خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز سه شنبه 14 آذر 96 | فال روزانه
فال امروز سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶ | فال روزانه

 

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز دچار نوعی شیدایی زودگذر می شوید که شما را از بقیه دور نگه می دارد. شاید دوست داشته باشید همه کارها را بسیار آهسته و سرحوصله انجام دهید اما انرژی امروز اجازه هیچ نوع تاخیر و تردیدی را به شما نمی دهد. بهترین زمان برای بیرون رفتن و یافتن دوستان جدید، امروز است. خوش اخلاق و انعطاف پذیر باشید تا روز خوبی در پیش داشته باشید. امروز این فرصت را دارید تا فرد موردعلاقه خود را بهتر بشناسید. ابتدا از خود می پرسید دلیل اینکه با او دوست هستید، چیست. البته دلیل آن این نیست که از این رابطه رضایت ندارید، بلکه می خواهید بدانید در آخر به کجا خواهد رسید.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 

روز بسیار خوبی در پیش دارید. امروز اطرافیان بیش از همیشه طرز فکر مشابه شما دارند این حس خوبی به شما می دهد. شاید دوست داشته باشید همه کارهای خود را به درستی و با نظم به انجام برسانید. بر کارهای خود کنترل داشته باشید و واقع‌گرا باشید. با لبخند و مهربانی می توانید دیگران را به سمت خود جذب کنید. اگر در چند وقت اخیر حس مالکیت به نامزد خود داشته اید، باید انتظار هر نوع واکنشی را از او داشته باشید. اگر مدام با او برای انجام هرکاری مخالفت کنید، نمی تواند این محدودیت را تحمل کند. بهتر است او را آزاد بگذارید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

امروز برای بیرون رفتن و معاشرت با انسان های جدید، بسیار عالی به نظر می رسد. با افرادی که فاز فکری مشابه شما دارند، هم صحبت شوید و نظرات خود را درباره موضوع های مختلف با آنها در میان بگذارید. در مقابل، شنونده خوبی هم باشید تا اطلاعات ارزشمندی از آنها دریافت کنید. البته خیلی بحث های جدی و فلسفی نکنید زیرا امروز بیشتر مردم حوصله این موضوعات عمیق را ندارند. امروز هنگام صحبت با نامزد خود، با سیاست زیاد از واژه ها استفاده می کنید و این باعث جذب او می شود. اگر مجرد هستید، امروز این فرصت را دارید تا با فرد موردعلاقه خود آشنا شوید و در کنار او احساس آرامش داشته باشید.

 

 

فال روز متولدین تیر

 

امروز این انرژی را دارید تا اطرافیان را خوشحال کنید. بنابراین، از آن استفاده کنید و موجبات خرسندی عشق یا اعضای خانواده خود بشوید. با حس شوخ طبعی خود دیگران را همراه کنید و توانایی فعالیت های گروهی و استعدادهای خود را به آنها نشان دهید. امروز دوست دارید اطرافتان شلوغ باشد. امروز بسیار مشتاق هستید در مورد رابطه کنونی خود بیشتر بدانید و بدانید به کجا خواهد رسید و نتیجه آن چه خواهد شد. نگران نباشید، به زودی به این درک خواهید رسید.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

 

امروز برایتان دشوار است تا تصمیم قطعی اتخاذ کنید. اطلاعات و فاکتورهای بسیاری در سر دارید که اجازه نمی دهند به درستی بتوانید تصمیم بگیرید. نگذارید این فکرها شما را خسته و ناامید کنند. شما خدای آنالیز و تحلیل مسایل هستید پس به مهارت های خود ایمان داشته باشید و با انرژی و امید به آینده رو به جلو حرکت کنید. خیلی خود را درگیر جزئیات مسایل نکنید. امروز اصلا دوست ندارید در هیچ زمینه ای محدود شوید. اگر برنامه های شما و نامزدتان با هم فرق دارند، حوصله سازش ندارید و ترجیح می دهید به میل خود رفتار و تفریح کنید. این موجب اختلاف شما دونفر نمی شود و حتی شاید موجب نزدیکی شما نیز باشد.

 

 

فال روز متولدین شهریور

 

