببرید و در مورد احساسات خود صحبت کنید. فقط این نکته را به یاد داشته باشید که با توجه به اینکه احساساتتان امروز کمی شدید هستند بهتر است در بیان آنها جانب احتیاط را رعایت کرده و بیش از حد زیاده روی نکنید…

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر


امروز برطرف کردن سوء تفاهمی که بین شما و یکی از دوستان نزدیکتان پیش آمده است را باید در صدر لیست کارهای امروزتان قرار دهید. شاید وقتی سر صحبت را باز می کنید ذهنتان آشفته باشد و ندانید که از کجا باید شرع کنید، اما همین که شروع به حرف زدن کنید کم کم کنترل افکار و حرف هایتان را در دست خواهید گرفت. اگر دیدید طرف مقابلتان دارد مقاومت یا بی محلی می کند زیاد پافشاری نکنید و او را به حال خودش بگذارید. مطمئن باشید که حرف هایتان تأثیری که می خواسته اید را روی او گذاشته اند. امروز قدرت درون خود را نادیده نگیرید و در تصمیم گیری هایتان به آن اعتماد کنید و خیالتان راحت باشد که شما را به راه درستی راهنمایی خواهد کرد.

 


فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

امروز حس ششم شما در رابطه با مسائل مادی خیلی خوب عمل می­کند و با تکیه به حس درونیتان می توانید علاوه بر یافتن راه حلی برای مشکلات خود، راه هایی هم برای افزایش دادن درآمدتان پیدا کنید. شاید در ابتدا نسبت به این ایده هایی که به ذهنتان خطور می کنند اعتماد چندانی نداشته باشید، اما هیچ ضرری ندارد اگر به طور جدی به آنها فکر کنید. اجازه ندهید انتقادهای دیگران شما را به راحتی از میدان به در کنند، مردم همیشه حرفی برای گفتن دارند و اگر بخواهید به حرف های آنها اهمیت بدهید عملا هیچ کاری نباید بکنید. امروز همچنین استعداد جدیدی را در وجود خود کشف خواهید کرد که به کارتان خواهد آمد.

.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

امروز شما هیچ علاقه ای به دست یابی به اطلاعات بیشتر احساس نمی کنید و فکر می کنید همین حالا هم ذهنتان پر شده است از اطلاعات بی ربط و آشفته ای که عملا به کارتان نمی آیند. بهتر است تمام توان و تمرکز خود را روی مشکلی که در محل کارتان پیش آمده است و به کارگیری دانشی که در این رابطه دارید بگذارید و اگر هم می خواهید اطلاعات جدیدی کسب کنید سعی کنید در زمینه ای باشد که به حل این مشکل کمک کند. شما اکنون توانایی فوق العاده ای در وجود خود احساس می کنید که شما را قادر می سازد در هر زمینه ای، از مسائل عاطفی و شخصی گرفته تا حرفه ای و تحصیلی پیشرفت قابل توجهی داشته باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

 

 

فال روز متولدین مهر


امروز شما اصلا حال و حوصله ی اینکه بخواهید با دیگران سر و کله بزنید را ندارید و با اینکه معمولا آدمی نیستید که سراغ بحث و چالش بروید، وای به حال کسی که امروز بخواهد بین شما و چیزی که دوست دارید یا کاری که می خواهید انجام دهید فاصله بیندازد. شما معتقد هستید این موضوع اهمیت کافی دارد که بخواهید برایش بجنگید. شما از آن دسته آدم هایی هستید که دیگران را به ادامه دادن مسیرشان تشویق می کنید و انتظار دارید که آنها هم در مقابل از شما به همین شکل حمایت کنند. خوشبختانه احتمال اینکه در رسیدن به هدفتان موفق باشید بسیار بالا است، اما به این شرط که خودتان را درگیر مسائلی که به شما مربوط نیست نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

فال روز متولدین آبان

شما حاضرید برای دوستانتان هر کاری کرده و حتی به دهان شیر بروید، چون این را می دانید که آنها هم همین کار را به خاطر شما خواهند کرد. شجاعتتان در حال حاضر در سطحی بیشتر از همیشه قرار دارد و این موضوع هم به کمکتان خواهد آمد. امروز برای دیدن پیشرفت در کارهایتان زیاد عجله نکنید، این که شما هیچ نشانی از پیشرفت نمی بینید دلیل آن نیست که یک جا مانده اید، فقط شرایط کیهانی فعلا به گونه ای نیست که بتوانید به میزان پیشرفت خود پی ببرید و باید چند روزی دست نگه دارید. امروز خودتان را برای غافلگیری های بزرگ و کوچک آماده کنید؛ غافلگیری هایی که کوچکترین آنها می تواند دیدن یکی از دوستان قدیمیتان به طور کاملا اتفاقی باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

شما گاهی احساس می کنید با وجود اینکه خودتان دارید با نهایت سرعت و قدرت پیش می روید اما انگار دنیای اطرافتان را روی دور کند گذاشته اند. شاید مقام های بالاتر و رئیستان را در این رابطه مقصر بدانید، اما بهتر است فعلا دست نگه دارید و قضاوتی نکنید و واکنشی هم نشان ندهید. امروز ممکن است یکی از دوستان و اطرافیانتان با یک نفر که از لحاظ قدرت و سطح اجتماعی خیلی از او بالاتر است درگیر شود و شما هم احساساتی شده و بخواهید خودتان را وارد این قضیه کرده و به کمک این شخص بروید. با این حال به نفع خودتان و دوستتان است که خودتان را از این ماجرا کنار کشیده و وقت و انرژیتان را صرف کارهای شخصیتان بکنید…

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

قدرت­ ذهن شما امروز افزایش قابل توجهی پیدا کرده است و به همین دلیل هم بخش زیادی از وقتتان را به مطالعه یا انجام تحقیقات در زمینه های مختلف خواهید گذراند. حس کنجکاوی شما در سطح بالایی قرار دارد و دلتان می خواهد بیشتر در مورد دنیای اطرافتان بدانید. شاید حتی به ادامه تحصیل در زمینه ی جدیدی که به تازگی به آن علاقمند شده اید فکر کنید. امروز شما احساس می کنید مشکلی جدی و بنیادی در محل کارتان وجود دار که باید از پایه و اساس حل شود، اما انجام این کار برایتان به این راحتی ها هم نخواهد بود، زیرا برخی از افرادی که نقشی کلیدی در این روند بازی می کنند حتی حاضر به پذیرش وجود این مشکلات نخواهند بود.

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

شما از جهتی که زندگی حرفه ایتان به تازگی به خود گرفته است اصلا راضی نیستید. با این حال فکر می کنید به نفعتان است با شرایطی که پیش آمده حداقل در حال حاضر مبارزه نکنید، به ویژه اگر ببینید که بقیه ی افراد گروه و همکارانتان در این مورد با شما هم عقیده نیستند.با این حال شما می دانید که در هر شرایطی باید کار درست را انجام داد و حتی اگر فعلا چیزی نگویید هم در سکوت به دنبال راه چاره خواهید بود. همین طور ادامه دهید، خیلی زود نوبت شما فرا خواهد رسید. امروز حس ششم شما خیلی خوب کار می کند، با به کارگیری این توانایی و خواندن اخبار خواهید توانست روش خوبی برای کسب درآمد بیشتر پیدا کنید!

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

در زمینه ی حرفه ای و همچنین در رابطه با فعالیت­های هنر یو خلاقانه ای که دنبال می کنید اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع پروژه های جدیدی که قلبا به آنها ایمان دارید خواهد بود. شاید بتوانید با جستجو در اینترنت و یافتن موارد مشابه در کشورهای مختلف ایده های جدیدی در این رابطه به دست بیاورید. شما امروز خیلی احساساتی تر از همیشه هستید، مخصوصا وقتی پای روابط عاطفی در میان باشد. دلتان می خواهد یک بعدازظهر عاشقانه را با شخصی که دوست دارید بگذرانید و با او در مورد احساسات عمیق خود صحبت کنید. فقط مواظب باشید زیاده روی نکنید تا شیرینی عشقتان دل طرف مقابلتان را نزند

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز یکشنبه ۳۰ دی ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A