خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۱۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز سه شنبه 18 فروردین 97 | فال روزانه
فال امروز سه شنبه ۱۸ فروردین ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

شما در حال حاضر قدرت فیزیکی فوق العاده ای را در اختیار دارید و این می تواند فرصتی بسبار مناسب برای آغا یک ورزش جدید و یا پیوستن به یک تیم ورزشی حرفه ای برای شما باشد. دیگران به توانایی های مدیریتی و قدرت رهبری شما احترام می گذارند و خود شما هم اعتماد به نفس بالایی را در اختیار دارید و می توانید در هر گروهی که قرار بگیرید نقشی سازنده داشته باشید و انرژی مثبت قابل ملاحظه ای را به دیگران منتقل کنید. این ترکیبی که در اختیار دارید بسیار قدرتمند است و شما را قادر می سازد کارهای زیادی را به انجام رسانیده و نتایج فوق العاده ای را چه در زمینه ی کاری و چه زندگی شخصیتان به دست بیاورید.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

شما امروز احساس عدم امنیت و بلاتکلیفی می کنید و انگار در میانه ی وضعیت دشواری گیر افتاده اید که هیچ راه فراری از آن وجود ندارد. اعتماد به نفستان پایین تر از همیشه است و نمی توانید از انرژی خود به درستی استفاده کنید. این بحران در واقع از ناتوانی شما در هماهنگ سازی جنبه های مختلف زندگیتان و جدا از هم دانستن آنها ریشه می گیرد. سعی کنید زندگیتان را به شکل یک تابلوی زیبا ببینید که باید تصویر کلی آن را در نظر گرفت و تمرکز روی یک بخش از آن باعث ناقص شدن این تصویر می شود. به این که عملکردی که در یک زمینه دارید چطور جنبه های دیگر زندگیتان را هم تحت تأثیر قرار می دهد کمی بیشتر دقت کنید.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز مکالماتی که با دیگران دارید بسیار خوب پیش خواهند رفت و نتایج مورد انتظارتان را به دست خواهید آورد. این یک نعمت بزرگ و موقعیتی فوق العاده برای شما خواهد بود، چون در طول روز فعالیت های اجتماعی زیادی خواهید داشت و این وضعیت به نفعتان تمام خواهد شد. شما در حال حاضر احساس بسیار خوبی نسبت به خودتان دارید و بالا رفتن اعتماد به نفستان این احساس را در شما به وجود آورده است که قادر به انجام هر کاری که بخواهید هستید. شما امروز این توانایی را دارید که چندین کار مختلف را همزمان پیش ببرید و قدرت جسمانی و سرعت عملتان نیز در سطح بالایی قرار دارد؛ از این فرصت نهایت استفاده را بکنید.

 

فال روز متولدین تیر

امروز شما احساس می کنید که نگرش دیگران به مسائل با شما از زمین تا اسمان فرق می کند و آنها نمی توانند عمق و احساسی که در نگاه شما نهفته است را درک کنند؛ به همین دلیل هم ارتباط برقرار کردن با آنها برایتان دشوار شده است. شاید به نظرتان دیگران افرادی سطحی نگر باشند،اما شما باید در این تفکر خود تجدید نظر کرده و اینقدر روی تک تک حرف ها و رفتارهایشان دقت و تمرکز نداشته باشید. سرتان به کار خودتان باشد و همه چیز را اینقدر برای خودتان و دیگران سخت نکنید. اگر زندگی را برای خودتان کمی آسانتر نگیرید هرگز نخواهید توانست از آن لذت ببرید و خودتان را در زندانی ابدی اسیر خواهید کرد.

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز شما سطح بسیار بالایی از انرژی جسمانی را در اختیار دارید و گاهی احساس می کنید که به منبع پایان ناپذیری از قدرت و انرژی متصل شده اید. از این انرژی خود به بهترین شکلی که می توانید بهره ببرید. شما در نقطه عطف امسالتان قرار گرفته اید و همه ی کارها و مسائل مختلف دارند به نقطه ی اوج خود می رسند و تغییر و تحولات زیادی در پیش هستند. قرار گرفتن در این موقعیت حتما دشواری هایی نیز برای شما خواهد داشت و همین باعث می شود که اگر کارها باب میلتان پیش نروند رفتاری تند و عصبی از خود نشان داده و حالت تهاجمی به خود بگیرید. خونسردی خود را حفظ کنید، همه چیز درست خواهد شد!

 

فال روز متولدین شهریور

امروز داشتن احساس راحتی و آرامش برای شما کار ساده ای نخواهد بود. شما احساس می کنید که نمی توانید ایده هایی که در سر دارید را عملی کنید و بین شما و اهدافتان فاصله ی زیادی قرار گرفته است. هر چقدر تلاش می کنید که کارها را پیش ببرید، هیچ چیز همان طوری که خودتان می خواهید انجام نمی شود و این موضوع باعث شده است کمی عصبی و بیقرار باشید. فکر نکنید که برای پیش بردن کارهایتان مجبور هستید حتما روشی که دیگران میخواهند به شما دیکته کنند را در پیش بگیرید. اگر می خواهید موفق باشید باید کمی خلاقیت به خرج داده و روش های جدیدی را در پیش بگیرید.

