خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز دوشنبه ۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز دوشنبه ۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز دوشنبه ۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۸ آذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز دوشنبه 8 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز دوشنبه ۸ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

ظاهر زیبا یکی از بهترین انتقام ها است.اگر در نظر دارید با مشکلات رابطه به هم خورده خود کنار بیایید، بهترین کار این است که به هیچ عنوان افسرده نباشید و ظاهر خود را به بهترین شکل ممکن حفظ کنید. صبح ها زودتر بیدار شوید و ورزش کنید. لباس نو بخرید و به زیبایی خود اهمیت بیشتری بدهید. باید طوری باشید که دوستان و افراد جدید به خود جذب کنید. امروز در زندگی عاطفی شما تغییرات عجیبی صورت خواهد گرفت. امروز در مورد کارهایی که شما و شریک زندگیتان دوست دارد دچار سوبرداشت خواهید شد اما در نتیجه آن احساس آرامش بیشتری پیدا می کنید و کارهایی انجام خواهید داد که رابطه شما را بهتر کند.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

عشق زیباترین هدیه خدا به انسان است و شعله های زیبای آن زندگی تو را روشن ساخته. بدان که هر کسی به این مرحله نخواهد رسید و نامحرمان را راهی در خلوت یار نیست. پس غصه بیهوده مخور و به موقعیتی که داری افتخار کن و از آن استفاده مطلوب ببر و بدان که به دست آوردن هر چیز گرانبهایی سختی و رنج دارد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

با اینکه همیشه دوست دارید وقت خود را بیرون و در میان مردم صرف کنید، اما امشب بهتر است در خانه بمانید و استراحت کنید. اگر می توانید بعدازظهر مرخصی بگیرید و به خانه بروید. کتاب موردعلاقه خود را مطالعه کنید یا در باغ یا پارک نزدیک خانه پیاده روی کنید. گاهی انسان به استراحت و تجدید نیرو نیاز دارد. به همین دلیل همه کارهای خود را به فردا موکول کنید. اگر دنبال رابطه خاصی هستید به طور عجیبی آن را در محل  کار خود خواهید یافت. البته این فرد شاید چندان نرمال نباشد و خیلی متفاوت رفتار کند. این باعث می شود تا رفتارهای عادی و روزمره شما نیز تغییر کند و مسایل جدیدی برای لذت بردن از زندگی بیابید. 

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تلاش بسیار در راه عشق نموده ای و عمر خود را صرف آن کرده ای. هنوز هم به عهد خود پایبندی و طعنه ها و سرزنشهای دیگران در تو بی اثر است. با این حال فکر می کنی هنوز آنچه را که لیاقت اوست انجام نداده ای. نگران نباش تو تلاشت را کرده ای و حتما نتیجه مطلوب را خواهی گرفت.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز با همه وجود احساسات اطرافیان را درک می کنید. البته گاهی هم بسیار برایتان سخت است که رفتارهای دیگران را تحمل کنید. اما امروز این شانس را دارید تا با دیگران همدردی کنید. امروز یکی از دوستان نزدیک و صمیمی با شما درددل خواهد کرد تا کمی سبک شود. با مهربانی و صبر به حرف های او گوش کنید و پیشنهادهای خوب و درست به او بدهید. امروز همه قواعد دوستی و رابطه خود را خواهید شکست. امروز بیشتر از اینکه بخواهید با یار همیشگی خود باشید، ترجیح می دهید دوستی های موقت یا مجازی داشته باشید و همین کار را هم خواهید کرد.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