روز بسیار عالی در پیش دارید. امروز می توانید کارهای مهمی انجام دهید. حتی می توانید با جدیت تمام همه نیازهای درونی خود را به انجام برسانید و موجب خوشحالی خود بشوید. برنامه های خود را با دیگران در میان بگذارید تا متوجه شوید کدام تفکرات شما در جهت پیشرفت بیشتر شما خواهند بود. امروز می توانید در جمع های اجتماعی بدرخشید. هر چه زندگی، احساسات و محدوده تفکرات خود را بیشتر توسعه دهید، احساس رضایت بیشتر از خود خواهید داشت. امروز فرصت های عاشقانه خوبی در انتظار شما هستند و اگر اکنون در رابطه هستید، روز بسیار خوبی را در کنار یکدیگر تجربه خواهید کرد. فقط باید نخستین قدم برای پیشرفت را بردارید.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز برایتان دشوار است تا با گرایشات امروز خود را وفق دهید. انرژی مثبتی در فضا جاری است اما بسیار دوست دارید به عمق همه مسایل بروید. کمی از سخت‌گیری ذاتی خود دور شوید و سعی کنید همه چیز را ساده ببینید. در سطح بمانید و خیلی به عمق مسایل سفر نکنید. به این ترتیب می توانید روابط اجتماعی بهتری داشته باشید. شاید خوب باشد یک مهمانی کوچک ترتیب دهید و همه افرادی که دوست دارید را دعوت کنید. در کنار این افراد احساس شادی و خوشحالی زیادی خواهید داشت. اگر دنبال رابطه عاشقانه هستید نیز شاید در میان همین افراد، کسی نظر شما را جلب کرد.

 

فال روز متولدین آبان

امروز از نظر احساسی رشد زیادی در خود احساس می کنید. از اینکه مخالفت های جدی از سوی دیگران مواجه شدید، خیلی تعجب نکنید. احساسات درونی خود را بیان کنید اما انتظار این را داشته باشید با مخالفت و اعتراض اطرافیان مواجه شود. برای اینکه روز خوبی داشته باشید، باید انتقاد پذیر باشید و حرف ها را به دل نگیرید. اگر دوست دارید به فرد دلخواه خود بیشتر نزدیک شوید و او را بیشتر بشناسید بهتر است در مورد مسایل اعتقادی یا فلسفی سرصحبت را باز کنید. او شاید در این زمینه تجربه ای نداشته و برایش جالب باشد تا در این رابطه اطلاعات کسب کند.

 

فال روز متولدین آذر

امروز مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید و نمی توانید در یک مسیر واحد و مشخص کارهای خود را ادامه دهید. این تداخل و تضاد انرژی ها که در وجود شما هست باعث می شود تا نتوانید به درستی همه مسایل را کنترل کنید. خیلی سریع کارهای خود را انجام ندهید. ابتدا کارهای خود را اولویت بندی کنید و سپس بر اساس آن به جلو پیش بروید. در مورد مسایل عاشقانه نیز هیچ راهی برای کجروی های شما وجود ندارد. حتی این خطر وجود دارد در زمان نامناسب حرفی بزنید که به ضرر شما تمام شود. مشکل اینجا است که در رفتار و گفتار خود هیچ سیاستی ندارد و مدام با مشکل مواجه می شوید.

 

 

فال روز متولدین دی

امروز نیرویی مخفی باعث کاهش احساسات شما می شود اما همچنان همه چیز باب میل شما خواهد بود. ارتباطات کنونی شما همچنان ارزشمند هستند. می توانید از آنها اطلاعات ارزشمندی دریافت کنید و در تعاملات اجتماعی خود از آنها بهره بگیرید. امروز بهترین زمان برای انجام چند کار همزمان و خیلی مسایل دیگر است. اگر در این اواخر خیلی به خود سخت می گرفتید و فشارهای روحی بسیاری را تجربه کرده اید، بدانید که امروز بهترین زمان برای تمدد اعصاب است. اگر نامزد دارید یا در یک رابطه عاشقانه هستید، می توانید با او برای صرف شام بیرون بروید و آرامش خوبی را تجربه کنید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز به نظر می رسد مردم حساسیت های خود را از دست داده اند. متوجه خواهید شد اطرافیان بسیار دوست دارند حرف ها و نظرات شما را بشوند و بدانند چه در سر دارید. از این مساله نهراسید و با اعتمادبه نفس کامل در مورد آنچه فکر می کنید، برای آنها بگویید. اگر مساله ای برخلاف میل شما پیش آمد به خود نگیرید و ناراحت نشوید. همه چیز به زودی درست خواهد شد. برای برقراری ارتباط با انسان های جدید، امروز بسیار مناسب است. نیروهای ماورایی شما را به سمت فردی می کشانند که از همه نظر با شما تواقق و تفاهم فکری دارد. ممکن است رابطه دوستانه شما با این فرد در آینده به یک رابطه عاشقانه و عمیق تبدیل شود.

 

 

فال روز متولدین اسفند

فکر می کنید احساسات شما نم کشیده است اما اجازه ندهید این فکر شما را ناامید و ناراحت کند. برای اینکه بهترین استفاده را از روز خود داشته باشید با انرژی زیاد و تصمیم راسخ رفتار کنید. خود را از کسالت بیرون بکشید و کارهای ارزشمندی انجام دهید. امروز می توانید همه خطاهای عشق خود را فراموش کنید. البته انتظار دارید او از شما عذرخواهی کند یا حداقل برای کار اشتباه خود توضیح ارزشمندی داشته باشد. در نتیجه این حرف ها متوجه خواهید شد او قصد توهین به شما را نداشته است و فقط یک سوبرداشت پیش آمده است.

 

 

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A