خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۱۹ اسفند ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۹ اسفند ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۱۹ اسفند ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز شنبه 19 اسفند 96 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۱۹ اسفند ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردینذهنتان را آزاد کنید و گزینه های دیگر را هم در نظر بگیرید. زمان دور انداختن افکار کهنه و جا باز کردن برای افکار جدید است. امروز تفکر صریح و متمایز پیشرفت می کند. هرچه رویکرد شما به افراد و موقعیت ها واقع گرایانه تر باشد، بهتر عمل می کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

مژده که به زودی لطف خدا شامل حال شما خواهد شد. کسی قدم به زندگی شما می گذارد که برایتان سعادت، خوشبختی، پیروزی و آرامش به ارمغان خواهد آورد، به شرط آنکه خواب غفلت شما را نرباید و از یاد خدا و ذکر او در همه جا و همه حال غافل نشوید. چرا که هرچه می رسد از اوست.

 

فال روز متولدین اردیبهشت

 امروز انرژی شما زیاد است. تعجب نکنید اگر یک لحظه مثل بادبادک در اوج هستید و لحظه ای دیگر در ته دره هستید. حتی اگر با رفتار دمدمی مزاج خود دیگران را اذیت می کنید، نگذارید این موضوع شما را از ردگیری آنچه در اطرافتان اتفاق می افتد بازدارد.. .. فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

زندگی و جهان نشانه کوچکی از عظمت الهی است و عمر فرصتی است کوتاه که خدا در اختیار انسان ها قرار داده است. به فکر عاقبت خود نیز باش و توشه ای برای زمان محاسبه فراهم بیاور. گرچه کمی دیر شده ولی از رحمت و عفو الهی نومید مشو و به جهان و زر و زیور فانی آن تکیه مکن تا خداوند یاری ات فرماید.

فال روز متولدین خرداد

امروز دوست دارید کارها را به روش قدیم انجام دهید زیرا اینطوری برایتان راحت تر است. حتی با آنکه روش قدیمی برایتان آشناتر است، بهتر است که راه و روش جدیدی پیدا کنید. در مقابل چیزهای جدید جبهه گیری نکنید.. ..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

فال روز متولدین تیر

امروز هیزم بزرگی در آتش شما افتاده است، پس شما بیش از همیشه می سوزید. از کوره درونی خود برای عبور از موانع استفاده کنید. مسائلی که حیاتی تر هستند را با شدت بیشتری دنبال کنید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین تیر :

سختی ها و رنجهای بسیاری در زندگی خود کشیده ای اما ناامید مشو. چه بسیار بلاهایی که درواقع نعمت هستند و ما از مصلحت آن بی خبریم. اگر به خدای بزرگ اعتقاد و توکل داشته باشی نباید غصه هیچ چیز دیگری را بخوری. به زودی اتفاقاتی در زندگیت روی خواهد داد که پایانی است بر همه دردهای تو. پس ثابت قدم باش و از سرزنشهای دیگران مرنج که خدا با توست.

 فال روز متولدین مرداد

فکر نکنید همه چیز را باید با منطق پیش ببرید. این واقعیت را بپذیرید که بعضی چیزها در زندگی توضیح منطقی ندارند. اینها اتفاقات و تجربیات جالبی هستند که چاشنی روال عادی زندگی شما هستند. ناشناخته ها را بپذیرید و خودجوشی را وارد دنیای خود کنید.
فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

مدتهاست در غم و اندوه اسیری و خود را به دست تقدیر سپرده ای و اعتراضی نمی کنی. تنها دلخوشیت در زندگی کسی است که به او علاقمندی. انتظار یک تغییر مثبت را در زندگی داری. امید خود را از دست مده و به راهنمایی بزرگان توجه کن و از تجربه های آنها استفاده نما که آفتاب صبح پیروزی در حال طلوع است.

فال روز متولدین شهریور

برای رسیدن به مقصد، شاید امروز مسیری غیرعادی در پیش گرفته باشید. از مسیر دیگری به خط پایان برسید. فکر نکنید که این چیز بدی است. این مسیر بهتر است و شما ماجراهای جالبی را تجربه می کنید و کشف های جالبی انجام می دهید. مسیر را از یاد نبرید تا دوباره از همان راه بروید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

به زودی انتظار به سر خواهد آمد. قاصد خوش خبری نزد تو می آید و آنچه را که مدتهاست آرزویش را داری به تو نوید خواهد داد. بخت با تو یار خواهد شد و به موفقیتهای بزرگی خواهی رسید. از چشم حسودان و مکر دشمنان به خداوند پناه ببر که زندگی بر وفق مرادت خواهد شد.

