خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۱ دی ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۱ دی ۹۷ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

فال امروز شنبه 1 دی 97 | فال روزانه
فال امروز شنبه ۱ دی ۹۷ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز ناگهان به این پی برده اید که از صمیم قلب خواهان جلب احترام و توجه یک نفر هستید که برایتان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. با این حال باور کنید هر چقدر بیشتر در این راه تلاش کنید فقط اوضاع را بدتر خواهید کرد و نتیجه ی معکوس به دست خواهید آورد، پس خودتان را زیاد اذیت نکنید و همان طوری باشید که همیشه هستید، فقط سعی کنید احساسات خود را نسبت به همیشه راحت تر بیان کنید. این کار شاید همه چیز را همان طوری که خودتان می خواهید نکند، اما اثرات قابل توجهی خواهد داشت. خبرهایی که از رادیو و تلویزیون می شنوید را با دقتی بیشتر از همیشه گوش کنید، در آنها نشانه های مهمی برای شما نهفته است!

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز هر تلاشی برای توضیح و یا توجیه اتفاقاتی که در اطرافتان در جریان هستند بیهوده خواهد بود چون در واقع هیچ دلیل و توضیحی برای آنها وجود ندارد. خودتان را با امواج احساساتی که در روح و وجودتان جریان پیدا کرده اند همراه کنید. تلاش برای کنترل این احساسات هیچ سودی نخواهد داشت و باید راهی برای تخلیه ی آنها پیدا کنید. سعی کنید با همراه با خانواده و عزیزانتان به روح خود انرژی بدهید. شما نگران این هستید که رابطه عاطفیتان کنترل عقل و منطقتان را از دست شما بگیرد و از این که قربانی رفتار نامعقول خودتان شوید وحشت دارید. ولی نیازی نیست خودتان را زیاد نگران این چیزها کنید؛ با خیال راحت از تعطیلات آخر هفته خود لذت ببرید.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز ذهنتان درگیر این موضوع است که چطور می توانید بین زندگی خانوادگی و اجتماعی خود تعادل ایجاد کنید و به هر دوی آنها به اندازه کافی رسیدگی کنید. دلتان می خواهد جای خودتان را در این دنیا پیدا کنید و بفهمید برای رسیدن به اهداف و خواسته هایتان به چه چیزهایی نیاز دارید. در حال حاضر پرداختن به این پرسش های کلیدی می تواند همچون عامل محرکی عمل کرده و شما را به حرکت وا دارد. شاید به نظر دیگر رفتار شما در این مورد بسیار جدی و خشن باشد، ولی هر کاری که خودتان فکر می کنید برای روبراه شدن اوضاع لازم است را انجام دهید. استفاده از قدرت تمرکزتان شما را قادر می سازد از موانعی که به نظر همه غیر قابل عبور می آیند رد شوید.

 

فال روز متولدین تیر

امروز کسانی که دوست دارید همچون فرشته نجات به کمک شما خواهند آمد و شما را تشویق می کنند افکاری که محدودتان می کنند را کنار بگذارید. با وجود این که از توانایی های خود در برقراری ارتباط با دیگران اطمینان کافی ندارید، کلامتان در حال حاضر می تواند قدرت بسیاری داشته باشد و روی شنونده اثر بگذارد. آنچه دیگران در مورد شما فکر می کنند و می گویند اهمیت چندان زیادی ندارد، چیزی که مهم است تفکری است که خود شما در مورد خودتان دارید. اگر روی اعتماد به نفستان کار کنید و آن را بالا ببرید هیچ چیزی نخواهد توانست مانع پیشرفتتان شود. اگر حس می کنید عشقتان می تواند در بالا بردن اعتماد به نفستان به شما کمک کند در مورد این موضوع با او حرف بزنید.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

شما دوست دارید دیگران را نصیحت کنید و در پیدا کردن مسیر درست در زندگیشان به آنها کمک کنید، حتی این کار را گاهی زمانی انجام می دهید که هیچ کس از شما تقاضای مشورت و نصیحت نکرده است. امروز خود شما بیش از هرکسی دیگری به نصیحت و همفکری نیاز دارید. بهترین کاری که امروز می توانید انجام دهید این است که از بقیه کمی فاصله بگیرید و نگاهی به اوضاع زندگی خودتان بیندازید و در صورت نیاز برای ایجاد برخی تغییرات برنامه ریزی کنید. شما این اواخر زیادی بازیگوشی کرده اید و کنترل برخی چیزها از دستتان خارج شده است، امروز فرصت خوبی است تا خودتان را جمع و جور کرده و اوضاع را تحت کنترل خود دربیاورید.

