خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز سه شنبه 5 اردیبهشت 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز سه شنبه ۵ اردیبهشت ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

امروز ارتباط برقرار کردن با دیگران برایتان بسیار لذت بخش شده است به قدری که دوست دارید تمام وقت تان را با همکاران و دوستان تان به حرف زدن بگذرانید اما مراقب باشید زیرا این کار شما را از کارهایتان عقب می اندازد. شخصی میان شما و شریک زندگی تان قرار گرفته طوری که دلخوری هایی را بوجود آورده است. او حتی شما را مجبور به تمام شدن این رابطه می کند اما حواس تان باشد که به اشتباه نروید. شما خود بهتر از هر فرد دیگری صلاح کارتان را می دانید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

دوستی از شما می خواهد که به او پولی قرض دهید و شما فکر می کنید که او بی دلیل این درخواست را از شما کرده است. به علاوه خود شما نیز وضعیت مالی خوبی ندارید و روی پولتان برنامه ریزی کرده اید. در این شرایط بهتر است که با دوستان تان صحبت کنید و شرایط را برایش توضیح دهید. از نه گفتن نهراسید. مطمئنا او شرایط شما را درک و از فرد دیگری تقاضای کمک می کند. اگر در محیط کار مدیر یا همکارتان با شما مخالفت کرد، روی حرفتان باستید زیرا در نهایت به نفع تان تمام می شود.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

مسئولیت های زیادی روی دوش تان است که خسته تان کرده. اگر می توانید کمی به خودتان استراحت دهید. سعی کنید کارهایی را که در حاشیه اند و اهمیت کمتری دارند را به طور موقت کنار بگذارید و به دنبال مهمترین ها باشید تا هر چه سریع تر باری که بر دوش تان است سبک شود. اگر مجرد و به دنبال ازدواجی سنتی هستید، باید بگوییم که عشق در آنجا که انتظارش را ندارید در خانه شما را می زند، آنوقت می بینید که چه هیجانی به زندگی تان وارد شده است..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر


موضوعی متافیزیک ذهن شما را درگیر کرده است طوری که دوست دارید اطلاعات خود را در این زمنیه افزایش دهید. اما از جستجو در منابع مختلف خودداری کنید زیرا تنها شما را گیج می کنند. یک کتاب بردارید و تا تمام شدن آن زمین اش نگذارید. این موضوع ذهن شما را باز و خلاق تر می کند. اگر در روابط عاطفی خود دچار یکنواختی شده اید، بدانید که به زودی عشق با سرعت زیادی به سمت شما در حال حرکت است، بنابراین خودتان را برای روزهای پر از هیجان آماده کنید..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

کاری را با فردی شروع کرده  اما گویا به مشکل برخورده است. توصیه ما به شما این است که عقب نکشید و بار دیگر تلاش کنید. از قضاوت بی جا در مورد آینده تنها بر اساس آنچه در امروز رخ داده، نیز بپرهیزید. همه چیز در هفته های آتی بهتر خواهد شد. با دوستی بحث تان می شود اما این شمایید که دچار سوتفاهم شده اید. اگر چه قبول کردن این موضوع برایتان سخت است اما در نهایت به اشتباه خود پی می برید و رابطه بین شما نیز مستحکم تر از قبل می شود.

.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

کاری را می خواهید آغاز کنید اما مجبورید که قید خیلی چیزها را بزنید. اگر چه این کار در ابتدا برایتان سخت است اما در نهایت خواهید دید که ارزشش را دارد. شما مدتی است که به دنبال پیشرفتی در رابطه عاطفی تان هستید اما هیچ تغییری نمی بینید. علارغم انتظارتان به زودی تغییرات مثبتی در رایطه عاطفی تان رخ خواهد داد فقط کافی ست که به یکدیگر اعتماد کنید. به زودی خبر خوبی از یکی از اقوام تان می شنوید که از خوشحالی بال در می آورید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

 

 

