خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۲۹ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ


فال امروز شنبه ۲۹ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۲۹ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۲۹ آبان به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 29 آبان 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۲۹ آبان ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

یک رویداد اجتماعی باعث می شود تا با دوستان قدیمی خود ملاقات داشته باشید که معامله خوبی برای شما به شمار خواهد رفت. فرصت های امروز به شما صمیمیت و انرژی بسیاری می بخشند و احساس می کنید رام آنها هستید و خودتان اختیاری ندارید. خیلی نگران این مساله نباشید. گاهی سکوت و خوش اخلاقی بسیار بهتر از حرف زدن، انسان را در موقعیت های خوب و مرکز توجه قرار می دهند. بهتر است امروز به کار خود توجه زیادی داشته باشید و به حرف های اطرافیان نیز گوش دهید. امروز متاسفانه ممکن است حرفی به فرد مورد علاقه خود بگویید که باعث ناراحتی او بشود و خودتان نیز در آینده از آن پشیمان خواهید شد.

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

خود را در دامی اسیر ساخته ای که همه راهها به سویت سد شده و هیچ کمکی از هیچ کس بر نمی آید. تمام این مشکلات از آن جهت برایت پیش آمده که تو فریب ظواهر و نقش و نگارها را خوردی و به دنبال آرزوهای محال رفتی. برای انجام هر کار بزرگی ابتدا مهیا نمودن مقدمات کار مهم است. اکنون چاره ای نداری جز آنکه صبر پیشه کنی و به خدا توسل کنی تا از این گرفتاری نجات یابی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

امروز با فردی همکاری خواهید داشت که از نظر روحی بسیار به او احساس نزدیکی و صمیمیت دارید. این می تواند یک رابطه رمانتیک باشد. اگر این رابطه بیشتر عاطفی است تا کاری، بهتر است در حال حاضر حرفی نزنید و هیچ اقدامی انجام ندهید. موقعیت های امروز شما را در وضعیت های احساسی قرار می دهند. البته این را بدانید که امروز جذاب و زیبا شده اید و این جذابیت فقط امروز دوام دارد. بنابراین از آن نهایت استفاده را ببرید. با این همه احساس و لطافت روحی که امروز دارید، خوب است فرد مورد علاقه خود را دعوت کنید تا بعدازظهر شاد و رمانتیکی با یکدیگر داشته باشید.

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

همیشه بدست آوردن چیزهای گرانبها و پر ارزش با سعی و تلاش بسیار و رنج فراوان میسر می شود. برای آنچه گرانبهاست باید بهای گزاف پرداخت، پس تو نیز اگر می خواهی به آن گوهر گرانبها دست یابی باید بهای سنگینی پرداخت کنی و هرگز ناامید نشوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز بیشتر زندگی شما حول محور عشق و تاثیرگذاری می چرخد. احتمالا امروز ارتباط بسیار نزدیک با یکی از دوستان صمیمی، اعضای فامیل یا حتی نامزدتان پیدا کنید. حتی شاید در این زمینه کلی رویاپردازی هم کنید. هر رابطه ای که امروز برقرار کنید تا ابد ادامه خواهد داشت. مسایل احساسی امروز بسیار بختکی و بی پایه و اساس هستند. به طور مثال، نامزدتان یک دقیقه خوب و پر احساس است و دقیقه دیگر اصلا نمی توان با او حرف زد. اگر می خواهید ار روز خود بهره ببرید، برای هر لحظه آن برنامه ریزی کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

تصمیم اشتباهی گرفته ای و راهی را به خطا رفته ای که خود نیز به اشتباهت اعتقاد داری. دست از این تردید و دودلی بردار و همین امروز یک تصمیم صحیح بگیر که این تصمیم روند زندگی تو را آنچنان تغییر خواهد داد که همگان نسبت به تو دچار رشک و حسد شوند. از این راه بازگرد و هرگز اشتباهت را تکرار نکن.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

امروز توضیحات واقعی اما باورنکردنی در مورد غیبت یکی از دوستان یا اعضای خانواده خود پیدا خواهید کرد. همه دلایل بسیار مثبت هستند و شما از اینکه تفکرات بدی در مورد او داشته اید بسیار شرمنده خواهید شد. این حساسیت به بقیه افراد برای مدتی با شما همراه خواهد بود و گاهی احساس می کنید، افزایش نیز می یابد. شاید این همه کنجکاوی باعث شود تا آنها را بهتر و بیشتر بشناسید و درک کنید. امروز با احساسات خود صادق هستید. اگر باید حرفی را مطرح کنید، بدانید امروز زمان مناسبی نیست زیرا حرف هایتان برای طرف مقابل چندان واضح و شفاف نیستند و شاید به خراب شدن رابطه شما منجر شود.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