از نیتی که داری تا زمانی که عملی نشده با کسی حرفی نزن، زیرا دخالت دیگران به ضرر تو تمام می شود. بزودی فرصتهایی در اختیارت قرار می گیرد، از آنها نهایت استفاده را ببر که همیشه شانس به انسان رو نمی کند. با بد و خوب دنیا چاره ای جز سازش نیست، پس با مشکلات بساز زیرا دوران ناخوشی گذراست. درمورد شغل و مسائل کاری اکنون بهترین زمان گسترش فعالیت می باشد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز به طور دایم با تاخیر مواجه خواهید بود. از ترافیک سنگین خیابان ها گرفته تا جلسه ها یا قرارهایی که با تاخیر آغاز می شوند. امروز احساس می کنید به هیچ عنوان کارها و تلاش های شما به نتیجه نمی رسند. اما با خلوص نیت و بی هیچ قضاوتی کارهای خود را انجام دهید تا نتیجه مثبت آن را نیز ببینید. شکلات در بهتر شدن روحیه شما تاثیر خواهد داشت. آشنا شدن با فرد جدید یا برقراری رابطه نو با فردی دیگر می تواند طرز فکر شما نسبت به خودتان را تغییر دهد. این انسان به شما می آموزد که همیشه خود واقعیتان باشید و برای رضایت دیگران خود را فراموش نکنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

اتفاقی در زندگیت روی داده که تو را به شدت غمگین و ناراحت ساخته. از بخت و طالع خود گله مندی. اتفاقی است که افتاده و حسرت آن را خوردن بی فایده است. اما بدان که هیچ کس به فردای خود واقف نیست و هر آنچه خدا بخواهد اتفاق خواهد افتاد. پس به او توکل کن. با تواناییهایی که خودت هم از آن باخبری و در وجودت نهفته است زندگیت را دوباره بساز که فردایت روشن است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

حبابی که مدت های طولانی است در آن زندگی می کنید، سرانجام امروز می ترکد. احتمالا دچار ناامیدی واقعی می شوید اما اجازه ندهید این حالت برای مدت طولانی ادامه داشته باشد و همه زندگی شما را در اختیار خود بگیرد. برای آینده خود برنامه ریزی کنید و برای تحقق رویاهای بزرگ، تلاش کنید. این را همیشه با خود تکرار کنید که روزهای شادی و تفریح را می توان دوباره به وجود آورد و به همین دلیل، برای آینده ای بهتر و شادتر برنامه ریزی و تلاش کنید. امروز نوع رابطه خود را تغییر می دهید. اگر همیشه جذب شخصیت های خاصی از مردم می شوید، سعی نکنید به یک باره موضع خود را عوض کنید. اگر فردی را ملاقات کرده اید که به نظرتان ارزش آشنایی دارد، سریع وارد رابطه نشوید و مدتی را فقط دوست های ساده برای هم باشید تا بیشتر یکدیگر را بشناسید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

به زودی کسی که به او به شدت علاقمندی و انتظارش را می کشی خواهد آمد اما تو هنوز هم خود را گول می زنی و در حالیکه می دانی تمام فکر و اندیشه ات اوست، باز هم عشق او را انکار می کنی. بدان که با بازگشت او زندگی دوباره به تو روی خواهد کرد. هرچند فرصتهای بسیاری را از دست داده ای، ولی بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز بیشتر تمایل دارید درونگرا باشید تا برون گرا. شاید تصمیم درستی باشد زیرا دنیای بیرونی امروز شما چندان هم جالب و هیجان انگیز نیست. هیچ چیز درست پیش نمی رود. با هرکسی تماس برقرار کنید جواب شما را نمی دهد و خودش هم زنگ نمی زند. امروز به شدت احساس بی فایده بودن دارید. اما این مسایل را به دل نگیرید. همه این احساسات موقتی هستند و بهتر است فراموش کنید. برای خارج شدن از این فاز، کارهای جالب برای خود انجام دهید. اگر همیشه عادت داشته اید در رابطه عاطفی خود مراتب احتیاط را رعایت کنید، امروز این شهامت را خواهید داشت تا خجالت و کمرویی را کنار بگذارید و خود واقعیتان باشید. چیزی که بیش از همه شما را هیجان زده می کند این است که بالاخره دست از نگرانی بر می دارید و ظاهر و لباس و چهره تان اینقدر مهم نیست که موجب استرس شما بشود.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتها به امید رسیدن به روز وصال انتظار کشیده ای. درد دوری و فراق، تاب و تحملت را به نهایت رسانده و تو را از همه چیز خسته کرده است. زندگیت بی سامان و خودت ویران شده ای، اما بدان آنکه شوق طلب در سر دارد به این سادگی از میدان به در نخواهد رفت و با تمام قدرت پابرجا خواهد ایستاد.

