خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۶ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۶ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

فال امروز شنبه ۶ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

 فال روزانه ۶ آذر به همراه فال حافظ با تعبیر

فال روزانه و فال حافظ بر اساس ماه تولد

فال امروز شنبه 6 آذر 95 | فال روزانه + فال حافظ
فال امروز شنبه ۶ آذر ۹۵ | فال روزانه + فال حافظ

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

جدا کننده متن

فال روز متولدین فروردین:

همه تلفن های خود را پاسخ دهید و همه ایمیل هایتان را چک کنید زیرا قرار است پولی از جایی که انتظار ندارید به دست شما برسد. این پول کاملا ناخواسته و غیرمنتظره است و زندگی شما را تغییر م یدهد. با این پول می توانید یک کسب‌وکار تازه راه اندازی کنید یا خواسته های اعضای خانواده خود را برآورده کنید که تاکنون از انجام آن ناتوان بوده اید. روز خیلی خوبی در پیش دارید. با اینکه همیشه بسیار سرد و بی تفاوت هستید و خیلی راحت می توانید به هر رابطه ای خاتمه ببخشید، اما امروز با تعجب بسیار متوجه می شوید که از رابطه کنونی خود نمی توانید دل بکنید زیرا باعث خوشحالی و لذت شما می شود

فال حافظ امروز متولدین فروردین :

با خواست و یاری خدا زندگی خوب و مرفه ای در اختیار داری و موفقیتهایت روزافزون است. به شکرانه این نعمات الهی از یاد دوستان و آشنایان غافل مشو و تا آنجا که می توانی در خدمت به خلق خدا کوشا باش تا خداوند به پاداش این خوی نیک، نعمتت را افزون نماید.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اردیبهشت:

ممکن است امروز به شهر دوری سفر کنید. در حالیکه آمادگی برای هر تغییری را دارید، در مواجهه با نخستین موقعیتِ تغییر، وارد آن نشوید و فرصت های مختلف را تجربه و بررسی و در آخر بهترین آنها را انتخاب کنید. پیش از بیان هر حرفی آن را چند بار بررسی کنید. پیش از قبول هر پیشنهادی نیز خوب به آن فکر کنید. کاری نکنید که بعدها موجب پشیمانی شود. امروز حس عاشقانه عجیبی در خود احساس می کنید. همین باعث می شود تا در نظر دیگران کمی مرموز و فریبا جلوه کنید. بنابراین اگر چند پیشنهاد دوستی دریافت کردید، تعجب نکنید. شما حق انتخاب های زیادی دارید اما باید بهترین آنها را انتخاب کنید

فال حافظ امروز متولدین اردیبهشت :

در بند عشق کسی هستی که عاشقان بسیار دارد و تو وقتی خود را با رقیبانت مقایسه می کنی به این نتیجه می رسی که از همه آنها عقب تر هستی. گویا آنها سواره اند و تو پیاده. ضمن آنکه می دانی وصال او مایه سعادت و خوشبختی توست پس ناامید مشو و بدان کسی به مقصود می رسد که خدا با اوست و از خدا مدد بخواه که او بهترین یاور و همراه است.

جدا کننده متن

فال روز متولدین خرداد:

امروز باید منتظر شنیدن خبرهای خوب باشید. این خبرها می توانند ارتقا، پیشرفت کاری یا پیشنهاد یک پروژه کاری جدید باشد. در زمینه مسایل عاطفی و رمانتیک نیز خبرهای خوبی خواهید شنید. در این راستا نیز تلاش بسیاری خواهید کرد و نتیجه آن را نیز خواهید دید. هر هدیه یا خبر خوشحال کننده ای که دریافت می کنید را با وقار و اعتماد به نفس بالا قبول کنید. امروز ممکن است از نظر احساسی کمی تخیل‌گرا و دچار توهم شوید و نتوانید مسایل را آنگونه که هستند ببینید و درک کنید. افرادی که در رابطه حضور دارند به طرز عجیبی موموز به نظر خواهند رسید. شما احساس می کنید در این کشمکش گرفتار شده اید و نمی توانید اوضاع را کنترل کنید.

فال حافظ امروز متولدین خرداد :

در زندگی خود دائما از این شاخه به آن شاخه می پری و بی آنکه منطقی فکر کنی پیوسته تصمیمات خود را عوض می کنی. به همین علت کارت پیش نمی رود. از خود ناامید مباش و برای آینده خود یک تصمیم جدی و منطقی بگیر و با امید به خدا آن را عملی کن. حتما موفق خواهی شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین تیر:

بهتر است امروز مهارت های کامپیوتری خود را مرور کنید. امروز مسایل مربوط به فناوری در زندگی شما پررنگ می شوند و ذهنتان برای قبول اطلاعات و دانش جدید کاملا آماده است. امروز می توانید دانش پیچیده تر و تخصصی تری در زمینه فناوری و کامپیوتر بیاموزید. در نتیجه آن نیز میزان وب‌گردی، خرید آنلاین یا ارتباط ایمیلی با دوستان افزایش می یابد. امروز از طرف یک مدیر یا فرد بلندمرتبه ای، هدیه بیشتر از حقتان دریافت خواهید کرد. این فرد در ابتدا بسیار سخت گیر بوده است و همین موجب تعجب شما خواهد شد. از همه عجیب تر زمانی است که متوجه می شوید او احساس خاص و عمیقی نسبت به شما پیدا کرده است.

فال حافظ امروز متولدین تیر :

با هزاران امید و آرزو دل به کسی سپرده ای، ولی گویا عهد و پیمانش را با تو فراموش کرده است، اما این مساله نباید تو را دلتنگ کند زیرا اگر از این راه به مقصود نرسی راههای بهتری نیز وجود دارد. به دنبال معرفت اندوزی باش نه سیم و زر چرا که نعمتهای خداوند در اختیار تو قرار دارد که از هر ثروتی گرانبهاتر است.

جدا کننده متن

 فال روز متولدین مرداد:

امروز جنب‌وجوش بسیاری در خانه و زندگی شما برپا خواهد بود. به طور مثال، ممکن است مهمانان ناخوانده داشته باشید یا بخواهید در خانه تغییر دکوراسیون ایجاد یا وسیله ای را تعمیر کنید. این مسایل باعث آشفتگی و بی سامانی زیادی در خانه می شود اما از اینکه آدم های زیادی به خانه تان رفت و آمد می کنند، خوشحال خواهید بود. این زندگی پرتکاپو شما را به وجد می آورد. دوستی که تاکنون فقط یک دوست صمیمی بوده است رفتارهایی از خود نشان می دهد که گویا در نظر دارد بیشتر به شما نزدیک شود و رابطه عمیق تری با هم داشته باشید. پیش از پذیرفتن پیشنهاد او زمانی را با او سپری کنید تا بتوانید ویژگی های اخلاقی‌اش را بهتر بشناسید.

فال حافظ امروز متولدین مرداد :

بشارت باد بر شما اخبار خوشی که به زودی به دستتان خواهد رسید. او که مدتها منتظرش بودید باز خواهد گشت و به یمن بازگشت او کارهایتان سامان می یابد. آنان که پیمان های خود را با شما شکستند، به جزای اعمال خود خواهند رسید و زندگی همراه با آرامش و شادی نصیب شما خواهد شد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین شهریور:

امروز خبرهای جالبی خواهید شنید. این خبرها می توانند در قالب ایمیل یا تماس تلفنی و از طرف دوستان نزدیک و صمیمی باشند. موضوع این خبرها هرچه باشد باعث می شود تا به انجام کاری تشویق و ترغیب شوید و حتی برای انجام آن از دوستان خود کمک بگیرید. شما همیشه شاد و پرانرژی هستید و می توانید به خوبی از عهده مسوولیت های خود بربیایید. امروز دچار شعف و خلسه ای هستید که نمی گذارد تفاوت میان عشق واقعی و فردی که فقط باعث ناراحتی و آزار شما می شود را به درستی تشخیص دهید. اگر با کسی قرار ملاقات گذاشتید سعی کنید خیلی تسلیم حرف ها و چاپلوسی های او نشوید. به حرف دل خود توجه کنید تا درست را از غلط تشخیص دهید.

فال حافظ امروز متولدین شهریور :

تو که انسان ساده و پاکی هستی باید در انتخاب دوست دقت بیشتری کنی هرکه مال بیشتری داشت دوست بهتری نخواهد بود از آنان که پلیدیهای وجودشان را با استفاده از پول و مقام می پوشانند برحذر باش که دوستی با آنان جز حسرت عاقبتی به بار نخواهد آورد. اگر برای کسی کاری انجام دادی اجر آن را ضایع نکن و ثوابش را از خدا بگیر.

جدا کننده متن

فال روز متولدین مهر:

امروز خبر بسیار خوبی در زمینه مسایل مالی به شما خواهد رسید که موقعیت های جدیدی در زندگی شما به وجود می آورد. شاید دوست داشته باشید مقداری از این پول را برای تغییر دکوراسیون خانه خود هزینه کنید. یا شاید هم آن را برای انجام کار جدیدی سرمایه گذاری کنید. شما همیشه در معامله های خود موفق بوده اید اما مراقب باشید این پول را بر باد ندهید. امروز به طور عجیبی قبول می کنید با کسی که در حالت عادی به او هیچ توجهی نداشته اید، به شما نزدیک شود. اما باید خیلی محتاط باشید و اگر حتی متوجه شدید او فرد جذاب و جالبی است هرگز این مساله را به زبان نیاورید. دلیل آن نیز این است که شاید شما دچار سوبرداشت شده باشید و از روی احساسات به اشتباهی در مورد او قضاوت کرده اید

فال حافظ امروز متولدین مهر :

ذاتا انسانی عاطفی و با مهر و محبت هستی و در مقابل نامهربانی هایی که دیده ای سکوت اختیار کرده ای. گرچه انسانی واقع نگر هستی و بلندپروازی نمی کنی، ولی بدان که فرصتی به تو روی خواهد کرد و همه امکانات مهیا می شود که تو در زندگیت یک تحول مثبت و بزرگ ایجاد نمایی. پس آماده باش که این فرصت را از دست ندهی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آبان:

روز پرهیجانی را در پیش خواهید داشت. شاید هم روز پرمشغله ای باشد. امروز حس انجام کارهای جدید و تازه دارید و هیجان طلبی شما امروز افزایش می یابد. چرا یکی از دوستان خود را دعوت نمی کنید تا بعدازظهر را در کنار یکدیگر به شادی سپری کنید. آهنگ زندگی امروز در سر شما تکرار خواهد شد. امروز یکی از دوستان صمیمی شما می گوید می خواهد رابطه عمیق تر و صمیمی تر با شما داشته باشد و شما هم در ایجاد این احساس در او بی تقصیر نیستید. با او قرار ملاقات بگذارید اما اجازه ندهید به این زودی ها رابطه ثابت و عمیق میان شما به وجود بیاید.

 

فال حافظ امروز متولدین آبان :

گر مراد تو شکفته خواهد شد اما به شرط آنکه صبر و تحمل بسیار داشته باشی و عزمت را جزم کنی و در راهی که انتخاب کرده ای قدم بگذاری. تصمیمت را عملی کن و طمع مکن که کاری بهتر از این پیدا نخواهی کرد. بی هیچ شک و تردید جلو برو که سعادت در انتظار توست.

جدا کننده متن

فال روز متولدین آذر:

امروز سعی کنید هوش و ذکاوت خود را تقویت کنید تا به نتایج بسیار خوب دست بیابید. اگر حواستان را جمع کنید احتمال دارد در بورس یا بازار، سرمایه گذاری درستی داشته باشید. هنگامی که وضعیت مالی شما پیشرفت کرد، خیلی سریع برای خرج کردن آنها اقدام نکنید. شتاب همیشه موجب ضرر است. امروز با افرادی ملاقات خواهید داشت که همیشه دوست دارید در کنار آنها باشید. از جمله می توان به هنرمندان، شاعران یا افراد خلاق اشاره کرد. اگر در میان آنها فرد دلخواه خود را پیدا کردید، خیلی شتاب زده تصمیم گیری نکنید زیرا فردی که احساس می کنید خیلی خاص است شاید فقط یک تظاهرکننده توخالی باشد

فال حافظ امروز متولدین آذر :

روزهای خود را با غم و اندوه سر می کنی و شبها را با بی تابی و بی خوابی. خود را به شدت عذاب می دهی و از زندگی ناامید و مأیوس شده ای. امید خود را هرگز از دست نده، چرا که جز شکست چیزی عاید انسان ناامید نمی شود. امیدوار باش که بعد از هر سختی، آسایشیست و تو نیز روزی از این غم و اندوه فارغ می شوی.

جدا کننده متن

فال روز متولدین دی:

امروز دوستان نقش بسیار مهمی در زندگی شما دارند. هر چه سن شما بالاتر می رود بیشتر به این واقعیت پی می برید که همه زندگی شما در کنار دوستان سپری شده و از آن لذت برده اید. به همین دلیل، امروز دایره دوستان خود را توسعه می دهید. شاید هم به گروهی از افراد جدید ملحق شوید که علاقه مندی های مشابه شما دارند. این افراد می توانند موجب پولدار شدن شما بشوند. امروز با همه وجود تمایل دارید همه احساسات خود را تحت کنترل داشته باشید اما تلاش شما بی ثمر است و فردی که نمی خواهید چیزی از شما بداند احساس و علاقه شما به خودش را کشف می کند

فال حافظ امروز متولدین دی :

روزگار سختی را در هجران گذرانده ای، ولی اکنون دیگر به گذشته ها فکر نکن، چرا که او از کرده خود پشیمان گشته و عاقلانه آن است که تو عذر او را بپذیری و از خطاهای او درگذری. تنها در این صورت است که سعادت به تو روی خواهد آورد.

جدا کننده متن

فال روز متولدین بهمن:

امروز احساسات متضادی را تجربه خواهید کرد. شاید از انجام یک فعالیت لذت ببرید اما نمی توانید در یک حوزه بمانید و مدام از این شاخه به آن شاخه می پرید. چیزی که کم دارید اعتماد به نفس است نه اینکه در انجام کاری شایستگی لازم را نداشته باشید. این تجربه های جدید باعث می شود تا هوش و کارایی شما بیشتر شود. امروز این شانس را دارید تا رویاهای قلبی خود را واقعیت ببخشید. اگر نامزد دارید شاید بهترین زمان برای نمایش عمقِ عشق به او امروز باشد. از این لحظه های با هم بودن نهایت لذت را ببرید.

 

فال حافظ امروز متولدین بهمن :

در انجام نیتی که در سر داری مهمترین شرط سخت کوشی و چالاکی است. اگر واقعا قصد انجام این خواسته را داری باید سستی و تنبلی را کنار بگذاری و تلاش خود را بیشتر کنی. هدف بزرگ سعی بیشتر و همت والاتری را می طلبد. پس از همین ابتدا راه خود را مشخص کن و وارد عمل شو.

جدا کننده متن

فال روز متولدین اسفند:

بر علاقه مندی های خود اصرار زیادی خواهید داشت. مهم نیست این علایق در چه حوزه ای هستند، بهتر است زمان خود را برای تحقق و رسیدگی به آنها صرف کنید. ممکن است دانش و آموخته های شما باعث شوند تا همچون انسان های بسیار با تجربه رفتار و دوستانی اختیار کنید که برای سال های طولانی در کنار شما می مانند. نیروهای مرموزی امروز شما را به سمت یک رابطه عاطفی می کشانند. این فرد ممکن است خیلی عادی و همچون دیگران نباشد و همین مساله باعث می شود تا جذب او شوید.


فال حافظ امروز متولدین اسفند :

ارزش دل تو بیش از این است که آن را به دست کسی بسپاری که تنها صورت نیکو دارد. به کسی دل بسپار که ارزش آن را بداند و در راه عشق تو حافظ به فداکاری و گذشت باشد و همانگونه که تو تا پای جان به او وفاداری او نیز به تو وفادار باشد. هر کسی را محرم اسرار دل خود مدان که هر کسی لیاقت ورود به حریم دل تو را ندارد.

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A