خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

 

فال امروز شنبه 29 مهر 96 | فال روزانه
فال امروز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

امروز شرایط کیهانی حس خوشحالی و سرخوشی را به شما هدیه کرده است. شما می خواهید این حس خوشحالی را با دیگران به اشتراک بگذارید و به همین دلیل هم شاید تصمیم بگیرید یک مهمانی ناگهانی راه بیندازید و دوستان و عزیزانتان را به خانه تان دعوت کنید. شما با لطیفه ها و داستان هایی که تعریف می کنید خنده را به لب همه خواهید آورد و مهمانانتان از بودن در کنار شما لذت خواهند برد. امروز به راه حل هایی که در اختیار دیگران قرار می دهید خوب فکر کنید، چرا که حتی اگرخودتان هم از چیزی که می گویید اطمینان نداشته باشید، طرف مقابلتان خیلی راحت به حرف شما اعتماد خواهد کرد و بر اساس آن برای زندگی اش تصمیم می گیرد.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز شرایط کیهانی حس خوشحالی و سرخوشی را به شما هدیه کرده است. شما می خواهید این حس خوشحالی را با دیگران به اشتراک بگذارید و به همین دلیل هم شاید تصمیم بگیرید یک مهمانی ناگهانی راه بیندازید و دوستان و عزیزانتان را به خانه تان دعوت کنید. شما با لطیفه ها و داستان هایی که تعریف می کنید خنده را به لب همه خواهید آورد و مهمانانتان از بودن در کنار شما لذت خواهند برد. امروز به راه حل هایی که در اختیار دیگران قرار می دهید خوب فکر کنید، چرا که حتی اگرخودتان هم از چیزی که می گویید اطمینان نداشته باشید، طرف مقابلتان خیلی راحت به حرف شما اعتماد خواهد کرد و بر اساس آن برای زندگی اش تصمیم می گیرد.

 

فال روز متولدین خرداد

امروز شما به طور ناخودآگاه سعی دارید که نگرانی ها و درگیری های فکری خود را با روی آوردن به خریدهای غیر ضروری و یا پرخوری فراموش کنید. با این حال خودتان خوب می دانید که این روش اثر پایداری نخواهد داشت و خلی زود این دغدغه ها دوباره گریبانگیرتان خواهند شد. سعی کنید به جای فرار از این مشکلات روی آنها تمرکز کرده و به ریشه یابی آنها بپردازید و راه حل های اساسی و دائمی برای آنها پیدا کنید. مدیتیشن و پرداختن به معنویات هم در این راه به شما کمک خواهند کرد. سعی کنید به طبیعت پناه ببرید و یا حداقل در پارک نزدیک به خانه تان کمی قدم بزنید. این کار خیلی بیشتر از رفتن به مراکز خرید حالتان را خوب خواهد کرد.!.

 

فال روز متولدین تیر

 

خلاقیت شما در حال حاضر در اوج خود قرار دارد، اما شما به خاطر این که روی جنبه های دیگر زندگیتان، به ویژه مسائل کاری و روابط اجتماعیتان تمرکز کرده اید متوجه آن نیستید. با این حال هم ایده های خلاقانه بی آن که خودتان دنبالشان باشید به سراغ شما خواهند آمد و شما را تشویق خواهند کرد تا آنچه دارید انجام می دهید را رها کرده و به آنها بپردازید. به این احساسات درونی خود توجه کنید و ببینید شما را به چه سمتی می برند. مطمئن باشید که از نتیجه ای که به دست می آورید راضی خواهید بود. آن تماس تلفنی که منتظرش بوده اید ممکن است گرفته نشود، اما حتما جریانی باعث این وضعیت شده است، خودتان را ناراحت نکنید.

 

 فال روز متولدین مرداد

 

امروز ذهن شما آنقدر درگیر جزئیات است که از زیادی درخت ها نمی توانید جنگل را ببینید! در واقع شما در رابطه با یک موضوع شخصی و یا حرفه ای، روی جزئیاتی متمرکز شده اید که در واقع هیچ تأثیری روی تصویر اصلی و کلی ندارند. این تفکر وسواس گونه فقط جلوی پیشرفتتان را خواهد گرفت، پس به نفعتان است که آن را رها کنید و روی اصل ماجرا تمرکز کنید. اینقدر حرف های دیگران را به خودتان نگیرید، انعطاف پذیری در نگرش و تفکرتان به شما کمک زیادی خواهد کرد و احساس سبکی به شما دست خواهد داد. اگر نمی توانید جواب دیگران را با خوبی و آرامش بدهید بهتر است اصلا چیزی نگویید و با گفته هایتان به آنها زخم زبان نزنید.

 

فال روز متولدین شهریور

امروز ذهن خود را آنقدر درگیر جزئیات کرده اید که توجه به کل ماجرا را از یاد برده اید. این توجه ویژه ی شما برای خودتان می تواند نتایج خوبی به دنبال داشته باشد. با این حال، ایده آل گرایی دیوانه وارتان همه را به ستوه خواهد آورد. بعد از یک هفته ی کاری طولانی و پر از دوندگی تصمیم گرفته اید امروز تصمیم گرفته اید که به ذهن خودتان استراحت بدهید و به یکباره انگار تماس خودتان را با دنیای بیرون قطع کرده و بالای ابرها به سر می برید. حتی وقتی دیگران با شما حرف می زنند هم حواستان به آنها نیست و برای این که جواب یک سؤالشان را از شما بگیرند باید چند بار سؤالشان را تکرار کنند. به خودتان سخت نگیرید، با خیال راحت از روز تعطیلتان لذت ببرید و تا می توانید استراحت کنید.

 

 

فال روز متولدین مهر

امروز از افرادی که برای مدتی نسبتا طولانی از آنها بیخبر بوده اید خبرهایی خواهید شنید، شاید حتی سر و کله ی خودشان پیدا شود و با شما تماس بگیرند و یا به دیدنتان بیایند. اگر با هم دیدار داشتید در کنار هم چای بنوشید و در مورد روزهای خوش گذشته صحبت کنید، روزهایی که زندگی ساده تر بود و زود به زود از هم باخبر می شدید. اگر در صحبت هایتان به یاد دوستان دیگرتان هم افتادید بلافاصله با آنها تماس گرفته و احوالشان را جویا شوید. شاید امروز احساس کنید که همه کارها و رفتارهایتان را باید برای دیگران توجیه کنید، ولی برآورده کردن انتظارات دیگران در حال حاضر آنقدر که خودتان فکر می کنید اهمیت ندارد؛ آنچه مهم است این است که با خودتان صادق باشید.

 

 

 

فال روز متولدین آبان

امروز سعی کنید نسبت به آنهایی که دوست دارید صبور باشید و توجه و محبت کافی نسبت به آنها داشته باشید. فرزند، همسر و یا یکی از نزدیک ترین عزیزانتان امروز به توجه ویژه ی شما نیاز دارد و هیچ کسی به غیر از شما هم نمی تواند این عشق و حس اعتماد را به او هدیه کند. سعی کنید امروز این عزیزتان را اولویت اصلی خود قرار دهید و حتی اگر لازم دیدید برنامه های دیگر خود را کنسل کنید یا به تعویق بیندازید. فراموش نکنید که عزیزانتان مهم ترین دارایی شما در زندگی هستند و وقتی شما به آنها نیاز داشته باشید بدون شک آنها نیز در کنارتان خواهند بود. همیشه برای تفریح و خوشگذرانی وقت هست، اما فرصت اثبات عشقتان به آنها هر روز پیش نمی آید.

 

فال روز متولدین آذر

حس ششم شما در حال حاضر خیلی خوب کار می کند و به واسطه آن شما می توانید خیلی راحت رویاها و امید و آرزوهای اطرافیان خود را درک کنید. البته این وضعیت ممکن است برایتان مشکل ساز شود! چون شنیدن گفته های یک نفر در جمع در حالی که می دانید افکار و احساسات او چیز دیگری هستند شما را متعجب می کند و دلتان می خواهد در رابطه با این موضوع با او صحبت کنید. به هیچ وجه این کار را نکنید و او را به حال خودش بگذارید. توجه و افکارتان را روی زندگی خودتان و این که چقدر امروز خوشحال هستید متمرکز کنید. این آگاهی از احساسات دیگران را در رابطه با شخصی که دوست دارید به کار بگیرید و در جهت بهتر کردن رابطه تان از آن استفاده کنید.

 

فال روز متولدین دی

شما از به کار گرفتن تخیلات و خلاقیت خود در کار و حرفه ی خود لذت می برید، اما شغلتان به شما اجازه نمی دهد این خلاقیت را زیاد بروز دهید. حالا که امروز وقت خالی دارید سعی کنید کارهایی را انجام دهید که به شما اجازه ی بروز و پرورش این خلاقیت را می دهند. نقاشی کنید، قلم به دست بگیرید و مشغول نوشتن شوید و یا هر کار دیگری که خودتان ترجیح می دهید را انجام دهید. امروز مهمان های خوانده و ناخوانده ی زیادی به دیدن شما خواهند آمد. امروز ممکن است از صبح تا شب دور خودتان بچرخید و در پایان روز هم احساس کنید نتوانسته اید تمام کارهایی که در نظر داشته اید را به انجام برسانید و کارهایتان نصفه و نیمه باقی مانده اند؛ مهم نیست، کمی هم استراحت کنید.

 

 

فال روز متولدین بهمن

امروز روز خوبی برای رها کردن است. اگر کسی به شما آسیب زده و یا باعث ناراحتیتان شده است، زمان آن فرا رسیده است که که او را ببخشید و به مسیر خودتان ادامه بدهید. کینه به دل گرفتن شما را به هیچ جایی نخواهد رساند. در واقع این کار مانند خوره روح و قلب شما را خورده و فرسوده می کند و جلوی پیشرفت شما در هر زمینه ای را می گیرد. سعی کنید نفرت و کینه را رها کنید. اگر قرار باشد رابطه بین شما و این شخص به روال عادی باز گردد حتما این اتفاق خواهد افتاد، در غیر این صورت این رابطه از اول هم اشتباه و محکوم به فنا بوده است. امروز خودتان را با کار زیاد خسته نکنید و به خودتان زیاد فشار نیاورید، امروز روز تعطیل و وقت استراحت است.

 

 

فال روز متولدین اسفند

امروز اگر به بازار و خرید می روید سعی کنید جلوی خودتان را بگیرید تا از خریدن چیزهای غیرضروری اجتناب کنید. شما در واقع دارید این خریدهای غیر ضروری را برای جبران کمبودی که در یکی دیگر از زمینه های زندگی خود که به خوبی پیش نمی رود احساس می کنید انجام می دهید. به جای به کار گرفتن این روش اشتباه کمی فکر کنید و روی مشکل اصلیتان تمرکز کنید. برای این که احساس بهتری پیدا کنید به پیاده روی بروید یا کمی یوگا تمرین کنید، این کار حالتان را خیلی بیشتر از خرید کردن خوب خواهد کرد. قربانی قضاوت های دیگران درباره خودتان نشوید و نگذارید حرف های آنها شما را از میدان به در کند. آستین هایتان را بالا بزنید و نشان بدهید که با چه کسی طرف هستند.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۲۸ مهر ۹۷ | فال روزانه فال پرمگ: دقیق ترین فال روزانه …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A