مطلب مشابه :   فال امروز یکشنبه 15 آذر 94 | فال روزانه + فال حافظ

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز مسایل مالی بسیار پررنگ خواهند شد. واقعیت این است که درآمد و پس انداز مالی شما آن قدر نیست که انتظار دارید. اما سعی کنید مشکلات خود را در درجه دوم اهمیت قرار دهید زیرا دلیلی وجود ندارد این ناراحتی ها بر رابطه شما با دوستان یا اعضای خانواده تاثیر منفی بگذارد. در صورت نیاز در این مسیر از دوستان کمک بطلبید. امروز این فرصت را دارید تا با انواع آدم های مختلف در ارتباط باشید. این مجموعه افراد، تاثیر بسیاری روی شما می گذارند و در میان آنها به فردی علاقه مند خواهید شد که خودتان هم تعجب می کنید. به جای اینکه همیشه سعی دارید به میل دیگران رفتار کنید، کمی خودتان باشید. 

فال حافظ امروز متولدین مهر :

اکنون که قصد انجام کار و فعالیت جدیدی را داری راهی را انتخاب کن که از آن نفعی به تو و دیگران برسد و علاوه بر سود مادی، نفع معنوی نیز همراه داشته باشد. تنها به فکر مادیات نباش که در لباس درویشی هم می توان خوشبخت و سعادتمند زندگی کرد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

اگر فعالیت بدنی زیادی دارید بد نیست کمی به خود استراحت دهید. در زمان کنونی، بدن شما به استراحت و کمی آرامش نیاز دارد. خوب است امروز جلوی تلویزیون دراز بکشید و یک کاسه پر پاپ‌کورن کاراملی میل و برنامه مورد علاقه خود را تماشا کنید. این استراحت زیاد باعث می شود تا احساس کنید نیروی دوباره یافته اید و با ذهن باز و بدن کامل ورزیده به کارهای روزانه خود بازخواهید گشت. در مورد رابطه رمانتیک نیز، شاید خودتان هم خسته شده باشید از اینکه همیشه خودِ واقعیتان را مخفی می کنید و ظاهری سرد و بی روح را به دیگران نمایش می دهید. اما این را بدانید مردم انسان های شاد و خونگرم را دوست دارند. بنابراین این ظاهر بیهوده ای که از خود ساخته اید را کنار بگذارید تا عشق واقعی زندگی خود را بیابید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دل در گرو کسی نهاده ای که هواخواهان بسیار دارد و این موضوع تو را دچار تردید نموده و نمی دانی که آیا او هم به کسی علاقمند هست یا نه؟ و این باعث شده که در ابراز علاقه خود نسبت به او دچار تردید شوی. توصیه می شود راز خود را با او در میان بگذاری که او تو را به دیگران ترجیح خواهد داد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز به معنای واقعی دوست دارید استراحت کنید.  در چند روز گذشته زیاد کار کرده اید و نیاز دارید یک روز را استراحت کنید و به خود برسید. مثلا می توانید سینما بروید یا با یکی از دوستان خود برای رفتن به رستوران برنامه ریزی کنید. امروز از همه تلاش های چند روز گذشته خود نهایت استفاده را ببرید و برای خود مهمانی یک نفره بگیرید. از نظر عاطفی نیز امروز به هیچ وجه دوست ندارید آزادی های خود را با برقراری ارتباط با جنس مخالف، محدود کنید. اگر در حال حاضر درگیر یک رابطه هستید، امروز به او نشان می دهید که همیشه یک انسان آزاد بوده اید و یک انسان آزاد هم باقی خواهید ماند. هیچ فردی نمی تواند مالک شما باشد. البته این حرف ها را با مهربانی بیان کنید تا باعث ایجاد کدورت نشود. 

