خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز شنبه ۷ بهمن ۹۶ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۷ بهمن ۹۶ | فال روزانه

فال امروز شنبه ۷ بهمن ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز شنبه 7 بهمن 96 | فال روزانه
فال امروز شنبه ۷ بهمن ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

فال روز متولدین فروردین

از آنجا که زندگی بر وفق مراد شما می گذرد ممکن است کمی خود را لوس و احساس کنید بر اطرافیان برتری دارید. یا حتی ممکن است احساس شهرت داشته باشید. امروز بهترین زمان برای پیشرفت است اما نباید در جایگاه کنونی خود قرار داشته باشید. باید در مسیر تحقق رویاهای خود گام بردارید و این هدف جز با تلاش زیاد و سخت کوشی میسر نمی شود. امروز باید با خود صادق باشید تا بدانید به شریک زندگی خود واقعا چه حسی دارید. ممکن است حس همیشگی خود را از دست داده باشید. 

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

شاید امروز به مسایل روحی و معنوی توجه و علاقه بسیار زیادی پیدا کنید. برخی از آنها شاید مربوط به سرزمین های دور باشند که حتی موجب شوند شما برای سفر به آنجا برنامه ریزی کنید. دوستان یا گروهی از نزدیکان این ایده را در سر شما خواهند انداخت. این فکر همه ذهن شما را درگیر خواهد کرد. بنابراین، پیش از اینکه به رختخواب بروید کمی قدم بزنید یا پیاده روی کنید تا بتوانید بخوابید. مشکلات و تنش های اخیر این شهامت را به شما می دهند تا برخی مسایل را با شریک زندگی خود مشخص کنید. شاید با کمک بزرگ ترها بتوانید راه چاره مناسب برای مشکلات خود بیابید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

امروز بیش از هر چیزی به مسایل رمانتیک فکر خواهید کرد. امشب رویاهای عجیب خواهید دید. برخی از آنها بسیار رمانتیک یا بسیار هنری یا تلفیقی از هر دو هستند. این خواب ها را یادداشت کنید شاید نشانه هایی برای رویدادهای مهم آینده باشند. تفکرات شما در مورد پول چیزی بین اعتماد به نفس و ترس است. بهتر است پیش از هر کاری همه جوانب را در نظر بگیرید. احساس تنش و تضاد در رابطه شما باعث می شود تا به طور مصنوعی و غیر واقعی در کنار شریک زندگی خود باشید. هر دوی شما نیاز دارید تا در مورد عقاید و نظرات خود صحبت کنید. تا حرف نزنید و خواسته های خود را بیان نکنید، به هیچ نتیجه ای نخواهید رسید. اما مشکل اینجا است که شما امروز نمی دانید دقیقا چه حرف هایی دوست دارید بگویید و این مساله برایتان بسیار آزاردهنده تر شده است.

 

فال روز متولدین تیر

امروز همه فکر و ذهن شما در مورد عشق و رابطه رمانتیک است. اگر متاهل هستید، به همسر خود احساس نزدیکی بیشتری خواهید داشت. اگر مجرد اما درگیر رابطه جدید هستید، یک قدم در رابطه خود به جلو پیش خواهید رفت. شاید هم با فرد جدیدی ملاقات داشته باشید و احساس بسیار گرم و صمیمیت زیادی هم به او داشته باشید. اگر در رابطه خود همه نیازها و خواسته های خود را سرکوب کنید و روی آنها سرپوش بگذارید، سرانجام در زمانی که اصلا انتظارش را ندارید ضربه خواهید خورد.

 

 فال روز متولدین مرداد

شما امروز احساس بسیار خوبی دارید و خیلی خوب هم دیده می شوید. برای جلب نگاه بقیه، بهتر است خود را همان قدر قوی نشان دهید که واقعا هستید. اگر امروز بیش از اندازه از خود کار بکشید، احساس خستگی زیادی خواهید داشت و انرژی لازم برای انجام کارهای فردای خود را نخواهید داشت. خوب غذا بخورید، استراحت کنید و به خود آرامش بدهید. شما می توانید هر آنچه نیاز دارید را انجام دهید. برای رابطه رمانتیک، این شما هستید که باید اقدام کنید و نخستین قدم را بردارید. شریک عاطفی شما از قول های شما خسته شده است و منتظر یک واکنش واقعی از جانب شما است.

 

 

فال روز متولدین شهریور

رابطه عاطفی شما زیر مه و غبار قرار خواهد گرفت. شریک عشقی شما از دایره صداقت خارج شده است و قهرمان های این داستان عاشقانه به پایان ماجرای خود رسیده اند. البته قوه تخیل و حس هنری شما امروز زیاد می شود و می تواند بر جوانب مختلف زندگی شما تاثیر بگذارد. امروز زمان آن فرارسیده تا دردها و حرف های خود در مورد عشق و عاطفه را بگویید.

