خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز سه شنبه 20 تیر 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲۰ تیر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز با دوست یا یکی از اعضای خانواده تان برای موضوعی برنامه ریزی می کنید. اگر چه ممکن است که کارهایتان طبق برنامه پیش نرود اما در نهایت تمام آنها به بهترین شکل ممکن عملی می شوند. فقط کافی است که از حرکت نایستید و به راهتان ادامه دهید. شما فرد ایده آلیستی هستید که می خواهید همه چیز مطابق میل شما پیش رود اما گاهی باید آنچه سرنوشت برایتان رقم می زند را بپذیرید. شما به هدف هایتان می رسید اما کمی دیرتر از آنچه انتظارش را دارید. تحت هر شرایطی امید و انگیزه خود را از دست ندهید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

در آیین رفاقت مسائلی مطرح است که تو باید آن را رعایت کنی. انسان چون عهدی با کسی بست باید به آن پایبند باشد. زندگی خود را با کارهای بیهوده و ندانم کاری خراب نکن. قدر آنچه را که داری بدان و به خاطر داشته باش که او تو را دوست دارد و برایت احترام قائل است. پس موقعیت خود را در نزد دیگران حفظ کن.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

یکی از نزدیکان تان به دلیل فشارهایی که اخیرا به او وارد شده، صبر خود را از دست داده و زود از کوره در می رود. حتی ممکن است که بر سر شما هم داد بزند. این موضوع شما را نگران می کنید زیرا دلیل تغییر رفتارهای او را نمی دانید. در این شرایط بهتر است که با او صحبت کنید و به او بفهمانید که شرایط اش را درک می کنید. نشان دهید که حامی او هستید و تنهایش نمی گذارید. به زودی یک پیشنهاد کاری به شما می شود، اگر چه تمایل زیادی به آن ندارید اما بد نیست که در موردش فکر کنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

به زودی به مراد و مطلب خود خواهی رسید و جهان به کامت خواهد شد. از یک دوست پیامی دریافت خواهی کرد که شادمانت می کند. به خاطر عشق و صداقتی که در دل داری بلند آوازه می شوی. نگران آینده نباش و قدم از راه راست بیرون نگذار تا از نعمتهای بی پایان خداوندی بهره مند شوی.

 

فال روز متولدین خرداد

یک ایمیل یا تلفن کاری به شما می شود که کمی ناراحت تان می کند، از این رو که باید زمان بیشتری را به کار کردن بگذرانید. شما احساس می کنید که رفتاری که با شما دارند ناعادلانه نیست، پس اگر دوست ندارید آن را بپذیرید، از همان اول پاسخ منفی دهید. ارتباط تان را نیز با آن شخص کمتر کنید تا فکر سو استفاده از شما را از سرش بیرون کند. به زودی شجاعت لازم را برای اعترافی عاشقانه به دست خواهید آورید و تغییرات مثبت آن را در زندگی تان خواهید دید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در وجودت آشوب هیاهویی برپاست. با تمام وجود بر سرانجام این نیت ایستاده ای، گرچه خود هم می دانی که انجام این نیت آن نتیجه ای را که تو می اندیشی به دنبال نخواهد داشت، با این حال همچنان پافشاری می نمایی و غم و اندوه بسیاری را تحمل می کنی. شتاب بیهوده مکن و منتظر شو تا زمینه مساعد فراهم شود. آنگاه این نیت عملی می گردد.

 

فال روز متولدین تیر


خودتان را برای وقوع اتفاقی آماده کرده اید اما این اتفاق خیلی راحت از آنچه شما انتظارش را داشته اید می گذرد. البته شاید مجبور شوید مقداری از پول هایی که ذخیره کرده اید را نیز خرج کنید اما نگران نباشید زیرا تمام آنها به دست تان باز خواهد گشت. اگر مجرد هستید، فردی نظر شما را جلب می کند اما بهتر است که گول ظاهر را نخورید. شاید اکنون زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در رابطه عاطفی تان نباشد. پس فعلا صبر کنید تا زمان موعود فرا رسد.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

خداوند نعمات بسیاری در اختیارت قرار داده که باید شکرگزار او باشی و هرگز او را فراموش نکنی و بدان که همیشه حوادث بد و ناگوار و خطراتی در کمین انسان است که جز خدا کسی قادر به حفاظت انسان در مقابل آنها نیست. پس از مشکلات نترس و از راه خدا بازنگرد و با عشق و محبت زندگی کن.