فال حافظ امروز متولدین آذر :

به شدت مشتاق انجام نیتی هستی که در سر داری. گرچه از خیلی جهات هنوز آمادگی انجام آن را نداری، ولی به آتیه آن امیدواری. به سرزنش های دیگران توجهی نکن و بدان عشق موهبتی الهی است که در فطرت انسانها نهاده شده. برای انجام این نیت باید سفری انجام دهی و همتی والا داشته باشی تا به آرزوهای خود برسی. فرصت را از دست نده و اقدام کن، انشاءالله خیر است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

گل یا گیاه باعث شادابی روحیه و فضای خانه شما می شود. امروز احساس می کنید وسایل خانه تا حدی نخ نما و کهنه شده اند. به همین منظور با چند ترفند ساده و با وسایل موجود، می توانید ظاهر خانه را تغییر دهید. گلدان های زیبای طبیعی در کنار پنجره بگذارید و تاثیر آن در روحیه خود را به خوبی احساس کنید. نامزدتان دیگر به شما اجازه نمی دهد تا  امشب هم در خانه بمانید و به زور شما را بیرون می برد تا لحظه های شادی در کنار یکدیگر داشته باشید. تجربه های تلخی در گذشته داشته اید، آنها را کنار بگذارید و سعی کنید به روشی جدید زندگی کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

مدتهاست از کسی که دوستش داری جدا شده ای و برای بازگرداندن او حاضری جان خود را هم فدا کنی. آرزومند بازگشت او هستی چون می دانی که با او به اوج سعادت می رسی. ولی بدان که او از حال تو غافل است و اگر علاقه تو را نسبت به خود بداند، به سویت باز می گردد. پس به خود جرات بده و با او صحبت کن که کارها درست می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز حالت معنوی زیادی دارید. رویاهای شما بسیار زنده هستند و در تلاش هستید تا حرف های خاص و مهمی را بیان کنید. به شدت نیاز به سفر را در خود احساس می کنید و دوست دارید برای آشنایی با فرهنگ های دیگر به شهر یا کشورهای دیگر سفر کنید. البته در حال حاضر، این سفر چندان کاربردی نیست و می توانید برای علاقه مندی های خود در اینترنت جست‌وجو و اطلاعات موردنیاز را پیدا کنید. از نظر احساسی نیز تصور می کنید همه چیز بسیار عجیب پیش می رود. همه مردم به شدت جذب و شیفته شما می شوند. اگر به دنبال یافتن عشق جدید هستید، مطمئن باشید امروز نیمه گمشده خود را ملاقات خواهید کرد و از این امر بسیار هیجان زده می شوید.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

برای بدست آوردن کسی که دوستش داری تلاش بسیار زیادی کرده ای. سعی کرده ای آنقدر به او محبت کنی تا رسم مهر و وفاداری را به او بیاموزی، اما باید بدانی که او انسانی است که قدر مهر و محبت را نمی داند پس بیهوده تلاش مکن و به دنبال کسی باش که قدر تو و محبتهایت را بداند. بیهوده عمر خود را مصروف او مکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

بسیار مهم است که امروز با مشکلات خود رودررو شوید. فرد مهمی که همیشه کارهای زیادی برای شما انجام می داد، امروز  هیچ تلاشی برای شما انجام نخواهد داد. این روند چندان برایتان خوشایند نیست. اما اجازه ندهید این مسایل شما را در خود فرو ببرند و از زندگی عادی باز بمانید. خودتان را مجبور کنید تا با دیگران در ارتباط باشید. ترجیحا امروز به هیچ وجه عاشق نشوید و هیچ رابطه رمانتیک جدیدی را نیز آغاز نکنید. شاید فردی به نظرتان بسیار جذاب و دوست داشتنی باشد، اما فعلا فقط با او دوست باشید تا بتوانید او را بهتر بشناسید و اگر واقعا فرد موردعلاقه تان بود، رابطه عمیق با او برقرار کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

در زندگی گذشته خود ندانم کاری های بسیاری کرده ای که اکنون که به گذشته نگاه می کنی حتی خودت هم علت کارهایت را نمی فهمی. درست است که تاکنون هیچ سودی از عمر نبرده ای ولی اکنون که خداوند فرصت دیگری در اختیارت قرار داده با توکل به او و از سر صدق نیت از نو شروع کن که گذشته ات نیز جبران خواهد شد.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال حافظ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE