خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه ایران، برگرفته از سایت های خارجی و ستاره شناسی

 

فال امروز شنبه 17 فروردین 98 | فال روزانه
فال امروز شنبه ۱۷ فروردین ۹۸ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز به جای بیرون رفتن بهتر است که در خانه بمانید و خودتان را به خواندن یک کتاب و نوشیدن یک فنجان چای دعوت کنید. از فردا مسئولیت ها شما زیاد می شود، از این رو بهتر است که امروز را به استراحتب بپردازید. از طرف یکی از دوستان قدیمی تان طرد شده اید اما نمی توانید فراموشش کنید. قلب تان را به روی افرادی که می خواهند قدم در زندگی شما بگذارند باز کنید تا به جای گذشته، افرادی که لیاقت شما را دارند، وارد زندگی تان شوند.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز حوصله کسی را ندارید. دوست ندارید هیچکس مزاحم تان شود، حتی افرادی که به شما نزدیک اند. اما نگران این حالتان نباشید، همه ما گاهی به این تنهایی نیاز داریم. پس از این فرصت نهایت لذت را ببرید. رابطه عاطفی گذشته تان این روزها ذهن تان را درگیر کرده است. احساس می کنید که تکلیفتان مشخص نیست و وسط زمین و آسمان گیر کرده اید. بهتر است که هر چه زودتر با شریک زندگی تان گفتگو کنید تا از این وضعیت خلاص شوید.

 

 

فال روز متولدین خرداد

امروز برایتان روز تنبلی ست. دوست دارید که در رختخواب بمانید و استراحت کنید. نگران نباشید، با یک روز کار نکردن شما دنیا به آخر نمی رسد. اما سعی کنید که برنامه های فردا را با خودتان مرور کنید تا چیزی از قلم نیفتد. در انتهای روز یکی از دوستان تان را می بینید که انرژی مثبت زیادی را به شما منتقل می کند. با این افراد ارتباط بیشتری داشته باشید. امروز حواس تان بیشتر به مسایل مالی باشد تا ضرر نکنید. هر چه محتاط تر رفتار کنید، بهتر است.

 

 

 

فال روز متولدین تیر

برای انجام کاری پول کافی ندارید و این موضوع شما را نگران کرده است. بد نیست که در این شرایط از دیگران کمک بگیرید. مطمئن باشید که خیلی زود محبت های آنها را جبران خواهید کرد. فرصتی برایتان فراهم شده که مدت ها انتظارش را می کشیدید. در این شرایط از نشان دادن عکس العمل های سریع خودداری کنید. آرام و پله و پله قدم بردارید تا همه چیز در زمان خودش و به بهترین شکل ممکن اتفاق افتد. هر انتظاری که از رابطه عاطفی خود دارید را امروز با شریک زندگی تان در میان بگذارید. فضا برای برآورده شدن نیازهای شما آماده است.

 

 

 فال روز متولدین مرداد

از صبح که از خواب بیدار می شوید انرژی لازم را ندارید. از این رو بهتر است که در ابتدای صبح دور کارهای مهم را خط بکشید، هر چه بیشتر از روزتان که می گذرد، شما نیز انرژی لازم را به دست خواهید آورد. خدر فضای باز بودن و تماس با دیگران می تواند انرژی لازم را به شما باز گرداند. رابطه میان شما و یکی از دوستان تان بهم خورده. اما نگران نباشید، همین که چشمان تان به چشمان هم بیافتد، همه کدورت ها را فراموش خواهید کرد و رابطه تان به روال عادی خود بر خواهد گشت.

 

 

 

 