 

 فال روز متولدین مرداد

  امروز در خانه تان اتفاقی مثل خرابی وسایل خانه یا پمپ آب می افتد. اگر چه اکنون سرتان به شدت شلوغ است اما اگر آنها را به فردا موکول کنید، شرایط برایتان سخت تر خواهد شد. پس بهتر است همین امروز برای درست کردن آنها اقدام کنید. موضوعی میان شما و شریک زندگی تان را شکراب کرده است. اگر چه از بیان احساسات واقعی تان می ترسید اما بهتر است آنچه در دلتان می گذرد را به زبان آورید. احتیاجی به عصبانی شدن نیست، همین که اعتماد به نفس تان را بالا ببرید، بسیاری از مسائل حل می شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

فرصت جدیدی در اختیار تو قرار گرفته. اکنون وقت آن است که از تجربیاتی که به دست آورده ای نهایت استفاده را بکنی تا به موفقیتهای بزرگ برسی. به تلاش خود ادامه بده و ناامید مشو و بدان که استقامت و پایداری در انجام کارها عامل اصلی موفقیت و پیروزی است.

 

فال روز متولدین شهریور

 امروز خبری به گوش تان می رسد که کمی گیج تان می کند. اما نگران نباشید زیرا این موضوع شامل حال شما نمی شود. پس بهتر است که آن را از ذهن تان دور کنید. اخیرا بحثی میان شما و یکی از نزدیکان تان رخ داده که شما را نگران کرده است اما بدانید که جای هیچ نگرانی وجود ندارد. اگر کلامی که به زبان می آورید سنجیده باشد و به نرمی ادا شود، همه چیز به شرایط طبیعی خود باز خواهد گشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

مدتی است گوشه گیر و منزوی شده ای و در خود فرو رفته ای و از شادی و تفریح گریزانی. زندگی در نظرت تیره و تار است. چشمهایت را باز کن و غصه ها را دور بریز. راهت را با چراغ راهنماییهای کسی که به او اطمینان داری روشن کن زیرا که اگر به همین روش ادامه دهی به هیچ جا نمی رسی و هر روز غمگین تر و ملول تر می شوی. قبل از آنکه دیر شود به خود بیا و دست به زانو بزن و از جا برخیز.

 

 

فال روز متولدین مهر

 فردی برای کمک نزد شما می آید. اگر چه حل کردن آن کار زمان بری است اما به آن شخص و اطرافیان تان آرامش می دهد، پس تلاش خود را بکنید. مطمئنا خوبی شما جبران خواهد شد. موضوعی در رابطه با روابط عاطفی ذهن تان را درگیر کرده اما تظاهر می کنید که چنین نیست. اینکه سرتان را مانند کبک در برف کرده اید تنها به خودتان آسیب می رساند. پس به جای این که فرصت هایتان را از دست دهید، آگاهانه راهی را که خودتان فکر می کنید درست است پیش بگیرید.فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

چند وقتی است که از کار دل خود حیران مانده ای و نمی دانی چه باید بکنی. قصد قدم نهادن در راه عشقی را داری که به طرف مقابلت اطمینان کامل نداری و از عاقبت کار خود هراسانی. بدان که مدت عمر محدود و کوتاه است. پس به جای دلمشغولی های کاذب دست به تلاشی وسیع بزن تا به هدف خود برسی، زیرا که برای رسیدن به این نیت، خزانه ای از تلاش و همت لازم است.

 

فال روز متولدین آبان

    فردی قصد دارد که به طور پنهانی به شما نزدیک شود. بهتر است که از این کار او جلوگیری کنید زیرا که در زندگی تان اختلال ایجاد می کند. شاید اگر واضح تر اعتقادات و نظرات خود را بیان کنید، دیگران اجازه سواستفاده به خودشان ندهند. اگر این روزها تمرکزتان را بیشتر روی کارتان بگذارید، بازدهی بهتری خواهید گرفت. شریک زندگی شما به زودی موضوعی را با شما در میان می گذارد. به جای این که به سرعت به او پاسخ دهید، اول خوب فکر کنید..فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

ناامیدی از درگاه خداوند جز خجلت و شرمندگی حاصلی نخواهد داشت. کارها زمانی سامان می گیرد که خواست خدا بر آن باشد. از باقی مانده عمر خود بهترین استفاده را کن و اجازه نده عمرت به بطالت بگذرد. از جهل و نادانی دوری کن و به دنبال علم و حکمت باش تا با نور هدایت به مقصود برسی.