فال روز متولدین مهر


شما برای پیشرفت در کار باید با افراد بیشتری در ارتباط باشید و حتی به مکان های مختلفی سرک بکشید و همین کار وقت زیادی از شما می گیرد اما در نهایت نتیجه رضایت بخشی برایتان خواهد داشت. اخیرا رفتارهای عجیب و غریبی از شریک زندگی تان می بینید که درکش نمی کنید. شاید بهتر باشد که به جای تمرکز روی آنها شرایط موجود را تغییر دهید. به عنوان مثال سرگرمی های جدیدی را به زندگی تان بیاورید تا روحیه هردویتان تغییر کند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

فال روز متولدین آبان

 امروز زمان خوبی برای یافتن حقیقت نیست. حتی بهتر است که حساب و کتاب هایتان را هم به زمان دیگری موکول کنید. آنچه امروز باید روی آن تمرکز کنید خانواده تان است. آنها بیش از هر کس دیگری به شما احتیاج دارند. با محبت کمبود و نگرانی های زندگی شان را جبران کنید. شما برای آینده خود تصویرسازی های زیادی می کنید، این خوب است اما نباید از حد بگذرد. شاید اگر کمی واقع بین تر باشید زودتر به مقصد برسید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

 امروز در خانه ماندن برایتان سخت شده است، به علاوه حوصله کارهای خانه را نیز ندارید. به دیگران بگویید که شما را تنها بگذارند. امروز باید به دنبال مکانی آرام برای فکر کردن باشید. موضوعات زیادی ذهن تان را درگیر کرده که باید به آنها سامان دهید. هر چه در این کار بیشتر تامل کنید، نتیجه ای که می گیرید نیز بیشتر به تاخیر می افتد. اخیرا سر موضوعات کم اهمیت با شریک زندگی تان بحث می کنید، شاید این موضوعات به نظر عادی باشند اما در دراز مدت می تواند یک رابطه را تخریب کنند..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

 امروز ناگهان تصمیم گرفته اید که تمام کارهای عقب مانده تان را به اتمام برسانید. از آنجا که کارهای نیمه تمام یکی دوتا نیست، بهتر است که آنها را یکی یکی و به آرامی انجام دهید. در غیر این صورت خیلی از جزییات را از قلم خواهید انداخت. به دنبال راه حلی برای مشکلی که در رابطه عاطفی تان بوجود آمده هستید. شاید به نظرتان هر راهی که رفته اید به بن بست خورده است اما اگر دست از تلاش برندارید مطمئنا به هدف تان خواهید رسید. دیگران نیز می توانند در این راه به شما کمک های زیادی کنند..

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

 ناگهان ایده ای برای آغاز یک کار به سرتان می زند طوری که تمام روز ذهن تان را درگیر می کند. برای ادامه مسیر باید اطلاعات خود را به مقدار کافی بالا ببرید که بی شک به انرژی و زمان بیشتری نیاز دارد. دست از تلاش برندارید زیرا که ارزشش را دارد. فردی در نزدیکی تان است که سعی دارد به شما نزدیک شود. اگر مجرد هستید فعلا او را رد نکنید، بگذارید که آهسته آهسته ارتباط اش را با شما بیشتر کند. در نهایت اگر پس از شناخت کامل او نظرتان منفی بود، او را رد کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

امروز توجه افراد زیادی را به خود جلب می کنید. نه تنها دیگران به شما علاقمندند بلکه شما نیز دوست دارید آنها را خوشحال ببینید به همین دلیل برای شادی شان دست به هر کاری می زنید. اگرچه امروز کارهای زیادی برای انجام دادن دارید اما بهتر است که اولویت خود را بر روابط تان بگذارید. اینگونه انرژی بیشتری برای روزهای آتی خود به دست خواهید آورد. اگر در رابطه عاطفی به مشکل برخورده اید، رفتارها و شیوه هایی را که تا به حال اجرا می کردید تغییر دهید. مطمئنا جواب خواهید گرفت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A