خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز يكشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ | فال روزانه

فال امروز يكشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ | فال روزانه

فال امروز يكشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز يكشنبه 13 اسفند 96 | فال روزانه
فال امروز يكشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

روحیه حساس شما بسیار جذاب است. افرادی که برای گرفتن مشاور پیش شما می آیند هیچ گاه با دست خالی از پیش شما نخواهند رفت. شما دیدگاه و چشم انداز بلند و وسیع دارید. در ضمن، درک بالایی دارید و برای دیگران احترام قایل هستید. از مردمی که می خواهند به شما کلک بزنند عصبانی نشوید و همیشه قوی و با اعتماد به نفس باشید و به عقاید خود احترام بگذارید. امروز از دوستان و اطرافیان خود می خواهید تا در انجام یک پروژه با شما همکاری داشته باشند. این کارهای اجتماعی به شما امکان می دهند تا عشق واقعی را درک کنید و برای جلب توجه او حتی از خودگذشتگی نیز خواهید کرد.

فال روز متولدین اردیبهشت

امروز با همه وجود در مسیر موفقیت حرکت خواهید کرد. امروز بسیار مهم است و همه جانبه موفق خواهید بود. از این فرصت استفاده کنید. از آینده هراسی نداشته باشید و سوار بر قطار پیشرفت، به جلو برانید و متوقف نشوید. امروز جمعی از دوستان را به خانه خود یا کافی شاپ دعوت می کنید تادر کنار یکدیگر چندین ساعت شاد باشید. این کار برایتان بسیار جالب خواهد بود و می خواهید آن را ادامه دهید. این کار نیز باعث می شود تا دایره دوستانتان گسترده شود و در میان این آدم ها، فردی قلب شما را تسخیر می کند و می خواهید این رابطه صمیمی تر و گسترده تر شود.

فال روز متولدین خرداد

 

امروز احساس می کنید همچون حلزون از لاک خود بیرون می آیید. وقتی دیگران حواسشان نیست، از لاک خود به بیرون نظر می افکنید و با دیدن موجوداتی شبیه خود، احساس آرامش می کنید و دوباره به پیله تنهایی خود فرو می روید. این حالت دفاعی که در مقابل دنیا گرفته اید را خیلی ادامه ندهید. این کار ممکن است شما را از دنیا و پیشرفت هایش دور کند. از نظر احساسی نیز امروز کاملا سرد و بی روح هستید. رابطه عاطفی شما وضعیت کاملا شفافی دارد. اما بهتر است دوستان و اطرافیان را به خانه خود دعوت کنید و زندگی اجتماعی خود را ز سر بگیرید.

فال روز متولدین تیر

روح متلاطم و پرهیجان شما امروز مورد توجه اطرافیان قرار می گیرد. البته برخی هم این نوع رفتار رابسیار خودخواهانه و متکبرانه می دانند. اما شما قلبا دوست دارید مردم مهربان باشند و به یکدیگر عشق بدهند. امروز در رفتار اطرافیان ریز می شوید و شاید حتی بنشینید و با آنها در مورد احساساتشان صحبت کنید. امروز ایده های بزرگی در ذهنتان پدیدار می شوند. بیش از هر زمان دیگری دوست دارید در جمع باشید. این جمع ها هم می توانند ایده های زیادی به شما بدهند و حتی باعث می شوند با فرد رویاهای خود ملاقات کنید.

 فال روز متولدین مرداد

به محض اینکه طعم موفقیت را چشیدید، احساس بدی به شما دست خواهد داد. شاید فردی به شما حسادت می کند و به همین دلیل، حرف هایی می زند که باعث ناراحتی شما می شود. این احساسات برانگیخته از درون شما نیستند و باید سعی کنید به حرف های افراد حسود اعتنایی نکنید. از این حرف ها هم ناراحت و عصبی نشوید. بر اساس برنامه ریزی های خود پیش بروید و نگذارید هیچ مانعی سد راه شما بشود. تغییر موقعیت اجتماعی شما باعث می شود تا با دوستان جدیدی آشنا بشوید. امروز بهترین فرصت برای انتخاب فعالیت های جدید است تا زندگی عاطفی و عاشقانه شما را بهبود ببخشند.

 

فال روز متولدین شهریور

امروز برای اینکه در آرامش بمانید مجبور هستید انواع ماسک ها را به صورت خود بزنید. این باعث می شود تا خود واقعیتان را فراموش کنید و ارزش اعتقادات واقعی شما کمرنگ شوند. در ظاهر قوی هستید و در درون آشفته و داغون هستید و نمی توانید راه حل درست و مناسب را بیابید. برای مشکلات زندگی خود به دنبال پاسخ هستید. اما هر زمان که پاسخ ها را یافتید، با خود صادق باشید. اگر در این اواخر احساس روزمرگی و یکنواختی در زندگی و رابطه عاشقانه خود داشته اید، شاید بهتر باشد به مهمانی یا جمع های دوستانه بروید تا کمی از دردهایتان کاسته شود. امروز فرصت عاشق شدن دارید.