تمام امکانات و موقعیتهایی که در اختیار ما قرار گرفته امانتی است، برای گذران زندگی و کسب رضایت حضرت حق. برای مال بی ارزش دنیا منت اهل دنیا را مکش که در این معامله متضرر خواهی شد. مدت عمر محدود است پس از زندگی کوتاه خود لذت ببر و وقت گرانبهای خود را مصروف کم و زیاد مال دنیا مکن و به دنبال نام نیکی باش که جاودانه خواهد ماند.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز به طور عمیقی تحت تاثیر فردی قرار خواهید گرفت که قلبا به او احساس علاقه و نزدیکی می کنید. حتی پیش از بیان حرف های دل خود نیز دچار شعف و کیفوری خاصی می شوید که برایتان بسیار جذاب است. کمی شک و تردید به آدم ها کاملا نرمال و حتی لازم است اما اجازه ندهید خیلی زیاد شود. اگر در اثر تجربه متوجه شده اید احساساتتان هرگز به شما دروغ نمی گویند، به آنها اعتماد کنید. هر چه بیشتر با خود فکر می کنید، بیشتر گیج و سردرگم خواهید شد. بهتر است در مورد احساسات و نیازهای خود با فرد موردعلاقه صحبت نکنید زیرا نتیجه ای ندارد. آن را به فردا موکول کنید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

احساس دلتنگی می کنی و از اطرافیان خود که دورو هستند و ظاهر و باطنی متفاوت دارند، بسیار گله مندی. از دیدن تازه به دوران رسیده ها و کارهایشان در عذابی. بهتر است کار آنها را به خدا واگذار کنی که او بهترین داور است. تو با همین روش مخلصانه و پاک خود زندگی کن و بدان سعادت از آن کسانی است که پاک زندگی می کنند.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

خوش‌رفتاری و مهربانی شما امروز بالاخره پاسخ می دهد و فردی که دوست دارد با شما معامله بزرگی انجام دهد، به شما ایده هایی می دهد تا درآمد خود را افزایش دهید. شاید این آشنایی بسیار قدیمی باشد و به همین دلیل می توانید برای مدت طولانی و به خوبی با یکدیگر همکاری داشته باشید. این موقعیت و فرصت خوبی است آن را از دست ندهید. اگر فرد خاصی را دوست دارید، احتمالا امروز به طور مدام رویاپردازی می کنید و در ذهنتان با او به مکان های جالب می روید و تفریح می کنید. شاید همه این مسایل را با او در میان بگذارید. اما پیش از هر حرف و اقدامی به نیرو و احساسا ت واقعی خود توجه کنید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

اکنون فرصتی مناسب برای شما فراهم گردیده تا بتوانی به مقصود خود برسی. اگر از این فرصت به نحو احسن استفاده کنی، مسلما به موفقیت های بزرگتری نیز دست خواهی یافت. اگرچه اکنون امکانات لازم را برای عملی نمودن نیت خود نداری، اما با کمی تلاش می توانی این امکانات را مهیا کنی. سعی خود را دوچندان کن که زمان رسیدن به آرزوهای دیرین است.

مطلب مشابه :   فال امروز پنجشنبه 23 آذر 96 | فال روزانه

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز روابط رمانتیک، عاشقانه و احساساتی در صدر خواسته های شما هستند. همه وجوه زندگی شما نیز با آنها گره خواهد خورد. این مساله رابطه میان شما و فرد موردعلاقه تان را بهتر می کند. با هم بودن حس قدرت به شما می دهد. اگر هم دوست یا نامزد ندارید، تعجب نکنید که امروز با فرد رویاهای خود آشنا خواهید شد. البته این امکان نیز وجود دارد که بسیار دمدمی باشید و این در یک رابطه عاطفی به هیچ عنوان خوب نیست. زیرا طرف مقابل روی حرف ها و قول های شما حساب باز می کند.

فال حافظ امروز متولدین مهر :

به خود کرده گرفتار شده ای و اکنون در پی حل این مشکل به هر دری می زنی و از هر کسی کمک می خواهی، ولی این سعی تو بی فایده است. هیچ کس به جز خودت نمی تواند گره این مشکل را باز کند و بخاطر داشته باش که مشکلات کاری و اقتصادی تو نباید در سایر موارد زندگیت تولید اشکال نماید. در مورد عشقی که در سر داری می توانی به وفاداری طرف مقابل خود اطمینان داشته باشی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

شما انسانی هستید که ذاتا به پیشرفت و کسب دانش علاقه دارد. امروز ممکن است ایده های خود را با فردی که اطلاعات خوبی نیز دارد در میان بگذارید. اگر در نظر دارید کسب و کار جدید راه اندازی کنید، امروز بهترین فرصت است. تنها نکته منفی آن این است که خیلی خود را سرگرم کار می کنید و همین باعث می شود از مسایل دیگری که ارزشمند هستند، غافل شوید. امروز مدام نامزد خود را برای کارهای کرده و نکرده مواخذه می کنید. در برخی موارد او هیچ تقصیری ندارد و شما مصرانه او را تقصیرکار قلمداد می کنید. این باعث از بین رفتن رابطه می شود. بهتر است به جای این بحث ها با هم بیرون بروید و غذا میل کنید.

