خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲ آذر به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز سه شنبه 2 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

هدف یا طرز فکر جدید باعث ایجاد تغییرات بسیار مثبت در نوع کار شما می شود. دیده شدن تلاش هایتان و افزایش حقوق مواردی هستند که در ادامه این تغییرات، انتظار شما را می کشند. اگر هر تغییری در شغل شما ایجاد شد از آن تعجب نکنید. ممکن است به طور کلی شغل یا زمینه کاری خود را تغییر دهید. پشتیبانی و حمایت دوستان در طول این تغییرات به شما کمک شایانی خواهند کرد. امروز کارهای شما به قدری زیاد است که نمی دانید چگونه آنها را مدیریت کنید. اگر با بیش از یک نفر در ارتباط هستید باید برنامه زمان بندی خود را با دقت تنظیم کنید. اما بهترین کار این است که صادق باشید و همیشه حقیقت را بیان کنید

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

نوبهار است در آن کوش که خوشدل باشی***که بسی گل بدمد باز و تو در گل باشی

من نگویم که کنون با که نشین و چه بنوش***که تو خود دانی اگر زیرک و عاقل باشی

تعبیر: برای کاری که نیت کرده اید اگر تلاش کنید خیلی زود به مرادتان می رسی. شانس به شما رو کرده، حیف است اگر آن را از خود دور کنید. روزگارتان آنقدر خوب می شود که تمام غم ها و غصه های گذشته را فراموش می کنید. برای رسیدن به مرادتان کمی سختی می کشید ولی اگر عاقل باشید به راحتی به نیات خودتان می رسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

هیجان و خوش بینی جزو اصلی رفتارهای امروز شما خواهند بود. شما و اطرافیانتان حس بسیار خوبی به آینده دارید و می دانید با وجود موانع بسیار باز هم می توان به اهداف خود رسید. شما برای محقق کردن آرزوهای خود تلاش بسیاری می کنید و می دانید موانع همیشه هستند و نباید کار امروز را به فردا موکول کرد. امروز حس بسیار قوی در مورد عشق دارید. فرد موردعلاقه تان کارهای عجیب و بی ارزش همچون روزهای گذشته انجام نخواهند داد. آنها حتی شاید در یک مهمانی یا جمعی از دوستان اعلام کنند که شما یکدیگر را دوست دارید

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

دی پیر می فروش که ذکرش به خیر باد***گفتا شراب نوش و غم دل ببر ز یاد

گفتم به باد می دهدم باده نام و ننگ***گفتا قبول کن سخن و هر چه باد باد

تعبیر: توکل به خدا کن. در کاری که انجام می دهی بدی وجود ندارد و عاقبت بسیار خوبی دارد. قبول کن چیزی را از دست نمی دهی. غصه نخور. شاد باش که به مقام و پول یکجا دست پیدا می کنی. از پند دیگران ناراحت نشو. عمرت هم طولانی است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز بسیار خوب می توانید به همه مسایل زندگی سروسامان بدهید. لوازم الکترونیک نیز در این مسیر به شما کمک می کنند و البته روی حمایت دوستان نیز می توانید حساب کنید. رفتارهای خوش بینانه و زیباشناسی شما را در مسیر صحیح فعالیت ها قرار می دهند. در انتهای امروز از انجام کارهای مثبت خود نهایت لذت را خواهید برد. با فرد موردعلاقه خود نیز بسیار هم‌رای و همگام هستید و این مساله موجب شادمانی و هیجان مثبت هر دوی شما می شود. شاید حتی با یکدیگر برای یک سفر کوتاه یا آخر هفته هیجان انگیز برنامه ریزی کنید

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

بعد از این دست من و دامن آن سرو بلند***که به بالای چمان از بن و بیخم برکند

حاجت مطرب و می نیست تو برقع بگشا***که به رقص آوردم آتش رویت چو سپند

تعبیر: به قول هایی که داده ای عمل کن. به جای اینکه همه چیز را درست کنی همه را خراب تر کرده ای. دیگر روی برگشتن نداری. اسرارت فاش شده است. بی قراری، کار را از آنچه که هست بدتر نکن. رو به سوی خدا کن تا تو را از سرگردانی نجات دهد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز حس عاشقانه عجیبی دارید. اگر درگیر یک رابطه عاشقانه هستید امروز با تمام وجود دوست دارید با او بیرون بروید و با هم در یک محیط رویایی شام میل کنید و از علاقه خود برای او صحبت کنید. اگر در حال حاضر مجرد هستید و فرد خاصی در زندگی شما نیست، امروز با کسی ملاقات خواهید کرد که قلبتان را تسخیر می کند. این فرد یا از دوستان قدیم شما است یا فرد جدیدی است که تاکنون او را ندیده اید. رابطه عاشقانه شما به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت. شما از همه استعداد و مهارت اجتماعی خود بهره می گیرید تا در کنار یکدیگر لحظه های عالی را سپری کنید.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم***جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم

عیب درویش و توانگر به کم و بیش بد است***کار بد مصلحت آن است که مطلق نکنیم

تعبیر:  با غیبت کردن و تهمت زدن به دیگران کاری از پیش نمی برید. هر کسی ایرادی دارد بنابراین بزرگوار و خطاپوش باشید. حرمت خود و دیگران را حفظ کنید. از تجملات بپرهیزید. با تکیه بر مال دنیا به جایی نمی رسید. به حرف نادانان گوش ندهید هر چه می کشید از رفیق حسود می باشد. با حرف حق جدل نکن و آن را قبول کن.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

تمیز کردن خانه یا تعمیر کردن وسایل باعث می شود تا به فکر تغییر دکوراسیون بیفتید. به طور مثال، مبلمان قدیمی خود را رد خواهید کرد و در عوض وسایل و مبلمان جدید به خانه اضافه می کنید که در تغییر روحیه شما نیز تاثیر بسیار زیادی دارد. دوستان و شریک عاطفی شما نیز داوطلب کمک به شما می شوند. با این که کار می کنید اما همه در کنار هم بسیار شاد خواهید بود. نامزدتان امروز سوپرایزهای بسیاری برای شما دارد و هر دو در کنار یکدیگر بسیار شاد و هیجان زده خواهید بود. از انرژی های مثبت امروز نهایت استفاده را ببرید .

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

سمن بویان غبار غم چو بنشینند بنشانند***پری رویان قرار از دل چو بستیزند بستانند

به فتراک جفا دل ها چو بربندند بربندند***ز زلف عنبرین جان ها چو بگشایند بفشانند

تعبیر: با یک اتفاق کوچک خیلی زود از پا در می افتی و فکر می کنی دیگر کارت تمام است. همه ی کارهایت نیمه تمام باقی مانده است. خودت می دانی اگر اراده کنی همیشه بهترین ها مال توست ولی تنبلی کرده و تدبیر کارت را به دست دیگری می سپاری. خودت را کنار نکش و همیشه در میدان کار و کوشش باش. تو موفق می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

اطلاعات جدیدی در رابطه با کلاس، کتاب یا جلسه با دوستان به شما خواهد رسید. این باعث باز شدن درهای جدید در زمینه کار و زندگی می شود. از این فرصت برای پیشرفت خود بسیار استفاده کنید. شاید لازم باشد مهارت های فناوری جدیدی بیاموزید یا استعدادهای هنری خود را پرورش دهید. هرچه که باشد، برای آینده شما بسیار مفید است. باید مهارت های جدید بیاموزید و این باعث آشنایی با افراد جدید می شود. برای خود برنامه های جدید تناسب اندام تعیین کنید. اگر تصور می کنید شریک عاطفی شما از اندام شما راضی نیست، باید فکری به حال این موضوع بکنید. تناسب اندام باعث سلامت بیشتر بدن نیز می شود و به خود شما نیز اعتماد به نفس بالاتر خواهد داد

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

گلبن عیش می دمد ساقی گلعذار کو***باد بهار می وزد باده خوشگوار کو

مطلب مشابه :   فال امروز پنج شنبه 26 بهمن 96 | فال روزانه

هر گل نو ز گلرخی یاد همی کند ولی***گوش سخن شنو کجا دیده اعتبار کو

تعبیر: با صدای بلند اعتراض کنید که چرا فدرت و اختار را از شما گرفته اند. با یاد و خیال پردازی زنده اید. فکرمی کنید پیش هیچ کسی سخنانتان اعتبار ندارد. مسائل روزمره و دنیوی راضی تان نمی کند به دنبال مراد و هدف که خودتان می دانید چیست می روید باید مشکلات را تحمل کنید تا به مرادتان برسید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

یادگیری مهارت های جدید یا ارتباط بیشتر با دوستان یا اعضای فامیل باعث می شود تا اعتماد به نفس بیشتری در زندگی بیابید. کاری که مدت ها عقب افتاده بود را می توانید امروز به خوبی به پایان برسانید. این باعث می شود تا دیگران شما را تحسین کنند. البته شاید لازم باشد مقداری پول در این زمینه خرج کنید اما نگران نباشید، ارزشش را دارد. در زمینه عاطفی نیز یک روز عالی و پرانرژی در پیش دارید. اگر ازدواج کرده اید، با همفکری هم برای انجام کار یا تفریح هیجان انگیزی برنامه ریزی خواهید کرد. اگر هم مجرد و به دنبال عشق صادقانه هستید، امروز آن را می یابید.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

هر آن که جانب اهل خدا نگه دارد***خداش در همه حال از بلا نگه دارد

حدیث دوست نگویم مگر به حضرت دوست***که آشنا سخن آشنا نگه دارد

تعبیر: در همه حال تعادل را حفظ کنید. زیاده روی در هر کاری به شما بلا می رساند. اگر می واهید عهد و پیمان بین شما از بین نرود حد خود را حفظ کنید. در هر حال از خداوند کمک بطلبید. از دست بنده ی خدا کاری ساخته نیست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

بهبود رابطه با دوست صمیمی یا شریک عاطفی باعث می شود تا دید مثبت و خوش بینانه به آینده پیدا کنید. امروز برای خود و مهارت های خود ارزش بسیاری قایل خواهید بود و نقشه ها و ایده های بسیاری برای ماه های پیش رو دارید. البته بهتر است امروز برنامه ریزی ثابتی برای آینده نداشته باشید. همه ایده های خود را یادداشت کنید و چندین روز بعد دوباره به سراغ آنها بروید. زیرا ممکن است دیدگاه شما به آینده تغییر کرده باشد. فاز جدیدی در زمینه دوستی و زندگی خصوصی شما آغاز خواهد شد. ممکن است در محل زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید. یا تعییر دکوراسیون بدهید

فال حافظ امروز متولدین آبان :

اگر نه باده غم دل ز یاد ما ببرد***نهیب حادثه بنیاد ما ز جا ببرد

اگر نه عقل به مستی فروکشد لنگر***چگونه کشتی از این ورطه بلا ببرد

تعبیر: حادثه ای برایت اتفاق افتاده که حتی عقل هم عاجز از حل آنمی باشد. در تاریکی هستی که روزنه ای برای فرار پیدا نمی کنی. دلت را قوی کن. با فکر کردن به مرگ چیزی حل نمی شود. امیدوا باش، نسیم الهی در حال وزیدن است و مشکلت مثل معجزه ای برطرف می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

پیشرفت های امروز شما باعث می شود تا به فرد مورد علاقه خود احساس ویژه ای پیدا کنید. به همین منظور برای او هدیه زیبایی می خرید اما مراقب باشید همه درآمد خود را برای خرید کادو صرف نکنید. ایده های عاطفی و رمانتیک می تواند باعث نزدیکی بیشتر شما به یکدیگر شود. به طور کلی، روز عاطفی بسیار خوبی در پیش دارید که می تواند به یکی از ماندگارترین خاطره های زندگی شما تبدیل شود. اگر مجرد و به دنبال رابطه جدید هستید، امروز فرد موردعلاقه خود را خواهید یافت. البته باید بیرون بروید تا با آدم های جدید آشنا شوید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