 

فال روز متولدین مهر

 

قدم های بعدی برای رسیدن به موفقیت برایتان غیرقابل درک شده اند. احساس می کنید توان کار با کسی که از او خوشتان نمی آید را ندارید. اما باید قبول کنید که همه آدم ها باید بتوانند با انواع شخصیت ها و رفتارها کنار بیایند. زندگی واقعی همین است. انسان ها با هم بسیار فرق دارند. شما بسیار حساس هستید و این باعث مشکل در وجود شما شده است. اما برای ادامه موفقیت های خود از هیچ تلاشی دریغ نکنید. امروز بسیار عصبی هستید و شاید با فردی ملاقات کنید که این آتش را بخواباند. در جمع های دوستانه شرکت کنید و خود را هم سطح دیگران بدانید.

 

 

فال روز متولدین آبان

عدم توانایی در تصمیم گیری باعث آزار دیدن روح شما می شود. باید محدودیت هایی که برای خود ایجاد کرده اید را از میان بردارید. البته ممکن است با شکست یا مانع بزرگی روبه رو شوید. نهراسید و اعتماد به نفس خود را از دست ندهید. اینها مشکلات احساسی و عاطفی هستند که مانع از پیشرفت شما می شوند. برای خود هدف تعیین کنید و در مسیر تحقق آن گام بردارید. دایره دوست خود را گسترش دهید تا خبرهای خوب و خوشحال کننده بشنوید. از اینکه به دیگران خدمت کنید بسیار لذت می برید. شاید در میان دوستان جدید، با فردی ملاقات کردید که قالبتان را تسخیر کرد.

 

فال روز متولدین آذر

شاید تصور کنید همه کارهای لازم برای پیشبرد کارها و بهبود رابطه خود را انجام می دهید و اگر یک لحظه دست از تلاش بردارید، همه چیز خراب خواهد شد. اما این طور نیست و خیلی به خود سخت نگیرید. دیگران نیز وظایف خود را به خوبی می شناسند و از عهده کارهای خود به خوبی بر می آیند. شاید فردی که نیاز به تغییر دارد شما هستید، نه اطرافیان! امروز در خانه شما به روی دوستان باز است. امروز بهترین فرصت برای دعوت از دوستان است تا در کنار یکدیگر لحظه های شادی داشته باشید. در میان این افراد فردی هست که شما بسیار او را دوست دارید و شاید بخواهید با او رابطه نزدیک تری داشته باشید.

 

فال روز متولدین دی

 

بسیار مهم است که انعطاف پذیر باقی بمانید اما لازم نیست امروز در مورد هیچ مساله ای تصمیم قطعی بگیرید. امروز قلب و عقل شما با هم در تضاد هستند. به هر کدام که اجازه نظر دادن می دهید، دقیقا نظرات متضاد از هم به شما می دهند. بهتر است امروز هیچ کار مهمی انجام ندهید، تصمیمات مهمی نیز نگیرید. اجازه دهید چند روز بگذرد تا کمی ذهنتان باز شود و بعدها پشیمان نشوید. امروز خیلی تلاش می کنید تا احساسات خود را مخفی کنید. اما فرد خاصی بسیار دوست دارد سر از کارهای شما در بیاورد و شما به هیچ وجه نمی خواهید او رازهای درونی شما را بفهمد. اگر تمایل دارید رابطه خود را ادامه دهید باید با او صحبت کنید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز دوست دارید بیرون بروید و دنیا را با نگاهی متفاوت تماشا کنید. شاید دوست داشته باشید در یک مهمانی حاضر شوید و در این مهمانی نیز ممکن است با فردی ملاقات کنید که بسیار مهربان است. فردی که می خواهید رابطه نزدیک تری با او داشته باشید و در مورد خود با او بیشتر حرف بزنید. از نظر احساسی امروز بسیار قوی هستید و دیگران نمی توانند شما را از انجام برنامه هایتان منحرف کنند. امروز بیش از هر زمان دیگری کار می کنید و از پیشرفت در کار خود لذت می برید.

فال روز متولدین اسفند

امروز احساس می کنید فرصت بزرگی منتظر شما است اما نمی توانید از مزایای آن بهره بگیرید. شاید از پذیرفتن پیشنهادهای جدید هراس دارید. اما بدانید تغییرات بزرگی در انتظار شما هستند و فرصت های عالی برای همیشه بر زندگی شما سایه خواهند افکند. از رویاپردازی دست بردارید و برای قاپیدن فرصت ها تلاش کنید. امروز خیلی دوست دارید زمان خود را صرف انجام وظایف کاری و احساسی خود کنید. امروز با فردی ملاقات می کنید و ساعت های شاد و پر از سرگرمی با هم خواهید داشت.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A