 

فال روز متولدین مهر

از خمودی و افسردگی دربیایید و از زندگی لذت ببرید. شرایط طوری است که اگر برای مدت کوتاهی راکد بمانید، در مارپیچ افسردگی و تفکر نزولی غرق می شوید. اگر شناور بمانید و روی رویاهایتان تمرکز کنید، در رسیدن به اهداف زندگی فعال می مانید. قدرت کائنات پشت شماست و از شما حمایت می کند....

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین مهر :

رفاقت گرچه نعمتی است الهی اما افراط در این راه و فریب هرکس را خوردن عاقلانه نیست. تو که انسانی متواضع، مهربان و پاک هستی بهتر آنست در این مورد دقت بیشتری کنی و بدان هرکه خدا با اوست از همه کس و همه چیز بی نیاز است. مهر الهی را در دل خود پرورش بده تا در عین فقر و حقارت به بزرگی برسی.

فال روز متولدین آبان

امروز صبح زمان درخشیدن شماست. باید اخلاق خوبی داشته باشید و دیدگاه مثبتی داشته باشید که با سرزندگی به سختی ها و وظایف روزانه رسیدگی کنید. موارد غیرمنتظره ای رخ می دهد و یادتان می اندازد که همیشه به برنامه ها وفادار باشید. رویکرد آسان گیرانه شما به زندگی زمانی که برنامه هایتان نتیجه نمی دهد، به کارتان می آید.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دوست و یار یکدل و قدرشناس گوهری است که نصیب هر کسی نخواهد شد. اکنون که چنین گوهری را در اختیار داری با تمام وجود از آن محافظت کن و از سوءگفتار و نظرات دیگران ملول نشو و در راه خود ثابت قدم باش تا به سعادت برسی.

 

فال روز متولدین آذر

.

امروز صبح بخاطر عدم تعهد دیگران عصبانی می شوید. برایتان سخت است که پاسخ همه چیز را نیابید. خبر خوب این است که همه چیز تا عصر و شب درست می شود. . ..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین آذر :

در جستجوی کیمیای سعادت نهایت تلاش خود را می کنی اما بدان که راه را اشتباه انتخاب کرده ای. آنچه تو به دنبال آن می گردی همین استعدادهای خدادادی است که در وجود تو نهفته شده است و باید آنها را شکوفا نمایی. چشم دل باز کن و توانایی های خود را بشناس و در راه کاربرد آنها از خدا مدد بجوی که او تو را یاری خواهد کرد.

فال روز متولدین دی

انرژی امروز شما بسیار بالاست و آتش درونتان را شعله ور می کند، پس یک آتش خاموش کن داشته باشید. در هوا هیجان هست و این نشان دهنده چیز جدید و متفاوتی است. حس می کنید که اضطراب دارید، صبور باشید و ببینید که همه چیزهای خوب خودشان به سمت شما می آیند.!.

 

فال حافظ امروز متولدین دی :

شور و هیجانی عجیب در سر و هیاهویی در دل داری. به شدت بلندپروازی و آرزوهای بزرگ دلت را پر کرده است. رضایت او برایت از هر چیز دیگری ارزشمندتر است و خود را وقف عشق به او کرده ای و جز او از زندگی هیچ نمی خواهی. امیدوار باش که روزی به مقصود خود خواهی رسید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز احساس دودلی و تردید می کنید. کارهای دیگران شما را گیج می کند. نگران نباشید. روی پروژه ها و اهدافتان تمرکز کنید. دیگران می توانند مراقب خودشان باشند. این شما هستید که باید دیگران از شما مراقبت کنند. اگر لازم شد تقاضای کمک کنید..

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

به قول معروف لقمه ای بسیار بزرگتر از دهان خود برداشته ای و از وصال به مقصود ناامیدی، زیرا بین تو و آن نیت فاصله بسیاری است. اما تو انسانی پاک دل و ساده هستی و وجودت از غرض ورزی خالی است. خداوند نیز به یمن این حس نیکو تو را در انجام این نیت یاری خواهد کرد. نگران او نباش که لطف خدا همراه اوست.

فال روز متولدین اسفند

امروز از لحاظ عاطفی احساس خوبی دارید. این اهمیت زیادی دارد زیرا نیرویی عجیب و غیرمنتظره تعادل شما را بهم زده است. هر چه از درون پایدارتر و ثابت قدم تر باشید، این انرژی بیرونی و غریب کمتر شما را اذیت می کند. به یاد داشته باشید که چیزهای غیرمنتظره معمولاً به دلیلی رخ می دهند. شاید فرصتی طلایی در انتظارتان باشد.

فال حافظ

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

نسبت به کسانی که دوستشان داری سختگیر مباش و اگر خطایی از آنها دیدی به دل مگیر. در طریق عاشقی رنجیده شدن معنا ندارد. کدورتها را از دل خود بیرون بریز. شرط عاشقی صبر و تحمل است. ملامتها و سرزنشهای دیگران را اعتنایی مکن و خود را اسیر قید و بندهای دست و پاگیر دنیا مکن تا به خواسته های دلت برسی.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A