دوش از جناب آصف پیک بشارت آمد***کز حضرت سلیمان عشرت اشارت آمد

خاک وجود ما را از آب دیده گل کن***ویرانسرای دل را گاه عمارت آمد

تعبیر: خود را کوچک نشمار. تو فرد بسیار بزرگ و کاردانی در جامعه خواهی شد. در همه حال رو به سوی خدا بیاور که در عین ناامیدی فقط اوست که به تو امید می بخشد. بشارتی به تو می دهند که دل ویران تو را تبدیل به عمارت می کند وقت مناسبی پیش آمده تا از یک معامله سود کلانی ببرید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

عشق در نگاه اول چیزی است که شما به هیچ عنوان به آن اعتقاد ندارید، اما این اتفاق برای شما روی خواهد داد. امروز فرد جدیدی را ملاقات می کنید که حس بسیار خوبی به شما می دهد. این انسان باعث می شود تا احساس خوب به خود و زندگی خود داشته باشید. حتی شاید باعث شود برای یک سفر راه دور برنامه ریزی کنید. اگر در حال حاضر نامزد دارید بهتر است از انرژی های خوب امروز برای سازگاری و ایجاد هارمونی میان خود استفاده کنید. اگر قرار است در زمینه ای سرمایه گذاری مالی کنید، بهتر است با یکدیگر درست مشورت کنید تا در آینده با مشکل مواجه نشوید

فال حافظ امروز متولدین دی :

چو برشکست صبا زلف عنبرافشانش***به هر شکسته که پیوست تازه شد جانش

کجاست همنفسی تا به شرح عرضه دهم***که دل چه می کشد از روزگار هجرانش

تعبیر: به دنبال دوستی می گردید که بتوانید درد دل خودتان را به او بگویید. با خجالت و گوشه نشینی آینده ی خوبی نخواهید داشت. بهانه و عذرها را کنار بگذارید تا دلتان زنده و جوان شود. شما به نیتتان می رسید زیرا نشانه هایی از آن به نظرتان رسیده است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز فیلمی تماشا می کنید که جلوه های ویژه بسیاری دارد و این ذهن شما را بسیار درگیر خواهد کرد. تمایل دارید بدانید این افکت ها چگونه ایجاد و ساخته می شوند. یا شاید به گرافیک کامپیوتری علاقه مند شوید. به طور کلی، این نوع کارهای هنری برایتان جذابیت بسیاری خواهند داشت و به یادگیری آنها تمایل پیدا خواهید کرد. اگر مجرد هستید، امروز با فرد جدیدی ملاقات خواهید کرد. هر دو شما احترام و ارزش بسیاری برای هم قایل خواهید بود و در زمینه معنای زندگی و مسایل فلسفی با هم صحبت های طولانی خواهید داشت

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

احمد الله علی معدله السلطان***احمد شیخ اویس حسن ایلخانی

خان بن خان و شهنشاه شهنشاه نژاد***آن که می زیبد اگر جان جهانش خوانی

تعبیر: بسیار خوش اقبالید و اراده ی بسیار قوی دارید. معجزه ای در زندگیتان رخ می دهد که مایه ی تعجب همگان می شود. یادتان باشد رمز موفقیتان سعی و کوشش است. به سفر معنوی کربلا می روید که در آنجا دل سرگشته شما ارام می گیرد و چشم و دلتان روشن می شود.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

زندگی بسیار پرجنب و جوش و هیجان انگیز است: این حس امروز شما است. امروز با تمام وجود از موفقیت و بودن در کنار دوستان لذت خواهید برد و حس زیباشناسی و خوش بینی زیادی نیز پیدا خواهید کرد. امروز ممکن است با افراد جدید آشنا شوید و علاقه‌مندی های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید. امروز به خوبی می توانید مشکلات خود را برطرف کنید. احساسات خوب می توانند باعث شوند با فرد مورد علاقه خود ملاقات خوبی داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صبا تو نکهت آن زلف مشک بو داری***به یادگار بمانی که بوی او داری

دلم که گوهر اسرار حسن و عشق در اوست***توان به دست تو دادن گرش نکو داری

تعبیر: با خاطرات خودتان زندگی می کنید. دلتان گوهر اسرار زیبا و خوش است. رقیبان شما پیش رویتان قد علم کرده اند کاری نکنید که بعد های باعث پشیمانی شود. کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۲۹ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۲۹ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی