خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

.

فال امروز سه شنبه 12 اردیبهشت 96 | فال روزانه ، فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه ، فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

احتمال این که امروز دیر به سر کار برسید زیاد است، اما نگران نباشید این یک بار مشکلی به وجود نخواهد آورد اما اگر بی نظمی هایتان تکرار شود برایتان دردسرساز خواهد شد. آنچه امروز در اطراف تان اتفاق می افتد از کنترل تان خارج است. بهتر است به جای مقابله با آنها خودتان را به جریان بسپارید تا شما را به هر کجا که می خواهد ببرد. فقط کافی است که آرامش تان را حفظ کنید. همنشینی با شریک زندگی تان در این شرایط آرامش را به شما باز خواهد داد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتهاست به دنبال کسی هستید که بین شما و او واسطه شود و حرف دل شما را نزد او بازگو نماید. بهترین واسطه خود شما هستید. بهتر است شخصا و صادقانه حرف دل خود را بازگو نمایی. در این راه پرنشیب و فراز پند و اندرز بزرگان و تجربیات آنها می تواند بسیار موثر واقع شود.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

  شما برنامه های زیادی در سر دارید اما خیالپردازی بیش از حد تمرکز شما را از بین برده است. اگر نمی توانید همین حالا به آرزوهایتان برسید نگران نشوید. زمان آن که برسد، شما هم به هدف تان خواهید رسید فقط کافی است که صبر کنید. محل کارتان را با عکس ها و جمله های محرک پر کنید. سعی کنید انگیزه تان را بالا ببرید تا سرعت پیشرفت تان بالا رود. اگر دوستان تان از شما خواستند که با آنها خوش بگذرانید، فعلا جواب رد دهید. بعد از اتمام کارهایتان به خوبی استراحت خواهید کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

نیتی در دل داری، اگر می خواهی به این آرزو برسی در اولین مرحله باید صبور باشی. و دیگر اینکه اگر کاری از دستت بر می آید برای نیازمندان انجام ده و با اطرافیان خود خوش خلق باش. اگر دست تو چراغی بر تیرگی شب کسی روشن کند خدا نیز نور لطف خود را بر تو ارزانی خواهد داشت و تو را به نیتت خواهد رساند.

فال روز متولدین خرداد

 امروز علاقه ای به شرکت در فعالیت های اجتماعی ندارید و ترجیح می دهید که در تنهایی سرتان به کار خودتان باشد. تعهدات زیادی دارید که ذهن شما را درگیر کرده است اما یادتان باشد که کمی استرس لازم است. در انتهای روز خبری می شنوید که اصلا انتظارش را نداشته اید و همین موضوع کمی کار شما را جلوتر می اندازد. در رابطه عاطفی، وقت آن است که جدی تر عمل کنید. در غیر این صورت روابط تان رفته رفته سردتر خواهد شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

فال روز متولدین تیر

زمان آن است که لیستی از کارهایی را که می خواهید انجام دهید، یادداشت کنید. از هدف های بزرگ گرفته تا کارهای کوچکی مانند پرداخت قبض ها. با این کار بسیاری از مشغله های ذهنی تان کاهش می یابد. این روزها از اطرافیان تان غافل بوده اید به همین دلیل آنها کمی از شما دلگیرند. اگر چه گاهی بیان احساسات درونی برای دیگران سخت است اما شما اکنون زمان آن است که به آنها بگویید چقدر برایتان عزیزند. در اولین فرصت سعی کنید که نبودن هایتان را جبران کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به تازگی خطری جدی از سرت گذشته است. شاکر خدا باش که باز هم می توانی زندگی کنی و از زیباییهای زندگی لذت ببری. سعی کن شاد زندگی کنی و راه خطا نپیمایی. زمان رسیدن به آرزوهاست، کوتاهی نکن که وقت از دست می رود.

 فال روز متولدین مرداد

امروز کمی نگران به نظر می رسید از این جهت که فکرتان نه تنها درگیر گذشته، بلکه آینده نیز است. برای آرامش سعی کنید که ذهن تان را خالی کنید، یک نفس عمیق بکشید. در مرحله بعدی باید سعی کنید که اولویت های زندگی تان را شناسایی کنید. سپس تمام تلاش تان را به کار گیرید و طبق برنامه ریزی های قبلی پیش روید. تجربیات گذشته می تواند چون ابزاری به کمک تان آید نه این که مانعی بر سر راهتان شود. ترس هایتان را دور بریزید و با جسارت عمل کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

خداوند فرصتی بسیار نیکو در اختیار تو قرار داده بود که به هر دلیل آن را از دست دادی و اکنون غصه آن را می خوری و همه کسانی هم که تو را می شناسند بابت فرصت از دست رفته تو را سرزنش می کنند. با اینحال بهتر است مایوس نشوی و از راه خود باز نگردی که همیشه فرصت جبران هست.

فال روز متولدین شهریور

امروز خبرهای خوبی در مورد مسائل مالی به شما می رسد و آنقدر از شنیدن آن خوشحال می شوید که در یک لحظه هزار فکر برای خرج کردن آن به سرتان می زند. اما اگر مراقب نباشید تمام آنها را بر باد خواهید داد. بهتر است که نیمی از آن را برای مخارج اصلی و ضروری کنار بگذارید و نیمی دیگر را برای اهداف بلند مدت تان ذخیره کنید. از آنجا که دیگران نیز در این شادی نقش دارند، با خرید هدیه ای از آنها تشکر کنید. به زودی به یک میهمانی دعوت می شوید که پیشنهادهای زیادی به شما خواهد شد. آن را از دست ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

 

فال روز متولدین مهر

از این که امروز انقدر خلاق شده اید، متعجب اید. به عنوان مثال می توانید به کمک یک خمیر دندان نقاشی کنید یا حتی یک بیت شعر بگویید. در هر صورت این کار شما را به هیجان وا می دارد. این روحیه را در کارتان نیز حفظ کنید، مطمئنا پاداش آن را به زودی زود دریافت خواهید کرد. امروز یکی از افرادی که با او از طریق تلفن یا اینترنت در ارتباط بوده اید را برای اولین بار ملاقات می کنید. استرس شما طبیعی است اما سعی کنید که آن را نشان ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مدتی است به درد هجران گرفتاری و به شدت نگران آن یار سفر کرده. نگرانی تو بی مورد است، او باز خواهد گشت. به پشتوانه های نامطمئن دنیا تکیه مکن و اگر زندگی فرصت دوباره ای در اختیارت گذاشت از آن استفاده مطلوب کن و از سوءاستفاده کردن از امکاناتی که در اختیارت قرار می گیرد، بپرهیز. حرفهایی از قول تو به کسی که دوستش داری گفته شده، هرچه زودتر حقیقت را برای او بیان کن قبل از آنکه اسباب دردسر شود.

 

فال روز متولدین آبان

میان تعهدات و علاقه تان قرار گرفته اید و نمی دانید که کدام را انتخاب کنید. اگر باهوش باشید می توانید راهی را بروید که هر دو خشنود باشند. این روزها مدام بهانه می گیرید که چرا زحمت هایتان زیاد و نتیجهه ای که می گیرید کم است اما نگران نباشید زیرا به زودی به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. هر کسی به استراحت و خوشگذرانی احتیاج دارد، اعتیاد به کار عواقب خوبی را برایتان به همراه نخواهد داشت. یک مسافرت کوتاه در آخر هفته، به خصوص با دوستان، حال تان را سر جایش می آورد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

 

فال روز متولدین آذر

.

