خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز سه شنبه 28 شهریور 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۲۸ شهریور ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردینآیا کسی به توانایی های شما آگاه است؟ شاید شما تا به حالی خیلی به مهارت هایتان بها نداده اید اما از این پس بیشتر آنها را به کار خواهید گرفت. پروژه ای نیمه کاره ای در گذشته داشته اید که به زودی بار دیگر پرونده اش باز می شود و شما را درگیر خود می کند. این کار نه تنها درآمد مالی خوبی برای شما خواهد داشت بلکه شما را در نگاه دیگران نیز قدرتمند و با مهارت تر نشان می دهد. امروز شانس آن را دارید تا هر چه از عشق زندگی تان می خواهید را به دست آورید. بنابراین درنگ نکنید و خواسته هایتان را بدون نگرانی مطرح کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

به زودی برای یکی از اعضای خانواده تان، اتفاق خوشایندی رخ می دهد. شما نیز درگیر آن موضوع خواهید شد اما سعی کنید که این کار مانع از عقب افتادن دیگر کارهایتان نباشد زیرا برخی از آنها جبران ناپذیرند. در انتهای روز دوستی از شما چیزی طلب می کند، حتی اگر دیر وقت است یا که حوصله ندارید، سعی کنید که خواسته اش را عملی کنید، در غیر این صورت کدورت هایی بوجود می خواهد آمد. اگر چه در محیط کارتان احساس ناامنی می کنید، اما این نگرانی شما بی مورد است و به زودی می فهمید که چقدر نزد مدیرتان محبوب هستید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

کمی احساس بی قراری دارید اما نمی دانید که چگونه آن را برطرف کنید. در چند روز اخیر همه چیز برخلاف میل تان پیش م رفته است اما به زودی خبرهای خوبی را خواهید شنید. شاید بالاخره پس از آنهمه تلاش نتیجه سختی هایی که کشیده اید را دریافت خواهید کرد. ممکن است با چیزی مواجه شوید که هیچ گاه انتظارش را نداشته اید اما حال زمان آن است که زاویه دید خود را تغییر دهید و با مسائل به گونه ای دیگر برخورد کنید. مطمئن اتفاقات خوشی برایتان خواهد افتاد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر

 این روزها درگیر مسائل مالی تان هستید. استرسی که این شرایط بر شما وارد کرده است به سادگی برطرف نمی شود، به همین دلیل بهتر است که به جای پیدا کردن راه حل، به کل شرایط را تغییر دهید. به عنوان مثال اگر در محیط کار اذیت می شوید، به دنبال کار دیگری باشید. مجبورید که در مورد نزدیک ترین فرد زندگی تان تصمیمی بگیرید. اگر چه طرف مقابل تان احتیاجی به تغییر ندارد، اما شما خودتان دوست دارید کمی جدی تر به آنچه ذهن تان را درگیر کرده است، فکر کنید. فقط حواس تان باشد قبل از این که قدم دیگری بردارید، خوب فکر کنید و تمام جوانب را در نظر بگیرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

خبرهای خوبی که به شما می رسد را به سرعت پخش نکنید. درست است که هیجان زده هستید اما هنوز از معتبر بودن آن اطمینان حاصل نکرده اید پس کمی دیگر هم صبر کنید. اعتماد به نفس شما از این پس بالاتر می رود و موفقیت های بیشتری را کسب خواهید کرد. اگر مجرد هستید، امروز شانس آن را دارید که با فردی ارتباط برقرار کنید. زمان خوبی است که راز دلتان را فاش کنید و منتظر اتفاقات خوبی در رابطه عاطفی تان باشید. در مورد چیزی که نمی دانید هم نظر ندهید زیرا تنها به ضررتان تمام خواهد شد.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

اگر پولی به دست تان رسید، آن را عاقلانه خرج کنید. اگر چه خوشگذرانی و خرید لباس هیجان انگیز است اما آیا ارزشش را دارد؟ اگر به درستی در مورد آن تصمیم بگیرید، پول تان در آینده ای نزدیک چند برابر خواهد شد. یکی از دوستان قدیمی تان که چند وقتی با هم در ارتباط نبوده اید، بار دیگر وارد زندگی تان می شود. شما نیز تمایل دارید تا رابطه خود را با او از سر گیرید. شاید بد نباشد یک فرصت دیگر به خودتان دهید. امید اینکه روزهای شاد بیشتری را در کنار او تجربه کنید، زیاد است.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

مطلب مشابه :   فال امروز شنبه 4 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ

 

فال روز متولدین مهر

امروز پر از انرژی و اشتیاق هستید طوری که دیگران نیز دوست دارند با شما بیشتر در ارتباط باشند. کارهای خانه و محیط کارتان نیز به خوبی و به سرعت پیش خواهد رفت. پس معطل نکنید و کارها و پیشنهادهای جدید را به دست گیرید. امروز هر غیر ممکنی برای شما ممکن می شود. بین شما و شریک زندگی تان جو سنگینی برقرار است. اگر احساس می کنید که با حرف زدن می توانید مشکل تان را حل کنید، تامل نکنید. شاید او هم منتظر عکس العملی از شماست تا دردودل هایش را به زبان آورد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

فال روز متولدین آبان

امروز استرس شما زیاد شده است، بنابراین پیشنهاد می کنیم که اگر با دیگران در ارتباط اید، محتاط تر عمل کنید زیرا امکان سوتفاهم و به تبع بحث های جدی وجود دارد. سرتان توی کار خودتان باشد و حتی تا جایی که می توانید تنها باشید تا کمی به آرامش برسید. شما به راحتی می توانید دل عشق زندگی تان را به دست آورید، کافی است کمی بیشتر به او توجه کنید. کارهای ساده ای چون نوشتن یک جمله یا شعر روی کاغذ هم می تواند او را سر شوق آورد. پس از خلاقیت تان برای اتفاقات بهتر زندگی بهره گیرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

.

شما آماده یک تغییر بزرگ هستید، هیچ شکی در آن نیست اما نباید در این کار عجولانه عمل کنید. مشورت با خانواده می تواند مسیر راحت تری را به شما نشان دهد. موضوعی ذهن شما و شریک زندگی تان را درگیر کرده است. دوست دارید که دست به کاری بزنید اما قبل از شروع قدم به قدم راه را بسنجید. اگر برنامه ریزی شده پیش روید، همه چیز بر وفق مرادتان خواهد بود. به زودی برای یکی از بزرگ ترین سوالات زندگی تان راه حلی پیدا می کنید که خوشحال تان می کند. اما سعی کنید که قبل از هر قدمی با افراد با تجربه مشورت کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

 امروز شما مانند یک خورشید می درخشید طوری که شریک زندگی و اطرافیان تان نیز تحت تاثیر جاذبه شما قرار خواهند گرفت. سعی کنید امروز بیشتر در بیرون از خانه و با دیگران در ارتباط باشید. از طرف دوستی هدیه ای به دست تان می رسد که خوشحال تان خواهد کرد. او این هدیه را برای رفع کدورت ها گرفته است، پس شما نیز دست از لجبازی بردارید و به روال قبلی رابطه تان بازگردید. در محیط کار مسئولیت جدیدی به شما واگذار شده که کمی استرس تان را زیاد کرده است. نگران نباشید زیرا مانند دیگر کارهایتان، از پس این یکی نیز بر خواهید آمد.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

گاهی دخالت و کنجکاوی می تواند به نفع تان باشد پس لازم نیست که همیشه خودتان را عقب بکشید و از دور تماشاگر باشید. شما زمان زیادی را صرف اهداف تان کرده اید و حال باید از آنها بهترین نتیجه را بگیرید، پس دست از تلاش برندارید. امروز هنگام صحبت کردن با دیگران به حرف هایی که به زبان می آورید دقت کنید. یک کلمه نابجا می تواند همه برنامه هایتان را نقش بر آب کند. اگر فردی نظر شما را به خود جلب کرده، به جای این که روی ایرادهای او تمرکز کنید، به خوبی هایش بیاندیشید. آیا آنقدر هستند که رابطه یا کار خود را با او آغاز کنید؟

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

مسائل مالی نگران تان کرده است اما همچنان اعتماد به نفس خود را بالا نگه داشته اید و این خیلی خوب است. به زودی فردی به کمک تان می آید و تمام نگرانی هایتان برطرف خواهد شد. با فردی قرار ملاقاتی دارید اما چون مدت زیادی است که او را ندیده اید، کمی نگران اید. اجازه ندهید که این نگرانی ها مانع از نشان دادن شخصیت واقعی تان شود. شما گذشته سختی داشته اید که هنوز روی دوش تان سنگینی می کند، اگر آنها را رها کنید، مطمئنا اتفاقات بهتری برایتان خواهد افتاد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا جمعه ۲۹ تیر ۹۷ | فال روزانه

فال روزانه فردا جمعه ۲۹ تیر ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازی