خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۴ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۴ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۴ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز شنبه 14 مرداد 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۴ مرداد ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

یک تصمیم جدی در مورد زندگی باعث می شود تا مسیر خود را تغییر دهید. سخت ترین قسمت این تصمیم گیری این است که باید با عادت های قدیمی خود خداحافظی کنید. همیشه گذشته ها بسیار راحت تر به نظر می رسند و آدم احساس می کند با آنها مشکلی ندارد. اما باید قوی باشید و این تغییر را در خود و زندگی خود به وجود بیاورید. این روش برای رسیدن به اهداف و تحقق آرزوهایتان لازم است. اما در عوض با عشق خود بسیار همدلی و تفاهم خواهید داشت و رابطه عاشقانه شما در بهترین حالت خود پیش خواهد رفت. بهترین زمان برای برنامه ریزی برای آینده، اکنون است.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مدتی است خود را به خاطر نیت و آرزویی که در سر داری سرزنش و ملامت می کنی، اما هرچه تلاش می کنی این نیت از سرت بیرون نمی رود. باید بدانی چون تو در این راه بسیارند و تنها تو نیستی که جاذبه های این فکر به زنجیرت کشیده، بلکه این راه رهروان بسیاری دارد. تردید را از دل خود بیرون کن و اکنون که بی اراده گام اول را برداشته ای، تا پایان راه ثابت قدم و استوار بمان که پیروزی با توست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز همه ذهن شما مملو از انواع شک و دودلی ها است. نمی دانید راه درست چیست. در مورد تصمیم اخیر خود در زمینه رابطه عاشقانه خود دچار شک شده اید و پاهایتان برای ادامه مسیر سست شده اند. امروز باید با روحیه قوی و ذهن باز با مشکلات خود روبه رو شوید و خشم و شک های بیهوده را دور بریزید. رابطه عاشقانه شما بسیار هم خوب است و امروز به قدری خوشحال خواهید بود که تمایل دارید همیشه این طور باشد. همه مشکلات میان شما از بین خواهند رفت و طعم آرامش در کنار یکدیگر را خواهید چشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

تو هنوز در سنین پایین و در دوران جوانی هستی ولی به یاری خدا به موفقیتهای بسیاری رسیده ای و هزاران رقیب سر راهت قرار گرفته اند که تو بر آنها پیروز شده ای. بدان که خداوند در همه جا حاضر و ناظر بر کارهای ماست. اکنون که شهرتی یافته ای و مورد تحسین قرار گرفته ای مغرور مشو که زندگی قصه های عجیب و بسیاری دارد که تو از آن بی خبری.

فال روز متولدین خرداد

جو امروز تا اندازه ای سنگین و غیردوستانه به نظر می رسد. برخی رویدادها باعث ناامیدی شما می شوند که می تواند در حوزه کاری باشند یا مسایل شخصی. اما واقعیت این است که اگر بتوانید اعتمادبه نفس خود را حفظ کنید و اجازه ندهید عصبانیت یا خشم بر شما مستولی شود، می توانید مشکلات را با فکر درست برطرف کنید. اگر کنترل اعصاب خود را از دست دهید، برای شخصیت خودتان خوب نیست. زندگی عاشقانه شما اما همچنان گرم و تابنده است. هر دو انرژی مثبت بسیاری از هم دریافت می کنید. اگر مجرد و به دنبال فرد مناسب خود می گردید، می توانید با حضور در مهمانی یا دورهمی های دوستانه فردی را ملاقات کنید که قلبتان را به تپش می اندازد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

به کسی دل بسته ای و این دلبستگی تا به آن حد است که فکر می کنی او تنها بهانه ی تو برای زندگی است، اما به وصال او امید نداری. با این حال با تمام وجود در این راه تلاش می کنی و از جان مایه می گذاری. مطمئن باش که همیشه جوینده یابنده است. پس بی تابی نکن و همچنان صبور باش تا به آرزوی خود برسی.

فال روز متولدین تیر

در چندین روز گذشته همه تلاش شما این بوده تا موقعیت شغلی خود را تثبیت کنید و برای این منظور با همه وجود تلاش کرده اید. اما در این مسیر ممکن است با مشکلات و موانعی روبه رو شوید که شما را از ادامه راه ناامید کنند. اجازه ندهید این رویدادها یا افراد بدخواه مانع از پیشرفت شما شوند و به جای اینکه آنها برشما غالب شوند، شما آنها را پشت سر بگذارید. امروز خیلی لازم نیست تلاش کنید تا خود را در مرکز توجه اطرافیان قرار دهید. انرژی های امروز شما را جذاب تر از همیشه کرده اند. امروز با هرفردی دوست داشته باشید می توانید بیرون بروید و یک شام عاشقانه میل کنید. ناراحتی های گذشته را فراموش کنید و برای آینده بهتر، شاد باشید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

روزگاری است که خود را به دست تقدیر سپرده ای و می اندیشی هرچه باداباد. اما بدان روشی که تو انتخاب کرده ای سودمند نخواهد بود. گرچه تو تاکنون تلاشهای بسیاری کرده ای، اما باز هم تلاشی مضاعف لازم است تا تو را به آنچه که آرزویش را داری برساند. پس در رفتار خود تجدیدنظر کن که صلاح تو در این است.

 فال روز متولدین مرداد


امروز با فکر به آینده و این که چه خواهد شد، عصبی و پریشان می شوید. اگر در کار خود ضرب الاجل دارید و باید در تاریخ مشخصی کارهایتان را تحویل دهید، این اضطراب بیشتر هم خواهد بود. اما بهترین زمان برای سازمان دهی امور همین امروز است. شما مهارت و توانایی لازم را دارید و فقط باید برنامه زمان بندی خود را درست کنید تا موفق شوید. امروز از نظر احساسی در شرایط خوبی هستید و متوجه خواهید شد فردی به شما علاقه دارد . با رفتار مهربانی که با او دارید می توانید اجازه ابراز آن را به او بدهید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

رازی در دل داری که ز برملا شدن آن سخت بیمناکی. اگر نمی خواهی کسی از رازت باخبر شود حرف خود را در نزد هیچ کس بازگو مکن. خودت بهتر می دانی که چاره کار تو صبر است، پس صبور باش. از رقیب و نزدیکان تازه به دوران رسیده هراسی نداشته باش که نظر لطف دوست و مرحمت پروردگار با توست.

فال روز متولدین شهریور

اینکه بخواهید در مورد خود برای دیگران حرف بزنید برایتان همچون جوک می ماند. آیا تاکتون در این شرایط قرار گرفته اید که کسی از شما بخواهد در مورد خود برایش حرف بزنید؟ امروز بهترین زمان برای این امر است. ذهن بازی دارید و می توانید کاملا هنرمندانه و دقیق در مورد شخصیت خود و توانایی هایتان صحبت کنید. خیلی سخت نگیرید و اجازه دهید هر چه در دل دارید، بر زبانتان جاری شود. مسایل عاشقانه امروز برایتان جذابیت بسیاری دارند. امروز هر تصمیمی که بگیرید درست خواهد بود و امکان اشتباه شما صفر است. اگر به دنبال رابطه جدیدی هستید، می توانید در میان جمعیت فرد دلخواه خود را بیابید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

برخیز و اراده کن که وقت عمل است. تردیدها را از خود دور کن و به عهدهایی که بسته ای وفا کن چرا که اگر دیر بجنبی و به موقع کاری انجام ندهی پشیمانی به بار خواهد آورد. در مشکلات این راه به خدا پناه ببر و چون محتاج یاری شدی به جای آنکه آبروی خود را نزد هر انسان بی مقداری بریزی از خدای حاجت دهنده یاری بگیر.

 

فال روز متولدین مهر

هر زمان که دست از رویاپردازی در مورد توانایی های بسیار زیاد خود برداشتید، احساس بهتری را تجربه خواهید کرد. شما قهرمان نیستید و توانایی های ماورایی ندارید. توانایی ها و مهارت های شما زیاد هستند اما دلیل نمی شود خود را برتر و بالاتر از دیگران بدانید. کمی واقعی فکر کنید و در دنیای واقعی سیر کنید تا موفق تر باشید. در رابطه عاشقانه خود می توانید به راحتی ناراحتی ها را فراموش کنید و با عشق و صداقت بیشتر به عشقتان نزدیک شوید. امروز هرکاری که موجب خوشحالی نامزدتان می شود را انجام دهید و از صرف کردن زمان در کنار یکدیگر لذت ببرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

مدتی است که در کار دنیا حیران مانده ای و حکمت آن را نمی فهمی که چطور کسانی بی هیچ علت و سبب کامروا و صاحب نام می شوند و عده ای با استعدادهای فراوان از میدان به در می شوند. با این اندیشه ها فکر خود را مشغول مکن و به جای آن به شناخت استعدادهای خود بپرداز و از آنها بهره ببر و بدان که در زندگی، هر گل زیبایی خاری دارد و غم و شادی همراه هم هستند.

فال روز متولدین آبان

امروز اصلا برای چسبیدن به موضوعات فلسفی و مسایل مشابه آن زمان مناسبی نیست. با تامل زیاد در این مسایل دچار ناامیدی و سرخوردگی می شوید زیرا نمی توانید به بسیاری از سوالات ذهنی خود پاسخ دهید و توان تشخیص راست از غلط را نیز ندارید. بهترین کار این است به روش کنونی خود مسیرتان را ادامه دهید. اما از نظر احساسی و عاطفی، یکی از عاشقانه ترین روزها را در پیش دارید. از همان ابتدای صبح تماس های سرشار از مهر آغاز می شوند و با شنیدن کلمات محبت‌آمیز غرق در خوشحالی و آرامش خواهید شد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

بی آنکه خود بدانی فرصتی در اختیار تو قرار گرفته که به سرعت در حال گذر است و این در حالی است که با وجود تمام مشکلات، تو می توانی از این فرصت نهایت استفاده را ببری. قبل از هر چیز به خدا توکل کن و با خلوص نیت از او حاجات خود را بخواه که به امید خدا مستجاب خواهد شد.