شما باید به خودتان افتخار کنید زیرا زمانی که کاری را آغاز می کنید، به بهترین نحو آنها را پیش می برید. بنابراین اگر کاری که می خواهید به میل شما پیش نمی رود، خودتان را سرزنش نکنید، حتما حکمت تان بوده زیرا شما تمام تلاش تان را کرده اید. این روزها کمی بیشتر به فکر مسائل مالی باشید در غیر این صورت مجبورید که دور خیلی از علاقمندی هایتان را خط بکشید. دوستی خبر خوبی برایتان دارد، خودتان را برای یک شادی بزرگ آماده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در دام عشقی اسیری و فکر می کنی به هیچ عنوان نمی توانی از آن بگذری. گرچه این کار در ابتدا به نظرت ساده و آسان می آمد ولی حالا مشکلات از هر طرف به تو روی کرده اند. به خاطر داشته باش که هر گل خندانی قابل اعتماد نیست. قبل از آنکه بیش از این اسیر او شوی او را امتحان کن و وفاداریش را بسنج. نیتی در دل داری. هرچه زودتر آن را عملی کن زیرا تأخیر در انجام این نیت برایت پشیمانی به بار خواهد آورد.
 

فال روز متولدین دی

امروز پر از شور و اشتیاق هستید. زندگی شخصی و کاری تان به خوبی پیش می رود و دلیلی برای ناراحتی نمی بینید. تنها نگرانی تان مسئولیت بیش از اندازه است. مطمئنا بار زیادی روی دوش تان است اما شما توانایی انجام تمام آنها را دارید. خودتان را دست کم نگیرید تا دیگران نیز چون شما بیاندیشند. امروز بحث کردن با شریک زندگی تان عاقلانه نیست به این دلیل که هر دوی شما خسته اید و ذهن تان آمادگی بحث های جدی را ندارد. این کار را به روز دیگری موکول کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

معامله با خداوند بهترین معاملات است. تو به خلق خدا یاری برسان تا خدا تو را در کلیه امور زندگیت یاری دهد. رفتار دیگران با ما در واقع انعکاس رفتار خود ماست. چنانچه با دیگران از روی مهر و وفا رفتار کنیم آنها نیز با ما رفتاری مشابه خواهند داشت. در کلیه امور به خدا توکل کن که قادر مطلق است نه به بنده خدا که در مقابل خدا ناتوان و عاجز است.

 

فال روز متولدین بهمن

 توانایی ذهن شما به خصوص در مورد مسائل مذهبی و سیاسی به خوبی کار می کند. شما می توانید در بحث هایتان دیگران را شکست دهید اما از این کار اجتناب کنید زیرا هر کسی اعتقادات خاص خود را دارد که محترم است. بهتر است به جای این که دیگران را تغییر دهید، زاویه دیدتان را برای خودتان نگه دارید. شاید تا به حال به آن دقت نکرده بودید اما لحن گفتار تاثیر زیادی بر روابط تان دارد. به عنوان مثال اگر رابطه عاطفی شما دچار مشکل شده است، لحن تان را ملایم تر کنید، آنوقت معجزه آن را خواهید دید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به دنبال یک خیال خام قصد ترک وطن خود را داری. کمی عاقلانه تر فکر کن و به عاقبت کار خود بیندیش و بدان کاری که قصد انجامش را داری عاقبت خوشی ندارد و فرجام آن جز پشیمانی و غم چیزی نخواهد بود. با اندکی دوراندیشی و تفکر می توانی بهترین راه را انتخاب کنی و از رقبا و دشمنان خود پیشی بگیری.

 

فال روز متولدین اسفند

دوستی نزد شما می آید و طلب پولی می کند، به جای این که مثل همیشه پاسخ مثبت دهید، خوب فکر کنید. به جای قرض دادن این بار پیشنهاد دیگری به او دهید، به عنوان مثال کاری به او پیشنهاد کنید که بتواند از آن کسب درامد کند. با این کار تاثیر مثبت بلند مدتی روی زندگی او خواهید گذاشت. اگر چه هم شما و هم شریک زندگی تان روزهای شلوغی دارید اما نباید از خودتان غافل شوید. تماشای یک فیلم در سینما یا خوردن شام در رستوران مورد علاقه تان، شرایط را برایتان آرام تر خواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A