 

فال روز متولدین مهر

 

شما به طور کلی آدم بانشاط و سرحالی هستید و این ویژگی هایتان با انرژی فوق العاده ای که در امروز نهفته است چند برابر شده اند. شما در حال حاضر قدرت فیزیکی فراوانی در اختیار دارید که شما را قادر می سازد با کمترین تلاش ممکن در راه رسیدن به اهدافی که برای امسال خود تعیین کرده اید گام های بزرگی بردارید. از فرصت استفاده کرده و تمام قدرت و تمرکزتان را روی نیازها و اهداف خودتان بگذارید و کمک کردن به دیگران را برای وقت دیگری بگذارید. انرژی و حمایتی که در امروز نهفته است شما را قادر خواهد ساخت که به هر هدفی که برای خود در نظر داشته باشید دست پیدا کنید. فرصت را از دست ندهید.

 

فال روز متولدین آبان

امروز احساس تردید و بلاتکلیفی دست از سر شما برنخواهد داشت. شما در موقعیتی قرار گرفته اید که احساس می کنید حتی یک لحظه درنگ می تواند برایتان بسیار گران تمام شود، اما از طرفی هم پیش از آن که بخواهید هر کاری بکنید باید همه ی جوانب را به دقت در نظر بگیرید و عجولانه تصمیم نگیرید. شاید اطرافیانتان پیش از آن که به اثر گفته هایشان روی شما فکر کنند دهانشان را باز کنند، اما شما خودتان را ناراحت نکنید و حرف هایشان را به خودتان نگیرید. کارهایتان را به همان شکلی که خودتان می دانید انجام دهید؛ منتظر تأیید دیگران نباشید و اجازه ندهید کمبود اعتماد به نفس مانع شما بشود.

 

فال روز متولدین آذر

شما در حال حاضر در موقعیت بینظیری برای یک اقدام جدی در جهت بهبود بخشیدن به وضعیت زندگی خود قرار دارید. شما میزان فوق العاده ای از انرژی را در اختیار دارید و اعتماد به نفستان نیز در سطح بسیار بالایی قرار گرفته است؛ به طور خلاصه هر آنچه که برای برداشتن گام هایی بزرگ به سوی اهداف بزرگتان نیاز دارید در اختیارتان است. فرصت های مختلف از هر طرف به سویتان روانه شده اند و این میزان از انرژی شما را قادر می سازد که بیشترین استفاده را از آنها ببرید. قدرت و شجاعت ذاتیتان نیز در این راه به کمک شما خواهند آمد و کارها را برایتان خیلی راحت تر از آنچه فکرش را بکنید خواهند کرد.

 

فال روز متولدین دی

 

شما احساس می کنید که امروز از لحاظ جسمانی در وضعیت مطلوبی قرار ندارید و سطح انرژیتان پایین تر از همیشه است، به همین دلیل هم برای انجام فعالیت هایی مانند ورزش و پیاده روی احساس آمادگی نمی کنید. شما فکر می کنید که کارهایتان با پیچیدگی هایی روبرو شده و به آن راحتی که انتظار داشته اید پیش نمی روند. اجازه ندهید این موضوع باعث شود که سطح اعتماد به نفستان پایین بیاید و توانایی های خود را زیر سؤال ببرید. به جای این که تسلیم این احساسات منفی شوید به خودتان یادآوری کنید که در زندگی همه روزهای خوب و روزهای بد وجود دارند و برای انجام بعضی کارها باید صبر و حوصله به خرج داد.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز شما از لحاظ فیزیکی احساس قدرت بسیاری می کنید و اعتماد به نفستان نیز نسبت به همیشه بیشتر شده است. با این حال، ممکن است سر و کله ی یک نفر پیدا شود که با خودخواهی و رفتار همراه با بی احترامی خود اعصاب شما را به هم می ریزد. رویارویی با ین شخص شما را در موقعیت نامطلوبی قرار خواهد داد که فقط باعث عقب افتادن برنامه هایی که برای امروزتان دارید خواهد شد. با این حال این وضعیت حداقل یک جنبه ی مثبت نیز خواهد داشت و آن هم این است که در نگرش شما تغییراتی را به وجود خواهد آورد و چشمتان را به روی برخی مسائل که تا کنون نسبت به آنها بی تفاوت بوده اید باز خواهد کرد.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز روند پیشرفت کارها خیلی سریعتر از آن چیزی است که انتظارش را داشته اید. شما احساس می کنید که برنامه هایی که برای امروزتان داشته اید و نیازهای شخصیتان دارند در این آشفته بازار قربانی می شوند و از دست شما هم کاری ساخته نیست. کاری که باید برای نجات از این وضعیت انجام دهید این است که خودتان را با جریان اتفاقات هماهنگ کرده و دست از مقاومت بردارید. شما باید یاد بگیرید انعطاف پذیری بیشتری از خودتان نشان دهید و به جای این که قربانی اتفاقات غیر منتظره شوید از آنها به نفع خودتان بهره ببرید. از این همه انرژی که در امروز نهفته است برای به حداکثر رساندن نتیجه ی تلاش هایتان بهره بگیرید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A