 

فال روز متولدین آذر

زمان بسیار سختی را در پیش دارید. امروز باید یکبار برای همیشه خود و توانایی هایتان را نشان دهید و به اطرافیان ثابت کنید. البته منظورمان این نیست که دست از تلاش های گذشته خود بردارید. اما به اندازه تفریح کنید و به اندازه به مسایل مهم زندگی خود برسید. باید بتوانید میان مسایل مختلف زندگی تعادل برقرار کنید و موقعیت های خوب را شکار کنید. نیروهای امروز باعث می شوند تا امروز دیگران بیش از گذشته دوستتان داشته باشند. اکنون برای در خانه نشستن و تماشای  فیلم زمان مناسبی نیست. بیرون بروید تا فرد دلخواه خود آشنا شوید و در کنار یکدیگر لحظه های شادی را رقم بزنید.

 

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

فال روز متولدین دی

اگر احساس می کنید به بیرون و تفریح نیاز دارید، سریعا به یکی از دوستان خود زنگ بزنید و برنامه سینما یا رستوران بچینید. در خانه نمانید. بیرون بروید و تفریح کنید. گاهی احساس می کنید بسیار محدود و تحت فشار هستید، اما واقعیت این نیست و باید این را درک کنید. اگر مدت ها است دوست دارید برای همکاران و دوستان خود یک مهمانی ترتیب دهید و آنها را خوشحال کنید، امروز بهترین زمان است. انرژی شما امروز در بهترین و بالاترین حد خود قرار دارد و می توانید لحظه های شادی برای اطرافیان خود رقم بزنید. ایده ها و سوپرایزهای بسیاری هم در سر دارید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

از این شاخه به آن شاخه پریدن و هر روز دری را زدن به نفع تو نمی باشد. سعی کن با فکر باز و دقت و مشورت بسیار راه درستی را انتخاب کنی و در آن مسیر قدم برداری تا به موفقیت برسی. از بخت و اقبال خود شکوه مکن که همت را بیشتر شرط است تا قسمت. با همت فراوان و عزم راسخ قسمت را تغییر بده و اظهار عجز و ناتوانی مکن.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز می توانید با انجام کارهای متفاوت خود را شاد کنید. بهتر است به همه مسایل با دید مثبت نگاه کنید و عینک بدبینی و شک را از چشمانتان خود بردارید. چه چیزی بهتر از اینکه بتوانید همه جوانب همه مسایل را به خوبی ببینید و به واسطه آن بهترین تصمیم را بگیرید. از نظر احساسی بسیار لطیف خواهید بود و می توانید با فرد مورد علاقه خود لحظه های شادی را رقم بزنید. برای لذت بردن از این موقعیت باید گذشته ها و ناراحتی ها را فراموش کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

فرصتهای بسیاری را در زندگی از دست داده ای. به امید رسیدن به کمال مطلق، اهداف کوچکتر را از دست داده ای ولی تو باید از کوچکترین فرصت زندگی برای لذت بردن از عمر خود استفاده کنی. در مورد هرکس هم محاسن او را ببین و هم معایبش را و به جز خدا به کس دیگری چشم امید نداشته باش.

فال روز متولدین اسفند

در روزهای اخیر دچار کشمکش های روحی بسیاری بوده اید و هیچ نتیجه ای هم در بر نداشته است. اگر در مسیر تحقق خواسته های خود، فردی یا مساله ای مانع پیشرفت شما می شود با دید باز و کنترل اعصاب خود، آنها را از میان بردارید و نگذارید باعث ناامیدیتان بشوند. همه تلاش خود را برای تحقق آرزوهایتان انجام دهید. در رابطه عاشقانه خود بسیار خوشحال خواهید بود. در کنار فردی که دوستش دارید آرامش را تجربه می کنید و می توانید یکی از بهترین روزهای خود را رقم بزنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

با مشکلی برخورد کرده ای که تو را بسیار ناراحت و رنجور کرده است. باید بدانی که حل این مشکل کاری بس سخت و دشوار است. در حل این مشکل در اولین مرحله از خداوند کمک بگیر و به معصومین متوسل شو و در مرحله دوم با افراد عاقل شور و مشورت کن که کوچکترین اشتباه تو کار را خراب تر خواهد کرد

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز جمعه ۲۳ آذر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
CLOSE
CLOSE
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A