خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز سه شنبه 21 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینامروز اگر بخواهید کار ابتکاری انجام دهید، خلاقیت از شما فرار خواهد کرد. هر چه قدر تلاش می کنید تا ایده های جدید ارایه دهید، ذهنتان یاری نخواهد کرد. شاید امروز برای انجام چنین کاری چندان مناسب نباشد. گاهی برای ارایه یک طرحی ابتکاری لازم است به طور موقت از کار کردن دست بکشید تا ذهنتان باز شود. از وقت امروز برای انجام کارهای دیگر استفاده کنید. امروز بهتر است بیرون بروید و با افراد مختلف ارتباط برقرار کنید. در مورد رابطه عاطفی خود نیز می توانید از انرژی های امروز استفاده کنید و با یکدیگر حرف بزنید و اگر مشکلی هست، آن را برطرف کنید. برای داشتن لحظه های شادتر، از روش های همیشگی خود دست بردارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

کسی (کاری) فکر تو را کاملا به خود مشغول کرده است و تو از بی اعتنایی این شخص به شدت غمگین هستی. اگر می خواهی به مقصود برسی غرور و خودبینی را کنار بگذار و به یاد داشته باش با اخلاق نیکو و مهربانی با مردم می توانی جای خود را در دل آنها باز کنی و به موفقیت برسی. به دوستان خود بیشتر رسیدگی کن. کاری که قصد انجام آن را داری هیچ ایرادی ندارد فقط برای رسیدن به مقصود باید تلاش بسیار کنی..

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز یکی از دوستان شما در مورد مسایل مالی از شما کمک طلب می کند. البته شاید پول نخواهد و در زمینه سرمایه گذاری مالی بخواهد از شما مشاوره بگیرد. لازم نیست برای او تصمیم گیری کنید. فقط به او دید درست بدهید و برایش مشخص کنید روش درست چیست. به این ترتیب هم به او کمک کرده اید و هم خودش تصمیم گرفته و عواقبش متوجه خود او است. مطمئن باشید نظرات منطقی شما مورد تحسین قبول خواهند گرفت. اگر دوست دارید دوستان خود را دعوت کنید و یک مهمانی دوستانه و دورهمی ترتیب دهید، این کار را انجام دهید. امروز زمان خوبی برای چنین شادی هایی است. می توانید در کنار دوستان لحظه های خوبی را تجربه کنید. حتی شاید بتوانید فردی که مناسب روحیه باشد نیز پیدا کنید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

مدتی است خود را به خاطر نیت و آرزویی که در سر داری سرزنش و ملامت می کنی، اما هرچه تلاش می کنی این نیت از سرت بیرون نمی رود. باید بدانی چون تو در این راه بسیارند و تنها تو نیستی که جاذبه های این فکر به زنجیرت کشیده، بلکه این راه رهروان بسیاری دارد. تردید را از دل خود بیرون کن و اکنون که بی اراده گام اول را برداشته ای، تا پایان راه ثابت قدم و استوار بمان که پیروزی با توست.

 

فال روز متولدین خرداد

دوست صمیمی یا شریک عاطفی شما شاید به تلفن های شما پاسخ ندهد. این مساله حس بدی به شما می دهد و با خود می گویید حتما شما برایش اهمیت چندانی ندارید. اما در این دام گرفتار نشوید. طرف مقابل شما اکنون مشغول کمک به افراد متعددی است . فرصت پاسخ دادن به تلفن ها را ندارد. نباید زود قضاوت کنید. صبور باشید. فردا که سرش خلوت شد حتما به شما زنگ می زند و شما از این نگرانی خارج خواهید شد. بهتر است از لاک خود بیرون بیایید و وارد اجتماع بشوید. بیرون بروید و با آدم های مختلف ارتباط برقرار کنید. امروز حس و حال بسیار خوبی دارید. بیرون بروید تا فرد دلخواه خود را بیابید و با هم در مورد علاقه مندی های خود صحبت کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

کسان بسیاری در زندگیت وجود دارند که سعی می کنند تو را وادار کنند از عشقی که در دل داری صرف نظر کنی، اما تو راضی به ترک عشق خود نمی شوی. از مال دنیا و موقعیت های اجتماعی خود در راه این عشق گذشته ای و مصمم و پابرجا ایستاده ای. بدان که بزودی لطف خدا از هر نظر شامل حال تو می گردد.

