خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال روزانه سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال روزانه سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال روزانه سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال روزانه سه شنبه 13 تیر 1396 | فال روزانه + فال حافظ
فال روزانه سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز از طریق تلفن خبر خوشی به شما می رسد که انتظارش را نداشته اید. این خبر بخشی از زندگی شما را دگرگون خواهد کرد. اگر دوست دارید که تمام زندگی تان را از نو بسازید، باید از این فرصت استفاده کنید و باقی درهای بسته را نیز باز کنید. سر موضوعی دو به شک هستید. دلتان یک طرف است و نظرات اطرافیان در سمت دیگر. برای این که بهترین تصمیم را بگیرید به حرف های دیگران با دقت گوش دهید، سپس آنچه دلتان می گوید را انتخاب کنید. در این صورت هیچگاه از انتخاب تان پشیمان نخواهید شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی..

 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

بهتر است که امروز تنها نمانید. شما اکنون احتیاج به فردی دارید که کنارتان بنشیند و با شما خیالپردازی کند تا حالتان کمی بهتر شود. پس از با اعتمادترین فرد زندگی تان بخواهید که امروز شما را همراهی کند. هفته آینده برای شما اتفاقات متفاوتی خواهد افتاد که زندگی تان، به خصوص زندگی عاطفی تان، را دگرگون می کند. از همین امروز جرقه هایی در محیط کارتان زده خواهد شد که فرصت های تازه ای را برایتان می گشاید. تا جای ممکن از آنها نهایت استفاده را بکنید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتی است خود را به خاطر نیت و آرزویی که در سر داری سرزنش و ملامت می کنی، اما هرچه تلاش می کنی این نیت از سرت بیرون نمی رود. باید بدانی چون تو در این راه بسیارند و تنها تو نیستی که جاذبه های این فکر به زنجیرت کشیده، بلکه این راه رهروان بسیاری دارد. تردید را از دل خود بیرون کن و اکنون که بی اراده گام اول را برداشته ای، تا پایان راه ثابت قدم و استوار بمان که پیروزی با توست.

 

فال روز متولدین خرداد

 امروز یکی از اقوام تان را ملاقات می کنید. او می خواهد که از شما برای کاری به نفع خودش استفاده کند، به همین دلیل مراقب باشید. قبول کردن درخواست او استرس زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت. پس قبل از هر جوابی به او، خوب فکر کنید. فرصت های زیادی در مقابل شما قرار دارد، اما شما چشم هایتان را بسته اید. کافی است دست تان را دراز کنید تا به مراد دلتان برسید. فردی در محیط کار مراقب رفتارهای شماست، سعی کنید که سرتان توی کار خودتان باشد تا نتواند به ضرر شما کاری کند…

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کسان بسیاری در زندگیت وجود دارند که سعی می کنند تو را وادار کنند از عشقی که در دل داری صرف نظر کنی، اما تو راضی به ترک عشق خود نمی شوی. از مال دنیا و موقعیت های اجتماعی خود در راه این عشق گذشته ای و مصمم و پابرجا ایستاده ای. بدان که بزودی لطف خدا از هر نظر شامل حال تو می گردد.

 

فال روز متولدین تیر


شما فردی هستید که به جای فکر کردن به خود، اول به دیگران می اندیشید. به بیان دیگر عادت دارید که خودتان را برای اطرافیان تان فدا کنید اما امروز همه چیز متفاوت است. در واقع، آنچه برای شما اهمیت دارد در درجه اول خودتان هستید و همین موضوع به شما حس آزادی داده است. بهتر است که این حس را در خودتان نگه دارید تا زندگی شادتری را تجربه کنید. دوستی نزد شما می آید و پیشنهادی برایتان دارد. اگر آن را قبول کنید به نفع تان است.

 

. .فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دل به مهرویی سپرده ای و همه تو را به این خاطر مورد سرزنش و پند قرار می دهند ولی گوش دل تو به این حرفها بدهکار نیست. زیرا او کسی است که لیاقت عشق تو را دارد و تو نیز حاضری به خاطر او دست به هر کاری بزنی. گرچه راهت بسیار مشکل است ولی به امید خدا روزی او را به دست خواهی آورد و او قدر زحمات تو را خواهد دانست.

