خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

فال امروز سه شنبه 21 اسفند 97 | فال روزانه
فال امروز سه شنبه ۲۱ اسفند ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

شما دوست دارید که یک کار بزرگ را همین حالا به اتمام برسانید، اما در حال حاضر به نفع تان است که روی کار‌های کوچک‌تر تمرکز کنید. اگر بتوانید به آن‌ها سروسامان دهید، خیلی زود می‌بینید که نصف راه را رفته اید و به هدف بزرگ ترتان نزدیک‌تر شدید. اگر امروز از رابطه عاطفی تان راضی نیستید، بهتر است که تصمیم خاصی در مورد آن نگیرید. در روز‌های آتی خبر‌های خوبی خواهید شنید که امید را در دلتان زنده می‌کند.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز باید چشمان تان را به روی واقعیت باز کنید و اطراف تان را با دقت بیشتری نگاه کنید. حقایقی وجود دارد که شما از آن بی خبرید، پس بهتر است که به دنبال یافتن آن‌ها باشید. ارتباط و گفتگو با دیگران می‌تواند در‌های زیادی را به رویتان بگشوید. اگر مجرد هستید، کمی انتظارات خود را پایین بیاورید تا در رفت و آمدهایتان بتوانید نیمه گمشده خود را بیابید. متاهل‌ها نیز پولی به دست شان می‌رسد که می‌توانند با آن تغییراتی به زندگی شان دهند.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز مسایل مالی ذهن تان را درگیر می‌کند از این رو به دنبال راهی برای برطرف کردن مشکل مالی تان می‌گردید. همین تلاش باعث می‌شود که کاری بیابید و به نگرانی هایتان پایان دهید.. برخلاف انتظار کارهایتان با سرعتی که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود، اما صبور باشید. آنچه برای شما اهمیت دارد کیفیت کار است نه کمیت آن، پس تمرکزتان را روی کیفیت بگذارید. در فکر گرفتن تصمیمی هستید که می‌تواند آینده تان را تحت تاثیر قرار دهد. اگرچه انتخاب یکی از دوراهی‌هایی که در مقابل تان قرار دارد سخت است، اما بهتر است که بیش از این درنگ نکنید. دوستی پس از مدت‌ها به سمت شما باز می‌گردد، شما نیز کدورت‌ها را فراموش کرده و فرصت دوباره‌ای به او دهید.

 

 

فال روز متولدین تیر

آنچه در این روز برای شما اهمیت دارد، کارتان است پس همه انرژی تان را روی آن بگذارید. اگر قدم درست را بردارید و خلاقانه عمل کنید، چنان پیشرفتی خواهید داشت که افراد زیادی به شما حسادت خواهند کرد. به زودی در جمعی حضور می‌یابید و در این میان با فردی آشنا می‌شوید که شخصیت جذابی برایتان دارد. برای بیان احساسات خود اگر درنگ کنید، دیگر شانسی برای شروع این رابطه نخواهید داشت. جسارت کلید موفقیت شما در این راه است.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز کمی از سرعت تان بکاهید. شرایط شما به ثبات رسیده، پس نگران تغییر آن نباشید. تا زمانی که شما نخواهید، حتی باد هم نمی‌تواند قایق شما را تکان دهد و آرامش را از شما بگیرد. فردی قصد نزدیک شدن به شما را دارد، اما حس خوبی به او ندارید. به حس تان اعتماد کنید و تمام در‌ها را به روی او ببندید تا امیدی برای ادامه تلاشهایش نداشته باشد. هدیه‌ای از دوست تان دریافت می‌کنید. بهتر است حضوری خوشحالی خود را از دریافت آن نشان دهید.

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

فردی با حرف‌های خود شما را وسوسه می‌کند تا از مسیری که در پیش گرفتید منحرف شوید، اما بهتر است که گول او را نخورید. خودتان بهتر از هر فرد دیگری صلاح کارتان را می‌دانید پس شک نکنید. اگر سعی کنید در هر شرایطی مثبت اندیش باشید، اتفاقات بهتری برایتان خواهد افتاد. یکی از نزدیکان تان درخواستی از شما کرده است، اگر این رابطه برایتان ارزش دارد، هر چه سریع‌تر از غرور خود پایین بیایید و وارد عمل شوید.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

