خانه / همه مطالب / فال روزانه / فال امروز يكشنبه ۶ اسفند ۹۶ | فال روزانه

فال امروز يكشنبه ۶ اسفند ۹۶ | فال روزانه

فال امروز يكشنبه ۶ اسفند ۹۶ | فال روزانه

 فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ

فال امروز يكشنبه 6 اسفند 96 | فال روزانه
فال امروز يكشنبه ۶ اسفند ۹۶ | فال روزانه

مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران

 

فال روز متولدین فروردین

برخی اخبار ناامیدکننده به شما می رسند که شما را در حالت ناراحتی و کسالت فرو می برند. فردی که بسیار به شما نزدیک است برای مدتی از شما دور می شود و مجبور است برای چندین هفته خارج از شهر برود. همین مساله شما را ناراحت می کند زیرا تصور می کنید بدون او نمی توانید زندگی کنید. اما می توانید از طریق ایمیل و تلفن با یکدیگر در تماس باشید و همین جای امیدواری دارد. باید سعی کنید در این روزها بسیار خود را با کار مشغول کنید. اگر قرار است با شریک عاطفی خود کاری مشترک آغاز کنید، امروز زمان خوبی است. بهتر است آرام باشید تا درست تصمیم گیری کنید.

 

 

فال روز متولدین اردیبهشت

مسیر پول جمع کردن که با گروهی آغاز کرده اید بسیار خوب پیش می رفت اما برخی رویدادها امروز باعث می شود این روند پیشرفت متوقف شود. چک کردن ایمیل ها و تماس های تلفنی چیزی را تغییر نمی دهد. همه افرادی که با آنها تماس گرفته اید پاسخ شما را نمی دهند. اما ناامید نباشید. این شرایط دایمی نیست و همین امروز برطرف می شوند. باید با کار سرتان را گرم کنید. از نظر رابطه عاطفی اما روز بسیار رمانتیکی در پیش دارید. اگر مجرد هستید و قصد دارید نظر فرد خاصی را به خود جلب کنید، امروز جاذبه درونی خوبی دارید و می توانید در این مسیر موفق باشید.

 

فال روز متولدین خرداد

 

امروز همه کارها به قدری کند پیش می روند که دوست دارید دست از همه آنها بکشید. اما ناامید نشوید. نباید خیلی انتظار داشته باشید که همه چیز بر وفق مراد شما پیش برود. یا پیشرفت خاصی در کارهایتان مشاهده شود. اما همه چیز به حالت عادی و فقط با روندی کند به جلو می روند. همکاران شما هم ممکن است چندان خوب نباشند و بهتر است کاری کنید تا این جو غمگین از بین برود. در رابطه عاطفی خود نیز می توانید با شریک عاطفیتان برنامه شام بیرون بگذارید تا هر دو از بودن در کنار هم لذت ببرید و شاد باشید.

 

فال روز متولدین تیر

اگر قصد دارید در زمینه خاصی مطالعه یا آموزشی را آغاز کنید، شاید امروز چندان مناسب نباشد. امروز هر چیزی مطالعه کنید، گویی دارید آلمانی یا یونانی می خوانید. هیچ از آنها سر در نخواهید آورد. شاید بهتر باشد این کار را به فردا موکول کنید. البته این تلاش برای یادگیری باعث می شود تا مسایل دیگری را در این خلال بیاموزید. بهتر است امروز خیلی ریسک نکنید و در یک مسیر مشخص و واحد حرکت کنید. از نظر عاطفی در شرایط بسیار عالی قرار دارید. هر دو بسیار به هم نزدیک هستید و آرامش در رابطه شما موج می زند. همچنین، می توانید از این فرصت استفاده کنید و اگر مشکلی میان شما وجود دارد با همفکری یکدیگر برطرفشان کنید.

 

 فال روز متولدین مرداد

فکرهای منفی و ناراحت کننده باعث می شوند تا نتوانید خیلی راحت بخوابید و استراحت کنید. بهتر است به جای غصه خوردن به مسایل مسخره و خنده دار فکر کنید و از زندگی لذت ببرید. هیچ چیز ارزش فکر و ناراحتی ندارد. بهتر است با فکر به مسایل خوب کاری کنید تا صبح راحت از خواب بیدار شوید. شاید خواب هایی ببینید که می توانید در مورد آن با اطرافیان حرف بزنید. اگر در چند وقت اخیر فراز و فرودهای احساسی داشته اید احتمالا این تفکرات به واسطه آنها خواهد بود. بد نیست امروز را به همراه فرد مورد علاقه خود به مکان های فانتزی و شاد بروید و از زیبایی های اطراف و شادی محیط لذت ببرید.

 

 

فال روز متولدین شهریور

آیا امروز به یک مهمانی دعوت شده اید؟ شاید فکر کنید که نمی توانید بروید، اما تقویم خود را دوباره چک کنید. به احتمال زیاد می توانید بروید. اگر رویدادهای اجتماعی یا مهمانی ها را فراموش کنید و به هر بهانه ای از شرکت در آنها سرباز بزنید، مطمئن باشید روز خوبی در پیش نخواهید داشت. نباید  از کار و زندگی اجتماعی غافل باشید. در این چند وقت ترجیحا همه کارهای خود را در تقویم یادداشت کنید تا فراموش نشوند. امروز با شریک عاطفی خود می توانید کارهای هنری انجام دهید. به طور مثال، می توانید در حوزه عکاسی، طراحی داخلی یا … با هم همکاری کنید و لحظه های بسیار خوبی در کنار یکدیگر خواهید بود.