 

 فال روز متولدین مرداد

 تا به حال فردی را الگوی خود قرار داده اید؟ امروز این موضوع برعکس می شود. یعنی این شمایید که الگوی دیگران خواهید بود. مردم برای مشورت نزد شما می آیند و از شما درخواست کمک می کنند. شما نیز به سادگی راه حل های مناسب را ارائه خواهید داد بنابراین خودتان را هیچوقت دست کم نگیرید. امروز جهان متعلق به شماست. حتی یکی از آرزوهای کوچک تان که مدت هاست گره در کارش افتاده، به دست فردی باز می شود. وقت آن است برای خود جشن کوچکی به پا کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زندگی بی عشق تنها زنده بودن است و هر کسی که عشقی در سر ندارد زندگی هم ندارد. از خوشیهای زندگی لذت ببر. به پند و نصایح بزرگان گوش جان بسپار که برایت سودآور و بی ضرر است. فکر زیاده طلبی مال دنیا را از سر بیرون کن که مال هر قدر زیاد هم که باشد، تمام شدنی است. قصه گنج قارون بهترین گواه بر این مدعاست.

 

فال روز متولدین شهریور

امروز همه چیز خوب و آرام است اما این شمایید که استرس و هیجان ایجاد می کنید. بهتر است که خودتان را با فضا هماهنگ و از موضوعاتی که ارزش بحث ندارند، نیز خودداری کنید. شما فرد بسیار صادقی هستید به حدی که دیگران نیز از این خصوصیت شما متعجب می شوند. شاید گاهی از اینهمه صداقتی که به خرج می دهید پشیمان شوید اما در نهایت نتیجه مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عمری را به کسب مال و ثروت صرف کرده ای بی آنکه هیچ بهره ای از روزهای خوش زندگی بگیری ولی بدان که زندگی برای آنکه از اندوخته هایت لذت ببری به تو فرصتی نخواهد داد. پیش از آنکه دیر شود از آنچه با رنج و زحمت بدست آورده ای کام دل بگیر که هیچ چیز ابدی و ماندنی نخواهد بود.

 

 

فال روز متولدین مهر


امروز مجبور می شوید که برخی از قوانین قلب تان را بشکنید. شما از وظیفه ای که به عهده دارید به خوبی آگاهید اما اکنون زمانی است که باید خودتان را هماهنگ با دیگران کنید. اگر چه این موضوع شما را نگران می کند اما مطمئن باشید که سرنوشت بهتری در انتظارتان خواهد بود. اگر احساسی پنهان در درون خود دارید، هر چه سریع تر آن را با فردی قابل اعتماد در میان بگذارید. شاید زمان آن است که از مشورت دیگران کمک بگیرید تا اتفاقات بهتری برایتان رخ دهد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی وارسته و پاکدل هستی. نسبت به دنیا، زمانه و اتفاقات پیرامونت بی اعتنایی و هیچ چیز در دنیا برایت اهمیت آنچنانی ندارد. در خود فرو رفته ای و دور خود را دیواری از تنهایی کشیده ای و از مردم زمانه بیمناکی. پا از حصار خود بیرون بگذار. از آزار دیگران بپرهیز و از دامهای سر راهت به خدا پناه ببر و اگر به تازگی جرقه های عشق در دلت روشن شده در انتخاب، دقت بسیار کن که دل به هر خار و خسی سپردن در شأن تو نیست.

 

فال روز متولدین آبان

زندگی شما پر از افرادی است که علاقه زیادی به برقراری ارتباط با آنها ندارید. شما فردی ایده آلیست هستید و دوست ندارید که لحظه ای شبیه آنها باشید. برعکس، دوست دارید که افراد خاص را ملاقات کنید و از آنها چیزهای جدید یاد بگیرید. شاید برای رسیدن به خواسته دلتان باید دورتان را خلوت تر کنید. آنوقت فضا برای افراد جدید و اتفاقات خوب باز خواهد شد. به زودی در محیط کار فرصتی برایتان فراهم می شود که بهتر است خودتان را به خوبی در آن نشان دهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

چنان در دام عشق اسیری که فریاد همه را درآورده ای. بی تاب و تحمل گشته ای و بیقراری می کنی اما اگر چشم کامیابی و موفقیت داری باید صبر و شکیبایی داشته باشی، چرا که به زودی اوضاع بر وفق مرادت خواهد شد. پس خود را از تعلقات دست و پاگیر و وابستگی های بیهوده آزاد کن و خود را مهیای شاهد پیروزی گردان که در راه است.

