خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز شنبه 11 دی 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۱ دی ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینامروز احساس می کنید باید خرید مهمی انجام دهید. این خرید شاید برای خانه یا تعمیر ماشین یا تجهیزات لازم و ضروری باشد. هر چه هست باید پولی را برای کاری مهم خرج کنید و نمی توانید با آن تفریح کنید یا لباس و زیروآلات بخرید. اما نگران نباشید این هزینه بسیار هم به نفع شما است و از هزینه های بزرگ تر شما را مصون می کند. در مورد مسایل احساسی نمی دانید چه اتفاقی در حال روی دادن است. اما در کنار  فرد مورد علاقه خود احساس خوشحالی و امنیت دارید و این بسیار دلگرم کننده است. البته نمی توانید احساسات واقعی خود را به زبان بیاورید. اما این حس به زودی از بین می رود.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

دیدی که یار جز سر جور و ستم نداشت***بشکست عهد وز غم ما هیچ غم نداشت

یا رب مگیرش ار چه دل چون کبوترم***افکند و کشت و عزت صید حرم نداشت

تعبیر: چرا عاقل کند کاری ک باز آرد پشیمانی. از کاری که کرده ای بسیار نادم و پشیمانی. با شکست مواجه شده ای و فکر می کنی دیگر کسی تو را دوست ندارد و مورد احترام نیستی. اما مرور زمان همه چیز را دست می کند. مطمئن باش این شکست مقدمه ای است برای پیروزی بزرگ انشاالله.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز مسولیت و کار بسیاری دارید. از زندگی شخصی گرفته تا کارتان بسیار زیاد شده اند و باید همه آنها را به محو احسن انجام دهید. این فشار کاری روی شانه هایتان سنگینی می کنند و احساس خستگی می کنید. شاید لازم باشد در مورد برخی مسایل تجدید نظر کنید و بار مسوولیت های خود را تا اندازه ای کاهش دهید. باید کمی هم به فکر خودتان باشید. رابطه عاطفی شما نیز کمی دچار پیچیدگی شده است. نمی دانید باید چه کار کنید و چگونه موجب خرسندی فرد مورد علاقه خود شوید. بد نیست به رویاهای خود اجازه پرواز دهید و بگذارید خیالات برایتان تصمیم بگیرند.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

ای غایب از نظر به خدا می سپارمت***جانم بسوختی و به دل دوست دارمت

تا دامن کفن نکشم زیر پای خاک***باور مکن که دست ز دامن بدارمت

تعبیر: او تو را خیلی دوست دارد و تا زمان مرگ فراموشت نخواهد کرد ولی خود را در مقابلش کوچک نکن. تو هم به او فکر می کنی. مصلحت در این است که یار عشق خود را بروز ندهد و همه چیز را با شوز دل تحمل کند تا تو هم در مراحل عشق به پای او برسی

 

فال روز متولدین خرداد


امروز فراز و فرودهای بسیاری در زندگی خود احساس خواهید کرد. تماس تلفنی خوشحال کننده ای دریافت می کنید و به دنبال آن نیز یک خبر بد می شنوید. بهتر است کنترل خود را از دست ندهید و با تمرکز کامل به همه مسایل رسیدگی کنید. از خبر خوش برای جرات گرفتن استفاده کنید و خبر بد را نیز با درایت خود سروسامان بدهید. این بهترین راه برای کنترل زندگی است. انرژی های امروز شما را به سمت انسان های جدید می کشاند. اگر مجرد هستید مطمئن باشید با فرد مورد علاقه خود آشنا خواهید شد. البته برای این موضوع باید کمی هیجان‌دوست باشید و بتوانید ریسک کنید. اما کنترل حرف ها و رفتارهای خود را داشته باشید تا دچار اشتباه نشوید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

اگر روم ز پی اش فتنه ها برانگیزد***ور از طلب بنشینم به کینه برخیزد

و گر به رهگذری یک دم از وفاداری***چو گرد در پی اش افتم چو باد بگریزد

تعبیر: همیشه همه ی کارها بر وفق مراد نیست. خیلی هم تلاش نکن و آنچه برایت مقدر ضده به تو می رسد بی خود خود را به زمین و زمان نزن. کمی تامل کن. صبر داشته باش. دلت را قوی کن تا بتوانی فراز و نشیب زندگی را طی کنی. هر چند که زندگی تو را به بازی گرفته است. تسلیم خداوند باش نه دل خود.

 

فال روز متولدین تیر

خیلی به مسایل معنوی و ماورای علاقه دارید. همین مساله باعث می شود تا کشفیات متافیزیک جالبی بکنید. اما این کشفیات برای طولانی مدت برایتان جالب نخواهند بود و حتی شاید از آنها خجالت زده هم بشوید. اما نگران نباشید. این نیز روشی برای تعالی روح است و می توانید با تعلیمات درست معنوی خود را به مدارج بالاتری برسانید. امروز فردموردعلاقه تان با یک هدیه بسیار ارزشمند به سراغ شما می آید و باعث می شود تا رابطه معمولی شما بسیار صمیمی شود. این هدیه یک اثر هنری بسیار زیبا است و روح زیبایی‌دوست شما را بسیار خوشحال خواهد کرد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

چو دست بر سر زلفش زنم به تاب رود***ور آشتی طلبم با سر عتاب رود

چو ماه نو ره بیچارگان نظاره***زند به گوشه ابرو و در نقاب رود

تعبیر:  هر تیری که می اندازی به سنگ می خورد و نمی توانی به مراد دلت دست پیدا کنی. گاهی برای تفریح کارهایی می کنی که خیلی زود هم پشیمان می شوی. اصلا” فکر نمی کردی که راه عشق اینقدر سخت باشد. از خدا بخواه تا راه راست را به تو نشان دهد تا بتوانی راحت تر به معشوق برسی.

 

 فال روز متولدین مرداد

امروز چیزی در مورد یک دوست متوجه می شوید که باعث تعجب شما خواهد شد. این خبر چندان جالب نیست و متوجه مطالبی در مورد این فرد می شوید که قبلا نمی دانستید. همین مساله موجب می شود تصمیم بگیرید از این فرد دوری کنید و رابطه خود را تا حد زیادی محدود خواهید کرد. اما این را بدانید که همه انسان ها در زندگی خود نقاط منفی دارند . پس کمی بهتر در مورد انسان ها قضاوت کنید. اما در مورد رابطه عاشقانه، این موضوع درست برعکس است. نورهای امید به دل شما می تابند و بیش از پیش به فرد موردعلاقه خود علاقه مند خواهید شد. اگر هم مجرد هستید، می توانید یک عاشقانه زیبا را با فرد جدیدی آغاز کنید. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

طفیل هستی عشقند آدمی و پری***ارادتی بنما تا سعادتی ببری

بکوش خواجه و از عشق بی نصیب مباش***که بنده را نخرد کس به عیب بی هنری

تعبیر:به مقصود خود می رسی اگر سختی ها و مرارتهای راه را تحمل کرده و بر خداوند توکل داشته باشی هرگز امید خود را ازدست مده از تو حرکت و از خدا برکت

 

فال روز متولدین شهریور

مسوولیت های کار و زندگی بر زندگی عاطفی شما تاثیر می گذارند و تا اندازه ای آن را مختل می کنند. با اینکه خیلی دوست دارید با نامزدتان لحظه های خوبی داشته باشید اما شرایط کاری همه چیز را خراب می کند. این مساله موجب ناراحتی و ناامیدی شما می شود اما نگران نباشید. با کمی درایت می توانید هر دو طرف قضیه را به خوبی پیش ببرید. تا غروب کارهای خود را به انجام برسانید و پس از آن به عشقتان برسید و با هم لحظه های شادی را تجربه کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

راهی بزن که آهی بر ساز آن توان زد***شعری بخوان که با او رطل گران توان زد

بر آستان جانان گر سر توان نهادن***گلبانگ سربلندی بر آسمان توان زد

تعبیر: تصمیم شما باعث سربلندی تان و نیز مایه ی افتخاربرای همگان خواهد شد. دنیای مادی و معنوی تان تضمین می شود. درهای بسته به رویتان باز می شود و شما خیلی زود به مراد دلتان می رسی اما مواظب سلامتی ودتان باشید که هر چه دارید از دولت قرآن است.

 

 

فال روز متولدین مهر

زندگی روزمره امروز بیش از هر زمان دیگری کسل کننده و تکراری به نظر می رسد. اما می توانید با کمی فکر و ایده‌پردازی از دام این روزمرگی خلاص شوید و به سمت خوشحالی بیشتر پیش بروید. تضادهای روحی که تجربه می کنید کمی ناراحت کننده هستند اما شاید با بررسی دوباره جنبه های مختلف زندگی بتوانید آرامش را به روح خود بازگردانید. زندگی کوتاه است و باید با قدر دانستن لحظه ها، روح خود را نیز پرورش دهید. البته در مورد فردموردعلاقه تان دچار شک می شوید و می خواهید رازی که احساس می کنید از شما مخفی شده است را کشف کنید. اما پیش از این کار باید خود را در دل او جا کنید تا بتوانید رازهای دلش را کشف کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

سحرگاهان که مخمور شبانه***گرفتم باده با چنگ و چغانه

نهادم عقل را ره توشه از می***ز شهر هستیش کردم روانه

تعبیر: نیرنگ و حیله هایی که در مورد شما به کار برده اند یکی پس از دیگری خنثی شده و این کار خداست. ملامت و ناراحتی تان دیگر تمام شده است. خودتان اراده کرده اید و غم را از دلتان بیرون نهاده اید. به دنبال حل معمایی هستید که به این زودی حل نمی شود.

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز با همه وجود هیجان زده و حساس هستید. با فرد موردعلاقه تان می توانید بهترین لحظه ها را تجربه کنید. مسوولیت هایتان را نیز با کمی درایت و اولویت بندی می توانید به انجام برسانید و نگرانی در این باره برایتان وجود ندارد. شاید حتی لازم باشد کارها را به فردا موکول کنید و بیشتر به زندگی عاطفی خود برسید. سوال های ذهنی شما پاسخ مشخصی ندارند. دوست دارید رازهایی را کشف کنید و امروز بیش از همیشه به این مساله اهمیت می دهید. اما بدانید امروز بهتر است به احساسات خود برسید تا کارهای دیگر.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بنال بلبل اگر با منت سر یاریست***که ما دو عاشق زاریم و کار ما زاریست

در آن زمین که نسیمی وزد ز طره دوست***چه جای دم زدن نافه های تاتاریست

تعبیر: خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

 

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز شاید تا حدی حس ناامیدی داشته باشید. نمی دانید راه درست برای رسیدن به اهدافتان چیست و خود را فرد بازنده ای می دانید که آرزوهایش محقق نشده اند. این طرز فکر همه روز شما را بی حوصله و عصبی می کند. اما واقع‌گرا باشید هرگز اهداف بزرگ را فراموش نکنید و بدانید در هر مسیری موانعی وجود دارند که باید از آنها عبور کنید. با کمی سخت کوشی می توانید به جایی که در نظر دارید برسید. اگر قرار است فرد دلخواه خود را ملاقات کنید، شاید کمی هیجان زده و عصبی باشید زیرا می خواهید از همه چیز خیلی سریع سر در بیاورید. بهتر است به جای گمانه‌زنی‌های ناراحت کننده، بیرون بروید و لحظه های خوبی با هم رقم بزنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

صبا تو نکهت آن زلف مشک بو داری***به یادگار بمانی که بوی او داری

دلم که گوهر اسرار حسن و عشق در اوست***توان به دست تو دادن گرش نکو داری

تعبیر: با خاطرات خودتان زندگی می کنید. دلتان گوهر اسرار زیبا و خوش است. رقیبان شما پیش رویتان قد علم کرده اند کاری نکنید که بعد های باعث پشیمانی شود. کسانی را دارید که حاضرند برای رسیدن به مقصود به شما کمک کنند. راه و روش تان آیین خوبان است اگر می واهید گمشده ی خودتان را پیدا کنید بیشتر جستجو کنید.

 

فال روز متولدین دی

امروز شاید یا تلفن نارحت کننده دریافت کنید. شاید یکی از پروژه های کاری شما به تعویق افتاده باشد اما چیزی برای نگران شدن وجود ندارد. همه این مشکلات موقتی هستند و نباید برای چنین رویدادهایی خود را ناراحت کنید. شما همیشه به بهترین نحو کارهایتان را انجام می دهید پس اجازه ندهید ناامیدی مانع از پیشرفتتان شود. کسی که تصور می کردید سرشار از هیجان و انرژی های مثبت است، امروز روی دیگری از خود نشان می دهد. به همین دلیل این فرصت را می یابید تا در مورد رابطه کنونی خود بهتر فکر کنید. لازم نیست بی احترامی یا گستاخی کنید اما بهتر است فاصله خود را با او حفظ کنید و در آینده به مرور از او جدا شوید. 

فال حافظ امروز متولدین دی :

ای که دایم به خویش مغروری***گر تو را عشق نیست معذوری

گرد دیوانگان عشق مگرد***که به عقل عقیله مشهوری

تعبیر: خود را از بقیه جدا می دانی و به خودت مغرور شده ای. فکر می کنی از تو عاقل تر کسی دیگر نیست، اگر به خدا نزدیک شوی عشق به حق تعالی تو را از بندهای غرور و ریا جدا می کند و از غم ها و دردهای دنیوی خلاص می شوی و نامت به نیکی همه جا یاد می شود و به حاجات خودت می رسی.

 

 

فال روز متولدین بهمن

در چند روز اخیر انرژی زیادی داشته اید اما امروز همه آنها از بین می روند. همه روزها که قرار نیست با هیجان و خوشحالی سپری شوند. گاهی پیش می آید که انسان از مسایل ساده زندگی نیز ناامید و خسته می شود. اما این را همیشه در ذهن خود داشته باشید با یک برنامه ریزی درست و دقیق می توانید به آینده امید داشته باشید و همه روزها را با انجام کارهای مفید پشت سر بگذارید. امروز احساسات مخفی و پنهان فرد دلخواه خود را کشف خواهید کرد. اما نگران این هستید که این کشف روی تصمیم گیری جدی شما تاثیر منفی نگذارد زیرا نمی دانید این مساله تا چه اندازه واقعی است. بهتر است همه جوانب رابطه خود را بسنجید و فعلا هیچ اقدامی نکنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

مرا می بینی و هر دم زیادت می کنی دردم***تو را می بینم و میلم زیادت می شود هر دم

به سامانم نمی پرسی نمی دانم چه سر داری***به درمانم نمی کوشی نمی دانی مگر دردم

تعبیر: جلوی هواهای نفسانی خویش را بگیرید. هر چند که به وصال یار فکر می کنید ولی مطمئن نیستید که او هم مثل شما فکر می کند یا نه. حاضرید سر و جان خودتان را فدای یار کنید و گاهی هم از سربی قراری می خواهید دل به دیا زده و همه چیز را به او بگوئید. کمی صبر کنید دست تقدیر همه چیز را بر وفق مرادتان درست می کند.

 

 

فال روز متولدین اسفند

هدفی که برای آن تلاش می کنید، به طور موقت متوقف خواهد شد. اما این مانع موقتی است و پس از مدتی از بین خواهد رفت. پس ناامید نشوید و با برطرف کردن آنها دوباره به سمت تحقق آرزوهای خود پیش بروید. در هر راهی مشکلات وجود دارند. فقط باید چشمان خود را باز کنید و هرگز امیدتان را از دست ندهید. در رابطه عاشقانه خود کمی دچار اشتباه می شوید و خیلی هم اصرار دارید که حق با شما است. اما بیهوده اصرار نکنید تا در انتها موجب شرمساری شما نشود. بهتر است امروز بیرون بروید و از وجود کنونی خود لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

صلاح کار کجا و من خراب کجا***ببین تفاوت ره کز کجاست تا به کجا

دلم ز صومعه بگرفت و خرقه سالوس***کجاست دیر مغان و شراب ناب کجا

تعبیر: رشته ی کار از دستتان رها شده، برای رسیدن به هدف خواب و رویا را کنار بگذار و تقوی پیشه کن. عجله و شتاب نداشته باش، صبور باش، روزگار وصل نزدیک است. دوست را از دشمن تشخیص بده، گذشته ها را فراموش کن و به روشنایی ها بیندیش.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه

 فال امروز شنبه ۲۷ بهمن ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A