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز شما زندگی خود را زیر ذره بین گذاشته اید. همه ی ما تصورات و انتظاراتی در زندگی داریم که نمی توانیم به سادگی آنها را رها کنیم، اما جامعه گاهی ما را تحت فشار قرار می دهد و نمی شود همیشه همه چیز را در آن شرایط ایده آلی که خودمان دلمان می خواهد حفظ کنیم. با این حال شما باید جواب این سؤال را امروز پیدا کنید که آیا حاضرید عقاید و باورهای خودتان و ایده آل هایی را که برایتان از ارزش و اهمیت بالایی برخوردار هستند کنار بگذارید تا جامعه شما را بپذیرد؟ آیا شجاعت این را دارید که به عقاید خود پایبند بمانید. شاید بهتر باشد امروز کمی با خودتان خلوت کرده و جواب این سؤال ها را پیدا کنید.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

افکارتان امروز با چنان سرعتی حرکت می کنند که نمی توانید خودتان را با آنها هماهنگ کنید و تک تک ایده هایی که به سرتان می زنند را به طور کامل مورد بررسی قرار دهید. شاید نقشه خیلی خوب و کاملی در سر داشته باشید ولی اگر انرژیتان را عاقلانه استفاده نکنید ممکن است نتوانید به هدفی که دارید برسید. باید ذهن خودتان را روی چیزهایی که برایتان اهمیت و اولویت بیشتری دارند متمرکز کنید و بی خیال مسائل جزئی و بی اهمیت شوید. حقیقت این است که توانایی های شما هم مثل هر کس دیگری محدودیت هایی دارند. در مورد اهداف و رویاهایتان با هر کسی حرف نزنید و وقی هم این کار را کردید خیلی جدی باشید تا آنها هم شما را جدی بگیرند.

 

 

فال روز متولدین آبان

شما انتظار دارید که دیگران به نیازتان به احساس امنیت عاطفی توجه کرده و احترام بگذارند. امروز جنبه احساسی وجودتان بسیار فعال شده است و باعث شده نگران این باشید که مبادا دیگران از حرف ها و یا کارهایتان برداشت اشتباهی داشته باشند. این احساس شما و نیاز به تایید شدن توسط دیگران ریشه در احساس نا امنی است که ریشه در گذشته شما دارد و هیچ کسی به غیر از خود شما نمی تواند آن را درست کند یا تغییر دهد. البته که نمی توانید این بحران را یک شبه پشت سر بگذارید، ولی حرف زدن در مورد آن با کسی که دوست دارید به شما کمک خواهد کرد که امیدواری بیشتری نسبت به شرایط موجود پیدا کنید.

 

فال روز متولدین آذر

امروز شما به قدرت احساسات خود پی خواهید برد. سعی نکنید با حساسیت بیش از اندازه ی خودتان مبارزه کنید زیرا این احساسات در کودکی شما ریشه دارند و باید با آنها روبرو شوید و راهی برای تخلیه ی آنها پیدا کنید. این کار به شما کمک خواهد کرد به اینکه چه نیازهایی دارید پی ببرید. شاید لازم باشد حداقل برای یک روز از افرادی که زیادی روی شما تاثیر می گذارند فاصله گرفته و خودتان راهتان را پیدا کنید. به احساسات خود بها بدهید و بگذارید شما را به راهی که درست است هدایت کنند. امروز مهمان های زیادی به خانه تان خواهند آمد، در پذیرایی از آنها به خودتان سخت نگیرید تا به همه خوش بگذرد.

 

 

فال روز متولدین دی

 

امروز فرصتی در اختیارتان قرار گرفته است تا از درون و بیرون به خودتان رسیدگی کنید و سطح انرژی خود را بالا ببرید. از انرژی فوق العاده ای که در اختیار دارید استفاده کنید و خودتان را به آنهایی که برایتان عزیز هستند نزدیک تر کنید. این فرصت بسیار خوبی است تا شناخت بهتری نسبت به آنها پیدا کنید. قدرت فوق العاده ای که شما امروز در به دست آوردن دل دیگران دارید همه را به تعجب وا خواهد داشت و تحت تأثیر قرار خواهد داد. اگر در جمعی قرار گرفتید که بحث هایی در آن مطرح شد که علاقه ی چندانی به آنها ندارید به جای دعوا راه انداختن جمع را ترک کنید و یا حداقل سعی کنید موضوع را عوض کنید!

 

 

فال روز متولدین بهمن

شما می دانید چه کارهایی برای کمک کردن به آنهایی که دوست دارید می توانید بکنید، ولی همین حالا هم آنقدر سرتان شلوغ است که به زور می توانید به تعهداتی که قبلا داده اید عمل کنید. نمی توانید همه کارهایی که وعده داده اید را عملی کنید، ولی انتظارات بیش از اندازه ای که از خودتان دارید به شما اجازه نمی دهند بی خیال آنها شوید. شما این را باید یاد بگیرید که اگر بیش از حد توانتان به دیگران وعده و وعید ندهید آنها خیلی خوشحال تر خواهند بود. عشق و علاقه چیزی نیست که با بخشیدن به دیگران تمام شود، هر چقدر بیشتر عشقتان را به کسانی که دوست دارید نشان دهید میزان این علاقه بیشتر و بیشتر خواهد شد.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز با تمام وجود می خواهید که به اهداف و برنامه هایتان برسید، حتی اگر این کار به قیمت فراموش کردن نیازهای دیگران تمام شود و لازم باشد که خودتان را در اولویت قرار دهید. دیگران هم متوجه این موضوع هستند و با توجه به کارها و رفتارتان می دانند که شما به کمی آزادی نیاز دارید. با این همه شرکت در فعالیت های اجتماعی بهترین راه ممکن برای نشان دادن سخاوت روحتان است و کمی مهربانی و سازش با دیگران بهترین راه حل برای راضی نگه داشتن خودتان و دیگران است. بالاخره درگیری های ذهنی و کاری که طی ماه گذشته داشته اید دارند حل می شوند و وارد دوره آرامتری می شوید، با خیال راحت از روز جمعه تان لذت ببرید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A