 

فال روز متولدین مهر

 

امروز میزبان گروهی از دوستان یا اعضای فامیل خواهید بود. همه مهمان های شما ادعای هنری یا خلاقیت بالا دارند. بعدازظهر امروز موفقیت های اجتماعی بسیاری پیدا خواهید کرد و از اینکه هر چیزی سر جای خودش باشد، اطمینان حاصل خواهید کرد. به هیچ وجه دوست ندارید کار اشتباهی انجام دهید که در انتهای روز به ناراحتی یا ضرر شما منجر شود. شما ذاتا انسان بد یا زودخشمی نیستید اما گاهی از اینکه آنچه که می خواهید را در لحظه دلخواه نمی توانید داشته باشید بسیار خشمگین می شوید. اگر بتوانید این خصوصیت اخلاقی خود را ترک کنید شاید بتوانید رابطه خود و فرد مورد علاقه تان رابهبود ببخشید.

 

فال روز متولدین آبان

اگر به نویسندگی علاقه دارید، امروز زمان بسیار خوبی برای شروع کار است. ذهن باز و خلاقیت بالا دارید. امروز تغییرات مثبت عجیبی در دور و اطراف شما روی خواهند داد که نمی توانید تشخیص دهید به چه دلیل این اتفاق ها روی می دهند. اما در خلال آنها شایعه پراکنی های مختلفی نیز به گوش خواهد رسید. بهتر است حرف هایی که به واقعیت نزدیک تر هستند را باور کنید. قرار ملاقات عاشقانه ای که امروز خواهید داشت بسیار بد و پر از دعوا خواهد بود. سر هیچ و پوچ با هم بحث خواهید کرد و دعوا راه خواهید انداخت.

 

فال روز متولدین آذر

مشکلات مالی امروز همچنان ادامه دارند و از این نظر بسیار نگران آینده هستید. استعدادهای درونی شما که هنوز به طور کاملا در وجودتان خاموش نشده اند، امروز کمی خودنمایی می کنند. این استعداد می تواند در زمینه هنر، پزشکی، فناوری یا … باشد. این حس درونی را پرورش دهید و به نفع خود استفاده کنید. امروز احتمالا به شریک عشقی خود وارد بحث و جدال خواهید شد. دلیل این امر نیز این است که هر دو تحت فشارهای روحی هستید و شاید بهترین کار این باشد که مدتی را دور از هم زندگی کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید. 

 

فال روز متولدین دی

 

اگر تاکنون درگیر رابطه عاشقانه نبوده اید، امروز همه چیز تغییر خواهد کرد. امروز فردی را ملاقات می کنید که شخصیت جذابی برای شما دارد. امروز یا یک انسان جدید به زندگی شما وارد می شود یا دوستی قدیمی به طور ناگهانی به نظرتان جذاب می شود. اگر هم در حال حاضر در رابطه ای عاشقانه هستید، همه انرژی خود را برای تغییر شرایط صرف و او را خوشحال کنید. خوشحالی نامزدتان باعث جذابیت بیشتر او می شود و شاید بیش از پیش عاشق او شوید. شاید تاکنون احساسات واقعی خود را مخفی می کردید، اما امروز این شهامت را دارید تا حرف دل خود را مطرح کنید و آن چه باعث خوشحالی یا ناراحتی شما می شود را بیان کنید.  

 

فال روز متولدین بهمن

ایده آل گرایی یا آشکار شدن برخی پیچیدگی های درونی باعث می شود تا نظرات خود را بیان کنید. شاید دوست داشته باشید دوستی را برای صحبت در این زمینه دعوت کنید. بیشتر بخش های این نظرات باعث جلب نظر اطرافیان می شود. البته بهتر از بیان این ایده ها به افرادی که دچار شک و ظن هستند، خودداری کنید. شاید امروز خود را متقاعد کردید دید و نگاه خود به نامزدتان را تغییر دهید. این باعث می شود تا احساس نزدیکی بیشتری به او پیدا کنید که در بهبود رابطه دونفره شما تاثیر مثبتی دارد. 

 

فال روز متولدین اسفند

اهداف و آرزوهای گروهی از افراد که با آنها همکاری دارید برای شما بسیار جذاب خواهد بود و باعث می شود تا در زندگی خود از آنها الهام بگیرید. این باعث می شود تا هم گروه و هم خود شما به طور فردی پیشرفت هایی داشته باشید. اجازه دهید رویدادها همان طور که خداوند برای شما در نظر گرفته است پیش بروند تا به موفقیت های زیادی دست پیدا کنید. امروز باید با خود بنشینید و صادقانه و عمیق، احساسات خود را واکاوی کنید و ببینید آیا واقعا فرد که با او در ارتباط هستید را دوست دارید یا خیر. اگر دوستش ندارید بهتر است همین جا به این رابطه خاتمه ببخشید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه

فال امروز دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A