شما بیش از آنکه به وظایف خود اهمیت دهید، روی وظایف دیگران زوم می‌کنید. همین باعث می‌شود که از کار‌های خود عقب بمانید. امروز سعی کنید تنها بمانید و کار‌های نیمه تمام تان را به اتمام برسانید در غیر صورت نتیجه تمام تلاش هایتان بی ثمر خواهد ماند. شما رفتار‌های بدی با شریک زندگی تان دارید. بهتر است که برای شناخت و اصلاح خودتان وقت بیشتری بگذارید. امروز روز خوبی برای کنار گذاشتن حاشیه‌ها و تمرکز بر مسائل مهم تری، چون خودتان است. پس معطل نکنید.

 

 

فال روز متولدین آبان

اگر سعی کنید که امروز به جزییات توجه بیشتری داشته باشید، اطلاعات زیادی را به دست خواهید آورد. ممکن است ارتباط با افراد مختلف ذهن تان را منحرف کند، اما در نهایت می‌توانید به آنچه می‌خواهید دست پیدا کنید. اگر سعی کنید که در برنامه هایتان نظم بیشتری داشته باشید، زودتر موفق خواهید شد. در اطرافتان فردی به شما علاقمند شده، اما قدرت بیان آن را ندارد، کمی مهربان‌تر باشید تا دیگر نیز از بیان احساسات خود به شما هراسی نداشته باشند.

 

 

فال روز متولدین آذر

شما خیلی زودرنج هستید، اما بهتر است یاد بگیرید که در این شرایط سیاست داشته باشید و به جای ناراحت شدن از دیگران کلمات موثرتری را به زبان آورید. اگر بتوانید خودتان را کنترل کنید، فرصت‌های تازه‌ای به رویتان چه در محیط کار و چه در روابط عاطفی، گشوده می‌شود. امروز سرتان به شدت شلوغ است، از این رو از افرادی که به شما انرژی منفی می‌دهند دوری کنید تا تمرکزتان را از دست ندهید. به زودی مجبور می‌شوید که هزینه زیادی را بپردازید، اما خیلی زود چند برابر آن را به دست می‌آورید.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز خیلی حس و حال خوبی ندارید. دوست دارید که تنها باشید و با خودتان خلوت کنید. موضوعی فکر شما را به خود مشغول کرده که نمی‌خواهید در مورد آن با کسی حرف بزنید. این روند برای یک یا دو روز اشکالی ندارد، اما بهتر است که بیش از آن در لاک خود فرو نروید، زیرا فرصت‌های دیگرتان را هم از دست می‌دهید. در روابط عاطفی خود در رویا به سر می‌برید، اما زمان آن است که واقع بین‌تر باشید. حقیقت هر چقدر تلخ بهتر است که آن را بپذیرید. به زودی خبری می‌شنوید که بر روحیه تان تاثیر مثبتی خواهد داشت.

 

 

فال روز متولدین بهمن

شما روابط اجتماعی بالایی دارید، از این خصوصیت اخلاقی خود استفاده کنید و کارهایتان را پیش ببرید. برای کمک گرفتن از دیگران درنگ نکنید در غیر این صورت کارهایتان روی هم تلنبار خواهد شد. انتخاب‌های زیادی پیش روی شما قرادر دارد، اگر چه دیگران هم در این انتخاب‌ها دست دارند، اما این شمایید که باید تصمیم نهایی را بگیرید. پس با مشورت دیگران و مهتر از همه علاقه خود، یک تصمیم عاقلانه بگیرید که بعد‌ها پشیمانی به سراغ تان نیاید.

 

 

فال روز متولدین اسفند

روز‌های شلوغی را می‌گذرانید، اما در نهایت به تمام کار‌های نیمه تمام چند وقت اخیر خود پایان خواهید داد و نفسی از روی رضایت خواهید کشید. در چنین روزی علاقه شما به اطرافیان تان بیشتر می‌شود. دیگران نیز دوست دارند که با شما بیشتر در ارتباط باشند. پس اگر درخواستی از مدیر یا بالا دستی تان دارید، درنگ نکنید. مدتی است که رابطه عاطفی شما در هاله‌ای از ابهام به سر می‌برد طوری که جایگاه تان را گم کرده اید. کمی زمان به هر دویتان دهید و سپس با گفتگو مشکلات خود را حل کنید.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A