 

 

فال روز متولدین آذر

شما پیش خودتان فکر می کنید که همه چیز می دانید، به همین دلیل از مشورت با دیگران سر باز می زنید. اما یادتان باشد که هیچ انسانی کامل نیست. شاید شما توانایی های زیادی داشته باشید اما گفتگو با دیگران زاویه دیدهای جدیدی به شما می دهد. امروز همان روزی است که باید تا حد ممکن با دیگران مشورت کنید و از آنها ایده بگیرید. در همین رفت و آمدها با فردی آشنا می شوید. اگر چه برای اولین بار است که او را می بینید اما دوستی پایداری بین تان برقرار می شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نیتی در سر داری که بهتر است از انجام آن صرف نظر نمایی، چرا که انجام این نیت برای تو جز غم و اندوه به ارمغان نخواهد آورد و هرگز نخواهی توانست به مراد خود برسی. پس بهتر است بیش از این در این کار اصرار نکنی و روش بهتری را به کار گیری.

 

فال روز متولدین دی

همه می دانند که شما فرد قدرتمندی هستید. شما نه تنها توانایی بلکه اراده و انگیزه بالایی دارید طوری که هر مانعی را می توانید از جلو رویتان بردارید. حتی دیگران نیز از کمک های شما به مراتب استفاده می کنند. حال زمانی است که این توانایی را برای پیشرفت در کار حرفه ای تان به کار گیرید و خوش بدرخشید. بین شما و یکی از دوستان تان درگیری پیش آمده که بهتر است هر چه زودتر برای حل آن پا پیش بگذارید و گرنه پیچیده تر از قبل خواهد شد.

فال حافظ امروز متولدین دی :

تمام وجودت از عشق به معشوقی آکنده است و در فکر و اندیشه ات جایی برای هیچ کس جز او نیست. گویا این عشق با جانت درآمیخته. اما بدان که در راه عشق همیشه مشکلاتی وجود دارد که با صبر و شکیبایی حل خواهد شد. پس بجای بی قراری، شکیبایی به خرج بده که نیکوترین کارها در رسیدن به مقصود است.

 

 

فال روز متولدین بهمن

مسئولیت های خانوادگی زیادی روی سرتان ریخته که همه وقت تان را گرفته است. اگر چه از سنگینی باری که بر دوش تان است خسته شده اید اما در نهایت خواهید دید که چقدر برای دیگران ارزشمند خواهید بود. این روزها بهتر است که از هیجانات اطراف تان دور باشید. سوتفاهم هایی پیش آمده که اگر شما هم خودتان را قاطی کنید، پای شما هم گیر می شود. بنابراین بهترین کار دور ماندن و سکوت کردن است.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

 

فال روز متولدین اسفند

شما فرد قدرتمندی هستید. از چیزهای ناشناخته نمی ترسید و قدرت ریسک پذیری بالایی دارید. دوست دارید که زندگی و فرهنگ های جدید را تجربه کنید و حتی از ایجاد تغییرات در زندگی تان نیز لذت می برید. امروز اتفاقی غیر منتظره برایتان می افتد که راضی تان خواهد کرد و زندگی تان را همانطور که خود می خواهید، به سمت دیگری سوق خواهد داد. پس خودتان را برای یک زندگی ایده آل و هیجان انگیز آماده کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اگر از دستت کاری برای کسی بر می آید هرگز کوتاهی نکن تا خدا نیز تو را در کارهایت یاری نماید. بیماری تو بیماری جسم نیست، روحت آزرده شده است. بهترین تجویز برای تو این است که زندگی را آسان بگیری، غم و غصه ها را کوچک ببینی و سعی کنی از شادی های زندگی هرچند هم که اندک باشد لذت ببری تا از این حالت کسالت و خمودگی خارج شوی.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A