 

فال روز متولدین تیر

آیا امروز با فرد خاصی قرار ملاقات دارید؟ اگر این طور است، باید انتظار کمی تاخیر از طرف خود یا او را داشته باشید. شما در کارهای روزانه و شغلی خود گرفتار می شوید و مجبورید دیرتر در محل قرار حاضر شوید. یا او دیر می آید. در هر دو صورت، این برای هر دو شما خسته و ناراحت کننده است. اما اجازه ندهید این ناراحتی در روحیه شما تاثیر منفی بگذارد و اخلاقتان عوض شود. با صبر منتظر آمدن او بشوید و بعدازظهر خوبی را با هم تجربه کنید. امروز ناخواسته و بدون هیچ تلاشی در نظر دیگران خواهید درخشید. با فرد مورد علاقه خود نیز مکالمه های شیرین و دوست داشتنی خواهید داشت و از داشتن او خوشحال هستید. . .

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

دل به مهرویی سپرده ای و همه تو را به این خاطر مورد سرزنش و پند قرار می دهند ولی گوش دل تو به این حرفها بدهکار نیست. زیرا او کسی است که لیاقت عشق تو را دارد و تو نیز حاضری به خاطر او دست به هر کاری بزنی. گرچه راهت بسیار مشکل است ولی به امید خدا روزی او را به دست خواهی آورد و او قدر زحمات تو را خواهد دانست.

 

 فال روز متولدین مرداد

افراط در خوردن و نوشیدن باعث می شود تا حال عمومی بدن شما به هم بریزد و خیلی خوب نباشید. بنابراین، نمی توانید روی مسایل مختلف تمرکز کنید و کارهایتان را به درستی انجام دهید. برای مدیریت کارها، شاید لازم باشد پله‌به‌پله جلو بروید و آهسته اما پیوسته وظایف خود را به انجام برسانید. تلاش کنید تمرکز خود را بر انجام کارها بگذارید تا بدون اشتباه انجام شوند. مطالعه کتاب خوب، یک فنجان چای و لم دادن روی مبل پس از یک روز کاری سخت بسیار دلچسب خواهد بود. اگر امروز را بیرون بروید و در جمع دوستان باشید یا در مهمانی شرکت کنید، نهایت لذت را خواهید برد. حس خوشگذرانی شما امروز بسیار زیاد است و بهتر است از آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید. لازم نیست امروز هرکس هر حرفی می زند آن را تحلیل کنید، فقط از لحظه های خود لذت ببرید.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

زندگی بی عشق تنها زنده بودن است و هر کسی که عشقی در سر ندارد زندگی هم ندارد. از خوشیهای زندگی لذت ببر. به پند و نصایح بزرگان گوش جان بسپار که برایت سودآور و بی ضرر است. فکر زیاده طلبی مال دنیا را از سر بیرون کن که مال هر قدر زیاد هم که باشد، تمام شدنی است. قصه گنج قارون بهترین گواه بر این مدعاست.

 

فال روز متولدین شهریور

شاید عشقتان از شما دور باشد و حس و حال شما به گونه ای است که دوست داشتید ایکاش در کنار شما باشد. این کاملا طبیعی است اما اجازه ندهید این تفکرات روحیه شما را خراب کنند و افسرده شوید. شما روح هنرمندی دارید، با انرژی و خلاقیت درونی خود کارهای ارزشمند انجام دهید. خود را مشغول کارهایی کنید که از آنها لذت می برید. حتی با ورزش نیز می توانید یک روز شاد را تجربه کنید. بیرون بروید و اجازه ندهید افکار منفی شما را در خود فروببرند. غرق شدن در گذشته ها هیچ نفعی برای شما ندارد. بیرون بروید و با آدم های جدید آشنا شوید. مردم خیلی سریع با شما دوست می شوند و از شما استقبال خواهند کرد. قرار بگذارید و بیرون بروید و تجربه های جدید در زندگی داشته باشید

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

عمری را به کسب مال و ثروت صرف کرده ای بی آنکه هیچ بهره ای از روزهای خوش زندگی بگیری ولی بدان که زندگی برای آنکه از اندوخته هایت لذت ببری به تو فرصتی نخواهد داد. پیش از آنکه دیر شود از آنچه با رنج و زحمت بدست آورده ای کام دل بگیر که هیچ چیز ابدی و ماندنی نخواهد بود.