فال روز متولدین شهریور

امروز مقداری از لحاظ عاطفی درگیر خواهید بود اما موضوع مهمی نیست. اگر آن را ساده بگیرید، خیلی زود حل خواهد شد. اگر به فکر تغییری در زندگی تان هستید، امروز زمان خوبی ست تا به سراغ دوستی که می تواند در این راه به شما کمک کند بروید و استارت کار را بزنید. با وجود تمام سختی ها، نتیجه خوبی در انتظارتان خواهد بود. شما برای پیشرفت در کار باید هزینه ای را بپردازید که مدام از آن سرباز می زنید. بهتر است که هر چه سریع تر از هزینه را بپردازید. مطمئن باشید که خیلی زود چند برابر ان را به دست خواهید آورد.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز نگران شرایط مالی تان هستید. شرایط مالی تان نیز کمی بهم ریخته و ترجیح می دهید که ولخرجی را کنار بگذارید. شاید حتی مجبور شوید که قید بیرون رفتن با دوستان تان را بزنید. عیبی ندارید این کار می تواند شما را به هدف تان برساند و از استرس تان بکاهد. اگر به فکر تغییری در رابطه عاطفی تان هستید، همین امروز وقت عمل است. شما نباید از راهی که در پیش گرفته اید، جا بزنید. هر چه تلاش تان بیشتر باشد، نتیجه ای که به دست می آورید نیز رضایت بخش تر خواهد بود.

 

 

فال روز متولدین آبان

مسئولیت هایی که بر دوش تان است زیاد شده و فرصت نفس کشیدن را از شما گرفته است. بهتر است که در این شرایط تمام انرژی را به کار گیرید و دست از تلاش برندارید. هدف شما در یک قدمی تان قرار دارد. پس این قدم های آخر را محکم تر بردارید. اگر می خواهید در رابطه عاطفی تان موفق باشید، باید خودتان را درگیر برخی از مسایل نکنید. به حاشیه رفتن تنها دلخوری میان تان بوجود می آورد. گذشت کلید موفقیت شما در چنین روزی خواهد بود.

 

 

 

 

فال روز متولدین آذر

قضاوت بی جا در چنین روزی شما را درگیر مسایلی خواهد کرد که به نفع تان نیست. بنابراین تا فهمیدن حقیقت پیش داوری نکنید. امروز انرژی همیشگی را ندارید، از این رو از ارتباط برقرار کردن با دیگران نیز گریزانید. اگر باید در مورد موضوعی تصمیم بگیرید، آن را به روز دیگری موکول کنید زیرا تمرکز بیشتری نسبت به این روز خواهید داشت. مشکلی بین شما و شریک زندگی تان بوجود آمده که مقصر آن خودتان هستید. پس برای درست کردن این رابطه بهتر است که پیش قدم شوید و جبران اشتباه تان را بکنید.

 

 

فال روز متولدین دی

 

شما فرد مهربانی هستید که برای ناراحت نکردن دیگران گاهی از علایق تان عقب می کشد. به جای این کار پیشنهاد می کنیم که حرف هایتان را نرمی و ملایمت بیان کنید تا تاثیرگذار باشد. زمان حال بزرگ ترین دارایی شماست، پس آن را ساده از دست ندهید. اگر می خواهید به رابطه عاطفی خود تغییراتی دهید، از تغییرات کوچک بپرهیزید و کمی عمیق تر به مسائل نگاه کنید. همین که کمی هوش و حواس تان را جمع کنید کافی ست.

 

 

فال روز متولدین بهمن

اگر امروز می خواهید قدرت را به دیگران نشان دهید، کنترل امروز را به دست گیرید اما حواس تان باشد که چیزی را به کسی تحمیل نکنید. فرصتی برایتان فراهم می شود تا کار مثبتی را در مورد رابطه عاطفی تان انجام دهید. شاید فکر کنید که هنوز هم زمان این اتفاق نیافتاده و همه چیز آرام است، اما پس از اعمال آنچه در سر دارید، خواهید دید که چگونه همه چیز به بهترین شکل ممکن تغییر خواهد کرد. سفری در پیش دارید که اتفاقات و تغییرات خوبی را برای شما رقم خواهد زد.

 

 

فال روز متولدین اسفند

اگر چه تا رسیدن به هدف راه زیادی مانده است اما اگر تلاش تان را بیشتر کنید، زودتر به مقصد می رسید. امروز حس سرگردانی دارید و نمی دانید که کدامیک از کارهایتان را انجام دهید. در این شرایط خیلی سرتان را شلوغ نکنید. یک یا دو کار را به اتمام برسانید و باقی را برای روزهای دیگر بگذارید. نسبت به رابطه عاطفی تان دلسرد شده اید. رابطه عاطفی شما احتیاج به یک ریکاوری دارد. شاید یک سفر بتواند حال و هوای شما را تغییر دهد. یادتان باشد که رابطه نیاز به مراقبت دارد، اگر کوتاهی کنید، آن را از دست داده اید.

 

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A