خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱ مهر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱ مهر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱ مهر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز شنبه 1 مهر 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱ مهر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز را به طور کلی در رویا سپری خواهید کرد. فردی خارجی یا کسی که در کشوری دیگر اقامت دارد به ملاقات شما می آید و دید تازه ای در مورد زندگی در سرزمین های دور به شما می دهد. همه آدم هایی که امروز با آنها ملاقات می کنید بسیار جالب هستند و می توانید لحظه های خوبی را در کنار آنها سپری کنید. اگر به سفر تمایل دارید امروز می تواند روز خوبی برای تصمیم گیری و برنامه ریزی باشد. حتی آمادگی روحی برای عاشق شدن نیز دارید. اگر در حال حاضر در رابطه ای هستید، در این تصور خواهید بود که آیا مسیر درست را طی می کنید. او را دوست دارید اما مسایلی هم هستند که چندان خوشایند به نظر نمی رسند. به هر حال، یا باید دید خود را عوض کنید یا آدمتان را.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خودت خوب می دانی که او هرچه می کند در شان و مقامش است و زیبنده شخصیتش. پس اعتراض تو بی مورد است. تو گر طاووس می خواهی باید جور هندوستان کشی. هوشیار باش که این روزها او قصد امتحان و محک زدن تو را دارد و تو باید از این امتحان سربلند و پیروز بیرون آیی.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با همه وجود خلاقیت شما گل می کند و می توانید کلی ایده های خوب و ناب ارایه دهید. انرژی های فکری و جسمی شما نیز در این مسیر بسیار به شما کمک می کنند که می توانید هرکاری را آغاز کردید، تا انتها پیش ببرید. با شک و تردید و معطل کردن به هیج جا نمی رسید. هر چیزی تصور می کنید درست است، انجام دهید و غفلت نکنید. هر لحظه زندگی را باید غنیمت شمرد. شاید رابطه عاشقانه شما آن طور که تصور می کردید، پیش نرود. شاید برای یک ملاقات دونفره برنامه چیده بودید، اما جور نمی شود. همیشه رویدادهای ناخواسته پیش می آیند. خیلی سخت نگیرید و با دید مثبت به مسایل نگاه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

انسانی صادق هستی و در راه عشق و محبت هر رنجی را پذیرایی. سر به لاک خود داری ولی همیشه از بخت کوتاه خود گله مندی. شکوه ی بیهوده مکن و اگر زندگی با تو نمی سازد تو با زندگی بساز و بدان هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد و تو که رنج می بری حتما گنج نیز خواهی برد.

فال روز متولدین خرداد

امروز به ایمیل ها و تلفن های خود پاسخ بدهید. ممکن است در میان آنها خبر و اطلاعات ارزشمند و جالبی در مورد کار یا حوزه علاقه مندی های خود دریافت کنید. شاید حتی این اخبار باعث شوند ایده های جدیدی در ذهن شما جرقه بزنند و بتوانید مسیر زندگی خود را به سمت بهتر شدن پیش ببرید. به همه نشانه های توجه داشته باشید و فرصت ها را غنیمت بشمارید. امروز به طور سرسختانه دوست ندارید به رابطه عاشقانه خود خوب فکر کنید. مدام در حال یافتن مشکل و ایراد در این رابطه هستید. حرف زدن با طرف مقابل در بهبود اوضاع بسیار به شما کمک می کند. شاید در خلال این مکالمات بتوانید سوءتفاهمات ایجاد شده در مغز خود را از بین ببرید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

انسان در رنج و سختی آفریده شده و زندگی سرشار از رنجها و سختی هاست. تو از این همه شر و شور و غوغا به تنگ آمده ای. به دنبال خلوتی می گردی و مسکنی تا لحظه ای به آرامش برسی. به خدا پناه ببر که یاد او بهترین آرامش بخش است. به میان مردم درویش مسلک برو و گمشده ی خود را در میان آنان جستجو کن.

فال روز متولدین تیر

امروز باید منتظر رفتار و محیط بسیار دوستانه در محیط کار خود باشید. از هم صحبتی با آنها لذت ببرید. تفکراتی در ذهن شما وجود دارند که شاید تا اندازه ای باعث شود نتوانید راحت و صمیمی با دیگران رفتار کنید. اما آنها را دور بریزید. نیازی نیست نگران چیزی باشید. همه انرژی های امروز خوب هستند و فقط شما هستید که باید کمی خوش بین تر به اطراف و آدم ها نگاه کنید. در رابطه عاشقانه خود خیلی حس راحتی ندارید. اما این تفکرات به شما هیچ کمکی نمی کنند. شما نمی دانید دقیقا مشکلتان کجاست و بنابراین، نمی توانید آن را برطرف کنید. باید به راهکارهای مناسب فکر کنید.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

به زودی کسی که به او به شدت علاقمندی و انتظارش را می کشی خواهد آمد اما تو هنوز هم خود را گول می زنی و در حالیکه می دانی تمام فکر و اندیشه ات اوست، باز هم عشق او را انکار می کنی. بدان که با بازگشت او زندگی دوباره به تو روی خواهد کرد. هرچند فرصتهای بسیاری را از دست داده ای، ولی بار دیگر فرصت خواهی یافت تا به کامیابی برسی.

 فال روز متولدین مرداد


امروز رنج عظیمی در دل شما پدید می آید که به هیچ وجه دوست ندارید در میان جمع باشید. می خواهید به جزیره دورافتاده ای فرار کنید که هیچ بنی بشری در آنجا سکونت ندارد. شاید بد نباشد امروز را به خود استراحت دهید و در تنهایی ها به آن آرامشی که می خواهید برسید. برای خود از رستوران موردعلاقه تان غذا بگیرد و با خود یا در کنار شریک عاطفیتان از لحظه های سکوت و آرامش لذت ببرید. به دلیل فضایی که امروز دارد، به نظر می رسد شریکتان چندان عادی برخورد نمی کند و چیزی در رفتارهای او درست نیست. بدبینانه به این مسایل نگاه نکنید. شاید او سوپرایز جالب و هیجان انگیزی برای شما دارد و می توانید با هم لحظه های خوبی را تجربه کنید.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

پس از مدتها اکنون فکر و ایده جدیدی به سر شما افتاده است که نیرویی تازه به شما بخشیده. بدان که عملی کردن این کار سختی و مشقات بسیاری دارد. ولی آنچه عایدت می شود خستگی تمام این سختی ها را از تنت بدر خواهد کرد. تو چون ذاتی پاک و خوب داری به موفقیت خواهی رسید و خدا یاریت خواهد کرد.

فال روز متولدین شهریور

امروز به همه چیز بسیار حساس هستید. با این روحیه و هیجانات زیادی که دارید، بسیار مشتاق بودن در کنار شریک عاطفی خود هستید. برای این منظور برنامه ریزی کنید. بعداظهر را با هم بیرون بروید و شب در خانه با هم یک شام عاشقانه درست کنید و از بودن در کنار یکدیگر لذت ببرید. اگر مجرد هستید و قرار است برای نخستین بار به ملاقات فردی بروید، شاید شرایط آن طور که دوست دارید پیش نرود. به نظرتان طرف مقابل رفتار یا روحیه ای دارد که چندان باب میل شما نیست و نمی خواهید برای طولانی مدت آنها را تحمل کنید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

 

نیتی در دل داری و برای رسیدن به آن خود را منزوی و تنها کرده ای. هرچه که داشته ای در راه حصول این نیت خالصانه بکار گرفته ای اما تاکنون نتیجه ای نگرفته ای و این باعث شده دیگران تلاش تو را بیهوده تصور کنند. مهم این است که تو تمام تلاش خود را می کنی و همان طور که می دانی جوینده یابنده است.

 

فال روز متولدین مهر

خود را درگیر شایعات بی پایه و اساس نکنید. مردم همیشه در حال بیان حرف های بی ارزش و تفکرات بی پایه خود هستند. توصیه می کنیم تا حد امکان از فضای خاله‌زنکی که در اطراف شما وجود دارد دوری کنید. در دام این حرف ها گرفتار نشوید. اگر تصور می کنید مساله ای وجود دارد، سعی کنید واقعیت آن را بیابید. این شهامت را داشته باشید تا در میان افرادی که دایم در حال غیبت هستند، نباشید. در رابطه عاشقانه خود چندان حس راحتی ندارید. تصور می کنید همه چیز آن طور که شما می خواهید پیش نمی رود. اما کمی خوش بینانه تر به مسایل نگاه کنید تا زیبایی ها را نیز ببینید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

در میان تمام دلبران، دل تو پای بند یک نفر است که حتی فکر دل کندن از او را هم نمی توانی بکنی. این علاقه تا حدی است که تو حتی دوستان او را نیز به خاطر او دوست می داری. نیت تو نسبت به او پاک است. خدا نیز تو را یاری خواهد کرد تا به وصال او برسی و با سعادت و شادکامی زندگی کنی.

فال روز متولدین آبان

امروز در شغل و حرفه خود پیشرفت های خوبی خواهید داشت. همه تلاش هایی که در چند ماه گذشته انجام داده بودید، امروز به نتیجه می رسد و از این بابت بسیار خوشحالی خواهید کرد. از چالش فرار نکنید و بدانید که توان پیروزی در همه آنها را دارید. امروز متوجه می شوید مدیر شما برایتان ارزش کاری بسیاری قایل است و می توانید با این فرصت، پیشرفت های خوبی را انتظار داشته باشید. زندگی همیشه بر وفق مراد آدم ها نیست. این حس در زندگی عاشقانه شما نمود پیدا می کند. بسیار دوست دارید برخی از رویاهی خود را به واقعیت تبدیل کنید اما این توان را ندارید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

 

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

 

فال روز متولدین آذر

امروز بسیار دوست دارید روند زندگی شما تغییر کند. منظور این نیست که از کار یا زندگی خود راضی نیستید، بلکه فقط دلتان می خواهد اوضاع بهتر از این که هست بشود. شما تشنه پیشرفت و تغییرات مثبت هستید و امروز بسیار تمایل دارید در همه جوانب زندگی کاری و شخصی خود بالا بروید و به چیزهایی که می خواهید برسید. شاید با قبول مسوولیت های بیشتر بتوانید این هدف را اجرایی کنید. یا پس از کار در کلاس های آموزشی شرکت کنید و مهارت های خود را افزایش دهید. امروز این شهامت را دارید تا در رابطه عاشقانه خود تغییراتی ایجاد کنید. با صحبت کردن در مورد مسایلی که چندان خوشایند نیستند، می توانید با همفکری هم مشکلات را تا اندازه ای برطرف کنید. این مکالمه به درک بیشتر هر دوطرف کمک شایانی می کند.

 

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

اگر با چشم واقع بین به خود نگاه کنی می بینی که خداوند تمام امکانات موفقیت را برای تو مهیا نموده است. ظاهری نیکو، اخلاقی خوش و نیتی پاک داری. تنها چیزی که برای رسیدن به پیروزی و موفقیت لازم داری کمی همت است. با عزم و اراده و همتی که خدا در وجود تو نهاده می توانی بهترین زندگی را برای خود بسازی.

فال روز متولدین دی

 

امروز درک بیساری بالایی نسبت به محیط و انسان های اطراف خود دارید. البته این مساله مزیت ها و معایبی دارد. به طور مثال، باعث می شود تا در سرتان تفکرات عجیب و نامفهومی شکل بگیرند و همه حواس شما را به خود مشغول کنند. توصیه می کنیم از همه این تفکرات بیهوده پرهیز کنید. اینها جز اینکه ذهنتان را خسته کنند، کار دیگری نمی کنند. زندگی بسیار کوتاه تر از آن است که مدام در حال «ایکاش» گفتن باشید. امروز رویدادهای ناخواسته و عجیب برای رابطه عاشقانه شما به وجود می آیند. این اتفاق ها شما را در خلسه ای ناخواسته فرو می برد که نمی دانید آیا این مسایل مخرب هستند یا می توان به آینده آنها امید داشت!

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

 

انسانی وارسته و ساده دل و پاک نیت هستی. خدا نیز به واسطه اخلاقیات نیکوی تو، تو را از حرص و آز دور نگه داشته و به تو مناعت طبع بخشیده است. نیتی که در دل داری خیر است اما آنقدر از دیگران بدی دیده ای که خسته شده ای. هرگز از فطرت پاک خود گذر نکن و در راه تهذیب و تزکیه و تعلیم کوشا باش که به امید خدا بلندترین جایگاههای اجتماعی و انسانی در انتظار توست.

 

فال روز متولدین بهمن

شور و اشتیاقات درونی شما بسیار زیاد هستند. البته شاید در برابر رویدادهای گوناگون امروز مقاومت زیادی نداشته باشید و گاهی احساس کنید، کم آورده اید. اما باید خود را با کارهای مختلف مشغول کنید. به طور مثال، به خرید، باشگاه، مهمانی یا .. بروید. به هیچ عنوان تنها در خانه نمانید. امروز را به خود استراحت بدهید و از همه زیبایی های زندگی لذت ببرید. افکار پوچ همیشه در کمین هستند، اسیر آنها نشوید. امروز این فرصت را دارید تا در مورد رابطه عاشقانه خود عمیق تر فکر کنید. این باعث می شود تا مسایل را واضح تر از قبل ببینید. در نتیجه رفتارهای مناسب تری نیز خواهید داشت.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خداوند به قدر کفایت از نعمات خود تو را برخوردار کرده است. قصد سفر تو برای به دست آوردن سود بیشتر به صلاحت نیست. حرص و طمع بیهوده نورز و برای سود بیشتر زیر منت دیگران نرو و به دنبال رضای خدا باش که برای خیر دنیا و آخرت برای تو کافی است.

فال روز متولدین اسفند

امروز همه دنبال یافتن ایراد از شما هستند. هنگام صحبت با همکاران بسیار مراقب واژه هایی باشید که استفاده می کنید. اگر هرچه به ذهنتان می رسد به زبان بیاورید شاید با مشکل روبه رو شوید. برای انتقال انتقادها و بیان ناراحتی ها امروز به هیچ وجه زمان مناسبی نیست. بهتر است این حرف ها را در دل خود نگه دارید و مثلا فردا مطرح کنید. امروز را فقط به مهربانی با اطرافیان سپری کنید. امروز به رویاهای خوب خود در مورد رابطه عاشقانه فکر کنید و تا جای ممکن به آن رنگ واقعیت ببخشید. می توانید لحظه های خوبی برای خود و شریک عاطفی تان به وجود بیاورید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

برای رسیدن به نیتی که در سر داری با تمام نیرو در تلاشی و از هیچ گونه تلاشی فروگذار نمی کنی. هیچ کس نخواهد توانست در راه رسیدن تو به مقصودت خللی ایجاد کند. تو در چند قدمی پیروزی ایستاده ای و به امید خدا به زودی آنچه را که خواهان آن هستی، بدست خواهی آورد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۵ اسفند ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A