 

 

فال روز متولدین مهر

امروز خیلی سرحال نیستید و بیشتر دوست دارید در خانه بمانید. دراز کشیدن و تماشای تلویزیون برایتان جالب تر از بیرون رفتن و گشت زدن در خیابان ها است. اما دوستانتان با شما تماس می گیرند و می خواهند به آنها ملحق شوید. اگر دوست ندارید بروید، خود را مجبور به این کار نکنید. دوستان هم درک خواهند کرد که دوست دارید امروز را استراحت کنید و کمی با خودتان تنها باشید. اما بدانید که روز بسیار روشن و شادی در پیش دارید. اگر دوست دارید حرفی را به فرد دلخواه خود بگویید، امروز بهترین زمان است. فقط باید صادق باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

انسانی وارسته و پاکدل هستی. نسبت به دنیا، زمانه و اتفاقات پیرامونت بی اعتنایی و هیچ چیز در دنیا برایت اهمیت آنچنانی ندارد. در خود فرو رفته ای و دور خود را دیواری از تنهایی کشیده ای و از مردم زمانه بیمناکی. پا از حصار خود بیرون بگذار. از آزار دیگران بپرهیز و از دامهای سر راهت به خدا پناه ببر و اگر به تازگی جرقه های عشق در دلت روشن شده در انتخاب، دقت بسیار کن که دل به هر خار و خسی سپردن در شأن تو نیست.

 

فال روز متولدین آبان

دوست نزدیک یا فرد موردعلاقه تان کمی حس غمگینی دارد. او از شما انتظار دارد شانه ای برای گریه هایش باشید و به او دلداری بدهید. این خواسته او را برآورده کنید اما اجازه ندهید رسیدگی به او باعث شود از کارهای خود عقب بمانید. بین این دو مساله تعادل برقرار کنید. به او به اندازه ای که تصور می کنید ارزش دارد، توجه کنید و برایش وقت بگذارید و از بقیه روز برای انجام وظایف خود بهره بگیرید. اگر میان شما و شریک عاطفیتان مشکلی وجود دارد، امروز بهترین زمان برای حرف زدن و برطرف کردن سوتفاهمات است. با حرف خیلی راحت می توانید آنها را برطرف کنید و دوباره در کنار هم لبخند زدن ها را تجربه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

چنان در دام عشق اسیری که فریاد همه را درآورده ای. بی تاب و تحمل گشته ای و بیقراری می کنی اما اگر چشم کامیابی و موفقیت داری باید صبر و شکیبایی داشته باشی، چرا که به زودی اوضاع بر وفق مرادت خواهد شد. پس خود را از تعلقات دست و پاگیر و وابستگی های بیهوده آزاد کن و خود را مهیای شاهد پیروزی گردان که در راه است.

 

 

فال روز متولدین آذر

.

آیا امروز قصد دارید بیرون بروید و خرید کنید؟ شاید در فروشگاه اجناس بسیار شیک و گران قیمت چشم شما را بگیرند و دوست داشته باشید آنها را بخرید. اما پیش از خرید با خود فکر کنید این محصول ارزش این همه پول را دارد. خوب است آدم چیزهایی که می خواهد را به دست بیاورد. اما باید بدانید آیا این چیزی که می خواهید همیشه شما را خوشحال می کند یا یک هوس زودگذر است؟ با تدبیر خرید کنید تا بعدها پشیمان نشوید. امروز می توانید لحظه های بسیار خوبی را در کنار فرد موردعلاقه تان تجربه کنید. با هم بیرون بروید و یک بعدازظهر عالی برای خود رقم بزنید. می توانید سینما یا تئاتر بروید و از لحظه های شاد لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

نیتی در سر داری که بهتر است از انجام آن صرف نظر نمایی، چرا که انجام این نیت برای تو جز غم و اندوه به ارمغان نخواهد آورد و هرگز نخواهی توانست به مراد خود برسی. پس بهتر است بیش از این در این کار اصرار نکنی و روش بهتری را به کار گیری.

 

فال روز متولدین دی

آیا امروز منتظر کسی هستید؟ اگر این طور است احتمالا کمی نگرانی خواهید داشت زیرا خانه آن طور که می خواهید تمیز و آماده نیست تا پذیرای یک مهمان باشید. اما با عجله و خیلی سریع همه را آب و جارو می کنید تا دست‌کم ظاهر خانه مرتب باشد. اما خیلی تلاش نکنید. مهمان شما به هیچ وجه به این مسایل اهمیتی نمی دهد. شما می توانید در همان خانه به هم ریخته از او پذیرایی کنید و در کنار هم لحظه های خوبی داشته باشید. ملاقات با افراد متعدد در صدر رویدادهای امروز شما قرار دارند. اگر به دنبال یافتن شریک عاطفی هستید، امروز بهترین فرصت برای این کار است. البته برای جذب او فقط زیبایی ظاهری کافی نیست. باید تفکرات زیبایی هم داشته باشید

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

تمام وجودت از عشق به معشوقی آکنده است و در فکر و اندیشه ات جایی برای هیچ کس جز او نیست. گویا این عشق با جانت درآمیخته. اما بدان که در راه عشق همیشه مشکلاتی وجود دارد که با صبر و شکیبایی حل خواهد شد. پس بجای بی قراری، شکیبایی به خرج بده که نیکوترین کارها در رسیدن به مقصود است.

 

 

فال روز متولدین بهمن

شما از نظر ظاهری بسیار عالی دیده می شوید اما از نظر روحی تعریف چندانی ندارید. از آن روزهایی است که با نگاه در آینه تصور می کنید دارید یک تصویر وحشتناک می بینید و به هیچ عنوان خود را دوست نخواهید داشت. شاید بهتر باشد برای تجدید انرژی کمی بیرون بروید یا ماساژ بگیرید. حتی موهایتان را اصلاح کنید. هر کاری که بتواند شما را به حالت نرمال بازگرداند. در مورد رابطه عاطفی نیز بهتر است اگر ممکن است امروز خیلی سربه سر هم نگذارید. زیرا او نیز مثل شما روحیه حساسی دارد و ممکن است لحظه های تلخی داشته باشید. بهتر است از هم دور باشید تا امروز بگذرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز، منطق و احساسات لطیف گویا از شما گریزان هستند. خیلی تلاش نکنید تا در این زمینه ها کاری انجام دهید. هر چه بیشتر تلاش کنید، بیشتر گیج می شوید. البته نگران نباشید. این حس های خود را از دست نداده اید. این شرایط کاملا موقتی است. خیلی به آن توجه نکنید و در عوض، از رویدادهای ساده امروز بهره بگیرید. شاید خیلی تمایل به گریه داشته باشید. کمی صبور و آرام باشید. امروز این شهامت را خواهید داشت تا بیرون بروید و با فرد مورد علاقه خود لحظه های خوبی را تجربه کنید. همین کار را انجام دهید. با او قرار بگذارید و با هم بیرون بروید و حرف بزنید و از لحظه ها لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

اگر از دستت کاری برای کسی بر می آید هرگز کوتاهی نکن تا خدا نیز تو را در کارهایت یاری نماید. بیماری تو بیماری جسم نیست، روحت آزرده شده است. بهترین تجویز برای تو این است که زندگی را آسان بگیری، غم و غصه ها را کوچک ببینی و سعی کنی از شادی های زندگی هرچند هم که اندک باشد لذت ببری تا از این حالت کسالت و خمودگی خارج شوی.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A