فال حافظ امروز متولدین آبان :

دنبال اهداف خاصی در زندگی هستی که به نظر دیگران بی ارزش می آید ولی به اعتقاد خودت بهترین اهداف و بهترین روش را برای رسیدن به آنها انتخاب کرده ای. اعتماد به نفس شما شایسته تقدیر است و ایمان و اعتقاد شما به هدفتان عامل موفقیت شماست، پس به طعنه ها و سرزنشهای دیگران اعتنا نکن و اهداف خود را دنبال کن که پیروز خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز باید برای یک دوست صمیمی یا فردی که دوستش دارید نامه بنویسید یا با او تماس تلفنی برقرار کنید. این روزها خیلی کار می کنید و نمی توانید به ساده ترین مسایل زندگی خود برسید. دوستان می توانند الهام بخش شما در آغاز کاری جدید باشند یا مشکلات کار موجود را به شما یادآوری کنند. خوبی های آنها را همیشه به یاد داشته باشید. شاید در آینده آنها به کمک شما نیاز پیدا کردند. عشقی که امروز احساس می کنید مملو از بحث و خوشحالی است. به زبان سده تر، تضادی میان احساسات شما وجود دارد. امروز در خانه نمانید و بیشتر وقت خود را با یکدیگر بیرون سپری کنید.

فال حافظ امروز متولدین آذر :

تو که همدمی نیکو و وفادار داری و امکانات زندگی در حد لازم برای مهیاست، چرا با کوچکترین مشکلی خود را می بازی؟ غمها و شادی های جهان گذران است، پس تو بهتر آنست که به جای دل مشغولی های غمبار به شادی های زندگی فکر کنی و با خاطری آسوده زندگی خوش را برای خود و خانواده ات بسازی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

ایده های بسیار جالب و ارزشمندی در حوزه کاری به ذهن شما خطور می کند. تنها سوال اینجا است آیا می توانید این فرضیه ها را اجرایی کنید یا خیر؟ برخی از آنها کاربردی و قابل اجرا هستند، اما برخی دیگر این خصوصیت را ندارند. اما اگر در این مسیر جدی هستید، باید تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام دهید. بهتر است لباس های شاد و روشن بپوشد و به وضع ظاهری خود رسیدگی کنید. عینک بدبینی را کنار بگذارید و با آرامش و مهربانی در مورد نیازها و احساسات واقعی خود با شریک زندگیتان صحبت کنید.

فال حافظ امروز متولدین دی :

همیشه میل به ایجاد تحولات مثبت در وجود تو بوده و هست و وقتی تصمیم به انجام کاری می گیری بی پروا و بی هراس به سوی مقصد می تازی. اما باید بدانی انجام هر کاری نیاز به مقدمات خاص دارد و گاهی مهیا نمودن این مقدمات از توان تو خارج است و تو فقط خود را عذاب می دهی. پس پای خود را از حد گلیم خود فراتر مگذار، کمی هم به زندگی خود فکر کن و از آن لذت ببر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:


امروز احتمالا غرق در معنویات خواهید بود. همیشه مسایل روحی و ماورایی شما را جذب کرده است و امروز بیش از هر زمان دیگری بروز خواهد کرد. البته الهاماتی که به شما می شوند همه در هنر نقاشی، شعر یا موسیقی شما تاثیر بسیار خواهد داشت. فقط سعی کنید ایده های خود ا سریعا یادداشت کنید تا فراموش نشوند. اگر رازی دارید که شما را از نامزد/همسرتان دور نگه می دارد، بدانید امروز بیش از همیشه درباره آن احساس گناه خواهید کرد. گاهی دوست دارید آن را برملا کنید اما به خود فکر می کنید بیان آن نیز دردی را دوا نخواهد کرد.

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

خداوند فرصتی بسیار نیکو در اختیار تو قرار داده بود که به هر دلیل آن را از دست دادی و اکنون غصه آن را می خوری و همه کسانی هم که تو را می شناسند بابت فرصت از دست رفته تو را سرزنش می کنند. با اینحال بهتر است مایوس نشوی و از راه خود باز نگردی که همیشه فرصت جبران هست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

امروز این خبر خوش به شما می رسد که پولی که مدت ها منتظر آن بوده اید، بالاخره امروز به دست شما خواهد رسید. این خبر بسیار عالی و خوشایندی است و حتی ارزش جشن گرفتن دارد. اگر هنوز باور ندارید، باید باور کنید که همه انتظارهای طولانی شما سرانجام امروز به پایان می رسند. شاید کمی خجالتی باشید اما این را بدانید اگر در رابطه عاطفی قدم پیش بگذارید، ترس و خجالت شما نیز از بین خواهد رفت و می توانید رابطه خود را به بهترین شکل مدیریت و هدایت کنید.

فال حافظ امروز متولدین اسفند :

لجبازی های تو بی مورد است. غرض ورزی ها را کنار بگذار و به نصیحت بزرگان گوش کن و به جای آنکه تجربه کنی از تجربیات دیگران استفاده کن. از بدگویی دوستان بپرهیز که مهر و محبت را از بین می برد. چاره کار تو دعای خیر دیگران است. پس از اطرافیان خود غافل مشو و حق هم صحبتی را فرو مگذار.

همچنین ببینید

فال امروز

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه

فال امروز سه شنبه ۱ خرداد ۹۷ | فال روزانه  فال روزانه به همراه فال …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار
CLOSE
CLOSE