خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز سه شنبه 24 بهمن 96 | فال روزانه
فال امروز سه شنبه ۲۴ بهمن ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

شما امروز هدیه ای نامعمول دریافت خواهید کرد که خیلی برایتان جالب و هیجان انگیز نیست. درضمن، امروز فردی هستید که با دیدن بدی ها و مشکلات، به دیگران اطمینان و قوت قلب می دهد و باعث می شوید تا ترس و هراس را از خود دور کنند. خونسردی درونی شما نیز تا اندازه ای به این مورد کمک می کند. اگر به دنبال توسعه روابط اجتماعی خود هستید و می خواهید دوستان جدید بیابید، باید در نوع نگاه و طرز فکر خود تغییر ایجاد کنید. احتمال دارد امروز با فردی آشنا شوید که بسیار به او علاقه دارید.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

بدون ترس و هراس از تمسخر دیگران ایده ها و نظرات خود را بیان کنید. این درست همان چیزی است که خودتان هم می خواهید. هراس از مورد تمسخر دیگران واقع شدن چیزی است که انسان را در پایین ترین سطح نگه می دارد. چالشی که شما گرفتار آن هستید این است که بدون هراس از حرف های مردم نظرات خود را بیان کنید. جرات داشته باشید تا خودتان باشید. خیلی به گذشته ها چشم ندوزید و به آینده امید داشته باشید. شاید یک مرحله از زندگی شما پایان یافته باشد اما آینده روزهای خوبی در پیش دارد از این فرصت برای یافتن انرژی تازه استفاده کنید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

اگر به نوشتن در مورد مساله ای که ذهنتان را درگیر کرده است تمایل دارید، امروز دست به کار شوید. امروز ذهن خلاق و بسیار بازی دارید و می توانید به خوبی هر آنچه می خواهید را روی برگه های سفید یادداشت کنید. شاید تنها مشکلی که با او روبه رو شوید، تمرکز روی مشکلات باشد. خیلی خود را نویسنده فرض نکنید و انتظار نداشته باشید از نظر نگارش و ویرایش عالی باشید. البته اگر نویسنده بودن جزو رویاهای شما است، در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید. امروز می تواند زندگی عاشقانه خود را نیز تغییر دهید. دیدگاه و نگاه شما به روابط امروز تغییر می کند و احساس می کنید در دنیای جدیدی پرواز می کنید. با این نگاه، فرد موردعلاقه تان نیز تغییر می کند.

 

فال روز متولدین تیر

ممکن است در طول روز بارها دچار شک و تردید شوید. امروز واقعیت هایی در زندگی خواهید یافت و بر اساس آن دنبال واقعیت خواهید رفت. اگر این طور شد، نظرات و ایده های خود را به دیگران بگویید و مطمئن باشید دیگران از آنها تعجب نخواهند کرد و نخواهند هراسید. شاید حتی تحت تاثیر عقاید شما نیز قرار بگیرند. انرژی های امروز باعث می شوند تا موقعیت عاشقانه کنونی خود را تغییر دهید. شما دو نفر مدت ها است با یکدیگر مشکل دارید و باید برای برطرف کردن آنها از یک مشاور کمک بگیرید. برای این منظور هم باید با مشکلات روبه رو بشوید تا بتوانید راه حلی برایشان بیابید.

 

 فال روز متولدین مرداد

گاهی پیش می آید که افکار شما به گونه ای هستند که احساس بلوغ کامل فکری دارید. شما انسان رویاپردازی نیستید به همین دلیل خیلی سخت است تا درگیر مسایل مبهم و غیرواقعی بشوید. اگر امروز احساس می کنید احساسات زیادی دارید، بهترین فرصت برای سرمایه گذاری عاطفی است. هیچ وقت بهتر از امروز پیدا نمی کنید تا تغییر کنید. باید صادق باشد و تغییراتی در خود به وجود بیاورید که به آنها اعتماد کامل دارید. همه نیروهای امروز شما را به سمت موفقیت راهنمایی می کنند.

 

 

فال روز متولدین شهریور

در طول روزهای گذشته احساس ناامیدی و خستگی از زندگی داشته اید. مشکلات محیطی نیز مزید بر علت شده بودند و حالتان خوب نبوده است و همین مساله به بی احساسی و بی هیجانی کنونی شما منتهی شده است. پیش از انجام هر کاری، مشکل اصلی شما باید حل شود. شاید فردا روز بهتری باشد و موقعیت های بهتری برای یافتن راه حل مشکلات خود بیابید. از نظر احساسی تصور می کنید بر لبه پرتگاه ایستاده اید. البته شاید درست برعکس، احساس هیجان زیادی داشته باشید که مورد استقبال شریک زندگیتان نیز قرار گیرد. اگر حالت دوم را دارید از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و رابطه خود را بهبود ببخشید.