 

 

فال روز متولدین مهر

 

تمرینات روحی و جسمی به شما کمک می کند تا روحیه و روز بهتری در پیش در داشته باشید. شاید در این چند وقت احساس می کردید همه چیز خیلی کند می گذرد، امروز متوجه خواهید شد انرژی زیادی دارید و می توانید رخوت روزهای گذشته را جبران کنید. کارهای عقب افتاده خود را انجام دهید تا چند جلوتر قرار داشته باشید. امروز اگر به مهمانی یا اجتماعات دوستانه بروید تا لحظه های شادتری را تجربه کنید. بهترین لباس های خود را بپوشانید و آراسته بیرون بروید تا بتوانید افراد را به خود جذب کنید.

 

 

فال روز متولدین آبان

شریک عاطفی شما امروز بیش از همیشه حساس خواهد بود و این باعث می شود تا اشتیاق شما برای نزدیک شدن به او کم شود. روزهای پراسترس شما امروز از بین می روند و می توانید حس بهتری داشته باشید. البته باید مراقب باشید روحیه حساس شریکتان خللی در رفتار و احساسات شما به وجود نیاورد. خوب است همیشه با دوستان خود صادق باشید و در مورد حس های واقعی خود برای آنها بگویید تا دقیقا بدانند چطور به زندگی و آنها نگاه می کنید. در مورد رابطه عاشقانه خود باید سعی کنید خود را به یک اعتقاد برسانید. اینکه فکر کنید فردی را دوست دارید کافی نیست، باید به این مساله ایمان داشته باشید. امروز این فرصت را خواهید داشت تا با خودتان صادق باشید.

 

فال روز متولدین آذر

شاید فضا و رویدادهای خانه امروز ناراحت کننده باشند و شما در فاز غمگینی فرو ببرند. این ناراحتی نیز به واسطه اعضای خانواده یا همسر شما پیش خواهد آمد. اما تنها چیزی که می تواند این مشکل را برطرف کند، ترک کردن عادت های همیشگی است. باید خودتان قدم پیش بگذارید و کارهایی انجام دهید تا موجب خوشحالی آنها شود و شما نیز از این حالت بیرون بیایید. امروز می توانید از جادوی فضا استفاده کنید و رابطه عاطفی خود را بهبود ببخشید. شاید آرام کردن رابطه کمی دشوار به نظر برسد، اما ناممکن نیست.

 

فال روز متولدین دی

 

یک رابطه قدیمی به کمک شما نیاز دارد. شاید از فرد دیگری بخواهید به این مشکل رسیدگی کنید زیرا خودتان به اندازه کافی کارهای زیادی برای انجام دادن دارید. اما جالب اینجا است که نمی توانید این کار را انجام دهید زیرا ذاتا نمی توانید به مشکلات اطرافیان بی تفاوت باشید. بنابراین، بهتر است برای مدیریت درست زمان و به انجام رساندن همه موارد با هم، برنامه ریزی کنید. برای آنها اولویت تعیین کنید. لازم نیست همه کارها را همین امروز انجام دهید. انرژی های امروز به شما این شهامت را می دهد تا زیبایی های بیشتر از زندگی را ببینید. می توانید با فردی آشنا شوید که روحیه مشابه شما دارد و می توانید در کنار یکدیگر شادی بسیاری را تجربه کنید.

 

فال روز متولدین بهمن

امروز احتمالا نمی توانید به خوبی از استعدادها و مهارت های خود استفاده کنید. خیلی دوست دارید مسوولیت های خود را به انجام برسانید، اما چیزی مانع از آن می شود. این مساله موجب ناراحتی و حساسیت شما می شود. اما ناامید نباشید. این بلوکه شدن مغزی و حسی کاملا موقتی است و فردا دوباره می توانید به روال عادی زندگی خود بازگردید. امروز بعدازظهر می توانید با فرد مورد علاقه خود بیرون بروید و لحظه های شادی را در کنار هم تجربه کنید. شما همیشه در ساختن فرصت های عالی مهارت خوبی داشته اید و امروز هم می توانید مکان های جالبی را برای وقت گذرانی در کنار معشوق پیشنهاد بدهید.

 

فال روز متولدین اسفند

امروز بهتر است در خانه بمانید و خودتان را با کارهای شخصی سرگرم کنید. افکار غیرمنطقی زیادی در ذهن شما هستند که نباید به آنها بها دهید یا حتی آنها را بروز دهید. اجازه دهید امروز و انرژی های منفی اش بگذرند. دوباره فردا حالتان و رابطه عاشقانه تان خوب خواهد شد. شاید زمان زیادی از روز خود را به رویاپردازی سپری کنید. فضای امروز به گونه ای است که نمی توانید خیلی در دنیای واقعی خود سپری کنید. امروز بسیار مستعد ناراحت شدن هستید بهتر است هیچ چیز را خیلی جدی نگیرید.

 

همچنین ببینید

فال روزانه فردا

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه

فال روزانه فردا چهارشنبه ۵ تیر ۹۸ | فال روزانه فال پرمگ : دقیق ترین فال …

دیدگاه بگذارید

avatar
  مشترک  
به من اطلاع بده
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A