 

فال روز متولدین آذر

 امروز خبری از یک دوست قدیمی و دور می شنوید. بدون قضاوت بهتر است تا زمانی که با دوستان تان صحبت کنید، منتظر بمانید. مطمئنا فردا ذهن شما نیز آزادتر خواهد شد و منطقی تر تصمیم می گیرید. از آنجا که شما عادت دارید ناراحتی تان را پشت کارهایتان پنهان کنید، امروز نیز این اتفاق برایتان می افتد. اما این کار در دراز مدت می تواند نتایج منفی بر جسم و روح تان وارد کند. بنابراین قبل این که خودتان را با خودخوری نابود کنید، حرف هایتان را با شخص دیگری در میان بگذارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

انتخاب تو به حق بهترین انتخاب است. بیش از این طمع کردن به صلاح تو نیست. مطمئن باش از آنچه بدست آورده ای بهتر نخواهی یافت، پس به قول قدما در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست. هرچه سریعتر نیت خود را عملی نما و به وسوسه های دیگران توجهی نکن.

 

فال روز متولدین دی

از یکی از اطرافیان حرفی می شنوید که ذهن تان را درگیر می کند. اگر چه شما تا به حال بی تفاوت بوده اید اما این بار جور دیگری عکس العمل نشان می دهید که اصلا در حدتان نیست. بهتر است در این مورد با چند نفر دیگر از دوستان تان مشورت کنید. در این ارتباطات نه تنها راه حل مناسب را پیدا خواهید کرد بلکه رابطه شما نیز قوی تر از قبل می شود. پولی به دست تان می رسد که انتظارش را نداشته اید اما حواس تان باشد که آن را چگونه خرج می کنید. اسراف در چنین شرایطی اصلا به صلاح تان نیست.

فال حافظ امروز متولدین دی :

کارها برایت مهیا شدند و با شانس و اقبالی که روبه رو شدی توانستی به اهداف و آرزوهای دیرین خود برسی. اکنون بیش از این طمع کردن و به دنبال هوی و هوسها رفتن به صلاح تو نیست. کاری که آغاز کرده ای بهترین انتخاب برای توست. از این راه برنگرد زیرا مسیری بهتر از این نخواهی یافت و با ادامه این مسیر به کامیابی و سعادت خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

اختلاف نظر شما با یکی از نزدیکان تان موجب ناراحتی تان شده است. در این شرایط به جای عقب نشینی باید ارتباط تان را بیشتر کنید. این سوتفاهمی است که با حرف زدن برطرف می شود. بنابراین عقب ننشینید. با مشکلی در محیط کار دست و پنجه نرم می کنید که کمی نگران تان کرده است. غرورتان را کنار بگذارید و از دیگران کمک بگیرید. مطمئنا آنها نیز روزی به شما احتیاج خواهند داشت. به زودی خبر خوب از طریق دوستی می شنوید که تمام شک و دودلی هایتان را دور می کند.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در آن لحظه که از پای افتاده بودی و از همه جا ناامید بودی، خداوند دست تو را گرفت و یاریت فرمود. اکنون وقت آن رسیده که به شکرانه ی این لطف الهی تو نیز دست افتادگان را بگیری و به آنها کمک کنی. از زیاده خواهی بپرهیز چرا که مال زیاد رنج بسیار نیز به دنبال خواهد داشت و بدان که قناعت بزرگترین گنج است..

 

فال روز متولدین اسفند

چند وقتی است که برخی از کارهایتان را پشت گوش می اندازید اما دیگر بس است. از همین امروز که انرژی زیادی دارید اولین قدم را بردارید. ممکن است که تلفن های مدام تمرکز شما را از بین ببرند، به همین دلیل سعی کنید که برای مدتی آن را از خودتان دور کنید. به زودی خبری به گوش تان می رسد که به نیمی از نگرانی هایتان پایان می دهد و فضا برای اتفاقات بهتر باز خواهد شد. زمان عمل به یکی از قول هایتان فرا رسیده، آنرا پشت گوش نیاندازید وگرنه هیچ کس روی حرف های شما حساب نخواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

از پیش آمدها و حوادث بد روزگار به خدا پناه ببر، زیرا او بهترین پناهگاه است و تو را از آفات و گزندها حفظ می کند. مدتهاست در انتظار تحولی مثبت در زندگی خود هستی و از زندگی فعلی ات رضایت نداری. بدان که برای تغییر زندگیت و ایجاد این تحول نیاز به یک تلاش و کوشش وسیع است که از دست تو برمی آید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A