 

فال روز متولدین مهر

 

امروز روز جنب و جوش و فعالیت شما است. امروز حس بسیار خوبی دارید و هیچ چیز نمی تواند مانع از فعالیت های شما بشود. خیلی تعجب نکنید. ایده های زیاد و خلاقانه زیادی به ذهنتان خطور می کنند. روحیه شاد و مثبت شما باعث می شود تا دیگران نیز از بودن در کنار شما لذت ببرند و شما را تحسین کنند. امروز این فرصت را دارید تا با نامزد/ همسر خود در مورد مسایل زندگی صحبت کنید. شاید حتی این شهامت را بیابید که رویاهای خود را بیان و آنها را به واقعیت نزدیک کنید.

 

فال روز متولدین آبان

مراقب باشید امروز عصبی نشوید. امروز کمی ایرادگیر و غرغرو هستید و ممکن است با فردی از اطرافیان دعوا کنید. مراقب گفتار و رفتار خود باشید. احتمالا در مسایل کاری نیز با کمی تضاد مواجه خواهید شد. اگر دیگران از شما می خواهند کمی محتاط و با فکر رفتار کنید، نصیحت آنها را بپذیرید. از نظر رابطه عاطفی نیز تغییرات مثبتی در انتظار شما است. به طور مثال، ممکن است شما و همسرتان تصمیم به جابه جایی از خانه فعلی را داشته باشید. هر چه که باشد، آینده خوبی در انتظار شما است.

 

فال روز متولدین آذر

امروز گویا زمان به جای جلو رفتن به عقب می رود. از این حالت برای برانگیخته کردن خلاقیت خود بهره بگیرید. امروز همه فکر شما آینده و سرنوشت فرد دیگری است. این مهربانی قابل تحسین است. اما بد نیست به جای آن، به سرنوشت خود بیاندیشید. امروز متوجه می شوید در رابطه عاطفی خود مشکلات بسیاری دارید و این فقط به مساله عشق و علاقه مربوط نیست. اشتیاق شما نیز از بین رفته است. اگر مجرد هستید نیز بهتر است امروز به دنبال عشق جدید نباشید. امروز فرصت خوبی برای عاشق شدن نیست.

 

فال روز متولدین دی

 

امروز احساس گرفتگی و خفگی دارید. از یک طرف می خواهید تغییراتی که در ذهنتان است را ایجاد کنید و از طرف دیگر، دوست ندارید آنها به روش موجود پیش بروند. دل و قلبتان به شما می گوید اعتراض به شرایط هیچ گاه مشکلات را حل نکرده است و باید دست به کار شوید. اما گویا برای حرکت به نیروی بیرونی نیاز دارید. امروز به طور ناگهانی این شهامت را می یابید تا خود را رها کنید. امروز احساس می کنید عشق همه وجود شما را فراگرفته است و نمی خواهید یک روز عالی و پر از احساس را از دست بدهید. اگر فرد خاصی را زیر نظر دارید، برای آشنایی اقدام کنید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز در ذهن شما سوالات بسیاری نقش می بندد. ممکن است با مشکلات روحی، معنی یا فیزیکی متعددی درگیر باشید که باعث ناراحتی شما می شوند. روزی که در پیش دارید باعث می شود تا روش زندگی خود را تغییر دهید. شاید لازم باشد در این مورد با دوستان و اطرافان خود حرف بزنید. امروز عشق و هیجان زیادی را تجربه خواهید کرد. بنابراین خیلی تعجب نکنید که احساساتتان شما را به مکان هایی می کشاند که تاکنون نرفته اید. امروز با فرد مورد علاقه خود کارهای هیجان انگیزی انجام می دهید و از این لحظه ها نهایت لذت را خواهید برد.

 

فال روز متولدین اسفند

گاهی ممکن است مردم از شما گلایه کنند که در روابط خود بسیار با سیاست هستید. این مساله برایتان خوشایند نیست و به این جمله بسیار حساس شده اید. اما امروز خیلی این حرف ها آزارتان نمی دهد و می توانید روی خود و رفتار خود تمرکز داشته باشید. همه موانعی که شما را از رسیدن به فرد موردعلاقه تان باز می دارد را در هم بشکنید. موانع را پشت سر بگذارید و با صداقت و بی سیاست وارد یک رابطه عاشقانه بشوید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A